Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaSci-fi, fantasy, hororyFantasyDark

Momentálně se v této nabídce nachází 310 titulů

1.
J.R. Ward  ·  Baronet (2017)
NOVINKA
Bratrstvo černé dýky dál trénuje ty nejlepší z nejlepších, aby se přidali do jeho řad ve smrtícím boji proti Vyhlazovací společnosti. Mezi novými rekruty se Axe projevuje jako chytrý a zuřivý bojovník – a taky samotář, izolovaný v důsledku osobní... (více o knize)
Naše cena: 318 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 23.8.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 7 dní
2.
Jana Rečková  ·  FANTOM Print (2017)
NOVINKA
Klášterecké katakomby jsou tak velké a spletité, že propojují celé město i se starým hřbitovem. Dokonce se říká, že v nich žijí upíři… Ať už je to jakkoliv, místní parta dětí, která si hrdě říká Zrůdičky, má pro... (více o knize)
Naše cena: 268 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
3.
J.R. Ward  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
V Bratrstvu černé dýky už nic není, jak bývalo. Poté, co se podařilo vyhnout válce s Temnými, se spojenecké vazby posunuly a vznikly hranice. Zabijáci Vyhlazovací společnosti jsou silní jako nikdy, kořistí z lidských slabostí... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Richelle Mead  ·  Domino (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (4)
Připadaly vám předchozí tři díly jako klid před bouří? Tak ta bouře právě nastává! Alchymistka Sydney Sageová už velmi dlouho balancovala mezi tím, co jí bylo odjakživa vštěpováno jako její povinnost... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 48%) ihned ke stažení
5.
Carmilla  E-KNIHA
Joseph Sheridan Le Fanu  ·  Čas (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Carmilla je právem považována za jednu ze dvou nejslavnějších a nejoblíbenějších vampýrských knih – tou druhou je Dracula Brama Stokera (kterého Carmilla zásadně ovlivnila). Lauře je devatenáct let a žije s otcem na zámku... (více o eknize)
Naše cena: 105 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
6.
Anne Rice  ·  Práh (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V Princi Lestatovi, dlouho očekávaném návratu do říše Upířích kronik, znovu ožívá neodolatelný svět duchů, nejstarších a nejmocnějších sil mezi nebem a zemí. Tam patří i nezkrotný, neviditelný Amel, jehož žízeň po lidské... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
7.
Pád  E-KNIHA SK
Lauren Kate  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (143)
Na Danielovi Grigorim je čosi bolestne známe. Tajomný, uzavretý chlapec pritiahne pozornosť sedemnásťročnej Luce Priceovej hneď v jej prvý deň na internátnej škole Meč a kríž pri meste Savannah... (více o eknize)
Naše cena: 224 Kč  (tedy ušetříte 28%) ihned ke stažení
8.
Tanec s diablom  E-KNIHA SK
Sherrilyn Kenyon  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (16)
Ďalšia kniha z Kenyonovej série o Temných lovcoch o nesmrteľných upíroch poloľuďoch-pološelmách, chrániacich ľudstvo pred dajmonmi živiacimi sa ľudskými dušami... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
9.
Nočná hra  E-KNIHA SK
Sherrilyn Kenyon  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Ďalšia kniha z Kenyonovej série o temných lovcoch prináša príbeh o nesmrteľných bytostiach chrániacich ľudstvo pred dajmonmi živiacimi sa ľudskými dušami... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
10.
Leona Škodová  ·  Skleněný Můstek (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
Není výjimečná. O nějakém zvláštním daru se dá pochybovat. A rozhodně nehrozí, že jako jediná zachrání svět. Což je dost mizerná kombinace pro začátek obrovského temného dobrodružství. Na druhou stranu, nestačí, že jsou... (více o eknize)
Naše cena: 80 Kč ihned ke stažení
11.
Jessica Sorensen  ·  Domino (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Může láska přetrvat navěky? Ella a Michael se dokázali poprat s životní tragédií i se zlomeným srdcem. Teď je ale dělí tisíce kilometrů a vztah na dálku vystavuje jejich lásku těžké zkoušce. Ella se vrátila do školy... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč  (tedy ušetříte 81%) ihned ke stažení
12.
Nočný bozk  E-KNIHA SK
Sherrilyn Kenyon  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (8)
Ďalšia kniha z Kenyonovej série o temných lovcoch prináša príbeh o nesmrteľných upíroch, ktorí chránia ľudstvo pred dajmonmi živiacimi sa ľudskými dušami... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
13.
Lauren Kate  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (49)
Lucin a Danielov čas sa neodvratne míňa ako piesok v presýpacích hodinách. Na to, aby zastavili Lucifera, potrebujú nájsť miesto, kde na Zem dopadli anjeli... (více o eknize)
Naše cena: 225 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
14.
Andrew Fukuda  ·  Fragment (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (5)
Ako zostať nažive vo svete, kde sú ľudia považovaní za potravu a všetci túžia len po ich krvi? Sedemnásťročný Gen je nútený bojovať o prežitie v spoločnosti, kde je ľudská rasa odsúdená na zánik. Je vybraný do... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
15.
Lauren Kate  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Čo ak nájdete spriaznenú dušu... v nesprávnom čase? Luce by pre Daniela aj zomrela. A presne to sa deje! Znova a znova. Odnepamäti sa Luce s Danielom stretávajú, no čoskoro ich bolestne rozdelí dávna kliatba. Luce zomiera a zničený Daniel... (více o eknize)
Naše cena: 224 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
16.
Súženie  E-KNIHA SK
Lauren Kate  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (48)
Druhá časť nebezpečne vzrušujúcej a tajomne romantickej tetralógie Padlí anjeli, pokračovanie bestselleru Pád. Luce prežíva peklo na zemi, keď nemôže byť so svojím padlým anjelom Danielom... (více o eknize)
Naše cena: 224 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
17.
Abigail Gibbs  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (42)
Polnočné Trafalgarské námestie. Mladá Violet je svedkom pološialeného vyčíňania upírov a od tejto chvíle sa stáva figúrkou v desivej hre plnej intríg. Z upírskeho sídla už niet úniku a každá snaha je márna. Iba ak... (více o eknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
18.
L.J. Smith  ·  Nakladatelství Fragment (2012)
Uběhlo dvacet let a Stefan se přestěhoval do Anglie. Jeho poklidný život na statku na venkově přeruší zprávy o vraždách v Londýně. Pachatelem je podle novinářů Jack Rozparovač, ale Stefan si je jistý, že jde o dílo upírů... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Chloe Neill  ·  FANTOM Print (2014)
(1)
Deset měsíců poté, co upíři odhalili smrtelníkům v Chicagu svou existenci, si coby celebrity užívají pozornost hodnou hollywoodských hvězd. Jakmile se však lidé dozvědí o jejich Mejdanech – hromadných večírcích, kde upíři hodují... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
L.J. Smith  ·  Nakladatelství Fragment (2011)
Propadli jste zcela Upířím deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Pak si určitě nenechte ujít další napínavou upíří sérii, ve které vás opět čeká velká dávka napětí, tajemna a romantiky... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 16

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička