popis
Umění

E-knihy Umění

V kategorii Umění se nachází 289 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Kovářství
Kovářství  E-KNIHA
Ivo Frolec  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #48  (1)
Všichni zájemci o klasické rukodělné řemeslo se dozví v této zajímavé publikaci mnoho nových informací o historii zpracování železa a kovářství zejména v českých zemích a o současných trendech v tomto krásném oboru... (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Kůže - zpracování a výrobky
Olga Floriánová  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #49  
Jediná publikace na českém trhu, která se věnuje nejrůznějším výrobkům z kůže vznikajících v různých kožedělných odvětvích. Výhodou pro čtenáře jsou komplexní informace o více řemeslech, kterými se kvůli velkému... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
3.
All You Need Is Ears
George Martin  ·  Volvox Globator (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI TOP #65  
Hudební producent George Martin je právem přezdívaný Pátý Beatle. Byl to právě on, kdo liverpoolskou čtveřici doplnil svým klasickým hudebním vzděláním a citem pro aranžmá a harmonii. Dnes již nesmrtelné skladby mu vděčí... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Saskia
Vítek Chadima, Saskia Burešová  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Dobrý večer, vážení diváci. Tak přesně těmito slovy vítali programoví hlasatelé každý večer diváky u televizních obrazovek. Od počátků vysílání televize byli hlasatelé neodmyslitelně spjati s uváděním každého televizního... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Nábytek
Ludvika Kanická, Zdeněk Holouš  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace seznamuje čtenáře se základními konstrukčními požadavky na nábytek a zároveň odpovídá na otázky: jak vybrat správný nábytek, na které jeho parametry dát při výběru pozor, jaké matrace jsou optimální pro zdravý... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč okamžitě ke stáhnutí
6.
Základy realistické kresby
Jana Petrásková  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kreslení pravou mozkovou hemisférou je metoda, která v člověku otevře dosud skryté schopnosti a možnosti vnímání, a přivede ho tak mimo jiné i k tomu, aby bez zábran a sebevědomě dokázal realisticky kreslit podle předlohy nebo podle... (více o titulu)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Ma vie - Můj život
Marc Chagall  ·  Metafora (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Autobiografická kniha Můj život je psána slovy básnickými v jejich nejprostší, čisté podobě. Muzikanti, chudinské figurky, židovští sousedé na střechách, krávy létající stejně jako vousatí rabíni, to všechno na jeho obrazech... (více o titulu)
Naše cena: 174 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Praha neznámá
Praha neznámá  E-KNIHA
Petr Ryska  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Projděte se po netradičních místech a zákoutích hlavního města. Společně s autorem zhlédnete zašlou slávu Barrandovských teras nebo zavítáte do „Zlaté uličky“ ve Střešovičkách, kde vás nečekají davy turistů ani nemusíte platit vstupné... (více o titulu)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Nábytek svépomocí
Martin Zoufalý  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Nábytek z laminovaných desek si můžete vyrobit a smontovat sami. Levně, se základním nářadím, na míru a přesně podle svých potřeb. Všechny nezbytné znalosti a informace najdete v knize Martina Zoufalého. Na základě těchto znalostí... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Jak se dělá svatba
Patricia Janečková  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha rad svatební koordinátorky k výběru svatebních atributů, jako jsou květiny, prstýnky, šaty, líčení a účesy, hostina, pozvánky aj. Část je věnována 10 párům, které svou vysněnou svatbu již prožily a podělí se o získané... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Vydělávání kůží a kožešin
Helmut Ottiger, Ursula Reeb  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Tato kniha přináší souhrn informací o vydělávání kůží a kožešin pro amatérské koželuhy, pro všechny, kdo by si chtěli zkusit vydělat kůži vlastníma rukama. (více o titulu)
Naše cena: 234 Kč okamžitě ke stáhnutí
12.
Tomáš Holý - Kluk, který nikdy nezestárl
Jan Brdička  ·  Čas (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Monografie o nezapomenutelném představiteli dětských rolí! Tomáš Holý vstoupil do našich srdcí a stal se legendou dětského herectví. To, že mu nemilosrdný osud dopřál tak krátký čas, v tom - na rozdíl od jiných "legend"... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 32%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Historické omítky
Ludvík Losos, Jiří Hošek  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Výjimečnost této knihy spočívá v komplexním pohledu na problematiku historických omítek. Kniha se věnuje vývoji omítek od nejstarších dob, až po moderní hmoty a technologie, které pomáhají při rekonstrukcích a sanacích omítek... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Začněte fotografovat digitální zrcadlovkou Nikon
B. BoNo Novosad  ·  Total Picture Control (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (Adobe DRM)  EPUB  MOBI (1)
Praktická e-kniha - průvodce začínajícího majitele Nikonu. Začněte fotografovat hravě! Stačí pár hodin a získáte znalosti a praxi zkušeného fotografa. Kniha obsahuje i jednoduchá praktická cvičení, která vás naučí, jak správně... (více o titulu)
Naše cena: 329 Kč okamžitě ke stáhnutí
15.
Historické krovy
Jan Vinař  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace pro projektanty, statiky, architekty a všechny, kdo se při své práci setkávají s tradičními konstrukcemi krovů. Publikace navazuje na úspěšné předchozí tituly krovy I a krovy II. Kniha je aktualizována a doplněna o nové... (více o titulu)
Naše cena: 407 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Sestavte si rodokmen
Blanka Lednická  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kdo jsme, odkud jsme přišli? Kdo byli naši předkové, čím se živili, jak žili? To jsou otázky, které si v průběhu svého života položí řada lidí, někdy se jedná o otázky řečnické, jindy o otázky, na něž tazatel chce najít... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Tvůrčí psaní 3
Markéta Dočekalová  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Tvůrčí psaní pro každého III je dalším z titulů, který navazuje na úspěšnou řadu učebnic "TVŮRČÍ PSANÍ PRO KAŽDÉHO" a tentokrát se zaměřuje na tvůrčí psaní pro televizi. Na českém trhu dosud neexistuje učebnice... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
18.
Spodní stavba historických budov
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha představuje spodní stavbu historických budov z hlediska historického vývoje a poruch, způsobených působením zemních tlaků, vlhkosti nebo vegetace. (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Krajkářství
Krajkářství  E-KNIHA
Alena Vondrušková, Iva Prošková  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
Téměř po sto letech vychází opět publikace, věnovaná paličkované krajce. Kromě základů techniky paličkování s názornými kresbami přináší rozsáhlý vzorník základních typů krajek i s podvinky. Kapitoly věnované historii shrnují u nás dosud nepublikované... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
20.
Keramika I
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jak napovídá název, při vytváření výrobků podle této knihy nebudete potřebovat žádné zvláštní pomůcky. Publikace vás seznamí s různými technikami, které se používají při modelování z hlíny - modelování z hroudy, plátů, válečků, kuliček a volné ruky... (více o titulu)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
Knihy mají své osudy a své životy. A hynou nezájmem čtenářů. Nikdo by nevyslovil pochybnosti o Odysseji, ale jen málokdo ji ještě čte. (Miroslav Horníček)
Kávička