popis
Zdraví, životní styl

E-knihy Zdraví, životní styl

V kategorii Zdraví, životní styl se nachází 105 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Doba jedová 4 - Hormony
Sherrill Sellmanová  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #61  
Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku.. (více o titulu)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 51%) okamžitě ke stáhnutí
2.
10-denní detox
10-denní detox  E-KNIHA
Mark Hyman  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI TOP #64  
Detoxikace pro úpravu hladiny krevního cukru - Aktivujte přirozené schopnosti těla spalovat tuk a hubnout Chcete změnit svůj život za 10 dní? Účinný program, který vám pomůže nejen dosáhnout rychlého a udržitelného snížení... (více o titulu)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 19%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Hubneme se smoothie
Chantal-Fleur Sandjon  ·  NOXI (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #73  
Směle do toho, zahajte svou smoothie revoluci! S výživnými nápoji z přírody ztratíte nadbytečné kilogramy rychle a natrvalo, pročistíte tělo a získáte zpět svou vitalitu... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Doba jedová 3 - Kosmetika
Stacy Malkanová  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Olovo ve rtěnkách? 1,4-dioxan v dětských mýdlech? Uhelný dehet v šamponech? Je to vůbec možné?! Roku 2000 Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA oznámila, že těla amerických žen obsahují vysoké hladiny ftalátů... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 42%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Aromaterapie v životě ženy
Adéla Zrubecká, Ivana Ašenbrener  ·  Mladá fronta (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
V posledních letech se společnost stále více "vrací k přírodě", a tak se stává trendem řešit nejběžnější zdravotní problémy právě přírodní cestou. Kniha je praktickým průvodcem celé rodiny – se zaměřením na těhotenství... (více o titulu)
Naše cena: 175 Kč okamžitě ke stáhnutí
6.
Doba jedová 5
Jeffrey M. Smith  ·  Triton (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha zpochybňuje tvrzení biotechnologického průmyslu, že geneticky modifikované (GM) potraviny jsou bezpečné. Předkládá téměř čtyřicet zdravotních rizik, které tyto potraviny, konzumované Američany každý den, představují... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 55%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Výživa pro dokonalou kondici a zdraví
Petr Fořt  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace známého odborníka na výživu přístupnou formou popisuje nejnovější vědecké objevy a názory, a to především v kontextu se zdravím, a tím pádem tedy s fyzickou a psychickou kondicí a pohodou, která se označuje stále... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Body Book
Cameron Diaz, Sandra Bark  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (15)
Chcete mít postavu hollywoodské bohyně? Cameron Diaz odhaluje, jak si tokové tělo vypěstovat a udržet! Body Book není příručka, která by ženám předepisovala, co mají splnit za týden, za třicet dní či za rok... (více o titulu)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 17%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Bohyně nestárnou
Bohyně nestárnou  E-KNIHA
Christiane Northrupová  ·  Metafora (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Tajný recept na zářivou vitalitu a zdraví. Inspirace pro ženy všeho věku. Kolik vám je? Přece tolik, na kolik se cítíte. To jsme určitě slyšeli už mnohokrát, jenže si možná... (více o titulu)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Jak ovlivnit nadváhu a obezitu
Libor Vítek  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Nadváha a obezita... Dvě hrozby moderního světa. Kdo z nás alespoň jednou za život nevyzkoušel byť jedinou "zaručeně fungující" dietu a nečekal na zázračný výsledek, který se buď nedostavil, nebo zase velice rychle zmizel... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč okamžitě ke stáhnutí
11.
Zdravá výživa a hubnutí
Václava Kunová  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Diety a hubnutí. Dva fenomény moderní doby. Mnozí se jistě zeptají: Jak ale zhubnout? Která dieta je vlastně ta správná? Otázek je mnoho a stejně i odpovědí. Která metoda je ta pravá a který postup účinný vám poradí právě jedinečná publikace... (více o titulu)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Wellness
Wellness  E-KNIHA
Hana Cathala  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Cítit se dobře a být v pohodě - to si každodenně přeje snad každý z nás. Autorka, specialistka na wellness a lázeňství, poradí všem zájemcům o zdravý životní styl, jak pomocí aktivního pohybu kombinovaného se zdravou stravou a péčí o tělo i duši... (více o titulu)
Naše cena: 202 Kč okamžitě ke stáhnutí
13.
Anti-aging
Monika Golková  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Již po staletí lidé touží po nesmrtelnosti. Alchymisté, šamani i léčitelé slibovali a slibují nemožné a ... pramen mládí stále nikde. Opravdu nikde? A co když jsme hledali špatně. Co když jsme měli začít nejdřív u sebe? Tato kniha přináší tajemství... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Vyrábíme mýdla
Jaroslav Šabatka  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Mýdlo používáme několikrát denně a tudíž bychom neměli podceňovat vliv na naše tělo. Proto musíme mít na paměti, že průmyslově vyráběná mýdla nebo levná s nejistým původem mohou obsahovat chemikálie, které mohou uškodit naší pokožce. Autor nás v knize... (více o titulu)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Péče o ruce a nehty
Miloslava Moskalyková  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha populární formou čtenáři radí, jak pečovat o ruce a nehty doma (péče o kůži, suchá a mokrá manikúra, automasáž, výživa, ošetření ran), informuje, jak vypadá profesionální péče dle nejnovějších postupů... (více o titulu)
Naše cena: 97 Kč okamžitě ke stáhnutí
16.
S výživou zdravě po celý rok
Diana Chrpová  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Prakticky denně slyšíme varování lékařů, že každý druhý člověk v České republice umírá na kardiovaskulární onemocnění. Obyvatelé naší republiky jsou na předním místě v onemocnění rakovinou tlustého střeva a konečníku... (více o titulu)
Naše cena: 76 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Zdravá výživa pro každý den
Jan Piťha, Rudolf Poledne a kolektiv  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Snad každý z nás ocení zbrusu novou knihu, která vychází ze zkušeností a praxe těch nejlepších českých odborníků na výživu. Ti všichni se snaží vyvrátit nepodložené mýty o výživě, které se v české společnosti objevují... (více o titulu)
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Zelenina ve výživě člověka
Karel Kopec  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Renomovaný český autor, prof. Ing. Karel Kopec, DrSc., přináší současný pohled na nezastupitelný význam zeleniny pro zdravou výživu, v níž teprve komplexní masozeleninová strava s dostatečným zastoupením zeleniny jsou předpokladem... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Péče o celé tělo
Vlasta Feřteková  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Asi každá žena chce vypadat co nejlépe a co nejefektivněji zabránit předčasnému stárnutí. Obzvlášť v dnešní době, která je ve znamení zdravých a mladých idolů. Na každém rohu po nás pokukují takzvaně "dokonalé" ženy a... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč okamžitě ke stáhnutí
20.
Péče o pleť a vlasy
Marie Finsterlová  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kosmetika nás láká odnepaměti. Je nejen součástí osobní hygieny každého z nás, ale děláme si jí radost sami sobě i svým blízkým. Správné používání kosmetických přípravků je však do určité míry umění. Vezměme si tedy... (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutíKnihy mají své osudy a své životy. A hynou nezájmem čtenářů. Nikdo by nevyslovil pochybnosti o Odysseji, ale jen málokdo ji ještě čte. (Miroslav Horníček)
Kávička