popis
Technika, průmysl

E-knihy Technika, průmysl

V kategorii Technika, průmysl se nachází 176 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Elektroinstalace krok za krokem
Josef Kunc  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #65  
Elektromontéři, studenti i pracovníci stavebních profesí zde naleznou informace o nejnovějších trendech v elektrických instalacích a kutilové příklady správných způsobů vytváření těchto instalací. Kniha zahrnuje nejnovější ... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Příběh zapomenutého průmyslníka
Radek Diestler  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
V knize je zachycen život geniálního právníka a finančníka, který rozhodujícím způsobem přispěl k vybudování našeho největšího průmyslového koncernu. Dr. Karel Loevenstein byl generální ředitel a předseda správní rady akciové společnosti Škody Plzeň... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Vzduchotěsnost obvodových plášťů budov
Jiří Novák  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určena především projektantům a architektům, užitečná může být i investorům se zodpovědným přístupem ke kontrole kvality stavebního díla a také všem zájemcům o nízkoenergetické stavění, kde je zajištění... (více o titulu)
Naše cena: 159 Kč okamžitě ke stáhnutí
4.
Ploché střechy
Karel Chaloupka, Zbyněk Svoboda  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Ploché střechy byly dlouho v podvědomí laické i odborné veřejnosti vnímány jako střechy problémové. Dnes jsou spolehlivé nejen proto, že jsou na jejich provedení nabízeny kvalitní výrobky, ale i proto, že projektanti i realizační... (více o titulu)
Naše cena: 219 Kč okamžitě ke stáhnutí
5.
Půdní vestavby
Půdní vestavby  E-KNIHA
Martina Peřinková  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Se vzrůstajícím zájmem o přestavby půdních prostor pro účely bydlení jde ruku v ruce zájem o informace jak účelně realizovat půdní vestavbu tak, aby i architektonicky zhodnotila nemovitost. Publikace čtenáře provede úskalími... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč okamžitě ke stáhnutí
6.
Velkoplošné sálavé vytápění
Jiří Bašta  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace je určena nejen odborníkům z řad projektantů a prováděcím firmám či stavbyvedoucím, ale i studentům zabývajícími se oblast technických zařízení budov, techniky prostředí staveb a inteligentních budov. Autor se věnuje... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
7.
100 osvědčených stavebních detailů - zednictví
Bohumil Štumpa, Ondřej Šefců  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Ojedinělá publikace nabízí výběr stavebních detailů týkajících se tradičního zednictví. Těžiště této knihy je v obrázcích doplněných erudovaným komentářem praktiků s dlouholetou zkušeností. Autoři předkládají... (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Vysušování zdiva
Michael Balík  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace čtenáře provede úskalími, při problému se vznikem vlhkosti ve zdivu. U různých typů staveb (rodinné domy, bytové i administrativní stavby) jsou v knize předložena v praxi osvědčená řešení a zdůrazněny výhody... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Konstrukce ze sádrokartonu
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Konstrukce ze sádrokartonových a sádrovláknitých desek si vydobyly své místo na trhu. Díky svým protipožárním, akustickým a tepelně izolačním vlastnostem se využívají u novostaveb i rekonstrukcích bytových i průmyslových... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
10.
Kachlové sporáky
Václav Vlk  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Kachlové sporáky nejsou už jen záležitostí rekreačních chalup, ale stále častěji se objevují v nových moderních domech. Staví se buď samostatně kdekoliv v místnosti nebo se stávají součástí kuchyňské linky. V knize najdete... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Zahradní pece na pizzu a chleba
Václav Vlk  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je věnována návrhům a stavbě pecí od těch klasických menších po profesionální. Čtenář získá návody jak a z jakého materiálu si takovou pec postavit. Na mnoha fotografiích a kresbách jsou podrobně popsány stavební... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Sklepy v zahradě
Jiří Faltýnek  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Chystáte se postavit na svém pozemku sklep pro rekreační nebo hospodářské účely? Nejste si jisti tím, co všechno taková stavba obnáší? Pak bude pro vás tato publikace užitečným pomocníkem. Především získáte ucelenou představu... (více o titulu)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Tatra 613
Jan Tuček  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace je věnována poslední generaci osobních automobilů značky Tatra, především typu T 613 z let 1969 až 1997, ale i na něj navazujícímu vozu Tatra 700 z období 1996 až 1999. Z archivních dokumentů a vzpomínek pamětníků vznikla... (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Rekonstrukce elektroinstalace
Josef Kunc  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
I elektroinstalace stárne a je třeba ji modernizovat a to nejen z hlediska platných vyhlášek a předpisů, ale také z hlediska uživatelského komfortu. V současné době je třeba na elektroinstalaci připojit i vytápění, klimatizaci... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Všecky krásy dřeva
Martin Patřičný  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Půvabná a vtipná publikace o dřevě jak ho potkáváme kolem sebe - od poraženého kmene stromu, neohoblovaného prkna, přes klasickou truhlařinu až ke šperku či dřevěném u obrazu. Autora nezajímá jenom krásný výrobek... (více o titulu)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Povrchové úpravy dřeva
Daniela Tesařová  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha vás seznámí s jednotlivými druhy nátěrových hmot vhodných pro dokončování materiálů na bázi dřeva a se způsoby nanášení ať už jde o lakování, moření, lazurování či lepení. Dozvíte se, jaký je nejvhodnější nátěr... (více o titulu)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Autoškola
Václav Minář  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Nová, velmi přehledná a bohatě ilustrovaná učebnice je určena pro žáky autoškol i další řidiče, kteří si potřebují zopakovat pravidla provozu na silničních komunikacích, naučit se nové dopravní značky i předpisy a otestovat... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Kapitoly z mezinárodního dopravního práva I
Bohumil Poláček  ·  Wolters Kluwer (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Kapitoly z mezinárodního dopravního práva I (A. Říční právo, B. Letecké právo) tvoří první část připravované trilogie, na kterou bude navazovat část druhá s názvem Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II... (více o titulu)
Naše cena: 700 Kč okamžitě ke stáhnutí
19.
Elektrotechnologie v praxi
Josef Šavej, Irena Štěpařová  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Praktický průvodce ve vzdělávání, vědě, výzkumu, vývoji, výrobě a technickém rozvoji - engineering administration (průmyslové vlastnictví, technická normalizace, metrologie, zkušebnictví, kvalita, spolehlivost a životnost, ekologie) v elektronice... (více o titulu)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Automobily Škoda Fabia II
Jiří Schwarz  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha o následníkovi oblíbené Fabie první generace obsahuje informace o konstrukci a fungování jednotlivých částí vozu doplněné bohatým obrazovým materiálem. V prvním vydání jsou informace o 3 benzinových a 3 naftových motorech, dvou 5stupňových... (více o titulu)
Naše cena: 339 Kč okamžitě ke stáhnutíNejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. (Voltaire)
Kávička