popis
Umění

E-knihy Umění

V kategorii Umění se nachází 238 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Kafe a cigárko
Marie Doležalová  ·  Domino (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (7)
Jak v době blogové vytvořit ze svého blogu fenomén, který se pro zástupy čtenářů stane čtvrteční drogou? Jak přetavit spontánní (rozuměj úplnou náhodou vzniklý) nápad v prestižní Magnesii Literu? A jak dosáhnout toho... (více o titulu)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Posvátná geometrie
Miranda Lundyová  ·  Dokořán (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Geometrie, aritmetika, hudba a kosmologie - čtvero velkých svobodných umění. Tvoří zárodek základních univerzálních jazyků a nalézáme je prakticky ve všech známých kulturách... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Sestavte si rodokmen
Blanka Lednická  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kdo jsme, odkud jsme přišli? Kdo byli naši předkové, čím se živili, jak žili? To jsou otázky, které si v průběhu svého života položí řada lidí, někdy se jedná o otázky řečnické, jindy o otázky, na něž tazatel chce najít... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Rychle a bezbolestně
Markéta Dočekalová  ·  Cosmopolis (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Včera tam ještě nebyl. Jen prázdné, špinavé výlohy. Dnes, s úderem deváté, se tu objevil. Aranžérka pověsila do výlohy velký plakát a nad vchodem se rozsvítil neonový nápis: Rychle a bezbolestně. Nic víc. Nový obchod na... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč okamžitě ke stáhnutí
5.
Křivky
Lisa DeLong  ·  Dokořán (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Proč jsou křivky důležité? Jaká jsou tajemství ornamentiky? Jak vytvořit neviditelné opakování vzoru na tkanině či tapetě? Formuje skrytá geometrie volně plynoucí květinové kompozice? V této krásné knížce do kapsy... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Psychologie umění
Jiří Kulka  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Vydání této monografie pokrylo mezeru v čs. bibliografii, kde doposud neexistuje psychologie umění ve vztahu ke všem uměleckým druhům. Kniha je pojednána na základě komunikace uměním, tedy tvůrce-dílo-vnímatel... (více o titulu)
Naše cena: 492 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Architekti CZ
Jaroslav Sládeček  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Cesta do hlubin architektovy duše - i tak by se dala nazvat kniha dvaceti rozhovorů s pečlivě vybranými osobnostmi současné české architektury. Pokud vás zajímá, jak svých úspěchů dosáhli, kde hledají inspiraci a jaké jsou jejich... (více o titulu)
Naše cena: 297 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Poledne u Tiffanyho
Echo Heron  ·  Metafora (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (3)
Životní příběh designérky Clary Wolcottové. Do manhattanské kanceláře slavného Louise Tiffanyho vstoupila v létě 1888 kurážná mladá umělkyně Clara Wolcottová... (více o titulu)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Nábytek
Ludvika Kanická, Zdeněk Holouš  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace seznamuje čtenáře se základními konstrukčními požadavky na nábytek a zároveň odpovídá na otázky: jak vybrat správný nábytek, na které jeho parametry dát při výběru pozor, jaké matrace jsou optimální pro zdravý... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč okamžitě ke stáhnutí
10.
Architektura - historie - umění
Oldřich Ševčík  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určena zájemcům o historii, učitelům, studentům gymnázií a vysokých škol a široké veřejnosti.Víceoborová publikace, která přináší pohled na vývoj evropské civilizace, evropského myšlení (filosofie) a na přímý dopad... (více o titulu)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Škola interiérového designu
Jana Hradecká a kolektiv  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Záleží vám na tom v jakém prostředí žijete a pracujete? Máte chuť čas od času vylepšit svůj domov a nejste si jistí, jak na to? Nechte se provést zákulisím interiérového designu. Témata v této knize jsou řazena tak, aby na sebe... (více o titulu)
Naše cena: 424 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Všecky krásy dřeva
Martin Patřičný  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Půvabná a vtipná publikace o dřevě jak ho potkáváme kolem sebe - od poraženého kmene stromu, neohoblovaného prkna, přes klasickou truhlařinu až ke šperku či dřevěném u obrazu. Autora nezajímá jenom krásný výrobek... (více o titulu)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Tradiční textilní techniky
Jitka Staňková  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
V této knize její autorka odhaluje zdroje lidské dovednosti v tomto oboru a předkládá přehled lidových textilních technik , jejich historický původ, rozšíření i návody na jejich osvojení a využití v současnosti. V devatenácti kapitolách jsou názorně... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 72%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Tvoříme z ovčí vlny
Jana Šilarová  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Zpracování ovčí vlny bylo známo již v dávných dobách. Velmi zajímavá technika popsaná v nové knize edice Šikovné ruce obohacuje základní řemeslný způsob zpracování ovčí vlny a je velkým přínosem v tvůrčí oblasti. Práce s jehlou a vlnou je téměř... (více o titulu)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Čínská výšivka
Helena Heroldová  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
O čínské výšivce dosud není na českém trhu žádná publikace, jedná se tedy o první práci na toto téma. Autorka je sinologem s publikačními zkušenostmi. Výšivka je v moderní Číně považována za umění, které je úzce spjato s malířstvím... (více o titulu)
Naše cena: 129 Kč okamžitě ke stáhnutí
16.
Jablonecká bižuterie
Petr Nový  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Souhrnná publikace o světoznámém fenoménu jablonecké bižuterie na knižním trhu dosud chyběla. Tato knížka, má ambici onu mezeru zaplnit a stát se jak vhodnou příručkou pro studenty středních či vysokých škol a profesní zájemce... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Malujeme na sklo
Malujeme na sklo  E-KNIHA
Karla Hátleová  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Koupit si v dnešní době barvy na sklo není nijak složité. Možná vám ale chybí odvaha pustit se s nimi do práce. Pokud chcete získat nejen více odvahy, ale také inspiraci a mnoho dobrých rad, tato kniha bude vaším skvělým pomocníkem. Najdete v ní popisy... (více o titulu)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Architektura inženýrských staveb
Václav Kučera  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Mnohé z inženýrských staveb sice nepatří k tomu, na co bychom se dívali každý den se zalíbením, jiné ovšem vytvářejí genius loci a jsou součástí každodenního života v tom nejlepším slova smyslu. Záměrem knihy je na takové... (více o titulu)
Naše cena: 119 Kč  (tedy ušetříte 83%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Už... To nejlepší z let
Eva Lindbergová  ·  Carpe diem (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Historie patnáctiletí folkrockové muziky v České republice na pozadí osudu hodonínské kapely Jarmark s fenomenální zpěvačkou Evou Lindbergovou, v roce 1994 nominovanou na pěvecký Objev roku. Výbor těch nejlepších písňových textů... (více o titulu)
Naše cena: 120 Kč  (tedy ušetříte 70%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Malba v čínském stylu
Iva Prošková  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Prvky čínské malby jsou založeny na jednoduchém použití štětce, tahu ruky a způsobu namočení štětce do barvy. Kniha obsahuje rady, jak spojit myšlenku, ruku a malířský nástroj v nejpřirozenější tah tak, aby vyjádřil vše, co... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih. (Thomas Carlyle)
Kávička