Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zvířata, chov

Momentálně se v této nabídce nachází 2421 titulů

1.
Elissa Epel a Elizabeth Blackburn  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Napadlo vás někdy, proč někteří šedesátníci vypadají na čtyřicet a také se tak cítí a proč se naopak někteří čtyřicátníci cítí a  vypadají na šedesát? Mohou za to telomery, koncové části chromozomů... (více o eknize)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
2.
Matthias Helb  ·  Grada (2017)
NOVINKA
V této praktické příručce vám představíme nejběžnější druhy, které se pohybují ve vašem okolí – brouky, motýly, ploštice, blanokřídlý i dvoukřídlý hmyz. Zjistěte podrobnosti o světluškách, slunéčkách, jepicích, znakoplavkách, mouchách, pestřenkách... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
 ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Vítejte v Animaliu! V muzeu, které je otevřené 365 dní v roce. Vystavuje ty nejkrásnější exponáty a vy do něj můžete chodit, kdy se vám zachce. Najdete zde pestrou paletu téměř dvou set živočichů, kteří okouzlí návštěvníky každého věku. Prozkoumáte... (více o knize)
Naše cena: 424 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 5 dní
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
4.
Martin Říha  ·  Plot (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (17)
Stafordšírský bulteriér je jedním z mála plemen na světě, které má svůj emblém, jedná se o stylizovaný uzel. Tento znak, často nazývaný Stafford Knot, je ale především symbolem hrabství Stafford. Stafford Knot se poprvé objevil... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč ihned ke stažení
5.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jste hrdým majitelem pejska nebo kočičky? Pokud ano, jistě chcete pro vašeho chlupatého člena rodiny tu nejlepší péči. Kniha je reakcí na stále se zvyšující zájem chovatelské veřejnosti o homeopatickou léčbu. Dvojice veterinářů... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Gisa Genneperová a Rolf Kamphausen  ·  Metafora (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Nový, zcela netradiční pohled na vzájemné ovlivňování zdraví… Věda, humánní i veterinární medicína ve spojení… Už jste slyšeli, že choroby a zdravotní potíže našich zvířecích miláčků nejsou jenom tak náhodné? Signaliz (více o eknize)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
7.
Christina Sondermann  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Pes je skutečný génius v disciplíně zvané čenichání. Sami to určitě znáte, bez čenichu u země moc velkou vzdálenost většinou neujde. Proč tedy této jeho vášně nevyužít? V naší knížce najdete návody, jak psům zcela... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
8.
Miroslav Kraut  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Velice prakticky podaná akvaristická příručka, určená všem zájemcům o chov těchto často barevně atraktivních a přitom poměrně nenáročných ryb. Autor, český specialista na africké tlamovce, se v ní se čtenáři nezištně dělí o své dlouholeté zkušenosti... (více o eknize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
Imke Niewöhner  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Původně anglické slovo "obedience" znamená poslušnost či ovladatelnost. A naučit psa naprosté poslušnosti bývá pro jeho majitele často problém. Tato krásně zpracovaná kniha k řešení tohoto problému hodně přispěje... (více o eknize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
10.
Oldřich Haragsim  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
O medu se tvrdí, že má léčivé účinky, v této knize se dozvíte, které účinné látky se do medu z bylin dostávají a jaké mají jednotlivé medy vlastnosti. Kromě toho ale získáte informace o nektarodárnosti, pylových rouskách... (více o eknize)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
11.
Josef Drmota  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Publikace Lov zvěře v našich honitbách je kniha, která komplexně popisuje problematiku současného lovu v podmínkách naší myslivosti. Vyčerpávajícím způsobem se zaobírá rozdělením aktuálních loveckých metod s přihlédnutím... (více o eknize)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
12.
Ralf Lindner  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Škube váš pes každou chvíli za vodítko, vleče vás na procházce za sebou směrem, kterým chce on, a nikoli vy? Z venčení je nepříjemná povinnost a pomyšlení na hezké vycházky přichází vniveč kvůli neustálému táhnutí? (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
13.
Alena Klvaňová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (Adobe DRM)
Jediný průvodce naší přírodou na trhu, který vám poradí, kde pozorovat zajímavé ptačí druhy. Vydejte se na některou z podrobně popsaných tras, abyste s velkou pravděpodobností spatřili tetřívka obecného, jeřába popelavého... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
14.
Helmut Ottiger a Ursula Reeb  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tato kniha přináší souhrn informací o vydělávání kůží a kožešin pro amatérské koželuhy, pro všechny, kdo by si chtěli zkusit vydělat kůži vlastníma rukama. (více o eknize)
Naše cena: 234 Kč ihned ke stažení
15.
Vendula Hegerová a Lenka Cardová  ·  Pierot (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
Knížka Mami, tati, chceme morčátko navazuje na úspěšný titul Mami, tati, chceme pejska. Obě tyto knihy představují zábavné příručky pro malé chovatele ve věku již od 3 let. S pomocí krásných ilustrací Venduly Hegerové se děti... (více o eknize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
16.
Jan Herčík a Alena Hrachovcová  ·  Čas (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují – pro svou již pátou knihu mohl osvědčený autorský tandem Jan Herčík a Alena Hrachovcová sotva zvolit výstižnější název... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 48%) ihned ke stažení
17.
Václav Fikar  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha známého rybáře, blogera, outdoorového fotografa, rybáře a nejčtenějšího autora rybářské literatury své generace Václava Fikara obsahuje pět povídek, které zavádějí čtenáře nejen do jeho rodného kraje... (více o eknize)
Naše cena: 105 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
18.
Petr Marada a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Obnova remízků, biocenter a biokoridorů, zakládání biopásů, zatravněných pásů a jiných krajinných prvků, políček nezbytných pro život zvěře jsou některá z opatření, která zvyšují přírodní hodnotu polních honiteb. Pro... (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
19.
Ivan Zwach  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (Adobe DRM) (2)
Komplexní publikace českého autora, jediná svého druhu na našem trhu, přináší encyklopedický přehled a určovací klíče všech druhů obojživelníků a plazů, kteří žijí na území České republiky. U každého druhu je podrobný... (více o eknize)
Naše cena: 458 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
20.
Čeněk Červený  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace vychází z četných současných pramenů o odhadu věku mufloní zvěře a z vědeckých i praktických poznatků a zkušeností.Kniha je zaměřena na hodnocení exteriéru a sledování hlavních znaků jednotlivých věkových skupin... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
123456789 … 122

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička