Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaSci-fi, fantasy, hororySci-fi

Momentálně se v této nabídce nachází 2060 titulů

1.
Jason M. Hough a K.C. Alexander  ·  FANTOM Print (2017)
NOVINKA
Spali stovky let. Na své dlouhé cestě si v kryospánku nechali zdát sny o novém domově v galaxii v Andromedě. Teď se konečně probouzejí a jejich sen o míru se ocitá v troskách. Pionýři z Mléčné dráhy - turiani, salariani, lidé, asarijky a další... (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
2.
Jaroslav Kalfař  ·  Plus (2017)
NA SKLADĚ TOP #4
Jakub Procházka jako malý chlapec osiřel a vyrůstal na venkově u prarodičů. Jeho dětské sny o hrdinství se zcela nečekaně naplnily, když byl vyvolen jako muž, který bude tvořit jednočlennou posádku rakety, již vyšle na... (více o knize)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme do 3 dnů
3.
Válka hluku  E-KNIHA
Patrick Ness  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #95 AKCE
Ve strhujícím závěru populární dystopické trilogie zachvátí planetu Nový svět ničivá válka. Domorodí Sádráci se svým kolektivním myšlením a chováním zmobilizují všechny síly, aby pomstili vyvražděné soukmenovce... (více o eknize)
Naše cena: 90 Kč  (tedy ušetříte 70%) ihned ke stažení
4.
Vetřelec - Probuzení  AUDIOKNIHA (NA CD)
Tim Lebbon  ·  Baronet (2016)
TOP #60 (2)
Hluboký vesmír… Tajemné, neprobádané místo, skrývající netušené záhady a nepředstavitelná nebezpečí. A lidstvo coby nepatrná kapička v tom gigantickém oceánu se houževnatě snaží prozkoumat jeho mystéria a pochopit jeho zákonitosti... (více o audioknize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Hlas nože  E-KNIHA
Patrick Ness  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #83 AKCE
Hlas nože je první kniha dystopické trilogie CHAOS, plná napětí, dramatických zvratů a nečekaných odhalení, ale i humorných situací. Ve Velké Británii se téměž okamžitě po vydání stala hitem, na jehož pokračování čtenáři... (více o eknize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 70%) ihned ke stažení
6.
Jaroslaw Grzedowicz  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (4)
Vuko Drakkainen, průzkumník a agent-samotář, dostane za úkol nalézt na dosud neprozkoumané planetě tým ztracených vědců. Přistává na světě s civilizací na úrovni raného středověku, kde funguje magie a na člověka číhají... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
7.
Napojení  E-KNIHA
Douglas E. Richards  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
Jak vysokou cenu jsme ochotni zaplatit za neomezenou inteligenci? Kira Millerová je vynikající genetická inženýrka, která zjistí, jak ve všech oblastech myšlení a tvůrčí činnosti dočasně získat schopnosti naprostého génia... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 67%) ihned ke stažení
8.
Dmitry Glukhovsky  ·  Knižní klub (2015)
(10)
Arťom žije se svým pěstounem ve spletitém labyrintu moskevského metra, na jediném místě na světě, kde je lidstvo po jaderné válce schopné alespoň zčásti přežívat. Jednotlivá lidská společenství živoří v šachtách metra, kde co stanice... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
9.
Brian Herbert a Kevin J. Anderson  ·  Baronet (2017)
NA SKLADĚ
Román Navigátoři Duny je strhující finále z cyklu o velkých školách vesmíru Duny, trilogie z pera Briana Herberta a Kevina J. Andersona, odehrávající se deset tisíc let před legendárním románem Franka Herberta... (více o knize)
Naše cena: 395 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
10.
Dmitry Glukhovsky  ·  Knižní klub (2016)
NA SKLADĚ (3)
Třetí světová válka smazala lidstvo z tváře Země. Planeta osiřela. Velkoměsta byla obrácena v prach a popel. Železnice rezivějí. Družice se osaměle potácejí na oběžné dráze. Rozhlas na všech vysílacích frekvencích mlčí... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
11.
Jim Butcher  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
Harry Dresden je v tom, co dělá, ten nejlepší. No, technicky vzato, je to ten jediný, kdo to dělá. Takže když má Chicagské policejní oddělení nějaký případ, který je za hranicemi možností nebo tvůrčích schopností smrtelníků... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
12.
Ganymédes  E-KNIHA
Cherie Priestová  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Na dně jezera Pontchartrain spočívá děs budící ponorka Ganymédes. Válečný stroj, který by dokázal ukončit válku, kdyby se našel někdo, kdo by jej dokázal ovládat. A kdyby v jeho útrobách nenašel smrt každý, kdo do něj kdy... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
13.
Blake Crouch  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ (2)
Jsi v životě šťastný? To byla jedna z posledních slov, která Jason Dessen slyšel, než po útoku maskovaného muže upadl do bezvědomí. Než se probudil připoutaný na lůžku a obklopený cizími lidmi v ochranných oblecích... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
14.
Ray Bradbury  ·  Plus (2015)
NA SKLADĚ (5)
451 stupňů Fahrenheita je teplota, při níž papír hoří. V Bradburyho temné vizi budoucnosti nejsou hasiči vybaveni vodními stříkačkami, ale plamenomety, které ničí poslední svědectví svobodného myšlení – knihy. Až do dne, kdy si hasič Guy Montag začne... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
15.
Samantha Shannon  ·  Host (2015)
(3)
Paige Mahoneyové se podařilo utéct ze šeolského zajetí, ale tím její problémy teprve začínají: mnoho přeživších je nezvěstných a ona se stala nejhledanější osobou v Londýně. Scion upřel na Bledého snílka své vševidoucí oko, vidopáni a vidopaní... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Douglas Adams  ·  Argo (2015)
(7)
První část "pětidílné stopařské trilogie", kterou autor původně koncipoval jako rozhlasovou hru pro stanici BBC. Tato bravurní parodie na sci-fi je dnes již klasické dílo. Komplikovaný a originální příběh začíná zničením Země, která musí udělat místo... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Douglas Adams  ·  Argo (2002)
Pátá a závěrečná část slavné trilogie, v níž Arthur Dent hledá tichou, nenápadnou planetu, kde by mohl v klidu strávit zbytek života. Jeho přání se splní - dostane se na poklidnou, mírumilovnou planetu, kde život plyne bez větších vzruchů a problémů... (více o knize)
Naše cena: 174 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
František Kotleta  ·  Epocha (2016)
(1)
Nebyla to třetí světová válka, ale ta největší občanská válka v dějinách. Trvala čtyřicet let. Dodnes se historici dohadují, jak začala. Jedno je ale jisté - ještě neskončila. Miliony mrtvých, rozvrácená Evropa roztříštěná na stovky malých státečků... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Sergej Lukjaněnko  ·  Argo, Triton (2017)
Moskevské ulice přestaly být bezpečné. Upíři opět útočí na nevinné lidi. Ve jménech obětí se ukrývá zašifrovaný vzkaz určený pouze pro světlého Antona. Kdo ale vzkaz poslal? Vyšetřování přivádí Antona Goroděckého k prorokovi, jehož děsivá předpověď... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
20.
Boualem Sansal  ·  Argo (2016)
(1)
Rozlehlá říše Abistán vděčí za své jméno prorokovi jménem Abi, „vyslanci“ samotného Yoláha na Zemi. Říše funguje díky všeobecné amnézii obyvatel a podřízení se „jedinému Bohu“. Jakékoliv individuální myšlení je... (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 103

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička