Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zdraví, životní styl

Momentálně se v této nabídce nachází 2266 titulů

1.
Arianna Huffington  ·  Práh (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nacházíme se uprostřed krize způsobené spánkovou deprivací, která má dalekosáhlé důsledky - pro naše zdraví, pracovní výkon, vztahy a také pro naši spokojenost. Spoluzakladatelka a šéfredaktorka zpravodajského webu The Huffington... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
2.
Lucie Ehrenberger a Nicole Ehrenberger  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA TOP #2 (13)
Blogerky Lucie a Nicole z A Cup of Style věří, že správné plánování je velká část úspěchu. Proto už podruhé vytvořily diář, který tě nejen provede celým rokem a pomůže ti řádně si naplánovat... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání posíláme do 6 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 6.9.2017
3.
Lucie Ehrenberger a Nicole Ehrenberger  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA TOP #7 (13)
Blogerky Lucie a Nicole z A Cup of Style věří, že správné plánování je velká část úspěchu. Proto vytvořily diář, který tě nejen provede celým rokem a pomůže ti řádně si naplánovat... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 7 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 31.8.2017
4.
David Zmrzlý  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Velké množství raw receptů! Tato kniha vám může být inspirací, jak jíst zdravě, bezlepkově a s klidem v duši... Je napsaná českým odborníkem na veganskou stravu, všechny suroviny použité v knize jsou dostupné v ČR. Kuchařka pokrývá kompletní... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Robert Augustus Masters  ·  Maitrea (2017)
NOVINKA
Vše o vnitřním světě mužů. Hlavně o studu, agresi a sexu. Jakou mají muži historii, jaké je jejich předurčení. Je to taková pozvánka pro ženy... (více o knize)
Naše cena: 494 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
6.
Defekt na duši  E-KNIHA SK
Boris Kukis Kukaň  ·  Boris Kukaň (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Trpí aj u Vás v rodine niekto schizofréniou? Je niekto vo Vašej blízkosti závislý? Pokračovanie úspešnej knihy s názvom "Chcel som to skúsiť iba raz" od mladého autora, ktorý práve kvôli drogám ochorel a dnes bojuje nie len s... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč ihned ke stažení
7.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
V knížce Zbavte se svých kil bolesti vám, dnes již světově proslulá, andělská terapeutka Doreen Virtue, Ph.D. přináší své zkušenosti posbírané během mnoha let své terapeutické práce ředitelky dvou klinik, zabývajících se... (více o eknize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
8.
Jennifer L. Scott  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Když Jennifer Scottová, výměnná studentka z Kalifornie, přijede na šest měsíců do Paříže a zazvoní své nové rodině u dveří, otevře jí žena, která se stane její mentorkou a inspirací ještě na dlouhou dobu poté. Madame Chic si vezme mladou... (více o eknize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
9.
Chantal-Fleur Sandjon  ·  NOXI (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Směle do toho, zahajte svou smoothie revoluci! S výživnými nápoji z přírody ztratíte nadbytečné kilogramy rychle a natrvalo, pročistíte tělo a získáte zpět svou vitalitu... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
10.
Joel Fuhrman  ·  Mladá fronta (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jsme tlustší, nemocnější a hladovější než kdy předtím. Průmysl roztáčející se kolem výživy nám přitom nabízí módní hubnoucí programy kombinující "ten pravý" poměr tuků, sacharidů a bílkovin; vše ale funguje... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
11.
Lauren Slayton  ·  NOXI (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Malá kniha štíhlosti poskytuje informace a rady co dělat, když se nám zrovna nedaří být šik. Expertka na výživu a zakladatelka Stravovacího tréninkuTM Lauren Slaytonová vám touto knížkou pomáhá vyhnout se všudypřítomným... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 27%) ihned ke stažení
12.
Christiane Northrupová  ·  Metafora (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tajný recept na zářivou vitalitu a zdraví. Inspirace pro ženy všeho věku. Kolik vám je? Přece tolik, na kolik se cítíte. To jsme určitě slyšeli už mnohokrát, jenže si možná... (více o eknize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
13.
William R. Davis  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (5)
Víte, že po snědení dvou krajíčků pšeničného chleba vám stoupne krevní cukr víc než po dvou polévkových lžících čistého cukru? Od zavedení stravovacích směrnic v 70. letech, které vyzývaly k omezení příjmu tuků... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
14.
Jaroslav Šabatka  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Mýdlo používáme několikrát denně a tudíž bychom neměli podceňovat vliv na naše tělo. Proto musíme mít na paměti, že průmyslově vyráběná mýdla nebo levná s nejistým původem mohou obsahovat chemikálie, které mohou uškodit naší pokožce. Autor nás v knize... (více o eknize)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
15.
Sherrill Sellmanová  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Sherill Sellmanová považuje přirozenou hormonální rovnováhu za základ tělesného i psychického zdraví ženy v každém věku.. (více o eknize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 51%) ihned ke stažení
16.
Martina Králíčková  ·  Taxus International (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (6)
• Máte kila navíc? • Patříte mezi ty, kteří drží už několikátou dietu? • Zápasíte s jojo efektem? • Zhubnete a pak opět přiberete? • A nakonec často vážíte více, než když jste dietu začali držet? (více o eknize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
17.
Petr Fořt  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace známého odborníka na výživu přístupnou formou popisuje nejnovější vědecké objevy a názory, a to především v kontextu se zdravím, a tím pádem tedy s fyzickou a psychickou kondicí a pohodou, která se označuje stále... (více o eknize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
18.
Colette Baron-Reid  ·  Synergie (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Věděli jste, že vaše nadváha má možná jen málo společného s tím, co jíte? Poslední průzkumy o hubnutí totiž ukazují, že metabolismus, tedy hodnotu vaší tělesné hmotnosti, ovlivňuje mnoho faktorů. To, kolik kalorií přijmete... (více o eknize)
Naše cena: 97 Kč  (tedy ušetříte 72%) ihned ke stažení
19.
Daniel Weiss  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Daniel Weiss je uznávaný fyzioterapeut a léčitel. Ve své knize názorně předvádí, jak vám moderní tejpy dokážou pomoci při bolestech svalů, šlach, vazů a kloubů a nejrůznějších zraněních, přičemž současně zabraňují... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
20.
Mark Hyman  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Detoxikace pro úpravu hladiny krevního cukru - Aktivujte přirozené schopnosti těla spalovat tuk a hubnout Chcete změnit svůj život za 10 dní? Účinný program, který vám pomůže nejen dosáhnout rychlého a udržitelného snížení... (více o eknize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 19%) ihned ke stažení
123456789 … 114

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička