Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieSci-fi, fantasy, hororyFantasyDark

Momentálně se v této nabídce nachází 310 titulů

1.
L.J. Smith  ·  Nakladatelství Fragment (2013)
Nejhrozivější z Prvorozených upírů Klaus byl přivolán z temnoty a začíná šířit zkázu v kampusu školy. Elena se společně s ostatními pouští do nerovného boje. Klaus se jí a Stefanovi chce mstít za to, že se ho pokusili již dříve zničit... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
J.R. Ward  ·  Baronet (2017)
Bratrstvo černé dýky dál trénuje ty nejlepší z nejlepších, aby se přidali do jeho řad ve smrtícím boji proti Vyhlazovací společnosti. Mezi novými rekruty se Axe projevuje jako chytrý a zuřivý bojovník – a taky samotář, izolovaný v důsledku osobní... (více o knize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
3.
J.R. Ward  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
V Bratrstvu černé dýky už nic není, jak bývalo. Poté, co se podařilo vyhnout válce s Temnými, se spojenecké vazby posunuly a vznikly hranice. Zabijáci Vyhlazovací společnosti jsou silní jako nikdy, kořistí z lidských slabostí... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
L.J. Smith  ·  Nakladatelství Fragment (2011)
Stefan byl zajat a uvězněn démonickými duchy, kteří ve Fell's Church rozpoutali pravé peklo. Elena se vydává do Temné dimenze na pouť plnou nebezpečí, aby ho zachránila... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
L.J. Smith  ·  Nakladatelství Fragment (2010)
Zvítězí láska nebo žízeň po krvi? Nová generace nemrtvých! Tajemné síly promlouvají... Záhadných úmrtí přibývá a šílenství se šíří... Na pomoc přichází armáda nemrtvých... "…snažím se předat poselství na záchranu našeho městečka, ale sama to nedokážu... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Chloe Neill  ·  FANTOM Print (2016)
Osmadvacetiletá Merit, před časem proti své vůli proměněná v upíra, si našla cestu do temných kruhů chicagského upířího podsvětí, kde zjistila, že nadpřirozených je daleko víc, než kolik se zdálo – a více, než kolik si veřejnost kdy dokázala představit... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
L.J. Smith  ·  Nakladatelství Fragment (2012)
Uběhlo dvacet let a Stefan se přestěhoval do Anglie. Jeho poklidný život na statku na venkově přeruší zprávy o vraždách v Londýně. Pachatelem je podle novinářů Jack Rozparovač, ale Stefan si je jistý, že jde o dílo upírů... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Maggie Stiefvater  ·  Argo (2010)
(6)
V lesích kolem amerického městečka Mercy Falls u kanadských hranic žijí vlci. Jednoho dne stáhnou z houpačky u nedalekého domu malou Grace. Pokoušou ji, ale vlk se žlutýma očima ji odtáhne do bezpečí... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
9.
Arthur Conan Doyle  ·  Brána (2012)
Kniha obsahuje sedm rozsáhlejších povídek Artura Conana Doyla. Ve třech z nich vystupuje Sherlock Holmes a doktor Watson, zbývající čtyři mají jiné hrdiny a doposud nebyly česky vydány... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
J.R. Ward  ·  Baronet (2016)
(1)
V Bratrstvu černé dýky už nic není, jak bývalo. Poté, co se podařilo vyhnout válce s Temnými, se spojenecké vazby posunuly a vznikly hranice. Zabijáci Vyhlazovací společnosti jsou silní jako nikdy, kořistí z lidských slabostí, aby získávali další peníze.. (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
L.J. Smith  ·  Nakladatelství Fragment (2012)
Damon není mrtev. Sage, který ho na Temném měsíci najde, mu pomůže si na vše vzpomenout. Mystický výtah ho přemístí zpět do Fell's Church, aby mohl vysvětlit Eleně, co mu zachránilo život. Mezitím Elenu a její přátele ohrožuje fantom... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
L.J. Smith  ·  Nakladatelství Fragment (2012)
Stefan a Elena se vydávají zachránit svou kamarádku Bonnii do Temné dimenze. V městečku zanechávají Matta, Meredith a paní Flowersovou, aby je chránili před nebezpečnými silami, které se ho zmocňují čím dál více... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
L. J. Smith  ·  Nakladatelství Fragment (2010)
(3)
Elena se vrací zpět do světa lidí. Za pomoci svých přátel a milovaného Stefana si užívá znovu nabyté radosti ze života. Temné síly se jí však nechtějí vzdát a opět po ní natahují své pařáty! Kdo se stane nástrojem temných sil tentokrát? (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Laurell K. Hamiltonová  ·  Epocha (2016)
NA SKLADĚ
Když se v kanceláři Anity Blakeové sejdou krátce po sobě dva podivní klienti, jsou jejich příběhy jen slabou předzvěstí toho, do jakých hlubin šílenství může někoho zavést smrt nejbližších. Zejména ty, kteří nevěří jejím ujištěním, že z hrobu se nikdy... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
15.
Sergej Lukjaněnko  ·  Argo, Triton (2017)
Moskevské ulice přestaly být bezpečné. Upíři opět útočí na nevinné lidi. Ve jménech obětí se ukrývá zašifrovaný vzkaz určený pouze pro světlého Antona. Kdo ale vzkaz poslal? Vyšetřování přivádí Antona Goroděckého k prorokovi, jehož děsivá předpověď... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Richelle Mead  ·  Domino (2015)
(1)
Epický závěr série Pokrevní pouta je konečně tady! Bývalá alchymistka Sydney se svým vampýrským novomanželem Adrianem nachází útočiště na morojském královském dvoře. Vytoužený klid se ale nedostaví: oba je ničí soužití s Adrianovou matkou... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 6 dnů
17.
Nancy Holder a Debbie Viguié  ·  Alpress (2013)
Krátce poté, co Katelyn v lese napadl vlk, dívka si na sobě všimne podivných změn a zanedlouho pochopí, že teď v krvi ponese prokletou stopu vlkodlaků. Záhadná rodina Fennerů přísahá, že nikdo z nich Katelyn nezranil... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
L.J. Smith  ·  Nakladatelství Fragment (2012)
Meredith odhalila při záchraně Stefana nehezká tajemství ve své minulosti a Damon se kvůli své nemístné zvědavosti proměnil v člověka, což nese velmi zle. Ze zoufalství by udělal cokoliv, aby se stal opět upírem - neváhá se dokonce vrátit do pekla... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Richelle Mead  ·  Domino (2010)
(4)
Dimitrij dal Rose poslední šanci, aby se rozhodla. Její volba však byla špatná… (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 6 dnů
20.
L.J. Smith  ·  Nakladatelství Fragment (2013)
Nový školní rok na univerzitě začíná pro Elenu opravdu skvěle – život se Stefanem je krásnější než kdy dřív, všechny své přátele má kolem sebe a vypadá to, že i Damon se konečně změnil... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 16

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička