popis
Sport

E-knihy Sport

V kategorii Sport se nachází 200 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Jez a běhej
Scott Jurek  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (22)
V roce 1999 se tehdy neznámý závodník Scott Jurek ujal vedení ve stomílovém závodě Western States Endurance Run, stomílové trati vedoucí kalifornským pohořím Sierra Nevada. V tomto závodě zvítězil sedmkrát v řadě a stanovil... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 35%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Hokejbal
Hokejbal  E-KNIHA
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Hokejbal jako organizovaný sport se zrodil ze všeobecně dobře známého pouličního hokeje, tedy hry s hokejovou holí a tenisovým míčkem, kterou s oblibou hrály celé generace dětí na školních i sídlištních hřištích. Všem jejich následovatelům, trenérům... (více o titulu)
Naše cena: 83 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Pohybová příprava dětí
Jaroslav Krištofič  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Chcete vědět, co může gymnastika nabídnout mladým sportovcům pro rozvoj jejich pohybových schopností a dovedností? Vám všem, kteří pracujete jako sportovní trenéři různých sportovních specializací, jako instruktoři či učitelé... (více o titulu)
Naše cena: 97 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Karetní triky a podvody
Stanislav Chromý  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
V této jedinečné publikaci Vás autor v sedmi kapitolách postupně seznámí s nejrůznějšími triky, od těch nejjednodušších, ale efektivních manuálních podvůdků, jako je například záměna karetního balíčku, po složité... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
5.
264 cvičení na velkém míči
Helena Jarkovská  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Po velkém úspěchu první knihy o cvičení na velkém míči autorka vybrala a uspořádala 264 cviků vhodných pro posilování problémových partií a protahování zkrácených svalů. Jednotlivé cviky jsou uspořádány podle zatěžovaných... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Běhání
Běhání  E-KNIHA
Aleš Tvrzník, Libor Soumar  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Nová publikace známých autorů je určena úplným začátečníkům i pravidelně a systematicky běhajícím sportovcům, jejichž cílem je získání a udržení kondice a zvyšování výkonnosti.. Kniha seznamuje čtenáře se vším... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Kondiční trénink
Jaroslav Krištofič  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace je zaměřená na kondiční trénink s využitím tří různých náčiní - medicinbalů, expanderů a aerobarů. Cvičení, která lze většinou provádět jak v tělocvičně, tak doma, nejsou určena pouze kondičně zdatným jedincům... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 61%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Jóga, očista a rituály
Václav Krejčík  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Nová kniha Václava Krejčíka přináší kromě osvědčených příběhů z jeho cesty po Indii i jednoduché sestavy jógových ásan, ukazuje jak pracovat s dechem, nabízí meditační i očistné techniky a rituály pro každý den... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Škorpilova škola běhu
Miloš Škorpil  ·  Mladá fronta (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
V roce 2014 oslaví nestor českého běhání a zakladatel Běžecké školy Miloš Škorpil šedesátku. Trenér a specialista na dlouhé běhy se proto rozhodl podělit se s námi o svou životní vášeň – běh... (více o titulu)
Naše cena: 205 Kč  (tedy ušetříte 31%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Jóga
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
Současný člověk hledá nástroje k posílení tělesného i duševního zdraví, ke zlepšení partnerských vztahů, k prosperitě a šťastnému životu. Moudrost dávných mistrů vtělená do systému jógy nám přináší cenné podněty... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Volejbal
Volejbal  E-KNIHA
Václav Císař  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha zkušeného volejbalového trenéra Vás srozumitelnou a čtivou formou seznámí s požadavky pro trénování a hraní volejbalu. Jejím cílem je nasměrovat hráče a trenéry k tvůrčí aplikaci praktických poznatků, vybavit je... (více o titulu)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Atletická příprava
Petr Jeřábek  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je určena především začínajícím trenérům, učitelům ZŠ a všem, kteří chtějí začít s atletickým tréninkem. Autor se zaměřuje především na základní informace potřebné k vedení dětí od mladšího školního věku po... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
13.
Sportovní trénink
Tomáš Perič, Josef Dovalil  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Sport je bezpochyby jedním z fenoménů naší doby. Obdivujeme výkony špičkových sportovců na olympijských hrách a světových šampionátech, organizace významných mezinárodních soutěží se stává "politikem", které "hýbe (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Na vrchol žádné zkratky nevedou
Ed Viesturs  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (4)
Osmnáct let se snažil Ed Viesturs dosáhnout na svatý grál alpinismu: stanout na vrcholu všech osmitisícových hor planety bez pomoci umělého kyslíku. Je to neobyčejně opatrný horolezec, který se neváhal otočit a sestoupit zpět sotva... (více o titulu)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 34%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Zrozeni k běhu - Born to run
Christopher McDougall  ·  Mladá fronta (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (13)
Christopher McDougall v knize Zrozeni k běhu přibližuje portréty osobností, které se vydávají na trasy ultramaratonů, aby odhalili tajemství šťastného života. Autor knihy se jako miliony jiných amatérských běžců nejméně jednou... (více o titulu)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Hledání ultra
Hledání ultra  E-KNIHA
Rich Roll  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (5)
Záznam o jednom z nejúžasnějších a nejvíce inspirujících příběhů osobní proměny v průběhu krize středního věku. V říjnu 2006, den před svými čtyřicátými narozeninami si Rich Roll uvědomil, jaká budoucnost ho s největší... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 35%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Strečink na anatomických základech
Nelson Arnold G., Jouko Kokkonen  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Potřebujete zvýšit flexibilitu, zlepšit sportovní výkon, nebo snížit svalové bolesti a tenze? Pak je kniha vaším ideálním průvodcem výběrem a správnou technikou provádění strečinkových cvičení. (více o titulu)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Královna triatlonu
Natascha Badmann  ·  Mladá fronta (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Než se na triatlonové scéně objevila Chrissie Wellingtonová, vládla tomuto odvětví jiná žena – Natascha Badmannová, skutečná první dáma ironmanu. Její cesta k úspěchu byla mimořádně složitá – v dětství ji zneužíval... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Můj boj / tvůj boj
Ronda Rousey  ·  NOXI (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (2)
Vím, že to zvládnu, i když se situace nevyvíjí dobře. I v tom nejhorším okamžiku se dokážu vrátit do hry. Nebojím se, že přijdu o všechny peníze nebo kariéru, protože vím, že jsem schopna bydlet v autě a přitom stoupat vzhůru... (více o titulu)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Leader
Alex Ferguson, Michael Moritz  ·  Jota (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Sir Alexander Ferguson, největší fotbalová manažerská hvězda všech dob, přichází s knihou, ve které mluví o své kariéře, zkušenostech, důležitých momentech a rozhodnutích a samozřejmě také o lidech, které na své... (více o titulu)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 35%) okamžitě ke stáhnutíKnihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička