popis
Zvířata, chov

E-knihy Zvířata, chov

V kategorii Zvířata, chov se nachází 26 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Stafordšírský bulteriér
Martin Říha  ·  Plot (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI TOP #75  (17)
Stafordšírský bulteriér je jedním z mála plemen na světě, které má svůj emblém, jedná se o stylizovaný uzel. Tento znak, často nazývaný Stafford Knot, je ale především symbolem hrabství Stafford. Stafford Knot se poprvé objevil... (více o titulu)
Naše cena: 179 Kč okamžitě ke stáhnutí
2.
Výcvik psa k dokonalé poslušnosti
Imke Niewöhner  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Původně anglické slovo "obedience" znamená poslušnost či ovladatelnost. A naučit psa naprosté poslušnosti bývá pro jeho majitele často problém. Tato krásně zpracovaná kniha k řešení tohoto problému hodně přispěje... (více o titulu)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Jak naučit psa, aby netáhl na vodítku
Ralf Lindner  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Škube váš pes každou chvíli za vodítko, vleče vás na procházce za sebou směrem, kterým chce on, a nikoli vy? Z venčení je nepříjemná povinnost a pomyšlení na hezké vycházky přichází vniveč kvůli neustálému táhnutí? (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Tlamovci v akváriu
Miroslav Kraut  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Velice prakticky podaná akvaristická příručka, určená všem zájemcům o chov těchto často barevně atraktivních a přitom poměrně nenáročných ryb. Autor, český specialista na africké tlamovce, se v ní se čtenáři nezištně dělí o své dlouholeté zkušenosti... (více o titulu)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Pískomilové a jejich chov
Vladimír Motyčka, Hana Motyčková  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Velice praktická a zároveň podrobněji pojatá příručka pro všechny zájemce o chov tohoto drobného hlodavce. Pískomilové mají všechny předpoklady pro to, aby se staly oblíbenými mazlíčky. Jsou neustále aktivní, téměř nekoušou a snadno se ochočí. V první... (více o titulu)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Včelařské byliny
Oldřich Haragsim  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
O medu se tvrdí, že má léčivé účinky, v této knize se dozvíte, které účinné látky se do medu z bylin dostávají a jaké mají jednotlivé medy vlastnosti. Kromě toho ale získáte informace o nektarodárnosti, pylových rouskách... (více o titulu)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Lov zvěře v našich honitbách
Josef Drmota  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Publikace Lov zvěře v našich honitbách je kniha, která komplexně popisuje problematiku současného lovu v podmínkách naší myslivosti. Vyčerpávajícím způsobem se zaobírá rozdělením aktuálních loveckých metod s přihlédnutím... (více o titulu)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Poznáváme homeopatii
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Jste hrdým majitelem pejska nebo kočičky? Pokud ano, jistě chcete pro vašeho chlupatého člena rodiny tu nejlepší péči. Kniha je reakcí na stále se zvyšující zájem chovatelské veřejnosti o homeopatickou léčbu. Dvojice veterinářů... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Zvyšování přírodní hodnoty polních honiteb
Petr Marada a kolektiv  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Obnova remízků, biocenter a biokoridorů, zakládání biopásů, zatravněných pásů a jiných krajinných prvků, políček nezbytných pro život zvěře jsou některá z opatření, která zvyšují přírodní hodnotu polních honiteb. Pro... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč okamžitě ke stáhnutí
10.
134 výletů za zvířátky
Lenka Pecharová  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Poutavá a prakticky uspořádaná barevná příručka vás vybaví všemi potřebnými znalostmi o místech naší vlasti, kde se můžete setkat se zvířaty. Získáte přehled o českých zoologických zahradách, zookoutcích, farmách... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
11.
Obojživelníci a plazi České republiky
Ivan Zwach  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (Adobe DRM) (2)
Komplexní publikace českého autora, jediná svého druhu na našem trhu, přináší encyklopedický přehled a určovací klíče všech druhů obojživelníků a plazů, kteří žijí na území České republiky. U každého druhu je podrobný... (více o titulu)
Naše cena: 458 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Velká kniha o pudlech
Rosa Engler  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Tato na českém trhu bezkonkurenčně nejzdařilejší kniha o tomto plemenu potěší nejen majitele pudlů, ale zcela jistě i další milovníky psů... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč okamžitě ke stáhnutí
13.
Odhad věku mufloní zvěře
Čeněk Červený  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace vychází z četných současných pramenů o odhadu věku mufloní zvěře a z vědeckých i praktických poznatků a zkušeností.Kniha je zaměřena na hodnocení exteriéru a sledování hlavních znaků jednotlivých věkových skupin... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Psi celého světa
Lea Smrčková, Martin Smrček  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Uvažujete o tom, že si pořídíte psa? Nebo už psa máte a divíte se, že se nechová tak, jak jste očekávali? Moc se vám líbí nějaké plemeno, ale vy nevíte, jaké povahové rysy jsou pro ně typické? Nejste si jisti, jestli zrovna pes... (více o titulu)
Naše cena: 229 Kč okamžitě ke stáhnutí
15.
Srnčí zvěř v našich honitbách
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (Adobe DRM)
Tato kniha známých českých autorů je věnována nejrozšířenějšímu živočišnému druhu našich honiteb — srnčí zvěři, která je také předmětem cílené myslivecké péče na celém území České republiky... (více o titulu)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Mami, tati, chceme morčátko
Vendula Hegerová, Lenka Cardová  ·  Pierot (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Knížka Mami, tati, chceme morčátko navazuje na úspěšný titul Mami, tati, chceme pejska. Obě tyto knihy představují zábavné příručky pro malé chovatele ve věku již od 3 let. S pomocí krásných ilustrací Venduly Hegerové se děti... (více o titulu)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Domácí zvěrolékař
Renata Popelářová  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Tato ojedinělá publikace je určena všem majitelům psů a koček, kteří se zajímají o zdravotní stav svého miláčka. Čtenář v ní najde stručné a srozumitelné informace, co je nejdůležitější v preventivní péči o psa a kočku... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují
Jan Herčík, Alena Hrachovcová  ·  Čas (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují – pro svou již pátou knihu mohl osvědčený autorský tandem Jan Herčík a Alena Hrachovcová sotva zvolit výstižnější název... (více o titulu)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 48%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Uvnitř psa
Alexandra Horowitz  ·  Práh (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (1)
Člověk a jeho pes... Pes a jeho člověk... Nakolik jsou si ale doopravdy ti dva „svoji“. Rozumíme svému psovi a rozumí pes svému člověku? (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Začínáme včelařit
Jozef Šefčík  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Včelařit může začít člověk v každém věku. Těm, kdo by si chtěli tohoto příjemného a zdravého koníčka osvojit, nabízí autor kompletní informace, které pro začátek potřebují. Zájemce o chov včel najde v knížce mnoho rad... (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutíPřátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička