Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaSci-fi, fantasy, hororyFantasyOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 79 titulů

1.
Rachel Dunne  ·  Talpress (2017)
NOVINKA
Před dávnými věky dvojice bohů stvořila zemi zvanou Fiatera a všechen život, a nakonec i své děti, božská Dvojčata. Ta se ale pokusila změnit dílo svých rodičů. Ti je za to vyhnali z nebes, zbavili je moci a uvěznili. Pár lidí ale... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
2.
Údolí ticha  E-KNIHA
Nora Roberts  ·  Alpress (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V Údolí ticha vrcholí rozhodující boj s královnou démonů Lilith, vyvolení ji musí porazit, jinak zlo ovládne světy. Mladičká Moira, královna bájné země, chce ochránit svůj lid, navíc ještě svádí bitvu ve svém srdci. (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
3.
Alaksej Šein  ·  Mytágo (2017)
NOVINKA
Tajemství sedmi kamenů může odhalit jen jeden – ten, koho starodávné letopisy nazývají Hodným. Chlapec Vojtěch, který se ocitnul v podivuhodné zemi Éterii, se snaží vyřešit hádanku, po staletí skrytou v tajemných krystalech... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
4.
Pasi Ilmari Jääskeläinen  ·  Paseka (2017)
TOP #75
Šéfredaktor Olli Suominen vede středně velké nakladatelství, zaměřené na knížky pro děti a populárně naučnou literaturu. Jeho poklidný život, plný práce i rodinné rutiny, se změní, když si založí facebookový účet. Ozvou se mu totiž nejen kamarádi z... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 17 dnů
5.
Tanec bohů  E-KNIHA
Nora Roberts  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Bojovnice Blair byla vždy zvyklá spoléhat jen sama na sebe. Nyní stojí před těžkým úkolem. Ostatní z Kruhu šesti má vycvičit pro zápas se zákeřnými upíry. Zatímco šestice hrdinů hledá posily, aby zachránili lidstvo, sama Blair... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
6.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2015)
(19)
Zde je příběh, kterým to všechno začalo. Seznámíme se v něm se dvěma pozoruhodnými postavami, Claire Randallovou a Jamie Fraserem. Román je plný vášně a historických zajímavostí a snoubí se v něm dech beroucí dobrodružství s milostným příběhem... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
7.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2017)
(1)
Jamie truchlí nad smrtí svého otce a navíc je vážně zraněn a v rukou Angličanů. Prchá s žoldáky a na francouzském venkově se setkává se svým starým přítelem Iana Murraym. Oba jsou ošetřeni a oba mají dobrý důvod, aby se nevraceli do Skotska... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
8.
Paul Hoffman  ·  Knižní klub (2013)
(1)
Závěrečná část bestsellerové trilogie, navazující na Levou ruku Boží a Čtyři poslední věci. Od okamžiku, kdy Cale zjistil, že jeho brutální vojenský výcvik má posloužit jedinému účelu - zničení největšího omylu Boží (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Paula Brackston  ·  Omega (2017)
Na jaře roku 1628 nalezne mladá Bess Hawksmith bezvládné tělo své matky viset ze stromu. Ví, že pouze jeden člověk ji může uchránit před stejným osudem - Gideon Masters, Warlock. Ví také, že jeho pomoc nebude zadarmo... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Nora Roberts  ·  Alpress (2017)
V Údolí ticha vrcholí rozhodující boj s královnou démonů Lilith, vyvolení ji musí porazit, jinak zlo ovládne světy. Mladičká Moira, královna bájné země, chce ochránit svůj lid, navíc ještě svádí bitvu ve svém srdci. Cian vztahem k Moiře dává v sázku vše.. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Paul Hoffman  ·  Knižní klub (2016)
Svatyně vykupitelů je bezútěšné místo, kde není vítaná naděje ani radost. Právě zde ale žije čtrnáctiletý Thomas Cale – výjimečně schopný, ale také uzavřený mladík, s nímž má své plány samotný vůdce vykupitelů. Cale neví, jaký byl jeho život před tím... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2016)
NA SKLADĚ (4)
Bývalá zdravotní sestra a v současnosti úspěšná primářka Claire Randallová se s dospělou dcerou Briannou vrací do zamlžených kopců Skotské vysočiny. Vypráví jí neuvěřitelný příběh, v němž ožívá starodávná legenda druidů. Brianna se dozvídá o tajemném... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
13.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2016)
(29)
Geralt z Rivie, známý a svým způsobem i slavný zaklínač, je považován za mistra meče, chladného profesionála, za mutanta bez emocí - a po pravdě řečeno sám tuhle svoji pověst podporuje... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Altar (2012)
NA SKLADĚ
Dračí doupě je nejrozšířenější a nejznámější hra na hrdiny, ve které všichni končí jako vítězové a nikdo neodchází poražený. Cílem totiž není vyhrát, ale pobavit se a společně prožít příběh. V Dračím doupěti se budete vžívat do rolí postav z dávných ság.. (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
15.
Paul Hoffman  ·  Ikar (2010)
(188)
V útulku spasiteľov niet priestoru pre radosť a nádej. Väčšinu chovancov priviedli na toto skľučujúce miesto v útlom detstve proti ich vôli. Krčia sa pod krutovládou mníchov, ktorých zverstvá a nemilosrdnosť majú jediný cieľ... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Daniel Tučka  ·  Straky na vrbě (2017)
Epocha vzducholodí, paromobilů a mechanických knih je na pokraji zkázy. Podaří se našim hrdinům odhalit tajemství ztracené elektřiny nebo zvítězí šáh ovládající záhadné síly pelyňku? Na dobrodružnou výpravu do země mýtických... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Inesa Trojovská  ·  Petrklíč (2007)
Saisfríd žije na podivném ostrově, kde se učí věcem, jako je například magie, stejně jako každý jiný chlapec. Přestože nijak nevyniká svými schopnostmi, je nejzáhadnější osobou kmene... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Robert Asprin  ·  Perseus (1994)
Fantasy příběh o mladém učedníkovi čaroděje Garkina, který se původně chtěl stát zlodějem. Jednoho dne však je jeho učitel zabit nájemným vrahem při jednom magickém rituálu, při kterém vyvolával démona... (více o knize)
Naše cena: 115 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Robert Asprin  ·  Perseus (2006)
Patnáctá kniha série Mýtus. Jednoho dne navštíví Aahze dva nezvaní ranaři s modrou pokožkou a malý čaroděj. Prý přišli ze Skeeva vymlátit prachy za parádně dlouhý účet, který nějak zapomněl zaplatit. Skeeve má sice lecjaké chyby... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Pavla Lidmilová  ·  Dauphin
Antologie magického a fantastického v moderní brazilské literatuře. Vybrala a přeložila Pavla Lidmilová. (více o knize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička