Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Učebnice a slovníky

Momentálně se v této nabídce nachází 18533 titulů

1.
Richard Ludvík  ·  TZ-one (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
NAUČTE SE ANGLICKÉ KONVERZAČNÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI Zeptal se vás někdy někdo v cizině anglicky a vy jste na něj jen koukali s otevřenou pusou? Setkali jste se s někým nebo se vám osobně stalo, že jste na vaší dovolené v zahraničí... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
2.
Skleněný Můstek (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Proceedings includes materials of the international scientific conference « SCIENTIFIC RESEARCH – 2016», held in Czech Republic, Karlovy Vary-Russia, Moscow, 29-30 September 2016. (více o eknize)
Naše cena: 80 Kč ihned ke stažení
3.
Richard Ludvík  ·  TZ-one (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Proč lidé neumí v angličtině rychle reagovat na otázky? Moc řeší gramatiku a bojí se, že něco řeknou špatně. Naučte se reagovat na anglické otázky při vašich cestách v zahraničí. Nebudete pak tolik zaskočeni, když se ocitnete... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
4.
kolektiv autorů TZ-one  ·  TZ-one (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Tento SLOVNÍK CIZÍCH SLOV obsahuje přibližně 30 000 hesel. Zahrnuty jsou pojmy a výrazy z angličtiny, latiny a dalších jazyků. Obsahem je terminologie z oblasti přírodních věd, techniky a společenských věd, a také obecně užívané... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
5.
Věra Zahradníčková  ·  TZ-one (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Námi předkládaná Pravidla českého pravopisu vychází vstříc každodennímu užívání. Tvoří přehledný a srozumitelný výklad pravopisných pravidel a tvarosloví s kompletním zapracováním Dodatku zveřejněného v roce 1994 MŠMT ČR... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
6.
Skleněný Můstek (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Proceedings includes materials of the international scientific conference «Science: discoveries and progress», held in Czech Republic, Karlovy Vary-Russia, Moscow, 27-28 October 2016. (více o eknize)
Naše cena: 80 Kč ihned ke stažení
7.
Skleněný Můstek (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Proceedings includes materials of the international scientific conference «Science, society, progress», held in Czech Republic, Karlovy Vary-Russia, Moscow, 28-29 July 2016. (více o eknize)
Naše cena: 80 Kč ihned ke stažení
8.
Richard Ludvík  ·  TZ-one (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Jak se můžete naučit 350 nových slovíček? Bylo by fajn umět 350 dalších anglických slovíček. Jenže, jak to udělat? Když vám někdo dá 350 slovíček a jejich překlad, naučíte se je? Jen tak, že si přečtete slovíčko... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení
9.
Vlasta Gazdíková  ·  Edika (2017)
NOVINKA AKCE
Tato kniha umožní žákům 9. ročníků a dalším uchazečům o studium v maturitních oborech cílenou přípravu na úspěšné zvládnutí didaktického testu, který je součástí jednotných přijímacích zkoušek na střední školy. Kniha obsahuje... (více o knize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 2.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
10.
Vlasta Gazdíková  ·  Edika (2017)
NOVINKA AKCE
Kniha Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia – český jazyk umožní žákům 5. ročníků cílenou přípravu na úspěšné zvládnutí didaktického testu, který je součástí jednotných přijímacích zkoušek na osmiletá gymnázia. Kniha v úvodu obsahuje... (více o knize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 2.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
11.
NOVINKA AKCE
Učebnice i cvičebnice jsou jedinečné tím, že obsahují komplexní látku pro nácvik češtiny pro začátečníky (úroveň A1 a A2). Jsou vhodné pro všechny národnosti, pro univerzity, jazykové školy a intenzivní kurzy češtiny pro... (více o knize)
Naše cena: 552 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 26.10.2017
12.
Rebecca Davies  ·  Raabe (2017)
NOVINKA
Otestujte si svoje vedomosti z reálií anglicky hovoriacich krajín a získajte veľa nových informácií nielen o ich jazyku, ale aj kultúre, geografii, dejinách, kuchyni, cestovaní, športe, nakupovaní... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Taktik (2017)
NOVINKA AKCE
Hravý přírodopis pro 6. ročník ZŠ a víceletá gymnázia je sadou pracovních sešitů, která obsahuje tematicky řazené cvičební úlohy pro jednotlivé ročníky 2.stupně ZŠ. Pracovní sešity umožní žákovi osvojit si hravou formou... (více o knize)
Naše cena: 111 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 4 dnů
14.
Business Risk Buster Intervenes 6  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ) EN
Vladimír John  ·  Meriglobe Advisory House (2017)
NOVINKA
Business Risk Buster Intervenes 6 - audiokniha obsahuje šestý díl seriálu o rizicích podnikání v angličtině. (více o audioknize)
Naše cena: 100 Kč ihned ke stažení
15.
Lingea (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Přesto, že je pro nás nizozemština veskrze exotickým jazykem, učí se ji poměrně velký počet lidí. Přicházíme proto s novým, aktuálním a zcela původním přehledem nizozemské gramatiky. Cílem této příručky je poskytnout... (více o eknize)
Naše cena: 225 Kč  (tedy ušetříte 10%) ihned ke stažení
16.
Ladislav Horák, Tomáš Skřička, Petr Šlauf, Julius Örhalmi a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Monografie autorů z řady chirurgických pracovišť je koncipována jako příručka určená především chirurgům, kteří se zajímají o proktologii.Užitečné informace může poskytnout také gastroenterologům, gynekologům a všem... (více o eknize)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
17.
Ladislav Chrobák a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Zcela nová, přepracovaná a doplněná publikace navazuje na mimořádně úspěšnou učebnici z roku 1997, která spolu s dřívějšími 9 vydáními ve formě skript a 2 dotisků knižního vydání je vydávána celkem po třinácté a byla... (více o eknize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
Lenka Slezáková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Druhé, doplněné vydání úspěšné učebnice! Kniha je určena studentům a vyučujícím SZŠ — obor zdravotnický asistent — a studentům a pedagogům zdravotnických lyceí. Jedná se o základní učebnici v oboru ošetřovatelství... (více o eknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
19.
Lingea (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Možná se vám už stalo, že jste potřebovali utvořit konkrétní obrat či větu v cizím jazyce a nevěděli jste si s tím rady, hledání v tematicky uspořádané konverzaci bylo neúspěšné nebo trvalo až příliš dlouho... (více o eknize)
Naše cena: 225 Kč  (tedy ušetříte 13%) ihned ke stažení
20.
Monika Reimann, Sabine Dinsel a John Stevens  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (Adobe DRM)
Tento slovník je aktuální, komplexní a výkonný nástroj k učení německých slovíček. Je koncipován tak, aby vyhovoval jak mladým, tak i dospělým studentům na základní, středně pokročilé a pokročilé úrovni, všem... (více o eknize)
Naše cena: 399 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
123456789 … 927

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička