Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaSci-fi, fantasy, hororySci-fi

Momentálně se v této nabídce nachází 2082 titulů

1.
Petr Heteša  ·  Brokilon (2017)
NOVINKA
Chinco není čtvrť pro rozmazlené hraběnky a zhýčkané citlivky s implantovanými enzymatickými zesilovači, neurotransmiterovými urychlovači a dalšími podpůrnými mozkovými biotechnologiemi. Chinco je přirozený stav věcí ve své... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
2.
Chaim Cigan  ·  Torst (2017)
NOVINKA
Fantastická próza Outsider uzavírá rozsáhlou tetralogii Chaima Cigana Kde lišky dávají dobrou noc. Za pseudonymem skrytý prozaik a dramatik Karol Sidon se v ní snaží spojit rozkošatělé příběhy mnoha hrdinů, se kterými jsme se setkával (více o knize)
Naše cena: 335 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Hayley Stone  ·  Plus (2017)
NOVINKA
„Poprvé je smrt trápení. Podruhé už spíš jenom otrava.“ Stroje byly stvořeny k tomu, aby lidstvu pomáhaly a zamezily veškerým válkám. Neúprosnou logikou ovšem došly k jednoduchému závěru: bez lidí žádné konflikty nehrozí. Nastává nemilosrdné vyvražďování, (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 21.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
4.
Joelle Charbonneau  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Cia byla vybrána mezi elitu. Studuje na universitě v Tosu a má se stát jednou z těch, kteří povedou válkou zničenou zemi. Své schopnosti ale musí prokázat dřív, než si myslela. Povstalci totiž intrikují proti kruté a vychytralé vládě a Svaz národů se... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 7.9.2017
5.
Jaroslaw Grzedowicz  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (4)
Vuko Drakkainen, průzkumník a agent-samotář, dostane za úkol nalézt na dosud neprozkoumané planetě tým ztracených vědců. Přistává na světě s civilizací na úrovni raného středověku, kde funguje magie a na člověka číhají... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
6.
Imogen Robertsonová  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Dlouho očekávaná řada prvotřídních historických příběhů z georgiánské Anglie s detektivy amatéry – madam Westermanovou a anatomem Crowtherem – konečně přichází! Thornleigh Hall, sídlo sussexského hraběte, dominuje svému... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
7.
Liou Cch’-sin  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
V Říši středu zuří Kulturní revoluce a Číňané vyšlou v rámci tajného vojenského projektu signál do vesmíru ve snaze navázat kontakt s mimozemšťany. Vysílání zachytí pokročilá civilizace na pokraji zániku a zahájí invazi na... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
8.
František Kotleta  ·  Epocha (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Nové vydání legendárního debutu Františka Kotlety prvního dílu trilogeie Bratrstvo krve Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
9.
Charlie Jane Anders  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Poté, co se na střední škole cesty Patricie Delfineové a Laurence Armsteada za záhadných okolností rozdělily, ani jeden z nich nečekal, že toho druhého ještě někdy uvidí. Koneckonců, když jeden získá magické schopnosti a druhý... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
10.
Hlas nože  E-KNIHA
Patrick Ness  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Hlas nože je první kniha dystopické trilogie CHAOS, plná napětí, dramatických zvratů a nečekaných odhalení, ale i humorných situací. Ve Velké Británii se téměž okamžitě po vydání stala hitem, na jehož pokračování čtenáři... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
11.
Vlci  E-KNIHA
František Kotleta  ·  Epocha (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Nechal si říkat Gerhard. Dřív ho však nazývali jinak – Radegast. Slavný válečník. Obávaný protivník. Postrach Avarů, Keltů i Římanů. Na vrcholu své slávy zmizel, aby se stal členem Bratrstva krve. Germánský upíří klan... (více o eknize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
12.
Rick Yancey  ·  Baronet (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Po první vlně zůstala pouze tma. Druhé vlně unikli jen ti šťastnější. A třetí vlnu přežili ti, kterým štěstí uniklo. Po čtvrté vlně platí jediné pravidlo: nevěř nikomu. Teď se blíží vlna pátá a po opuštěné dálnici... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
13.
Petr Heteša  ·  Epocha (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Greg Honberg už ví, kdo ho dostal do kybernetického pekla, v jehož podzemí musí čelit zmutovaným programům, disponujícím ostrými zuby, drápy, plazmovými zbraněmi a eliminačními granáty... (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 54%) ihned ke stažení
14.
Rick Yancey  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V jedné chvíli tu jste, a v další už nejste. Tak to bylo i předtím, než Jiní přišli. Jiní nevynalezli smrt, pouze ji dovedli k dokonalosti. Dali smrti tvář, aby na nás vyzráli, protože věděli, že je to jediný způsob, jak nás... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
15.
Duna (CD (mp3))  AUDIOKNIHA (NA CD)
Frank Herbert  ·  OneHotBook (2016)
TOP #25
Několikrát zfilmované a oceňované kultovní dílo sci-fi vypráví o mocenských bojích uvnitř vesmírného Impéria, v nichž jde o ovládnutí planety Arrakis, zdroje vzácného koření, které prodlužuje lidský život, zlepšuje zdraví... (více o audioknize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Spad (audiokniha) (CD (mp3))  AUDIOKNIHA (NA CD)
František Kotleta  ·  Epocha (2017)
TOP #61
Je po válkách, které nikdo nevyhrál. V sutinách Prahy přežívá pár desítek tisíc lidí a snaží se ze všech sil uchovat něco jako civilizaci. Jenže zbytek světa nemá o civilizaci zájem. Zbytek světa chce za každou cenu přežít... (více o audioknize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Jaroslav Kalfař  ·  Plus (2017)
NA SKLADĚ TOP #22 AKCE (2)
Jakub Procházka jako malý chlapec osiřel a vyrůstal na venkově u prarodičů. Jeho dětské sny o hrdinství se zcela nečekaně naplnily, když byl vyvolen jako muž, který bude tvořit jednočlennou posádku rakety, již vyšle na... (více o knize)
Naše cena: 224 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
18.
George R.R. Martin  ·  Tympanum (2014)
TOP #22 (4)
Úvodní část románového fantasy eposu ze světa temného středověku, zmítaného magií, intrikami, zradou i věštbami. Územím Sedmi království zrozených v zapomenutých časech otřásá krvavý boj. V centru konfliktu stojí Starkové ze Zimohradu... (více o audioknize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Jaroslav Kalfař  ·  OneHotBook (2017)
TOP #55 (2)
Cesta do hlubin vesmíru a astronautovy duše. Když se ve sluneční soustavě objevil podivný oblak, rozhodla se malá země uprostřed Evropy vyslat na nebezpečnou misi k Venuši jednočlennou posádku. Vyvolený kosmonaut Jakub Procházka... (více o audioknize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Josef Pecinovský  ·  Epocha (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Představte si svět, který je tak přelidněný, že celý povrch kontinentů je zastavěn do výšky několika set metrů, představte si svět, kde většina lidských bytostí pozbyla vlastní vůli a žije jen proto, aby pracovala a regenerovala... (více o eknize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 54%) ihned ke stažení
123456789 … 105

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy mají své osudy a své životy. A hynou nezájmem čtenářů. Nikdo by nevyslovil pochybnosti o Odysseji, ale jen málokdo ji ještě čte. (Miroslav Horníček)
Kávička