Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaSci-fi, fantasy, hororyHorory

Momentálně se v této nabídce nachází 464 titulů

1.
David Bischoff a Robert Sheckley  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Královna vetřelců je mrtvá, jejich kolektivní mysl se hroutí... a dvě odštěpené rodové linie vetřelců chystají válku, při níž otřesenou planetu pokryje stříkající kyselina... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
2.
Drake  E-KNIHA
Peter McLean  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Seznamte se s Donem Drakem, opravdu velmi zadluženým nájemným vrahem, který umí vyvolávat démony. Svou práci nemá rád. Raději by popíjel v baru a od vražd i nadpřirozena dal ruce pryč. Jenže dluží peníze nesprávnému člověku... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
3.
James A. Moore  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Úkolem Alana Deckera je dohlížet na dodržování procedur kolonizace planety LV178 a bezpečí jejích obyvatel. Jenže tento svět, nyní civilizovaný a známý pod jménem Nový Galveston, skrývá svá tajemství, číhající hluboko pod... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Jessica Sorensen  ·  Domino (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Může láska přetrvat navěky? Ella a Michael se dokázali poprat s životní tragédií i se zlomeným srdcem. Teď je ale dělí tisíce kilometrů a vztah na dálku vystavuje jejich lásku těžké zkoušce. Ella se vrátila do školy... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč  (tedy ušetříte 81%) ihned ke stažení
5.
Ransom Riggs  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (6)
Deset podivných dětí prchá před armádou obludných monster. A pomoci jim může jen jediný člověk – jenže ten je uvězněn v těle ptáka. Mimořádná pouť, která začala v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
6.
Blake Crouch  ·  Knižní klub (2017)
(3)
Jsi v životě šťastný? To byla jedna z posledních slov, která Jason Dessen slyšel, než po útoku maskovaného muže upadl do bezvědomí. Než se probudil připoutaný na lůžku a obklopený cizími lidmi v ochranných oblecích... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
7.
Jeremy Bates  ·  XYZ (2017)
(2)
Strhující hororový román, ve kterém se jednoduchá exkurze do míst kde „údajně“ straší, promění v noční můru, když lidé začnou umírat nápadně nepřirozeným způsobem. I když se jedná o horor, je autorův přístup k příběhu velmi promyšlený, postupně... (více o knize)
Naše cena: 342 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2008)
(4)
Edgar Freemantle je bohatý stavař, který při nehodě na stavbě utrpí zranění mozku a přijde o pravou paži. Během zdlouhavého léčení propadá takovým záchvatů zuřivosti a výpadkům paměti, že ho opustí manželka... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
9.
Christopher Golden  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Důstojnice Ellen Ripleyová v hyperspánku stále pluje vesmírem ve svém záchranném modulu… A planeta LV-426, na níž s posádkou lodi Nostromo objevila vetřelce, dokonalý stroj na zabíjení, byla mezitím terraformována a osídlena... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
10.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
(37)
Bylo jich sedm a byli velmi mladí, když se jejich první klopýtnutí změnilo v horor. Jako dospělí se teď rozprchli do světa, aby v něm dosáhli úspěchu a štěstí. Minulost je ale stále živá – živější, než by si přáli. Nikdo z nich se nemůže ubránit síle.. (více o knize)
Naše cena: 483 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
11.
Tim Lebbon  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Píše se rok 2159 – třicet sedm let poté, co statečná důstojnice nákladní lodi Nostromo svedla svůj vítězný boj s vetřelcem. Ellen Ripleyová stále v hibernačním spánku pluje hlubokým vesmírem… (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
12.
Richelle Mead  ·  Domino (2012)
(2)
Některá přání se splní až ve chvíli, když už nám jsou k ničemu… Nadpřirozená svůdkyně Georgina nese rozchod se spisovatelem Sethem jen velmi těžce... (více o knize)
Naše cena: 47 Kč posíláme do 6 dnů
13.
Robert Louis Stevenson  ·  B4U Publishing (2015)
(2)
Poklidnou atmosféru Londýna naruší znepokojující události. Podivně vypadající muž úmyslně ublíží dítěti a později dokonce spáchá vraždu. Kdo je zlověstný Edward Hyde a co jej pojí s doktorem Jekyllem, čestným a spořádaným občanem? Podaří se Jekyllovi... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Bram Stoker  ·  Oxford University Press (2011)
NA SKLADĚ
The most famous of all vampire stories, Dracula is a mirror of its age, its underlying themes of race, religion, science, superstition, and sexuality never far from the surface. A compelling read, rattling along at break-neck speed, ... (více o knize)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
15.
Shirley Jackson  ·  Argo (2015)
(1)
Do starého domu zvaného Hill House přijíždí čtveřice pátračů: odborník v okultních vědách doktor Montague, jeho asistentka Theodora, dědic domu Luke a také mladá dívka jménem Eleanor, o níž se téměř nic neví. Společně se rozhodnou přijít na kloub... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2013)
(5)
Svět měl zuby a mohl vás jimi kdykoli pokousat. Trisha McFarlandová to zjistila, když jí bylo devět let. V deset hodin dopoledne začátkem června seděla vzadu v autě své matky, na sobě měla modrý nadhazovačský dres Red Sox... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Dan Abnett a Mike Lee  ·  Polaris (2008)
(1)
Vrah, zrádce a bojovník, nad jakého není - to je Malus Temná čepel. Ale podle krutých standardů temných elfů má stále co dokazovat... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
18.
František Kotleta  ·  Epocha (2015)
(2)
Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako lidé už jenom vypadají... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Darren Shan  ·  Albatros (2008)
Darren Shan a jeho spojenci se při svém pátrání po Pánovi vampýrů dostávají do rodného městečka pana Hroozleyho a zdá se, jako by se historie opakovala – opět se objevují mrtvoly bez jediné kapky krve. A když se Darren setká se školním inspektorem... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Moře klidu  E-KNIHA
Katja Millay  ·  Domino (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (4)
Osamělý kluk. Citově křehká holka. A zázračná síla druhých šancí. Dva a půl roku. Tolik času uplynulo od té hrozné tragédie. Po ní už nic nebylo jako dřív. I z Nastyi Kashnikové zbyl jen stín holky, kterou byla před tím... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč  (tedy ušetříte 83%) ihned ke stažení
123456789 … 24

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička