Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Sport

Momentálně se v této nabídce nachází 2882 titulů

1.
Reinhard Kleist  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Olympijské hry 2008 v Pekingu: Somálka Samia Jusuf Omarová zaběhla nejlepší čas svého života a stala se miláčkem publika, třebaže v cíli skončila poslední. Když se vrátila zpět do vlasti, nesměla už trénovat... (více o knize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 7 dnů
2.
Markéta Hroudová a Luděk Zigáček  ·  Cykloknihy (2017)
NOVINKA
7 000 kilometrů po Albánii, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Černé Hoře, Chorvatsku, Kosovu, Maďarsku, Makedonii, Slovinsku a Srbsku... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 4 dnů
3.
Miloš Škorpil  ·  Mladá fronta (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #54 (1)
V roce 2014 oslaví nestor českého běhání a zakladatel Běžecké školy Miloš Škorpil šedesátku. Trenér a specialista na dlouhé běhy se proto rozhodl podělit se s námi o svou životní vášeň – běh... (více o eknize)
Naše cena: 205 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
4.
Joe Wicks  ·  Slovart CZ (2017)
Druhá kniha populárního kouče Joea Wickse Lean in 15: Postava snů vychází z jeho 90denního programu Shift, Shape and Sustain, který změnil životy statisíců lidí po celém světě. Přináší desítky skvělých receptů a návody na cvičení... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Cyklistika  E-KNIHA
Pavel Landa  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Po překonání začátečnických problémů se mnoho cyklistů snaží využívat kolo jako prostředek nejen ke zdolávání vzdáleností, ale především ke zvyšování nebo alespoň udržování kondice a zlepšování vlastní výkonnosti. Jak přistupovat k tréninku této velmi... (více o eknize)
Naše cena: 90 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
6.
Ondřej Vojtěchovský a Jiří Sekera  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Populárně napsaná publikace oslovuje širokou část sportující populace, počínaje těmi, kteří si chtějí pomocí kola zvýšit fyzickou kondici, až po zkušené cyklisty a amatérské závodníky. Autoři se zaměřují především na... (více o eknize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
7.
Peter Zuckerman a Amanda Padoan  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
V srpnu 2008 zahynulo na K2 za jediný den jedenáct horolezců. O lezcích ze západního světa, ať už o těch, kteří přežili, nebo o těch, kteří zahynuli, byla napsána hromada knih a natočeno několik dokumentů... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
8.
Ed Viesturs  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (4)
Osmnáct let se snažil Ed Viesturs dosáhnout na svatý grál alpinismu: stanout na vrcholu všech osmitisícových hor planety bez pomoci umělého kyslíku. Je to neobyčejně opatrný horolezec, který se neváhal otočit a sestoupit zpět sotva... (více o eknize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
9.
Mark Lauren a Joshua Clark  ·  Timy Partners (2015)
NA SKLADĚ
Program, s nímž se dostanete do skvělé formy. Od kondičního trenéra jednotek speciálních operací, důmyslně jednoduchý, s rychlými výsledky a možností dělat ho kdekoli... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
10.
Jan Hnízdil, Blanka Beránková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Triton (2005)
(1)
Do ordinací přichází denně více než osmdesát procent pacientů s bolestmi zad, jejichž příčinu se nepodaří objasnit ani těmi nejmodernějšími prostředky lékařské techniky... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Marian Jelínek a Kamila Jetmarová  ·  Mladá fronta (2014)
Klíčovým termínem knihy je „zóna“, stav, ve kterém podáváme ty nejlepší – nejen sportovní – výkony. Sportovní psychologie tento pojem skloňuje všemi pády již několik desetiletí. Kniha se však na tento stav dívá netradiční optikou... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Mantak Chia  ·  Fontána (2013)
(1)
Pevné a pružné šlachy s pohyblivými klouby skýtají více prostoru pro ukládání syrové energie, kterou lze následně transformovat ve vyšší tvořivou a duchovní energii.... (více o knize)
Naše cena: 412 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 14 dnů
13.
David Hrbek a Vladimír Šmicer  ·  Malý princ (2013)
Rozsáhlý rozhovor s Vladimírem Šmicerem se soustřeďuje na klíčové okamžiky jeho kariéry. V interview mluví Šmicer otevřeně o obdobích krizí, ale vzpomíná také na chvíle, kdy dosáhl největších triumfů. Profesionální fotbal se prolíná s osobním životem... (více o knize)
Naše cena: 79 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
14.
Radim Pavelka a André Reinders  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Publikace s názorným popisem cviků je zaměřená na rozvoj obecné a speciální síly formou funkčního posilování takovými cviky, jejichž podobu lze nalézt při technikách v bojových sportech. (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
15.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Opakované vydání této knihy potvrzuje skutečnost, že monografie úspěšně řeší velmi nesnadný úkol - stručně shrnout poznatky o centrálních mechanizmech řízení hybnosti a informovat o možnostech odstranění, popřípadě... (více o eknize)
Naše cena: 225 Kč ihned ke stažení
16.
Tomáš Perič a Josef Dovalil  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Sport je bezpochyby jedním z fenoménů naší doby. Obdivujeme výkony špičkových sportovců na olympijských hrách a světových šampionátech, organizace významných mezinárodních soutěží se stává "politikem", které "hýbe (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
17.
Paramahans svámí Mahéšvaránanda  ·  Mladá fronta (2004)
NA SKLADĚ (5)
Kniha Paramahansy svámího Mahéšvaránandy, autora systému "Jóga v denním životě", podle něhož cvičí lidé na celém světě, nás podrobně seznamuje s působením našich energetických center a v nich obsažených skrytých sil, které určují náš osud... (více o knize)
Naše cena: 434 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
18.
Mark Lauren a Julian Galinski  ·  Timy Partners (2015)
NA SKLADĚ
Jako trenér a učitel fitnessu, což je moje zaměstnání, usiluju o to, abych pomohl člověku dosáhnout na jeho nejlepší tělesnou kondici. Jako certifikovaný vojenský trenér americké armády jsem pracoval s muži, pro které je fitness nejenom obohacením... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
19.
Paul Coach Wade  ·  Zelený kocúr (2017)
Tato kniha vás chce především pobavit. Není to životopis. Jména, příběhy a osudy jednotlivců, zachycené v této knize, byly buď zčásti, nebo úplně změněny. Přesto autor trvá na tom, že všechny zásady cvičení v tomto svazku... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
20.
Pataňdžali a Květoslav Minařík  ·  Canopus (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB PDF MOBI
Podávám tedy čtenáři příručku o józe, ale nechci jej odvracet od úkolu vnitřního vývoje mystickým vysvětlováním. Jsem přesvědčen, že takové vysvětlování nemá smysl, protože mu nepomáhá na cestě mystické proměny. Spíš... (více o eknize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 17%) ihned ke stažení
123456789 … 145

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička