Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaSci-fi, fantasy, hororyHorory

Momentálně se v této nabídce nachází 455 titulů

1.
Ransom Riggs  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #86 AKCE (6)
Deset podivných dětí prchá před armádou obludných monster. A pomoci jim může jen jediný člověk – jenže ten je uvězněn v těle ptáka. Mimořádná pouť, která začala v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti... (více o eknize)
Naše cena: 120 Kč  (tedy ušetříte 67%) ihned ke stažení
2.
Vetřelec - Probuzení  AUDIOKNIHA (NA CD)
Tim Lebbon  ·  Baronet (2016)
TOP #60 (2)
Hluboký vesmír… Tajemné, neprobádané místo, skrývající netušené záhady a nepředstavitelná nebezpečí. A lidstvo coby nepatrná kapička v tom gigantickém oceánu se houževnatě snaží prozkoumat jeho mystéria a pochopit jeho zákonitosti... (více o audioknize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
James A. Moore  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Úkolem Alana Deckera je dohlížet na dodržování procedur kolonizace planety LV178 a bezpečí jejích obyvatel. Jenže tento svět, nyní civilizovaný a známý pod jménem Nový Galveston, skrývá svá tajemství, číhající hluboko pod... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Jessica Sorensen  ·  Domino (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Může láska přetrvat navěky? Ella a Michael se dokázali poprat s životní tragédií i se zlomeným srdcem. Teď je ale dělí tisíce kilometrů a vztah na dálku vystavuje jejich lásku těžké zkoušce. Ella se vrátila do školy... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč  (tedy ušetříte 81%) ihned ke stažení
5.
Blake Crouch  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ (2)
Jsi v životě šťastný? To byla jedna z posledních slov, která Jason Dessen slyšel, než po útoku maskovaného muže upadl do bezvědomí. Než se probudil připoutaný na lůžku a obklopený cizími lidmi v ochranných oblecích... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
6.
Jeremy Bates  ·  XYZ (2017)
NA SKLADĚ (1)
Strhující hororový román, ve kterém se jednoduchá exkurze do míst kde „údajně“ straší, promění v noční můru, když lidé začnou umírat nápadně nepřirozeným způsobem. I když se jedná o horor, je autorův přístup k příběhu velmi promyšlený, postupně... (více o knize)
Naše cena: 342 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
7.
Dean Alan Foster  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Ridley Scott se vrací do vesmíru, který stvořil, románem Vetřelec - Covenant, novou kapitolou převratných dobrodružství v boji s vetřelci. Posádka kolonizátorské vesmírné lodi Covenant cestou ke vzdálené planetě na druhém konci... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
8.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
(37)
Bylo jich sedm a byli velmi mladí, když se jejich první klopýtnutí změnilo v horor. Jako dospělí se teď rozprchli do světa, aby v něm dosáhli úspěchu a štěstí. Minulost je ale stále živá – živější, než by si přáli. Nikdo z nich se nemůže ubránit síle.. (více o knize)
Naše cena: 483 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
9.
Tim Lebbon  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Píše se rok 2159 – třicet sedm let poté, co statečná důstojnice nákladní lodi Nostromo svedla svůj vítězný boj s vetřelcem. Ellen Ripleyová stále v hibernačním spánku pluje hlubokým vesmírem… (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
10.
Richelle Mead  ·  Domino (2012)
(2)
Některá přání se splní až ve chvíli, když už nám jsou k ničemu… Nadpřirozená svůdkyně Georgina nese rozchod se spisovatelem Sethem jen velmi těžce... (více o knize)
Naše cena: 47 Kč posíláme do 6 dnů
11.
Peter McLean  ·  Host (2017)
Seznamte se s Donem Drakem, opravdu velmi zadluženým nájemným vrahem, který umí vyvolávat démony. Svou práci nemá rád. Raději by popíjel v baru a od vražd i nadpřirozena dal ruce pryč. Jenže dluží peníze nesprávnému člověku — tedy nesprávnému démonu... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Dan Abnett a Mike Lee  ·  Polaris (2008)
(1)
Vrah, zrádce a bojovník, nad jakého není - to je Malus Temná čepel. Ale podle krutých standardů temných elfů má stále co dokazovat... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
13.
Markus Heitz  ·  FANTOM Print (2014)
Lipsko 2007: Je dobrou duší nemocnice. Pomáhá zde těm, kteří by neměli být ve své poslední hodině sami. Každý, kdo vidí mladou ženu bdít nad ložem umírajícího, ji určitě považuje za anděla. Neboť nikdo netuší, kým ve skutečnosti je. Nebo čím… (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
František Kotleta  ·  Epocha (2015)
(2)
Dávné legendy, které o nich kolovaly v různých civilizacích, nelhaly. Možná, že kdysi byli lidmi, ale změnili se. Změnili se natolik, že jako lidé už jenom vypadají... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Tim Lebbon  ·  Baronet (2016)
(2)
Vesmír je nekonečný... a lidstvo do něj proniká dál a dál, buduje si v něm základny, přizpůsobuje si planety pro život a rozšiřuje svou sféru vlivu. Vesmír je nebezpečný... a z jeho hlubin se blíží hrozba. Začínají se množit útoky Yautjů... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Shirley Jackson  ·  Argo (2015)
(1)
Do starého domu zvaného Hill House přijíždí čtveřice pátračů: odborník v okultních vědách doktor Montague, jeho asistentka Theodora, dědic domu Luke a také mladá dívka jménem Eleanor, o níž se téměř nic neví. Společně se rozhodnou přijít na kloub... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2013)
(5)
Svět měl zuby a mohl vás jimi kdykoli pokousat. Trisha McFarlandová to zjistila, když jí bylo devět let. V deset hodin dopoledne začátkem června seděla vzadu v autě své matky, na sobě měla modrý nadhazovačský dres Red Sox... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Darren Shan  ·  Albatros (2008)
Darren Shan a jeho spojenci se při svém pátrání po Pánovi vampýrů dostávají do rodného městečka pana Hroozleyho a zdá se, jako by se historie opakovala – opět se objevují mrtvoly bez jediné kapky krve. A když se Darren setká se školním inspektorem... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Mike Ashley (editor)  ·  Plus (2014)
(2)
Objevná antologie strašidelných povídek, psaných ženami, seznamuje čtenáře s povětšinou opomíjenými anglosaskými autorkami, jež však napsaly příběhy, které patří k tomu nejlepšímu v tomto žánru... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Moře klidu  E-KNIHA
Katja Millay  ·  Domino (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (4)
Osamělý kluk. Citově křehká holka. A zázračná síla druhých šancí. Dva a půl roku. Tolik času uplynulo od té hrozné tragédie. Po ní už nic nebylo jako dřív. I z Nastyi Kashnikové zbyl jen stín holky, kterou byla před tím... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč  (tedy ušetříte 83%) ihned ke stažení
123456789 … 23

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Literatura je literaturou, když ji člověk jistí svým životem. (Eda Kriseová )
Kávička