popis
Umění

E-knihy Umění

V kategorii Umění se nachází 281 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Sestavte si rodokmen
Blanka Lednická  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kdo jsme, odkud jsme přišli? Kdo byli naši předkové, čím se živili, jak žili? To jsou otázky, které si v průběhu svého života položí řada lidí, někdy se jedná o otázky řečnické, jindy o otázky, na něž tazatel chce najít... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Spodní stavba historických budov
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha představuje spodní stavbu historických budov z hlediska historického vývoje a poruch, způsobených působením zemních tlaků, vlhkosti nebo vegetace. (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Tomáš Holý - Kluk, který nikdy nezestárl
Jan Brdička  ·  Čas (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Monografie o nezapomenutelném představiteli dětských rolí! Tomáš Holý vstoupil do našich srdcí a stal se legendou dětského herectví. To, že mu nemilosrdný osud dopřál tak krátký čas, v tom - na rozdíl od jiných "legend"... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 32%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Historické omítky
Jiří Hošek, Ludvík Losos  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Výjimečnost této knihy spočívá v komplexním pohledu na problematiku historických omítek. Kniha se věnuje vývoji omítek od nejstarších dob, až po moderní hmoty a technologie, které pomáhají při rekonstrukcích a sanacích omítek... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Začněte fotografovat digitální zrcadlovkou Nikon
B. BoNo Novosad  ·  Total Picture Control (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (Adobe DRM)  EPUB  MOBI (1)
Praktická e-kniha - průvodce začínajícího majitele Nikonu. Začněte fotografovat hravě! Stačí pár hodin a získáte znalosti a praxi zkušeného fotografa. Kniha obsahuje i jednoduchá praktická cvičení, která vás naučí, jak správně... (více o titulu)
Naše cena: 329 Kč okamžitě ke stáhnutí
6.
Saskia
Vítek Chadima, Saskia Burešová  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Dobrý večer, vážení diváci. Tak přesně těmito slovy vítali programoví hlasatelé každý večer diváky u televizních obrazovek. Od počátků vysílání televize byli hlasatelé neodmyslitelně spjati s uváděním každého televizního... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Historické krovy
Jan Vinař  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace pro projektanty, statiky, architekty a všechny, kdo se při své práci setkávají s tradičními konstrukcemi krovů. Publikace navazuje na úspěšné předchozí tituly krovy I a krovy II. Kniha je aktualizována a doplněna o nové... (více o titulu)
Naše cena: 407 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Křivky
Lisa DeLong  ·  Dokořán (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Proč jsou křivky důležité? Jaká jsou tajemství ornamentiky? Jak vytvořit neviditelné opakování vzoru na tkanině či tapetě? Formuje skrytá geometrie volně plynoucí květinové kompozice? V této krásné knížce do kapsy... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Posvátná geometrie
Miranda Lundyová  ·  Dokořán (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Geometrie, aritmetika, hudba a kosmologie - čtvero velkých svobodných umění. Tvoří zárodek základních univerzálních jazyků a nalézáme je prakticky ve všech známých kulturách... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Psychologie umění
Jiří Kulka  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Vydání této monografie pokrylo mezeru v čs. bibliografii, kde doposud neexistuje psychologie umění ve vztahu ke všem uměleckým druhům. Kniha je pojednána na základě komunikace uměním, tedy tvůrce-dílo-vnímatel... (více o titulu)
Naše cena: 492 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Tvůrčí psaní 3
Markéta Dočekalová  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Tvůrčí psaní pro každého III je dalším z titulů, který navazuje na úspěšnou řadu učebnic "TVŮRČÍ PSANÍ PRO KAŽDÉHO" a tentokrát se zaměřuje na tvůrčí psaní pro televizi. Na českém trhu dosud neexistuje učebnice... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
12.
Architekti CZ
Jaroslav Sládeček  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Cesta do hlubin architektovy duše - i tak by se dala nazvat kniha dvaceti rozhovorů s pečlivě vybranými osobnostmi současné české architektury. Pokud vás zajímá, jak svých úspěchů dosáhli, kde hledají inspiraci a jaké jsou jejich... (více o titulu)
Naše cena: 297 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Keramika I
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jak napovídá název, při vytváření výrobků podle této knihy nebudete potřebovat žádné zvláštní pomůcky. Publikace vás seznamí s různými technikami, které se používají při modelování z hlíny - modelování z hroudy, plátů, válečků, kuliček a volné ruky... (více o titulu)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Tradiční textilní techniky
Jitka Staňková  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
V této knize její autorka odhaluje zdroje lidské dovednosti v tomto oboru a předkládá přehled lidových textilních technik , jejich historický původ, rozšíření i návody na jejich osvojení a využití v současnosti. V devatenácti kapitolách jsou názorně... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 72%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Tvoříme z ovčí vlny
Jana Šilarová  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Zpracování ovčí vlny bylo známo již v dávných dobách. Velmi zajímavá technika popsaná v nové knize edice Šikovné ruce obohacuje základní řemeslný způsob zpracování ovčí vlny a je velkým přínosem v tvůrčí oblasti. Práce s jehlou a vlnou je téměř... (více o titulu)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Podkovářství
Podkovářství  E-KNIHA
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Podkovářství je samostatné řemeslo. Přesto zůstalo dodnes spjato s kovářstvím, ale stejně tak k němu neoddělitelně patří znalosti z veterinárního lékařství. Tato kniha, po dlouhých letech jediná specializovaná kniha na českém trhu, je určená pro širší... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Zpíváme si s dětmi
Marie Lišková  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace obsahuje řadu dosud nepublikovaných písní a stává se tak jedinečnou inspirací učitelům v MŠ a ZŠ v oblasti hudební výchovy. Kromě hudebního rozvoje dětí dávají prostor i ke komplexní výchově. Hudba je motivací k ostatním možným činnostem... (více o titulu)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Čínská výšivka
Helena Heroldová  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
O čínské výšivce dosud není na českém trhu žádná publikace, jedná se tedy o první práci na toto téma. Autorka je sinologem s publikačními zkušenostmi. Výšivka je v moderní Číně považována za umění, které je úzce spjato s malířstvím... (více o titulu)
Naše cena: 129 Kč okamžitě ke stáhnutí
19.
Jablonecká bižuterie
Petr Nový  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Souhrnná publikace o světoznámém fenoménu jablonecké bižuterie na knižním trhu dosud chyběla. Tato knížka, má ambici onu mezeru zaplnit a stát se jak vhodnou příručkou pro studenty středních či vysokých škol a profesní zájemce... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Malujeme na sklo
Malujeme na sklo  E-KNIHA
Karla Hátleová  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Koupit si v dnešní době barvy na sklo není nijak složité. Možná vám ale chybí odvaha pustit se s nimi do práce. Pokud chcete získat nejen více odvahy, ale také inspiraci a mnoho dobrých rad, tato kniha bude vaším skvělým pomocníkem. Najdete v ní popisy... (více o titulu)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
Spálené knihy osvítily svět. (Ralph Waldo Emerson)
Kávička