popis
Sport

E-knihy Sport

V kategorii Sport se nachází 191 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Škorpilova škola běhu
Miloš Škorpil  ·  Mladá fronta (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
V roce 2014 oslaví nestor českého běhání a zakladatel Běžecké školy Miloš Škorpil šedesátku. Trenér a specialista na dlouhé běhy se proto rozhodl podělit se s námi o svou životní vášeň – běh... (více o titulu)
Naše cena: 205 Kč  (tedy ušetříte 31%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Karetní triky a podvody
Stanislav Chromý  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
V této jedinečné publikaci Vás autor v sedmi kapitolách postupně seznámí s nejrůznějšími triky, od těch nejjednodušších, ale efektivních manuálních podvůdků, jako je například záměna karetního balíčku, po složité... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Sportovní trénink
Tomáš Perič, Josef Dovalil  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Sport je bezpochyby jedním z fenoménů naší doby. Obdivujeme výkony špičkových sportovců na olympijských hrách a světových šampionátech, organizace významných mezinárodních soutěží se stává "politikem", které "hýbe (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Krasobruslení
Krasobruslení  E-KNIHA
Gabriela Hrázská  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Mistryně republiky v tancích na ledě připravila jedinečnou publikaci nejen pro výkonnostní sportovce a trenéry, ale rovněž pro nejširší okruh zájemců o tento krásný sport. Největší část knihy je věnována praktickému průvodci... (více o titulu)
Naše cena: 90 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Jóga
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
Současný člověk hledá nástroje k posílení tělesného i duševního zdraví, ke zlepšení partnerských vztahů, k prosperitě a šťastnému životu. Moudrost dávných mistrů vtělená do systému jógy nám přináší cenné podněty... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Volejbal
Volejbal  E-KNIHA
Václav Císař  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha zkušeného volejbalového trenéra Vás srozumitelnou a čtivou formou seznámí s požadavky pro trénování a hraní volejbalu. Jejím cílem je nasměrovat hráče a trenéry k tvůrčí aplikaci praktických poznatků, vybavit je... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Atletická příprava
Petr Jeřábek  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určena především začínajícím trenérům, učitelům ZŠ a všem, kteří chtějí začít s atletickým tréninkem. Autor se zaměřuje především na základní informace potřebné k vedení dětí od mladšího školního věku po... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
8.
Relaxační techniky ve sportu
Daniela Stackeová  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace je určena trenérům i výkonnostním a kondičním sportovcům, dále všem vyznavačům aktivního životního stylu, fitness, wellness a samozřejmě také studentům tělesné výchovy, fyzioterapie a všech příbuzných oborů... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
9.
Na vrchol žádné zkratky nevedou
Ed Viesturs  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (4)
Osmnáct let se snažil Ed Viesturs dosáhnout na svatý grál alpinismu: stanout na vrcholu všech osmitisícových hor planety bez pomoci umělého kyslíku. Je to neobyčejně opatrný horolezec, který se neváhal otočit a sestoupit zpět sotva... (více o titulu)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 34%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Zrozeni k běhu - Born to run
Christopher McDougall  ·  Mladá fronta (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (13)
Christopher McDougall v knize Zrozeni k běhu přibližuje portréty osobností, které se vydávají na trasy ultramaratonů, aby odhalili tajemství šťastného života. Autor knihy se jako miliony jiných amatérských běžců nejméně jednou... (více o titulu)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Hledání ultra
Hledání ultra  E-KNIHA
Rich Roll  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (5)
Záznam o jednom z nejúžasnějších a nejvíce inspirujících příběhů osobní proměny v průběhu krize středního věku. V říjnu 2006, den před svými čtyřicátými narozeninami si Rich Roll uvědomil, jaká budoucnost ho s největší... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 35%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Jez a běhej
Scott Jurek  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (22)
V roce 1999 se tehdy neznámý závodník Scott Jurek ujal vedení ve stomílovém závodě Western States Endurance Run, stomílové trati vedoucí kalifornským pohořím Sierra Nevada. V tomto závodě zvítězil sedmkrát v řadě a stanovil... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 35%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Můj boj / tvůj boj
Ronda Rousey  ·  NOXI (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (2)
Vím, že to zvládnu, i když se situace nevyvíjí dobře. I v tom nejhorším okamžiku se dokážu vrátit do hry. Nebojím se, že přijdu o všechny peníze nebo kariéru, protože vím, že jsem schopna bydlet v autě a přitom stoupat vzhůru... (více o titulu)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Leader
Alex Ferguson, Michael Moritz  ·  Jota (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Sir Alexander Ferguson, největší fotbalová manažerská hvězda všech dob, přichází s knihou, ve které mluví o své kariéře, zkušenostech, důležitých momentech a rozhodnutích a samozřejmě také o lidech, které na své... (více o titulu)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 35%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Badminton
Tomasz Mendrek  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Badminton je atraktivní, moderní, akční, přitažlivý pro nejširší veřejnost a zároveň patří k rodině olympijských sportů. V dnešní době zažívá jako "sport pro všechny" velký boom - řada sportovních center nabízí... (více o titulu)
Naše cena: 111 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Sebeobrana pro ženy
Bedřich Rýč, Veronika Petrů  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Chodíte cestou domů liduprázdnou ulicí nebo potemnělým parkem? Máte obavy o svou bezpečnost? Pro ženy všech věkových kategorií jsme připravili publikaci s účinnými sebeobrannými technikami zohledňujícími jejich menší tělesnou... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
17.
Fyziologie a léčebná rehabilitace motoriky člověka
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Opakované vydání této knihy potvrzuje skutečnost, že monografie úspěšně řeší velmi nesnadný úkol - stručně shrnout poznatky o centrálních mechanizmech řízení hybnosti a informovat o možnostech odstranění, popřípadě... (více o titulu)
Naše cena: 225 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Salsa
Šárka Kociánová  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jedinečná instruktážní celobarevná publikace vás provede krok za krokem tajemstvím salsy, fascinujícího a smyslného tance, jímž žije nejen Latinská Amerika, ale stále více mu přichází na chuť i Evropa. Všem nadšeným milovníkům... (více o titulu)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Udeř a uteč!
Michal Barda  ·  E-knihy jedou (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Jaké jsou mýty o sebeobraně a jaká je skutečnost? Přehledná příručka pro laiky, kteří se nevěnují žádnému bojovému umění, a přitom chtějí vědět, jak se ubránit v případě napadení. (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
20.
Strečink na anatomických základech
Nelson Arnold G., Jouko Kokkonen  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB (Adobe DRM)  PDF (Adobe DRM)
Potřebujete zvýšit flexibilitu, zlepšit sportovní výkon, nebo snížit svalové bolesti a tenze? Pak je kniha vaším ideálním průvodcem výběrem a správnou technikou provádění strečinkových cvičení. (více o titulu)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutíKniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička