Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Sport

Momentálně se v této nabídce nachází 2885 titulů

1.
Esence (2017)
NOVINKA
Chtěli byste se naučit pilates, ale nevíte jak nebo kde začít? Tato kniha je váš dokonalý a trpělivý lektor. Detailně zachycuje cviky a techniky dýchání, díky nimž získáte rychle sebejistotu a potřebné dovednosti... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
2.
Cyklistika  E-KNIHA
Pavel Landa  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF TOP #61
Po překonání začátečnických problémů se mnoho cyklistů snaží využívat kolo jako prostředek nejen ke zdolávání vzdáleností, ale především ke zvyšování nebo alespoň udržování kondice a zlepšování vlastní výkonnosti. Jak přistupovat k tréninku této velmi... (více o eknize)
Naše cena: 90 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
3.
Miloš Škorpil  ·  Mladá fronta (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #53 (1)
V roce 2014 oslaví nestor českého běhání a zakladatel Běžecké školy Miloš Škorpil šedesátku. Trenér a specialista na dlouhé běhy se proto rozhodl podělit se s námi o svou životní vášeň – běh... (více o eknize)
Naše cena: 205 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
4.
Jan Hnízdil, Blanka Beránková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Triton (2005)
(1)
Do ordinací přichází denně více než osmdesát procent pacientů s bolestmi zad, jejichž příčinu se nepodaří objasnit ani těmi nejmodernějšími prostředky lékařské techniky... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Radka Doležalová a Tomáš Pětivlas  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha je praktickým pomocníkem pro všechny sportovce, trenéry i fyzioterapeuty, kteří se často setkávají s úrazy a řeší jejich následky. Metoda lepení barevných pásek na kůži přináší nečekaně výborné výsledky. Touto... (více o eknize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Peter Zuckerman a Amanda Padoan  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
V srpnu 2008 zahynulo na K2 za jediný den jedenáct horolezců. O lezcích ze západního světa, ať už o těch, kteří přežili, nebo o těch, kteří zahynuli, byla napsána hromada knih a natočeno několik dokumentů... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
7.
Ed Viesturs  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (4)
Osmnáct let se snažil Ed Viesturs dosáhnout na svatý grál alpinismu: stanout na vrcholu všech osmitisícových hor planety bez pomoci umělého kyslíku. Je to neobyčejně opatrný horolezec, který se neváhal otočit a sestoupit zpět sotva... (více o eknize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
8.
Ondřej Vojtěchovský a Jiří Sekera  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Populárně napsaná publikace oslovuje širokou část sportující populace, počínaje těmi, kteří si chtějí pomocí kola zvýšit fyzickou kondici, až po zkušené cyklisty a amatérské závodníky. Autoři se zaměřují především na... (více o eknize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
Joe Wicks  ·  Slovart CZ (2017)
Druhá kniha populárního kouče Joea Wickse Lean in 15: Postava snů vychází z jeho 90denního programu Shift, Shape and Sustain, který změnil životy statisíců lidí po celém světě. Přináší desítky skvělých receptů a návody na cvičení... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 13 dnů
10.
Paramhans svámí Mahéšvaránanda  ·  Mladá fronta (2006)
(4)
Kniha srozumitelnou formou zprostředkovává všem zájemcům o cvičení jógy systém cvičení vycházející z autentické jógové tradice, avšak přizpůsobený potřebám moderního světa... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Mark Lauren a Joshua Clark  ·  Timy Partners (2015)
NA SKLADĚ
Program, s nímž se dostanete do skvělé formy. Od kondičního trenéra jednotek speciálních operací, důmyslně jednoduchý, s rychlými výsledky a možností dělat ho kdekoli... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
12.
Paul Coach Wade  ·  Zelený kocúr (2017)
Tato kniha vás chce především pobavit. Není to životopis. Jména, příběhy a osudy jednotlivců, zachycené v této knize, byly buď zčásti, nebo úplně změněny. Přesto autor trvá na tom, že všechny zásady cvičení v tomto svazku... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Pataňdžali a Květoslav Minařík  ·  Canopus (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB PDF MOBI
Podávám tedy čtenáři příručku o józe, ale nechci jej odvracet od úkolu vnitřního vývoje mystickým vysvětlováním. Jsem přesvědčen, že takové vysvětlování nemá smysl, protože mu nepomáhá na cestě mystické proměny. Spíš... (více o eknize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 17%) ihned ke stažení
14.
David Smékal  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2014)
NA SKLADĚ
Publikace poskytuje přehled základních cviků pro pacienty s nespecifickou bolestí zad. (více o knize)
Naše cena: 105 Kč posíláme ihned
15.
Yvette Darska  ·  Egmont ČR (2015)
NA SKLADĚ
Ronaldo: Chlapec, který věděl, za čím jde je příběh neochvějné vůle a odhodlání na cestě k vrcholu, součást série unikátně pojatých knížek o slavných fotbalistech. Autorka vypráví o pozoruhodném talentu, síle snů, tvrdé práci a v neposlední řadě... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
David Hrbek a Vladimír Šmicer  ·  Malý princ (2013)
Rozsáhlý rozhovor s Vladimírem Šmicerem se soustřeďuje na klíčové okamžiky jeho kariéry. V interview mluví Šmicer otevřeně o obdobích krizí, ale vzpomíná také na chvíle, kdy dosáhl největších triumfů. Profesionální fotbal se prolíná s osobním životem... (více o knize)
Naše cena: 79 Kč posíláme do 6 dnů
17.
Miloš Škorpil  ·  Mladá fronta (2014)
NA SKLADĚ (1)
V roce 2014 oslaví nestor českého běhání a zakladatel Běžecké školy Miloš Škorpil šedesátku. Trenér a specialista na dlouhé běhy se proto rozhodl podělit se s námi o svou životní vášeň – běh. Speciální kapitola je věnována ultraběhům... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Opakované vydání této knihy potvrzuje skutečnost, že monografie úspěšně řeší velmi nesnadný úkol - stručně shrnout poznatky o centrálních mechanizmech řízení hybnosti a informovat o možnostech odstranění, popřípadě... (více o eknize)
Naše cena: 225 Kč ihned ke stažení
19.
Tomáš Perič a Josef Dovalil  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Sport je bezpochyby jedním z fenoménů naší doby. Obdivujeme výkony špičkových sportovců na olympijských hrách a světových šampionátech, organizace významných mezinárodních soutěží se stává "politikem", které "hýbe (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
20.
Radim Pavelka a André Reinders  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Publikace s názorným popisem cviků je zaměřená na rozvoj obecné a speciální síly formou funkčního posilování takovými cviky, jejichž podobu lze nalézt při technikách v bojových sportech. (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
123456789 … 145

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička