popis
Technika, průmysl

E-knihy Technika, průmysl

V kategorii Technika, průmysl se nachází 211 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Elektroinstalace krok za krokem
Josef Kunc  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #14  
Elektromontéři, studenti i pracovníci stavebních profesí zde naleznou informace o nejnovějších trendech v elektrických instalacích a kutilové příklady správných způsobů vytváření těchto instalací. Kniha zahrnuje nejnovější ... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Nevyhlášená válka
Dušan Tomášek  ·  Epocha (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI TOP #20  (2)
Bývalo zvykem války vyhlašovat. Tato kniha ale pojednává o válce nevyhlášené. Došlo k ní bezprostředně po „řádně vyhlášené“ první světové válce. Vítězné mocnosti rozhodly o rozdělení rakousko-uherské monarchie... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 47%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Rekonstrukce elektroinstalace
Josef Kunc  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI TOP #42  
I elektroinstalace stárne a je třeba ji modernizovat a to nejen z hlediska platných vyhlášek a předpisů, ale také z hlediska uživatelského komfortu. V současné době je třeba na elektroinstalaci připojit i vytápění, klimatizaci... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Betonujeme svépomocí
Karel Kolář, Pavel Reiterman  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Chystáte se doma nebo na chatě betonovat? Pak je právě pro vás určena naše publikace. Autoři vás provedou úskalím výběru správného typu betonu vhodného pro stavbu svépomocí. Dozvíte se jak správně vybrat přísady do betonové... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Zahradní krby a grily I
Václav Vlk  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určena těm, pro které je zahrada místem oddychu a společenských setkání, lidem, kteří si stavby provádějí sami i kteří si nechávají profesionálně zhotovit "oheň v zahradě". Nosným tématem knihy jsou klasické zahr (více o titulu)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Zahradní krby a grily II
Václav Vlk, Nevenka Vlková  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (3)
Publikace navazuje na velmi úspěšnou knihu Zahradní krby a grily I. Popisuje konstrukci grilů a krbů, jejich použití a vhodná paliva. Podle návodných obrázků si může navrhnout nebo dokonce sestavit krb i stavitel amatér. Kniha je... (více o titulu)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Koupelna
Jiří Faltýnek  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Koupelna je už při samotném plánování nejdiskutovanějším místem v bytě nebo domě. Z bezpečnostního hlediska je tou nejrizikovější částí - bývá tu kluzko a při špatně provedené elektroinstalaci i nebezpečně... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč okamžitě ke stáhnutí
8.
Omítky
Omítky  E-KNIHA
Martin Blaha  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
V knize jsou přehledně popsány hlavní typy omítek i zásady jejich použití. Laikům poslouží např. při opravě vlastní chalupy a pomůže také profesionálovi na úrovni stavbyvedoucího nebo mistra, protože jim umožní orientaci v problematice nových... (více o titulu)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Ochrana dřeva
Ochrana dřeva  E-KNIHA
Petr Ptáček  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určena stavebníkům, projektantům, majitelům nemovitostí. Uznávaný odborník seznamuje čtenáře se způsoby a možnostmi ochrany dřeva proti biologickým napadením a ostatním vlivům. Fotografie pomohou čtenáři identifikovat... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
10.
Podlahové vytápění
Jaroslav Dufka  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jediná kniha na našem trhu s praktickým návrhem na montáž podlahového vytápění, v níž zkušený autor popisuje srozumitelnou formou vše důležité, co se týká výběru, návrhu, výhod a nevýhod systémů podlahového vytápění. Všichni, kdo uvažují o zřízení... (více o titulu)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Stavební konstrukce z požárního hlediska
Václav Kupilík  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Publikace je určena především pro projektanty, inženýry, technické pracovníky stavebního zaměření, zabývající se požární problematikou a dále pro studenty středních a vysokých škol. Je rozčleněna do dvou základních skupin... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč okamžitě ke stáhnutí
12.
Okenní a dveřní otvory
Václav Jandáček, Alois Čenský  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Reprint přednášek pro posluchače pozemního stavitelství z roku 1930 je zajímavý podrobným shrnutím různých řešení otvorů ve zdech - zejména dveří a oken - podle způsobů provedení a materiálu. V publikaci najde čtenář desítky... (více o titulu)
Naše cena: 128 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Havárie, poruchy a rekonstrukce
Milan Vašek  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha pro projektanty, architekty, stavbyvedoucí ale i soudní znalce z oboru pozemního stavitelství, kteří se setkávají téměř na každé stavbě s poruchami konstrukcí. V každém objektu najdeme dřevěný, nebo ocelový krov, vazníky... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč okamžitě ke stáhnutí
14.
Rodinný dům ze všech stran
Jan Rampich  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
Autor přináší populární formou základní informace o výstavbě rodinného domu, přitom čtenáře nezahlcuje čísly a paragrafy. Celkovou čtivost podpoří i barevné žánrové ilustrace a fotografie cca 15 - 25 zdařilých rodinných domů... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
15.
100 osvědčených stavebních detailů - zednictví
Bohumil Štumpa, Ondřej Šefců  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Ojedinělá publikace nabízí výběr stavebních detailů týkajících se tradičního zednictví. Těžiště této knihy je v obrázcích doplněných erudovaným komentářem praktiků s dlouholetou zkušeností. Autoři předkládají... (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
100 tradičních stavebních detailů - ochrana proti vodě
Michael Balík, Jaroslav Solař  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha přináší výběr 100 tradičních, léty prověřených detailů týkajících se problematiky dodatečného odvlhčování zdiva, uváděných v odborných publikacích zejména na konci 19. a v první polovině 20. století. Každý... (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Tepelné čerpadlo pro váš dům
Robert Karlík  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha pomůže zájemcům při výběru tepelného čerpadla, aby se dokázali správně a kvalifikovaně rozhodnout a udělali si představu o rozsahu a důležitosti celé instalace. V první části se čtenář dozví co je to tepelné čerpadlo... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Legendární motocykl Čechie
Jan Němec  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určená všem pamětníkům, zájemcům o motorismus a jeho historii. Publikace představí Albina Liebische (1888-1965), který je bezesporu jedním z mála sudetských Němců, kterému byla Čechy odhalena pamětní deska. Liebischovy... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
19.
100 osvědčených stavebních detailů - klempířství a pokrývačství
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
V pořadí čtvrtá publikace ediční řady 100 osvědčených stavebních detailů se věnuje dnes už téměř zapomenutým řemeslům klempířství a pokrývačství. Autoři ke svým komentářům použili obrázky z knih 19. a 20. století... (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Komíny
František Jiřík  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Čtvrté vydání publikace aktuálně a srozumitelně seznamuje čtenáře s problematikou odvodu spalin od spotřebičů na tuhá, kapalná a plynná paliva. Dotýká se jak novostaveb, tak i rekonstrukcí. U plynových spotřebičů se zabývá... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutíKnihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička