Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieSci-fi, fantasy, hororyHorory

Momentálně se v této nabídce nachází 498 titulů

1.
Drake  E-KNIHA
Peter McLean  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Seznamte se s Donem Drakem, opravdu velmi zadluženým nájemným vrahem, který umí vyvolávat démony. Svou práci nemá rád. Raději by popíjel v baru a od vražd i nadpřirozena dal ruce pryč. Jenže dluží peníze nesprávnému člověku... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
2.
Jozef Karika  ·  Argo (2017)
NOVINKA (163)
Tahle kniha vznikla zvláštním způsobem. Po vydání mysteriózního thrilleru Strach se autorovi ozval člověk, který mu povyprávěl opravdu děsivý příběh. Jozef Karika jeho vyprávění zaznamenal, mnohá tvrzení ověřil, doplnil o vlastní zjištění a zpracoval... (více o knize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání posíláme ihned
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 19.10.2017
3.
NOVINKA
Kolem kostela Všech svatých v Londýně odnepaměti docházelo k neobvyklým jevům a nevysvětlitelným zmizením. V roce 1990 se na místo vydává skupinka v čele s Robertem Chambersem z washingtonského Útvaru pro vyšetřování Cthulhu, která má za úkol... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 2.11.2017
4.
James A. Moore  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Úkolem Alana Deckera je dohlížet na dodržování procedur kolonizace planety LV178 a bezpečí jejích obyvatel. Jenže tento svět, nyní civilizovaný a známý pod jménem Nový Galveston, skrývá svá tajemství, číhající hluboko pod... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
5.
Ransom Riggs  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (6)
Deset podivných dětí prchá před armádou obludných monster. A pomoci jim může jen jediný člověk – jenže ten je uvězněn v těle ptáka. Mimořádná pouť, která začala v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
6.
Moře klidu  E-KNIHA
Katja Millay  ·  Domino (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (5)
Osamělý kluk. Citově křehká holka. A zázračná síla druhých šancí. Dva a půl roku. Tolik času uplynulo od té hrozné tragédie. Po ní už nic nebylo jako dřív. I z Nastyi Kashnikové zbyl jen stín holky, kterou byla před tím... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč  (tedy ušetříte 83%) ihned ke stažení
7.
Trhlina  E-KNIHA SK
Jozef Karika  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #76 (163)
Táto kniha vznikla zvláštnym spôsobom. Po vydaní mysteriózneho trileru Strach sa autorovi ozval človek, ktorý mu vyrozprával naozaj desivý príbeh. Jozef Karika jeho rozprávanie zaznamenal, mnohé tvrdenia overil, doplnil o vlastné... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
8.
Christopher Golden  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Důstojnice Ellen Ripleyová v hyperspánku stále pluje vesmírem ve svém záchranném modulu… A planeta LV-426, na níž s posádkou lodi Nostromo objevila vetřelce, dokonalý stroj na zabíjení, byla mezitím terraformována a osídlena... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
9.
Tim Lebbon  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Píše se rok 2159 – třicet sedm let poté, co statečná důstojnice nákladní lodi Nostromo svedla svůj vítězný boj s vetřelcem. Ellen Ripleyová stále v hibernačním spánku pluje hlubokým vesmírem… (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
10.
Stephen King  ·  Ikar (2017)
NOVINKA
Roland Deschain z Gileadu, posledný pištoľník v Stredsvete, samotár putujúci po ceste dobra a zla, ktorý stopuje tajuplného mága známeho iba ako muž v čiernom, sa ocitne vyčerpaný na brehu Západného mora. Po boji s netvormi podobnými obrovským krabom... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 7.11.2017
11.
JP Delaney  ·  Ikar CZ (2017)
TOP #44
Temný psychologický thriller, který byl ještě před vydáním prodán do více než 30 zemí po celém světě a jehož autorem je úspěšný spisovatel, vystupujícího pod pseudonymem J. P. Delaney... EMMA se snaží vzpamatovat z traumatického p (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
12.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
TOP #20 (48)
Bylo jich sedm a byli velmi mladí, když se jejich první klopýtnutí změnilo v horor. Jako dospělí se teď rozprchli do světa, aby v něm dosáhli úspěchu a štěstí. Minulost je ale stále živá – živější, než by si přáli. Nikdo z nich se nemůže ubránit síle.. (více o knize)
Naše cena: 423 Kč  (tedy ušetříte 23%) po vydání (předběžně 3.10.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
13.
Gillian Flynn  ·  Knižní klub (2017)
TOP #27
Mistrovská hororová povídka od světové bestselleristky Gillian Flynnové je poctou klasickým duchařským historkám a dalším důkazem autorčina všestranného spisovatelského talentu (získala za ni prestižní Edgar Award). Důkazem... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 3 dnů
14.
Bram Stoker a Joseph Sheridan Le Fanu  ·  Čas (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V tajemném Údolí kouzelníka, kam se obávají vkročit i otrlí beduíni, spí v nepřístupné hrobce královna Tera, panovnice z thébské dynastie. Nadčasově krásná a nesmírně schopná žena, která ovládla Egypt, je ještě dlouho... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
15.
Psycho II  E-KNIHA
Robert Bloch  ·  Baronet (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Doktor Adam Claiborne má dojem, že Norman Bates je na nejlepší cestě k uzdravení. Až do chvíle, kdy Norman zabije mladou jeptišku a uprchne z psychiatrické léčebny v jejích šatech. Od tohoto okamžiku se z psychiatra a bývalého pacienta... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
16.
Robert Kirkman a Jay Bonansinga  ·  Baronet (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Ve světě, v němž lidskou civilizaci nahradily hordy krvežíznivých zombií, existuje jen jeden cíl – přežít. Ve druhém díle trilogie Jaye Bonansingy ze světa Živých mrtvých se dále odvíjí příběh Guvernéra a jeho boje proti... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
17.
Tim Lebbon  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Ve vesmíru roku 2692 se schyluje k bouři… Zkázu lidským sídlům, základnám či planetám ale nepřinášejí obávaní predátoři. Útočí Xenomorfové, známí jako vetřelci. A co hůř – posílení, organizovaní a ovládaní... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
18.
Tim Lebbon  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Ve vesmíru zuří nelítostná bouře a nad osudem celého lidstva se stahují čím dál temnější mraky. Ani spojenectví s mocnou a tajemnou rasou predátorů možná nebude stačit na odvrácení dlouho plánované pomsty, diktované záští... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
19.
Tim Lebbon  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Vesmír je nekonečný... a lidstvo do něj proniká dál a dál, buduje si v něm základny, přizpůsobuje si planety pro život a rozšiřuje svou sféru vlivu. Vesmír je nebezpečný... a z jeho hlubin se blíží hrozba. Začínají se množit... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
20.
Žiarenie  E-KNIHA SK
Stephen King  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (22)
Hotel Pekná vyhliadka určite patrí medzi najkrajšie horské letoviská na svete, ale nielen preto tu Jack Torrance, dramatik a bývalý alkoholik, prijal miesto správcu v mimosezónnom období. Považuje to najmä za príležitosť na nový... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
123456789 … 25

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Známkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává. (Georg Christoph Lichtenberg )
Kávička