Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaTechnika a průmysl

Momentálně se v této nabídce nachází 5341 titulů

1.
Ateliér Náš dům (2017)
NOVINKA
Hlavním obsahem katalogu je nabídka rodinných domů firmy Atelier NÁŠ DŮM s.r.o., která již 18 let na českém trhu dodává stavebníkům rodinných domů projektovou dokumentaci... V katalogu NÁŠ DŮM XXXIII - NEJŽÁDANĚJŠÍ PROJEKTY R (více o knize)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
2.
Michael E. Haskew  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA
Historik vojenství Michael E. Haskew provádí čtenáře příběhem úžasného válečného stroje, který se poprvé objevil na bojištích 1. světové války. Autor začíná u obrněných předchůdců prvních tanků a popisuje vývoj těchto... (více o knize)
Naše cena: 694 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 18.10.2017
3.
Václav Minář  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #24
Nová, velmi přehledná a bohatě ilustrovaná učebnice je určena pro žáky autoškol i další řidiče, kteří si potřebují zopakovat pravidla provozu na silničních komunikacích, naučit se nové dopravní značky i předpisy a otestovat... (více o eknize)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
4.
Na plný plyn  E-KNIHA
Jeremy Clarkson  ·  Dokořán (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Celý život trvá láska mezi Jeremym Clarksonem a auty. Už čtvrt století Jeremy auta řídí, testuje a píše o nich. A už dvacet let je vůdčí osobností nejoblíbenějšího motoristického seriálu na světě, Top Gear, který vysílá... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
5.
Martin Novák  ·  Epocha (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Region Blízkého východu, kde je pod zemí více než polovina známých zásob ropy, není na ozbrojené konflikty chudý. Do dvou z nich zde přímo vstoupila vzdálená velmoc. V obou stála proti jedné zemi a jednomu vládnoucímu režimu... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 70%) ihned ke stažení
6.
Jiří Faltýnek  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Chystáte se postavit na svém pozemku sklep pro rekreační nebo hospodářské účely? Nejste si jisti tím, co všechno taková stavba obnáší? Pak bude pro vás tato publikace užitečným pomocníkem. Především získáte ucelenou představu... (více o eknize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
7.
Jan Němeček a Daniela Němečková  ·  Epocha (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Příběh programové zrady – tak by se daly nazvat životní osudy Augustina Přeučila, čs. pilota, který z příkazu gestapa odešel v roce 1939 do exilu. Zamířil nejprve do Polska, kde vstoupil do čs. vojenské jednotky. Na prahu války... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 44%) ihned ke stažení
8.
Karel Kolář a Pavel Reiterman  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Chystáte se doma nebo na chatě betonovat? Pak je právě pro vás určena naše publikace. Autoři vás provedou úskalím výběru správného typu betonu vhodného pro stavbu svépomocí. Dozvíte se jak správně vybrat přísady do betonové... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
Václav Vlk  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha je věnována návrhům a stavbě pecí od těch klasických menších po profesionální. Čtenář získá návody jak a z jakého materiálu si takovou pec postavit. Na mnoha fotografiích a kresbách jsou podrobně popsány stavební... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
10.
Ingo Gabriel  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha se zabývá praktickými zásadami projekce, konstrukce a realizace dřevěných fasád a je určena praktikům, stavebníkům a zájemcům o výstavbu a rekonstrukci fasád rodinných domů i veřejných staveb. Předpokladem pro dlouholeté fungov (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
11.
Karel Richter  ·  Epocha (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Z vyprávění o dramatech druhé světové války jakoby se vytrácel její tragický začátek: Zákeřné přepadení Polska jednotkami wehrmachtu, zoufalý boj pěšáků a jezdců s drtivou přesilou tanků a letadel... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 67%) ihned ke stažení
12.
Josef Kunc  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Elektromontéři, studenti i pracovníci stavebních profesí zde naleznou informace o nejnovějších trendech v elektrických instalacích a kutilové příklady správných způsobů vytváření těchto instalací. Kniha zahrnuje nejnovější ... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
13.
Josef Kunc  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
I elektroinstalace stárne a je třeba ji modernizovat a to nejen z hlediska platných vyhlášek a předpisů, ale také z hlediska uživatelského komfortu. V současné době je třeba na elektroinstalaci připojit i vytápění, klimatizaci... (více o eknize)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
14.
Jan Hromádko a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Odborná publikace jasně a srozumitelně podává ucelený přehled problematiky z oboru pístových spalovacích motorů. Je určena studentům technických automobilních škol všech typů (vyšší odborné, střední i vysoké školy)... (více o eknize)
Naše cena: 305 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
15.
Jan Králík  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Knihu si nenechá ujít žádný zájemce o historii i současnost motorizmu. Dramatické příběhy Ing. Karla Hrdličky a Ing. Petra Hrdličky, CSc., otce a syna, kteří svůj život spojili s mladoboleslavskou automobilkou. První se stal... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
16.
Jaroslav Solař  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Kniha pro odborníky zabývající se problematikou statických poruch a rekonstrukcí zděných konstrukcí, projektanty, dodavatele, investorské firmy, studenty vysokých škol stavebních. Kniha uceleným způsobem vysvětluje problematiku... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč ihned ke stažení
17.
Petr Ptáček  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha je určena stavebníkům, projektantům, majitelům nemovitostí. Uznávaný odborník seznamuje čtenáře se způsoby a možnostmi ochrany dřeva proti biologickým napadením a ostatním vlivům. Fotografie pomohou čtenáři identifikovat... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
18.
Pavel Černý a Michal Goetz  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Pro všechny z vás, v jejichž životě hraje zbraň významnější úlohu, přinášíme jedinečnou publikaci, která vám pomůže dosáhnout takové úrovně znalostí a dovedností, aby zbraň co nejlépe posloužila účelu, pro který jste si... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
19.
Jan Neumann  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Nákladní automobil Praga V3S je nejznámější a nejdéle vyráběný užitkový automobil. Mezi uživateli si získal pověst nezničitelného dříče, který je provozně nenáročný, a přestože se u něj s přibývajícím věkem projevovaly... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
20.
Jaroslav Dufka  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Jediná kniha na našem trhu s praktickým návrhem na montáž podlahového vytápění, v níž zkušený autor popisuje srozumitelnou formou vše důležité, co se týká výběru, návrhu, výhod a nevýhod systémů podlahového vytápění. Všichni, kdo uvažují o zřízení... (více o eknize)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
123456789 … 268

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dům bez knih je jako tělo bez duše (Julius Zeyer)
Kávička