Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieSci-fi, fantasy, hororyFantasy

Momentálně se v této nabídce nachází 4005 titulů

1.
Clay Griffith a Susan Griffith  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Šarlatový běžec, jenž trpí záhadným rozostřením svých schopností, si uvědomuje, jak těžké je dodržet přísný výcvikový režim, který mu naordinoval Oliver Queen. Flashovy a Arrowovy týmy se pro něj snaží najít lék... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
2.
Drake  E-KNIHA
Peter McLean  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Seznamte se s Donem Drakem, opravdu velmi zadluženým nájemným vrahem, který umí vyvolávat démony. Svou práci nemá rád. Raději by popíjel v baru a od vražd i nadpřirozena dal ruce pryč. Jenže dluží peníze nesprávnému člověku... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
3.
Tereza Matoušková  ·  Epocha (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
O očích se říká, že jsou oknem do duše. Ty Ankařiny připomínají pohled do zrcadla a kdo do nich pohlédne, znovu spatří své milované. Kaltská čarodějka a schovanka arcimága se naučila se svým darem žít, a už ani nepřemýšlí... (více o eknize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
4.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2017)
NOVINKA TOP #98 (4)
K vášnivému setkání Claire s Randallem došlo již dávno. Před dvaceti lety cestovala Claire zpět v čase do 18. století a do náruče galantního Skota jménem Jamie Fraser. Pak se vrátila do svého století, aby porodila jeho dítě. Věřila, že v tragické bitvě... (více o knize)
Naše cena: 424 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 30.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
5.
J.K. Rowling a Mlok Scamander  ·  Albatros (2017)
NOVINKA TOP #43
Nádherné nové vydání kouzelnické klasiky z pera Mloka Scamandera samozřejmě představuje pestrou směsici tvorů od Akromantule přes různé druhy draků až po Yettiho, navíc s překrásnými ilustracemi Olivie Lomenech Gillové. Léta dobrodružných putování... (více o knize)
Naše cena: 400 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 30.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
6.
George R.R. Martin  ·  Argo (2017)
NOVINKA (306)
Zima se blíží. Dnes již klasická slova, která nejlépe vystihují epickou ságu George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Království Západozemí zažívají dlouhé léto, po němž musí následovat krutá zima. Ale ještě před ní a předtím, než se vrátí Jiní... (více o knize)
Naše cena: 502 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
George R.R. Martin  ·  Argo (2017)
NOVINKA (306)
Zima se blíží. Dnes již klasická slova, která nejlépe vystihují epickou ságu George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Království Západozemí zažívají dlouhé léto, po němž musí následovat krutá zima. Ale ještě před ní a předtím, než se vrátí Jiní... (více o knize)
Naše cena: 418 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 24.10.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
8.
Ben Aaronovitch  ·  Argo (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Když se ve vesnici Rushpool v západní Anglii začnou pohřešovat dvě jedenáctileté dívky, konstábl Peter Grant musí vytáhnout paty z Londýna, aby zjistil, jestli se na jejich zmizení nepodílelo něco nadpřirozeného. Jde o rutinní opatření a Nightingale je... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Nik Perumov  ·  Triton (2017)
NOVINKA
Již několik století uplynulo od ničivých válek, v nichž lidé přemohli ostatní rasy. Dnes je lidská říše magickými řády udržována v područí násilí a strachu. Nový pán Říše se však od svých předchůdců liší. Nechce být pouhou loutkou, touží po skutečné moci (více o knize)
Naše cena: 419 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
J.R. Ward  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #73
Bratrstvo černé dýky dál trénuje ty nejlepší z nejlepších, aby se přidali do jeho řad ve smrtícím boji proti Vyhlazovací společnosti. Mezi novými rekruty se Axe projevuje jako chytrý a zuřivý bojovník – a taky samotář... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
11.
Tanec bohů  E-KNIHA
Nora Roberts  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Bojovnice Blair byla vždy zvyklá spoléhat jen sama na sebe. Nyní stojí před těžkým úkolem. Ostatní z Kruhu šesti má vycvičit pro zápas se zákeřnými upíry. Zatímco šestice hrdinů hledá posily, aby zachránili lidstvo, sama Blair... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
12.
Katakomby  E-KNIHA
Madeleine Roux  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Napínavý příběh třetí knihy bestsellerové série Asylum nás opět zavede mezi tři přátele, Dana, Abby a Jordana. Poslední rok jejich vysokoškolského studia se chýlí ke konci, a tak vyrážejí na výlet, aby si užili posledních... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
13.
Miroslav Žamboch  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
George Maybach Frederickson, pravým jménem Oziáš Jiří Rys, má svá tajemství, dobrodružnou povahu a pozitivní vztah k masu. Krvavému masu. Po letech strávených u britských speciálních jednotek se začíná nudit... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
14.
Oscar Balderrama a Lauren Certo  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
První román na motivy úspěšného televizního seriálu společnosti Warner Bros Arrow, jehož čtvrtá série se momentálně vysílá na stanici CW. Seriál Arrow vychází ze stejnojmenného komiksu vydavatelství DC a jeho hlavním hrdinou... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
15.
Obejmi mě  E-KNIHA
Maya Banks  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (3)
Říká se, že mladá láska nevydrží, ale chudá dívka s mimořádnými schopnostmi a nejoblíbenější kluk ve městě věřili, že jejich láska přetrvá. Pro Zacka Covingtona byla Anna-Grace – jeho „Gracie“ – ta pravá... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
16.
Amanda Quick  ·  Baronet (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Smrt přítelkyně a učitelky Evelyn Ballingerové zavede paranormální poradkyni Gwen Frazierovou zpátky do malého městečka Wilby v Oregonu a ke vzpomínkám, jež by raději zapomněla. Přede dvěma lety totiž jistý vrah pronásledoval... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
17.
František Kotleta  ·  Epocha (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (8)
Ve světě dávných bohů to vře. Objevil se totiž ztracený mocný artefakt a ta, která jej získala, má s ním velké plány. Ne, takové, jako by měla matka Tereza, spíš Amin, řezník z Ugandy. Je tady ale jeden muž... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
18.
Ochraňuj mě  E-KNIHA
Maya Banks  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (3)
Arial vyrostla jako adoptivní dcera zámožných rodičů. Její minulost obestírá tajemství a s jejím původem ji pojí jediné – její schopnost telekineze. Poté co neznámý útočník usiluje o víc než její život, se Arial obrátí... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
19.
Opatruj mě  E-KNIHA
Maya Banks  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (4)
Když je mladší sestra Caleba Devereauxe unesena, pokračovatel bohaté a mocné rodiny ví, že jedinou šancí, jak ji najít, je obrátit se na tu nejnepravděpodobnější osobu: ženu s darem najít odpovědi, které se ostatním skrývají... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
20.
Atlas mraků  E-KNIHA
David Mitchell  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (58)
Nedobrovolný cestovatel plavící se v roce 1850 přes Tichý oceán, vyděděný skladatel obstarávající si nejisté živobytí v Belgii mezi 1. a 2. světovou válkou... (více o eknize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
123456789 … 201

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. (Kurt Tucholsky )
Kávička