popis
Zdraví, životní styl

E-knihy Zdraví, životní styl

V kategorii Zdraví, životní styl se nachází 90 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Styl
Dagmar Gabulová  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #82  (10)
Získejte klíč ke své kráse. Objevte svou jedinečnost a staňte se hvězdou svého života! Tento bohatě ilustrovaný osobní průvodce okořeněný praktickými cvičeními vás vezme na vzrušující cestu za nalezením vlastního stylu... (více o titulu)
Naše cena: 297 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Hubneme se smoothie
Chantal-Fleur Sandjon  ·  NOXI (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #99  
Směle do toho, zahajte svou smoothie revoluci! S výživnými nápoji z přírody ztratíte nadbytečné kilogramy rychle a natrvalo, pročistíte tělo a získáte zpět svou vitalitu... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Zbavte se svých kil bolesti
Doreen Virtue  ·  Synergie (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (1)
V knížce Zbavte se svých kil bolesti vám, dnes již světově proslulá, andělská terapeutka Doreen Virtue, Ph.D. přináší své zkušenosti posbírané během mnoha let své terapeutické práce ředitelky dvou klinik, zabývajících se... (více o titulu)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 35%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Život bez pšenice
William R. Davis  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (10)
Víte, že po snědení dvou krajíčků pšeničného chleba vám stoupne krevní cukr víc než po dvou polévkových lžících čistého cukru? Od zavedení stravovacích směrnic v 70. letech, které vyzývaly k omezení příjmu tuků... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Výživa pro dokonalou kondici a zdraví
Petr Fořt  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace známého odborníka na výživu přístupnou formou popisuje nejnovější vědecké objevy a názory, a to především v kontextu se zdravím, a tím pádem tedy s fyzickou a psychickou kondicí a pohodou, která se označuje stále... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Umění přirozeného vzhledu
Tea Flak  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Chtěly byste být upravené a krásné každý den? Mnohé z vás jistě odpoví: "No jo, ale co to stojí práce. Stát každé ráno hodinu před zrcadlem zabere moc času..." Nezoufejte. Tea Flak vás doprovodí na cestě za přirozenou krá (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč okamžitě ke stáhnutí
7.
Hubnutí bez diet a cvičení
Martina Králíčková  ·  Taxus International (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (6)
• Máte kila navíc? • Patříte mezi ty, kteří drží už několikátou dietu? • Zápasíte s jojo efektem? • Zhubnete a pak opět přiberete? • A nakonec často vážíte více, než když jste dietu začali držet? (více o titulu)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Doba jedová 2
Doba jedová 2  E-KNIHA
Anna Strunecká, Jiří Patočka  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (3)
Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 47%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Šik po milánsku
Fabiana Giacomotti  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Fabiana Giacomottiová je novinářka, autorka knih o módě a zvycích. Jako pravá Miláňanka odhalí čtenáři rituály, místa i jazyk svého města; provede ho po obchodech, kde se oblékají mimo jiné i módní stylisté... (více o titulu)
Naše cena: 298 Kč okamžitě ke stáhnutí
10.
Ve jménu Gucci
Ve jménu Gucci  E-KNIHA
Patricia Gucci  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Patricia Gucii se narodila v Itálii v roce 1960, sice z láskyplného vztahu, nicméně v době, kdy zplodit nemanželské dítě bylo ilegální. Její narození mohlo stát Alda Gucciho kariéru. Rozhodl se proto, že nebude riskovat skandál... (více o titulu)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 36%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Jezte! Nejezte! Jezte!
Brad Pilon  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Autor, výživový specialista, na základě ověřitelných vědeckých informací ukazuje, že kombinace krátkodobých půstů a sportovních aktivit je pro dosažení úpravy hmotnosti a jejího trvalého udržení velmi účinná, a přitom nijak... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Zdravá střeva
Justin Sonnenburg, Erica Sonnenburg  ·  Jan Melvil publishing (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Revoluční návod k překvapivému zdroji dobrého zdraví. Věděli jste, že ve svých střevech máte větší počet mikrobů, než kolik má vaše tělo buněk? Justin Sonnenburg a (více o titulu)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 32%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Zdravá výživa a hubnutí
Václava Kunová  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Diety a hubnutí. Dva fenomény moderní doby. Mnozí se jistě zeptají: Jak ale zhubnout? Která dieta je vlastně ta správná? Otázek je mnoho a stejně i odpovědí. Která metoda je ta pravá a který postup účinný vám poradí právě jedinečná publikace... (více o titulu)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Zdravá výživa
Václava Kunová  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
S návody a "zaručenými" tipy, jak zdravě jíst, a díky tomu zůstat štíhlí a fit, se setkáváme na každém kroku. Jak ale najít skutečně zdraví prospěšný přístup k výživě a k péči o svou fyzickou kondici? Buďte ... (více o titulu)
Naše cena: 157 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
15.
V zajetí jídla
Doreen Virtue  ·  Synergie (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Nedaří se vám zhubnout? A myslíte si, že na vině je vaše nadměrná, nezvladatelná chuť k jídlu? Pak je knížka známé americké psycholožky Doreen Virtue, PhD, pro vás ta pravá. Doreen Virtue tvrdí, že chuť k jídlu je zela... (více o titulu)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 35%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Madame Chic
Jennifer L. Scott  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (2)
Když Jennifer Scottová, výměnná studentka z Kalifornie, přijede na šest měsíců do Paříže a zazvoní své nové rodině u dveří, otevře jí žena, která se stane její mentorkou a inspirací ještě na dlouhou dobu poté. Madame Chic si vezme mladou... (více o titulu)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 41%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Body Book
Cameron Diaz, Sandra Bark  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (15)
Chcete mít postavu hollywoodské bohyně? Cameron Diaz odhaluje, jak si tokové tělo vypěstovat a udržet! Body Book není příručka, která by ženám předepisovala, co mají splnit za týden, za třicet dní či za rok... (více o titulu)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 17%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Jez, posti se, hubni
Amanda Hamilton  ·  Slovart CZ (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB (Adobe DRM)  PDF (Adobe DRM)
Bezmála každý den se dovídáme o novém dietním režimu nebo doplňku stravy, který nás zbaví přebytečných kilogramů. Množství informací je často matoucí, některé rady si dokonce protiřečí. Spolehlivým protilékem na nejistotu... (více o titulu)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Longevity Book
Cameron Diaz, Sandra Bark  ·  Jota (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Longevity Book poskytuje čtivý a zevrubný výklad o fungování ženského těla i mysli. Průměrná délka našeho života je delší než kdykoli dřív v minulosti. Abychom si však tento dar dlouhověkosti mohli náležitě užívat, je zcela... (více o titulu)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 36%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Jak ovlivnit nadváhu a obezitu
Libor Vítek  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Nadváha a obezita... Dvě hrozby moderního světa. Kdo z nás alespoň jednou za život nevyzkoušel byť jedinou "zaručeně fungující" dietu a nečekal na zázračný výsledek, který se buď nedostavil, nebo zase velice rychle zmizel... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutíNikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička