Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieSci-fi, fantasy, hororyFantasyDarkUpíři, vlkodlaci

Momentálně se v této nabídce nachází 35 titulů

1.
J.R. Ward  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
V Bratrstvu černé dýky už nic není, jak bývalo. Poté, co se podařilo vyhnout válce s Temnými, se spojenecké vazby posunuly a vznikly hranice. Zabijáci Vyhlazovací společnosti jsou silní jako nikdy, kořistí z lidských slabostí... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
2.
Leona Škodová  ·  Skleněný Můstek (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
Není výjimečná. O nějakém zvláštním daru se dá pochybovat. A rozhodně nehrozí, že jako jediná zachrání svět. Což je dost mizerná kombinace pro začátek obrovského temného dobrodružství. Na druhou stranu, nestačí, že jsou... (více o eknize)
Naše cena: 80 Kč ihned ke stažení
3.
J.R. Ward  ·  Baronet (2017)
Bratrstvo černé dýky dál trénuje ty nejlepší z nejlepších, aby se přidali do jeho řad ve smrtícím boji proti Vyhlazovací společnosti. Mezi novými rekruty se Axe projevuje jako chytrý a zuřivý bojovník – a taky samotář, izolovaný v důsledku osobní... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Maggie Stiefvater  ·  Argo (2010)
(30)
V lesích kolem amerického městečka Mercy Falls u kanadských hranic žijí vlci. Jednoho dne stáhnou z houpačky u nedalekého domu malou Grace. Pokoušou ji, ale vlk se žlutýma očima ji odtáhne do bezpečí... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
J.R. Ward  ·  Baronet (2016)
(2)
V Bratrstvu černé dýky už nic není, jak bývalo. Poté, co se podařilo vyhnout válce s Temnými, se spojenecké vazby posunuly a vznikly hranice. Zabijáci Vyhlazovací společnosti jsou silní jako nikdy, kořistí z lidských slabostí, aby získávali další peníze.. (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Sergej Lukjaněnko  ·  Argo, Triton (2017)
Moskevské ulice přestaly být bezpečné. Upíři opět útočí na nevinné lidi. Ve jménech obětí se ukrývá zašifrovaný vzkaz určený pouze pro světlého Antona. Kdo ale vzkaz poslal? Vyšetřování přivádí Antona Goroděckého k prorokovi, jehož děsivá předpověď... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Stephenie Meyer  ·  Egmont ČR (2009)
NA SKLADĚ (10)
Toto zvláštní dárkové vydání pro všechny příznivce romanticko-hororové ságy obsahuje všechny čtyři díly v pevné vazbě a s původními obálkami... (více o knize)
Naše cena: 1 424 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
J.R. Ward  ·  Baronet (2016)
(2)
Paradise, dcera králova prvního rádce, se chystá oprostit od sešněrovaného života mladé aristokratky. Jak to udělá? Nastoupí do programu výcvikového centra Bratrstva černé dýky a naučí se samostatně bojovat, samostatně myslet, být sama sebou... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Ilona Andrews  ·  FANTOM Print (2016)
NA SKLADĚ (4)
Kate Danielsová a její druh Curran Lennart, bývalý Pán šelem, před časem odešli ze Smečky, a teď si zvykají na velmi odlišný styl života. I když jsou nadšení, že unikli vnitřním rozbrojům kožoměnců, vědí, že oddělit se od nich úplně zabere ještě nějaký... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Chloe Neill  ·  FANTOM Print (2016)
(2)
Osmadvacetiletá Merit, před časem proti své vůli proměněná v upíra, si našla cestu do temných kruhů chicagského upířího podsvětí, kde zjistila, že nadpřirozených je daleko víc, než kolik se zdálo – a více, než kolik si veřejnost kdy dokázala představit... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Laurell K. Hamiltonová  ·  Epocha (2017)
Anita Blakeová se všemi silami snaží žít tak obyčejný život, jak jen jí povolání oživovatelky a legální upíří popravčí dovoluje. Ze stínů na ni však udeří starý nepřítel, kterého všichni považovali za mrtvého. Bohyni ale není snadné zabít a temná... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 3.12.2017
12.
Petra Neomillnerová  ·  Brokilon (2010)
(2)
Tentokrát Kayovýma očima. Vraždou Kayovy příležitostné milenky začíná na Šumavě masakr, který má kořeny v časech dávno minulých. Tina je momentálně pryč a vyšetřovat zločiny jen v noci je zatraceně těžké... (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Jan Yeti Arbter  ·  Akcent (2016)
Kostaz BlindAxe chtěl být vždy tím, čemu se říkává dobrý člověk… tedy půlelf. Snil o cestách a dobrodružstvích a vždy věřil, že udělá to, co je správné. Ovšem svět je velký a plný nástrah a některá rozhodnutí jsou... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Chloe Neill  ·  FANTOM Print (2017)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 14.11.2017
15.
Petra Neomillnerová  ·  Brokilon (2013)
(3)
Velké Rusko, matička Moskva a tundra kolem Norilska, tam se ztratí víc, než jen jedna upírka. Tina s Kayem musí opustit vlídnou náruč města na Vltavě, a tak se vydávají na Sibiř hledat uneseného Timoteje. Na Sibiř míří i Dyre a za polárním kruhem se... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Jan Yeti Arbter  ·  Akcent (2016)
Manželství není jednoduchá věc. A pokud trvá několik set let, je to už vůbec na pováženou. Když se ale „mladý“ upír dostane do nesnází, jeho žena vynaloží veškeré úsilí k tomu, aby se jej pokusila zachránit... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Keri Arthur  ·  FANTOM Print (2016)
(1)
iley Jensonová, zčásti upír, zčásti vlkodlak, hraje podle vlastních pravidel, ať už je řeč o bouřlivém milostném životě či o její práci strážkyně. Když po ní však alfa samec z její bývalé smečky žádá, aby vyřešila případ zmizelé dívky, Riley vycítí, že... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Laurell K. Hamiltonová  ·  Epocha (2017)
(48)
V pátém díle má lovkyně upírů Anita Blakeová práce nad hlavu. Musí vyřešit dva úkoly, při nichž i ona sama začne přemýšlet o tom, zda nejsou nad její síly: probudit celý hřbitov více než dvě stě let starých mrtvol a zjistit, co se stalo třem mladíkům... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Chloe Neill  ·  FANTOM Print (2017)
NA SKLADĚ (1)
Ve věku sedmadvaceti let se Merit stala upírkou, která se umí ohánět mečem. Od té doby se stihla stát Ochránkyní Domu, přihlížela, jak Chicago málem lehlo popelem, a viděla svého Mistra zemřít a opět povstat z mrtvých. Nyní projde její odvaha... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
J.R. Ward  ·  Baronet (2017)
Xcor, vůdce Bandy bastardů, odsouzený za velezradu, jíž se dopustil proti Slepému králi, čelí brutálnímu výslechu a trýznivé smrti z rukou Bratrstva černé dýky. Po životě poznamenaném krutostí a zlými skutky je smířený s osudem vojáka, lituje však... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 6.12.2017
12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička