popis
Umění

E-knihy Umění

V kategorii Umění se nachází 268 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Tomáš Holý - Kluk, který nikdy nezestárl
Jan Brdička  ·  Čas (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI TOP #85  
Monografie o nezapomenutelném představiteli dětských rolí! Tomáš Holý vstoupil do našich srdcí a stal se legendou dětského herectví. To, že mu nemilosrdný osud dopřál tak krátký čas, v tom - na rozdíl od jiných "legend"... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 32%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Platnéřství
Miroslav Mudra  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určena nejen těm, kdo se zajímají o výrobu a použití zbroje či historický šerm, ale je i pro kováře a další aktivní řemeslníky. Zabývá se ochrannou zbrojí - zejména v Evropě - z hlediska výroby, jejího používání... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
3.
Historické omítky
Jiří Hošek, Ludvík Losos  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Výjimečnost této knihy spočívá v komplexním pohledu na problematiku historických omítek. Kniha se věnuje vývoji omítek od nejstarších dob, až po moderní hmoty a technologie, které pomáhají při rekonstrukcích a sanacích omítek... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Začněte fotografovat digitální zrcadlovkou Nikon
B. BoNo Novosad  ·  Total Picture Control (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (Adobe DRM)  EPUB  MOBI (1)
Praktická e-kniha - průvodce začínajícího majitele Nikonu. Začněte fotografovat hravě! Stačí pár hodin a získáte znalosti a praxi zkušeného fotografa. Kniha obsahuje i jednoduchá praktická cvičení, která vás naučí, jak správně... (více o titulu)
Naše cena: 329 Kč okamžitě ke stáhnutí
5.
Saskia
Vítek Chadima, Saskia Burešová  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Dobrý večer, vážení diváci. Tak přesně těmito slovy vítali programoví hlasatelé každý večer diváky u televizních obrazovek. Od počátků vysílání televize byli hlasatelé neodmyslitelně spjati s uváděním každého televizního... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Historické krovy
Jan Vinař  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace pro projektanty, statiky, architekty a všechny, kdo se při své práci setkávají s tradičními konstrukcemi krovů. Publikace navazuje na úspěšné předchozí tituly krovy I a krovy II. Kniha je aktualizována a doplněna o nové... (více o titulu)
Naše cena: 407 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Tvůrčí psaní 3
Markéta Dočekalová  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Tvůrčí psaní pro každého III je dalším z titulů, který navazuje na úspěšnou řadu učebnic "TVŮRČÍ PSANÍ PRO KAŽDÉHO" a tentokrát se zaměřuje na tvůrčí psaní pro televizi. Na českém trhu dosud neexistuje učebnice... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
8.
Posvátná geometrie
Miranda Lundyová  ·  Dokořán (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Geometrie, aritmetika, hudba a kosmologie - čtvero velkých svobodných umění. Tvoří zárodek základních univerzálních jazyků a nalézáme je prakticky ve všech známých kulturách... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Sestavte si rodokmen
Blanka Lednická  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kdo jsme, odkud jsme přišli? Kdo byli naši předkové, čím se živili, jak žili? To jsou otázky, které si v průběhu svého života položí řada lidí, někdy se jedná o otázky řečnické, jindy o otázky, na něž tazatel chce najít... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Kafe a cigárko
Marie Doležalová  ·  Domino (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (7)
Jak v době blogové vytvořit ze svého blogu fenomén, který se pro zástupy čtenářů stane čtvrteční drogou? Jak přetavit spontánní (rozuměj úplnou náhodou vzniklý) nápad v prestižní Magnesii Literu? A jak dosáhnout toho... (více o titulu)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Architektura - historie - umění
Oldřich Ševčík  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určena zájemcům o historii, učitelům, studentům gymnázií a vysokých škol a široké veřejnosti.Víceoborová publikace, která přináší pohled na vývoj evropské civilizace, evropského myšlení (filosofie) a na přímý dopad... (více o titulu)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Voskařství
Voskařství  E-KNIHA
Lenka Blažková  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Od kdy a jak se vyrábí svíčky se dozvíte v knize o voskařském řemesle, které je v centru zájmu současné rukodělné výroby. Kniha je určena všem zájemcům o tradiční rukodělná řemesla, aktivním tvůrcům i vytvarným dílnám... (více o titulu)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Kůže - zpracování a výrobky
Olga Floriánová  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jediná publikace na českém trhu, která se věnuje nejrůznějším výrobkům z kůže vznikajících v různých kožedělných odvětvích. Výhodou pro čtenáře jsou komplexní informace o více řemeslech, kterými se kvůli velkému... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Nábytek
Ludvika Kanická, Zdeněk Holouš  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace seznamuje čtenáře se základními konstrukčními požadavky na nábytek a zároveň odpovídá na otázky: jak vybrat správný nábytek, na které jeho parametry dát při výběru pozor, jaké matrace jsou optimální pro zdravý... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč okamžitě ke stáhnutí
15.
Rychle a bezbolestně
Markéta Dočekalová  ·  Cosmopolis (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Včera tam ještě nebyl. Jen prázdné, špinavé výlohy. Dnes, s úderem deváté, se tu objevil. Aranžérka pověsila do výlohy velký plakát a nad vchodem se rozsvítil neonový nápis: Rychle a bezbolestně. Nic víc. Nový obchod na... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč okamžitě ke stáhnutí
16.
Metody a techniky dramatické výchovy
Josef Valenta  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Získejte spolu s námi přehled o divadelních konvencích a postupech použitelných ve výchově a při plánování i řízení práce v dramatické výchově. Díky knize doc. PhDr. Josefa Valenty, CSc., porozumíte principům aplikace... (více o titulu)
Naše cena: 327 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Křivky
Lisa DeLong  ·  Dokořán (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Proč jsou křivky důležité? Jaká jsou tajemství ornamentiky? Jak vytvořit neviditelné opakování vzoru na tkanině či tapetě? Formuje skrytá geometrie volně plynoucí květinové kompozice? V této krásné knížce do kapsy... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Psychologie umění
Jiří Kulka  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Vydání této monografie pokrylo mezeru v čs. bibliografii, kde doposud neexistuje psychologie umění ve vztahu ke všem uměleckým druhům. Kniha je pojednána na základě komunikace uměním, tedy tvůrce-dílo-vnímatel... (více o titulu)
Naše cena: 492 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Architekti CZ
Jaroslav Sládeček  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Cesta do hlubin architektovy duše - i tak by se dala nazvat kniha dvaceti rozhovorů s pečlivě vybranými osobnostmi současné české architektury. Pokud vás zajímá, jak svých úspěchů dosáhli, kde hledají inspiraci a jaké jsou jejich... (více o titulu)
Naše cena: 297 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Poledne u Tiffanyho
Echo Heron  ·  Metafora (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (3)
Životní příběh designérky Clary Wolcottové. Do manhattanské kanceláře slavného Louise Tiffanyho vstoupila v létě 1888 kurážná mladá umělkyně Clara Wolcottová... (více o titulu)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička