popis
Učebnice, slovníky

E-knihy Učebnice, slovníky

V kategorii Učebnice, slovníky se nachází 338 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Úvod do sociologie
Jan Jandourek  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #85  
Stručný úvod poslouží dobře každému, kdo potřebuje získat rychlou orientaci v sociálním dění a společenských problémech současnosti z hlediska sociologie. Probírají se všechna důležitá témata - sociální jednání, socializace... (více o titulu)
Naše cena: 194 Kč  (tedy ušetříte 25%) okamžitě ke stáhnutí
2.
111 her pro atraktivní výuku angličtiny
Petr Hladík  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Chcete vést výuku hravou a nenásilnou formou? Docházejí vám nápady, jak žáky zaujmout a udržet jejich pozornost? Inspiraci naleznete v knize "111 her pro atraktivní výuku angličtiny", která je určena všem učitelům... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Interní ošetřovatelství I
Alena Šafránková, Marie Nejedlá  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
První díl základní učebnice k předmětu interní ošetřovatelství na vyšších odborných a vysokých školách, která je v tomto rozsahu a stylu provedení v současné době ojedinělá. Autoři vycházejí z potřeb studentů i učitelů... (více o titulu)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Česko-španělská konverzace
Lingea (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Španělsky mluví přes 400 milionů lidí, proto neváhejte a naučte se alespoň základní slova a fráze. Také příliš nepočítejte s tím, že se ve Španělsku, nebo dokonce v Jižní Americe domluvíte například anglicky... (více o titulu)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 11%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Velkoplošné sálavé vytápění
Jiří Bašta  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace je určena nejen odborníkům z řad projektantů a prováděcím firmám či stavbyvedoucím, ale i studentům zabývajícími se oblast technických zařízení budov, techniky prostředí staveb a inteligentních budov. Autor se věnuje... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
6.
Úvod do veřejného zdravotnictví
Hana Janečková, Helena Hnilicová  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace seznamuje se základy oboru, který se v ČR od roku 1989 rozvíjí pod názvem veřejné zdravotnictví. Zahrnuje celou řadu disciplín, které ve své syntéze umožňují vnímat zdraví a péči o zdraví jako komplexní systém... (více o titulu)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 25%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Zdravotní nauka 2. díl
Iva Nováková  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Učebnice je určena žákům středních odborných škol oboru sociální péče i pracovníkům, kteří začínají se sociální prací v praxi. Druhý díl zpracovává problematiku zdraví a nemoci, podává jejich definici, vedle determinant... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
8.
Evropské právo 2 – Jednotný vnitřní trh
Naděžda Šišková a kolektiv  ·  Wolters Kluwer (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace Evropské právo 2 – Jednotný vnitřní trh je sondou do tradičních institutů materiálního práva EU (realizace čtyř základních svobod a právo hospodářské soutěže) a zároveň se zaměřuje na relativně nové oblasti... (více o titulu)
Naše cena: 531 Kč  (tedy ušetříte 10%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Angličtina Stručná anatomie jazyka
Šimon Daníček  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Učíte se angličtinu a stále máte zmatek v používání časů? Bojíte se podmínkových vět nebo souslednosti? Tento přehled angličtiny vám na malém rozsahu přináší velké množství informací psaných srozumitelným jazykem... (více o titulu)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Etika, život, instituce
Jan Sokol  ·  Vyšehrad (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Výsledky moderní evoluční biologie naznačují, že mravnost v lidských společnostech není jen nějakou konvenční „nadstavbou“, nýbrž navazuje na podstatné rysy všeho živého... (více o titulu)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 40%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Angličtina Business English
Zuzana Hlavičková  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Chcete umět profesionálně komunikovat v anglickém jazyce? Napsat správně e-mail či dopis a bez problémů telefonovat? Přesvědčivě vyjednávat, vést prezentace a aktivně se účastnit porad? S touto knížkou to snadno zvládnete! (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Moderní řízení hotelového provozu
Jaromír Beránek  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Přepracované vydání úspěšného titulu, který opakovaně vychází od roku 1996, zachycuje ohromný rozvoj, jímž hotelnictví v České republice prošlo, a přináší aktuální novinky důležité pro tento obor. Nová učebnice je určena... (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Psychologie pro ekonomy a manažery
Daniela Pauknerová a kolektiv  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Nové vydání oblíbené publikace připravily zkušené autorky z katedry psychologie a sociologie řízení na VŠE v Praze. Kniha je určena zejména studentům vysokých škol, manažerům, personalistům a psychologům. Třetí vydání je... (více o titulu)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Angličtina – gramatická cvičení
Michaela Opršalová  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Tato kniha je určena všem nadšeným studentům anglického jazyka, konkrétně tzv. falešným začátečníkům a mírně pokročilým studentům, kteří si chtějí ověřit své dosavadní znalosti anglické gramatiky. Pomocí cvičení typu multiple choice - výběr odpovědí... (více o titulu)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Rukověť dobrého lektora
Petr Kazík  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Čtivá a srozumitelná knížka rozvíjející školitelské dovednosti je praktickým průvodcem pro všechny, kteří se zabývají vzděláváním dospělých. Cílem knihy je ukázat, jak sestavit a realizovat vzdělávání tak... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Ošetřovatelství - interna
Taťána Filipová  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Pracovní sešit doplňuje učebnici Ošetřovatelství I a slouží k procvičení látky probrané ve 3. ročníku SZŠ. Je to moderní učební pomůcka podporující individuální schopnosti studenta učit se a dál rozvíjet svoje znalosti... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Fyziologie
Jindřich Mourek  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Druhé vydání úspěšné učebnice Fyziologie přináší textové rozšíření. Byly přidány tabulky, přehledné obrázky a konečně i text s novými údaji. Rozsah jednotlivých kapitol respektuje spektrum studujících... (více o titulu)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Moderní psychologie pro právníky
Ludmila Čírtková  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
Pro současnou forenzní psychologii je charakteristický deliktově specifický přístup. Místo obecných, univerzálních výpovědí o pachatelích, zločinech a jejich obětech se již několik let prosazuje studium a výzkum konkrétních... (více o titulu)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Jak úspěšně studovat cizí jazyky
Ivan Kupka  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (3)
Chcete se výrazně zlepšit ve studiu cizích jazyků? Chcete dokonce patřit mezi zhruba 10 procent lidí, kteří dosahují při studiu cizích jazyků výjimečně dobrých výsledků? Tato ojedinělá knížka vám v tom významně pomůže... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Stručný psychologický slovník
Pavel Hartl  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Psychologie patří k neodmyslitelným základům pedagogiky i managementu a reklamy, sportovního tréninku i práce kriminalistů a soudců. Uznávaní autoři, kteří vydali již několik učebnicových a slovníkových děl z oblasti... (více o titulu)
Naše cena: 311 Kč  (tedy ušetříte 25%) okamžitě ke stáhnutíDobrá a krásná kniha je ta, která plnými hrstmi rozsévá otazníky. (Jean Cocteau)
Kávička