popis
Zvířata, chov

E-knihy Zvířata, chov

V kategorii Zvířata, chov se nachází 35 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Stafordšírský bulteriér
Martin Říha  ·  Plot (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI TOP #19  (17)
Stafordšírský bulteriér je jedním z mála plemen na světě, které má svůj emblém, jedná se o stylizovaný uzel. Tento znak, často nazývaný Stafford Knot, je ale především symbolem hrabství Stafford. Stafford Knot se poprvé objevil... (více o titulu)
Naše cena: 179 Kč okamžitě ke stáhnutí
2.
Výcvik psa k dokonalé poslušnosti
Imke Niewöhner  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI TOP #56  (1)
Původně anglické slovo "obedience" znamená poslušnost či ovladatelnost. A naučit psa naprosté poslušnosti bývá pro jeho majitele často problém. Tato krásně zpracovaná kniha k řešení tohoto problému hodně přispěje... (více o titulu)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Vydělávání kůží a kožešin
Helmut Ottiger, Ursula Reeb  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Tato kniha přináší souhrn informací o vydělávání kůží a kožešin pro amatérské koželuhy, pro všechny, kdo by si chtěli zkusit vydělat kůži vlastníma rukama. (více o titulu)
Naše cena: 234 Kč okamžitě ke stáhnutí
4.
Tlamovci v akváriu
Miroslav Kraut  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Velice prakticky podaná akvaristická příručka, určená všem zájemcům o chov těchto často barevně atraktivních a přitom poměrně nenáročných ryb. Autor, český specialista na africké tlamovce, se v ní se čtenáři nezištně dělí o své dlouholeté zkušenosti... (více o titulu)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Zvířata - zrcadla lidí
Gisa Genneperová, Rolf Kamphausen  ·  Metafora (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (2)
Nový, zcela netradiční pohled na vzájemné ovlivňování zdraví… Věda, humánní i veterinární medicína ve spojení… Už jste slyšeli, že choroby a zdravotní potíže našich zvířecích miláčků nejsou jenom tak náhodné? Signaliz (více o titulu)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Chov koček
Chov koček  E-KNIHA
Marie Říhová  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Po delší době se všem milovníkům koček dostává do rukou publikace, která se věnuje chovu koček v celé šíři. Vedle tradičních, zkušenostmi ověřených postupů v péči o kočky i o jejich odchovu tu najdou informace nanejvýš aktuální, zejména o nových... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč okamžitě ke stáhnutí
7.
Pískomilové a jejich chov
Vladimír Motyčka, Hana Motyčková  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Velice praktická a zároveň podrobněji pojatá příručka pro všechny zájemce o chov tohoto drobného hlodavce. Pískomilové mají všechny předpoklady pro to, aby se staly oblíbenými mazlíčky. Jsou neustále aktivní, téměř nekoušou a snadno se ochočí. V první... (více o titulu)
Naše cena: 229 Kč okamžitě ke stáhnutí
8.
Včelařské byliny
Oldřich Haragsim  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
O medu se tvrdí, že má léčivé účinky, v této knize se dozvíte, které účinné látky se do medu z bylin dostávají a jaké mají jednotlivé medy vlastnosti. Kromě toho ale získáte informace o nektarodárnosti, pylových rouskách... (více o titulu)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Lov zvěře v našich honitbách
Josef Drmota  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Publikace Lov zvěře v našich honitbách je kniha, která komplexně popisuje problematiku současného lovu v podmínkách naší myslivosti. Vyčerpávajícím způsobem se zaobírá rozdělením aktuálních loveckých metod s přihlédnutím... (více o titulu)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Poznáváme homeopatii
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Jste hrdým majitelem pejska nebo kočičky? Pokud ano, jistě chcete pro vašeho chlupatého člena rodiny tu nejlepší péči. Kniha je reakcí na stále se zvyšující zájem chovatelské veřejnosti o homeopatickou léčbu. Dvojice veterinářů... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Chováme sladkovodní raky
Jiří Patoka  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Přehledné a především aktuální informace obsažené v praktické části publikace pomohou zájemcům o tyto atraktivní, poměrně nenáročné a cenově dostupné živočichy, aby se vyvarovali chyb, kterých by se mohli při chovu dopustit... (více o titulu)
Naše cena: 297 Kč okamžitě ke stáhnutí
12.
Encyklopedie dinosaurů ve světle nejnovějších objevů
Vladimír Socha  ·  Libri (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Dinosauři jsou velmi populární skupinou vyhynulých obratlovců, vědou objevených před více než 180 lety. Ale teprve v posledních desetiletích začínáme odhalovat mnohá tajemství spojená s těmito dávnými vládci naší planety... (více o titulu)
Naše cena: 100 Kč  (tedy ušetříte 71%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Zvyšování přírodní hodnoty polních honiteb
Petr Marada a kolektiv  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Obnova remízků, biocenter a biokoridorů, zakládání biopásů, zatravněných pásů a jiných krajinných prvků, políček nezbytných pro život zvěře jsou některá z opatření, která zvyšují přírodní hodnotu polních honiteb. Pro... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč okamžitě ke stáhnutí
14.
134 výletů za zvířátky
Lenka Pecharová  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Poutavá a prakticky uspořádaná barevná příručka vás vybaví všemi potřebnými znalostmi o místech naší vlasti, kde se můžete setkat se zvířaty. Získáte přehled o českých zoologických zahradách, zookoutcích, farmách... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
15.
Obojživelníci a plazi České republiky
Ivan Zwach  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (Adobe DRM) (2)
Komplexní publikace českého autora, jediná svého druhu na našem trhu, přináší encyklopedický přehled a určovací klíče všech druhů obojživelníků a plazů, kteří žijí na území České republiky. U každého druhu je podrobný... (více o titulu)
Naše cena: 458 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Velká kniha o pudlech
Rosa Engler  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Tato na českém trhu bezkonkurenčně nejzdařilejší kniha o tomto plemenu potěší nejen majitele pudlů, ale zcela jistě i další milovníky psů... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč okamžitě ke stáhnutí
17.
Odhad věku mufloní zvěře
Čeněk Červený  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace vychází z četných současných pramenů o odhadu věku mufloní zvěře a z vědeckých i praktických poznatků a zkušeností.Kniha je zaměřena na hodnocení exteriéru a sledování hlavních znaků jednotlivých věkových skupin... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Psi celého světa
Lea Smrčková, Martin Smrček  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Uvažujete o tom, že si pořídíte psa? Nebo už psa máte a divíte se, že se nechová tak, jak jste očekávali? Moc se vám líbí nějaké plemeno, ale vy nevíte, jaké povahové rysy jsou pro ně typické? Nejste si jisti, jestli zrovna pes... (více o titulu)
Naše cena: 229 Kč okamžitě ke stáhnutí
19.
Jak na ryby
Jak na ryby  E-KNIHA
Chris Yates  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Klenot mezi knihami o rybaření od jednoho z nejznámějších anglických rybářů. Rybaření provází lidstvo už od nepaměti. Jen se z původního zdroje obživy proměnilo v rozšířeného a velice oblíbeného koníčka... (více o titulu)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 36%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Srnčí zvěř v našich honitbách
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Tato kniha známých českých autorů je věnována nejrozšířenějšímu živočišnému druhu našich honiteb — srnčí zvěři, která je také předmětem cílené myslivecké péče na celém území České republiky... (více o titulu)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutíMusíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička