popis
Zdraví, životní styl

E-knihy Zdraví, životní styl

V kategorii Zdraví, životní styl se nachází 100 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Výživa pro dokonalou kondici a zdraví
Petr Fořt  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #89  
Publikace známého odborníka na výživu přístupnou formou popisuje nejnovější vědecké objevy a názory, a to především v kontextu se zdravím, a tím pádem tedy s fyzickou a psychickou kondicí a pohodou, která se označuje stále... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Bohyně nestárnou
Bohyně nestárnou  E-KNIHA
Christiane Northrupová  ·  Metafora (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Tajný recept na zářivou vitalitu a zdraví. Inspirace pro ženy všeho věku. Kolik vám je? Přece tolik, na kolik se cítíte. To jsme určitě slyšeli už mnohokrát, jenže si možná... (více o titulu)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Styl
Dagmar Gabulová  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (11)
Získejte klíč ke své kráse. Objevte svou jedinečnost a staňte se hvězdou svého života! Tento bohatě ilustrovaný osobní průvodce okořeněný praktickými cvičeními vás vezme na vzrušující cestu za nalezením vlastního stylu... (více o titulu)
Naše cena: 297 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Umění přirozeného vzhledu
Tea Flak  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Chtěly byste být upravené a krásné každý den? Mnohé z vás jistě odpoví: "No jo, ale co to stojí práce. Stát každé ráno hodinu před zrcadlem zabere moc času..." Nezoufejte. Tea Flak vás doprovodí na cestě za přirozenou krá (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč okamžitě ke stáhnutí
5.
Zbavte se svých kil bolesti
Doreen Virtue  ·  Synergie (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (1)
V knížce Zbavte se svých kil bolesti vám, dnes již světově proslulá, andělská terapeutka Doreen Virtue, Ph.D. přináší své zkušenosti posbírané během mnoha let své terapeutické práce ředitelky dvou klinik, zabývajících se... (více o titulu)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 35%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Život bez pšenice
William R. Davis  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (10)
Víte, že po snědení dvou krajíčků pšeničného chleba vám stoupne krevní cukr víc než po dvou polévkových lžících čistého cukru? Od zavedení stravovacích směrnic v 70. letech, které vyzývaly k omezení příjmu tuků... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Hubnutí bez diet a cvičení
Martina Králíčková  ·  Taxus International (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (6)
• Máte kila navíc? • Patříte mezi ty, kteří drží už několikátou dietu? • Zápasíte s jojo efektem? • Zhubnete a pak opět přiberete? • A nakonec často vážíte více, než když jste dietu začali držet? (více o titulu)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Doba jedová 2
Doba jedová 2  E-KNIHA
Anna Strunecká, Jiří Patočka  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (3)
Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 47%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Šik po milánsku
Fabiana Giacomotti  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Fabiana Giacomottiová je novinářka, autorka knih o módě a zvycích. Jako pravá Miláňanka odhalí čtenáři rituály, místa i jazyk svého města; provede ho po obchodech, kde se oblékají mimo jiné i módní stylisté... (více o titulu)
Naše cena: 298 Kč okamžitě ke stáhnutí
10.
Body Book
Cameron Diaz, Sandra Bark  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (15)
Chcete mít postavu hollywoodské bohyně? Cameron Diaz odhaluje, jak si tokové tělo vypěstovat a udržet! Body Book není příručka, která by ženám předepisovala, co mají splnit za týden, za třicet dní či za rok... (více o titulu)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 17%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Ve jménu Gucci
Ve jménu Gucci  E-KNIHA
Patricia Gucci  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Patricia Gucii se narodila v Itálii v roce 1960, sice z láskyplného vztahu, nicméně v době, kdy zplodit nemanželské dítě bylo ilegální. Její narození mohlo stát Alda Gucciho kariéru. Rozhodl se proto, že nebude riskovat skandál... (více o titulu)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 36%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Jak ovlivnit nadváhu a obezitu
Libor Vítek  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Nadváha a obezita... Dvě hrozby moderního světa. Kdo z nás alespoň jednou za život nevyzkoušel byť jedinou "zaručeně fungující" dietu a nečekal na zázračný výsledek, který se buď nedostavil, nebo zase velice rychle zmizel... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč okamžitě ke stáhnutí
13.
Zdravá výživa a hubnutí
Václava Kunová  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Diety a hubnutí. Dva fenomény moderní doby. Mnozí se jistě zeptají: Jak ale zhubnout? Která dieta je vlastně ta správná? Otázek je mnoho a stejně i odpovědí. Která metoda je ta pravá a který postup účinný vám poradí právě jedinečná publikace... (více o titulu)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Wellness
Wellness  E-KNIHA
Hana Cathala  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Cítit se dobře a být v pohodě - to si každodenně přeje snad každý z nás. Autorka, specialistka na wellness a lázeňství, poradí všem zájemcům o zdravý životní styl, jak pomocí aktivního pohybu kombinovaného se zdravou stravou a péčí o tělo i duši... (více o titulu)
Naše cena: 202 Kč okamžitě ke stáhnutí
15.
Anti-aging
Monika Golková  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Již po staletí lidé touží po nesmrtelnosti. Alchymisté, šamani i léčitelé slibovali a slibují nemožné a ... pramen mládí stále nikde. Opravdu nikde? A co když jsme hledali špatně. Co když jsme měli začít nejdřív u sebe? Tato kniha přináší tajemství... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Vyrábíme mýdla
Jaroslav Šabatka  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Mýdlo používáme několikrát denně a tudíž bychom neměli podceňovat vliv na naše tělo. Proto musíme mít na paměti, že průmyslově vyráběná mýdla nebo levná s nejistým původem mohou obsahovat chemikálie, které mohou uškodit naší pokožce. Autor nás v knize... (více o titulu)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Péče o ruce a nehty
Miloslava Moskalyková  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha populární formou čtenáři radí, jak pečovat o ruce a nehty doma (péče o kůži, suchá a mokrá manikúra, automasáž, výživa, ošetření ran), informuje, jak vypadá profesionální péče dle nejnovějších postupů... (více o titulu)
Naše cena: 97 Kč okamžitě ke stáhnutí
18.
S výživou zdravě po celý rok
Diana Chrpová  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Prakticky denně slyšíme varování lékařů, že každý druhý člověk v České republice umírá na kardiovaskulární onemocnění. Obyvatelé naší republiky jsou na předním místě v onemocnění rakovinou tlustého střeva a konečníku... (více o titulu)
Naše cena: 76 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Zdravá výživa pro každý den
Jan Piťha, Rudolf Poledne a kolektiv  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Snad každý z nás ocení zbrusu novou knihu, která vychází ze zkušeností a praxe těch nejlepších českých odborníků na výživu. Ti všichni se snaží vyvrátit nepodložené mýty o výživě, které se v české společnosti objevují... (více o titulu)
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Zelenina ve výživě člověka
Karel Kopec  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Renomovaný český autor, prof. Ing. Karel Kopec, DrSc., přináší současný pohled na nezastupitelný význam zeleniny pro zdravou výživu, v níž teprve komplexní masozeleninová strava s dostatečným zastoupením zeleniny jsou předpokladem... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutíKniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse. (latinské přísloví )
Kávička