popis
Technika, průmysl

E-knihy Technika, průmysl

V kategorii Technika, průmysl se nachází 202 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Omítky
Omítky  E-KNIHA
Martin Blaha  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #61  (1)
V knize jsou přehledně popsány hlavní typy omítek i zásady jejich použití. Laikům poslouží např. při opravě vlastní chalupy a pomůže také profesionálovi na úrovni stavbyvedoucího nebo mistra, protože jim umožní orientaci v problematice nových... (více o titulu)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Ochrana dřeva
Ochrana dřeva  E-KNIHA
Petr Ptáček  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #63  
Kniha je určena stavebníkům, projektantům, majitelům nemovitostí. Uznávaný odborník seznamuje čtenáře se způsoby a možnostmi ochrany dřeva proti biologickým napadením a ostatním vlivům. Fotografie pomohou čtenáři identifikovat... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
3.
Elektroinstalace krok za krokem
Josef Kunc  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Elektromontéři, studenti i pracovníci stavebních profesí zde naleznou informace o nejnovějších trendech v elektrických instalacích a kutilové příklady správných způsobů vytváření těchto instalací. Kniha zahrnuje nejnovější ... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Podlahové vytápění
Jaroslav Dufka  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jediná kniha na našem trhu s praktickým návrhem na montáž podlahového vytápění, v níž zkušený autor popisuje srozumitelnou formou vše důležité, co se týká výběru, návrhu, výhod a nevýhod systémů podlahového vytápění. Všichni, kdo uvažují o zřízení... (více o titulu)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
5.
100 osvědčených stavebních detailů - zednictví
Bohumil Štumpa, Ondřej Šefců  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Ojedinělá publikace nabízí výběr stavebních detailů týkajících se tradičního zednictví. Těžiště této knihy je v obrázcích doplněných erudovaným komentářem praktiků s dlouholetou zkušeností. Autoři předkládají... (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Povrchové úpravy dřeva
Daniela Tesařová  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha vás seznámí s jednotlivými druhy nátěrových hmot vhodných pro dokončování materiálů na bázi dřeva a se způsoby nanášení ať už jde o lakování, moření, lazurování či lepení. Dozvíte se, jaký je nejvhodnější nátěr... (více o titulu)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Stavební konstrukce z požárního hlediska
Václav Kupilík  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Publikace je určena především pro projektanty, inženýry, technické pracovníky stavebního zaměření, zabývající se požární problematikou a dále pro studenty středních a vysokých škol. Je rozčleněna do dvou základních skupin... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč okamžitě ke stáhnutí
8.
Okenní a dveřní otvory
Václav Jandáček, Alois Čenský  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Reprint přednášek pro posluchače pozemního stavitelství z roku 1930 je zajímavý podrobným shrnutím různých řešení otvorů ve zdech - zejména dveří a oken - podle způsobů provedení a materiálu. V publikaci najde čtenář desítky... (více o titulu)
Naše cena: 128 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Havárie, poruchy a rekonstrukce
Milan Vašek  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha pro projektanty, architekty, stavbyvedoucí ale i soudní znalce z oboru pozemního stavitelství, kteří se setkávají téměř na každé stavbě s poruchami konstrukcí. V každém objektu najdeme dřevěný, nebo ocelový krov, vazníky... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč okamžitě ke stáhnutí
10.
Rodinný dům ze všech stran
Jan Rampich  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
Autor přináší populární formou základní informace o výstavbě rodinného domu, přitom čtenáře nezahlcuje čísly a paragrafy. Celkovou čtivost podpoří i barevné žánrové ilustrace a fotografie cca 15 - 25 zdařilých rodinných domů... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
11.
100 tradičních stavebních detailů - ochrana proti vodě
Michael Balík, Jaroslav Solař  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha přináší výběr 100 tradičních, léty prověřených detailů týkajících se problematiky dodatečného odvlhčování zdiva, uváděných v odborných publikacích zejména na konci 19. a v první polovině 20. století. Každý... (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Tepelné čerpadlo pro váš dům
Robert Karlík  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha pomůže zájemcům při výběru tepelného čerpadla, aby se dokázali správně a kvalifikovaně rozhodnout a udělali si představu o rozsahu a důležitosti celé instalace. V první části se čtenář dozví co je to tepelné čerpadlo... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Legendární motocykl Čechie
Jan Němec  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určená všem pamětníkům, zájemcům o motorismus a jeho historii. Publikace představí Albina Liebische (1888-1965), který je bezesporu jedním z mála sudetských Němců, kterému byla Čechy odhalena pamětní deska. Liebischovy... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
14.
100 osvědčených stavebních detailů - klempířství a pokrývačství
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
V pořadí čtvrtá publikace ediční řady 100 osvědčených stavebních detailů se věnuje dnes už téměř zapomenutým řemeslům klempířství a pokrývačství. Autoři ke svým komentářům použili obrázky z knih 19. a 20. století... (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Rekonstrukce elektroinstalace
Josef Kunc  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
I elektroinstalace stárne a je třeba ji modernizovat a to nejen z hlediska platných vyhlášek a předpisů, ale také z hlediska uživatelského komfortu. V současné době je třeba na elektroinstalaci připojit i vytápění, klimatizaci... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Zapomeň na brzdy
Zapomeň na brzdy  E-KNIHA
Jeremy Clarkson  ·  Dokořán (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (2)
Top Gear je jedním z nejúspěšnějších televizních pořadů všech dob. Vysílá se v 170 zemích, včetně České republiky, a pravidelně jej sleduje více než 350 milionů diváků. A v tom všem má prsty jediná osoba - Jeremy Clarkson... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) okamžitě ke stáhnutí
17.
100 osvědčených stavebních detailů
Ondřej Šefců, Bohumil Štumpa  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha shromažďuje kvalitní výběr osvědčených a léty prověřených stavebních detailů z literatury (knihy, časopisy, musterbuchy) z 18., 19, i 20. století pro dodnes funkční a rozšířené konstrukční systémy zděného domu... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Velorex
Ivo Fajman  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Tříkolka, hadrák nebo prchající stan: Velorex můžeme považovat jak za legendu českých silnic, tak za esenciální výdobytek socialistického automobilového surrealismu. Na stránkách této knihy, napsané podle dobových pramenů... (více o titulu)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Speciální spalovací motory a alternativní pohony
Jan Hromádko  ·  Grada (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Komplexně pojatá odborná publikace seznamuje čtenáře s problematikou využívání alternativních pohonů. Na první kapitoly, které zařazují téma do celosvětové spotřeby energií, navazují kapitoly o motorech speciální konstrukce - spalo (více o titulu)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Základy rodinných domů
Karel Kubečka, Darja Kubečková  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Rodinný dům musí mít kvalitní základy. Jaké jsou jejich druhy, možnosti a rizika se dočtete v přehledné knize manželů Kubečkových. Kromě založení na plošných základech, které můžeme označit za tradiční a nejběžnější... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutíKnihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička