Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieSci-fi, fantasy, hororyFantasyOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 83 titulů

1.
Tanec bohů  E-KNIHA
Nora Roberts  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Bojovnice Blair byla vždy zvyklá spoléhat jen sama na sebe. Nyní stojí před těžkým úkolem. Ostatní z Kruhu šesti má vycvičit pro zápas se zákeřnými upíry. Zatímco šestice hrdinů hledá posily, aby zachránili lidstvo, sama Blair... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
2.
Údolí ticha  E-KNIHA
Nora Roberts  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V Údolí ticha vrcholí rozhodující boj s královnou démonů Lilith, vyvolení ji musí porazit, jinak zlo ovládne světy. Mladičká Moira, královna bájné země, chce ochránit svůj lid, navíc ještě svádí bitvu ve svém srdci. (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
3.
Paul Hoffman  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (46)
Thomas Cale, smrtiaci anjel sužovaný záhadnou chorobou, sa lieči v kláštore na Cypre. Ale aj tu, na zdanlivo bezpečnom mieste, musí byť v strehu. Ohrozujú ho duševne chorí pacienti aj najatí zabijaci. Na svojich pleciach naďalej... (více o eknize)
Naše cena: 214 Kč ihned ke stažení
4.
Paul Hoffman  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V druhom diele trilógie Paula Hoffmana trpí hlavný hrdina Thomas Cale pocitom roztrpčenia po tom, čo ho zradila láska jeho života, a zahráva sa s čoraz lákavejšou predstavou vyhladenia ľudstva. (více o eknize)
Naše cena: 225 Kč ihned ke stažení
5.
Niečo viac  E-KNIHA SK
Patrick Ness  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (7)
Patrick Ness patrí k najtalentovanejším autorom súčasnosti. V románe Niečo viac búra hranice medzi žánrami a otvára tínedžerskú literatúru všetkým vekovým kategóriám... (více o eknize)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
6.
Ľavá ruka Boha  E-KNIHA SK
Paul Hoffman  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (188)
Útulok spasiteľov na Shotoverskom zráze je jedna veľká lož. Spásy sa tam človek nedočká a o útočisku nemôže byť ani reči.“ V útulku spasiteľov niet priestoru pre radosť a nádej. Väčšinu chovancov priviedli na toto skľučujúce... (více o eknize)
Naše cena: 225 Kč ihned ke stažení
7.
Paul Hoffman  ·  Knižní klub (2013)
(1)
Závěrečná část bestsellerové trilogie, navazující na Levou ruku Boží a Čtyři poslední věci. Od okamžiku, kdy Cale zjistil, že jeho brutální vojenský výcvik má posloužit jedinému účelu - zničení největšího omylu Boží (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Swen Harder  ·  Mytágo (2017)
Probouzíš se bez jediné vzpomínky na svůj původ a svou minulost. Víš jen to, že jsi právě spáchal hrůzný čin. Musíš uniknout svým pronásledovatelům a vydobýt si právo na svobodu a na život. Když postupně zjišťuješ... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2016)
(29)
Geralt z Rivie, známý a svým způsobem i slavný zaklínač, je považován za mistra meče, chladného profesionála, za mutanta bez emocí - a po pravdě řečeno sám tuhle svoji pověst podporuje... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Paul Hoffman  ·  Knižní klub (2016)
Svatyně vykupitelů je bezútěšné místo, kde není vítaná naděje ani radost. Právě zde ale žije čtrnáctiletý Thomas Cale – výjimečně schopný, ale také uzavřený mladík, s nímž má své plány samotný vůdce vykupitelů. Cale neví, jaký byl jeho život před tím... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2016)
(4)
Bývalá zdravotní sestra a v současnosti úspěšná primářka Claire Randallová se s dospělou dcerou Briannou vrací do zamlžených kopců Skotské vysočiny. Vypráví jí neuvěřitelný příběh, v němž ožívá starodávná legenda druidů. Brianna se dozvídá o tajemném... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Christie Golden  ·  FANTOM Print (2017)
Díky revoluční technologii, která odemkne jeho genetické vzpomínky, prožije Callum Lynch dobrodružství svého předka, Aguilara, v 15. století ve Španělsku. Callum odhalí, že patří k tajemné tajné společnosti, k asasínům, a získá neuvěřitelné znalosti... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Vasilij Mahaněnko  ·  FANTOM Print (2017)
Barliona. Virtuální svět narvaný k prasknutí monstry, bitvami a samozřejmě hráči. Miliony hráčů, kteří mohou dělat absolutně cokoliv - levelovat, bojovat proti sobě, strávit ve hře celý život a užít si každý moment... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2015)
(19)
Zde je příběh, kterým to všechno začalo. Seznámíme se v něm se dvěma pozoruhodnými postavami, Claire Randallovou a Jamie Fraserem. Román je plný vášně a historických zajímavostí a snoubí se v něm dech beroucí dobrodružství s milostným příběhem... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Pasi Ilmari Jääskeläinen  ·  Paseka (2017)
(2)
Šéfredaktor Olli Suominen vede středně velké nakladatelství, zaměřené na knížky pro děti a populárně naučnou literaturu. Jeho poklidný život, plný práce i rodinné rutiny, se změní, když si založí facebookový účet. Ozvou se mu totiž nejen kamarádi z... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2017)
NA SKLADĚ (1)
Jamie truchlí nad smrtí svého otce a navíc je vážně zraněn a v rukou Angličanů. Prchá s žoldáky a na francouzském venkově se setkává se svým starým přítelem Iana Murraym. Oba jsou ošetřeni a oba mají dobrý důvod, aby se nevraceli do Skotska... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
17.
Robert Asprin  ·  Perseus (2006)
Patnáctá kniha série Mýtus. Jednoho dne navštíví Aahze dva nezvaní ranaři s modrou pokožkou a malý čaroděj. Prý přišli ze Skeeva vymlátit prachy za parádně dlouhý účet, který nějak zapomněl zaplatit. Skeeve má sice lecjaké chyby... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Nora Roberts  ·  Alpress (2016)
(1)
Zlo má jméno Lilith – v její náruči našlo věčné zatracení příliš mnoho mužů, a to včetně Hoytova bratra. Hoyt sám se nemůže s temnou sirénou rovnat, ale společně s pěticí mocných zakusí, jak nezlomné jsou jeho duch i srdce. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Daniel Tučka  ·  Straky na vrbě (2017)
Epocha vzducholodí, paromobilů a mechanických knih je na pokraji zkázy. Podaří se našim hrdinům odhalit tajemství ztracené elektřiny nebo zvítězí šáh ovládající záhadné síly pelyňku? Na dobrodružnou výpravu do země mýtických... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Adam Christopher  ·  Baronet (2017)
Císařovna Emily Kaldwinová vede dvojí život; vykonává své povinnosti císařovny, ale přitom se svým otcem, Corvem Attanem trénuje a zdokonaluje se v umění plížení, boje a vraždění... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička