Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaSci-fi, fantasy, hororyFantasy

Momentálně se v této nabídce nachází 3989 titulů

1.
Katakomby  E-KNIHA
Madeleine Roux  ·  Jota (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Napínavý příběh třetí knihy bestsellerové série Asylum nás opět zavede mezi tři přátele, Dana, Abby a Jordana. Poslední rok jejich vysokoškolského studia se chýlí ke konci, a tak vyrážejí na výlet, aby si užili posledních... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
2.
Drake  E-KNIHA
Peter McLean  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Seznamte se s Donem Drakem, opravdu velmi zadluženým nájemným vrahem, který umí vyvolávat démony. Svou práci nemá rád. Raději by popíjel v baru a od vražd i nadpřirozena dal ruce pryč. Jenže dluží peníze nesprávnému člověku... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
3.
Tereza Matoušková  ·  Epocha (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
O očích se říká, že jsou oknem do duše. Ty Ankařiny připomínají pohled do zrcadla a kdo do nich pohlédne, znovu spatří své milované. Kaltská čarodějka a schovanka arcimága se naučila se svým darem žít, a už ani nepřemýšlí... (více o eknize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
4.
Jody Revenson  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ TOP #95
Během natáčení osmi filmů o Harrym Potterovi museli zaměstnanci filmových studií zhotovit řadu nezvyklých rekvizit. Museli například vystrojit ony úžasné hostiny v Bradavicích, zhotovit dokonalá létající košťata, kouzelné mapy a další pomůcky... (více o knize)
Naše cena: 663 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
J.R. Ward  ·  Baronet (2017)
NOVINKA
Bratrstvo černé dýky dál trénuje ty nejlepší z nejlepších, aby se přidali do jeho řad ve smrtícím boji proti Vyhlazovací společnosti. Mezi novými rekruty se Axe projevuje jako chytrý a zuřivý bojovník – a taky samotář, izolovaný v důsledku osobní... (více o knize)
Naše cena: 318 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 23.8.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 7 dní
6.
Jiří Pavlovský  ·  Epocha (2017)
NOVINKA
Magie umírá. Veškeré způsoby, jak ji zachránit, přišly vniveč. Teď už zbývá jen jedna možnost. Spolehlivá, snadná a jistá. Bohužel však obnáší vyhlazení téměř celého lidstva. Ovšem – co by člověk pro trochu magie neudělal… (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Molly Crow  ·  Klika (2017)
NOVINKA (1)
Prožila už stovky životů, ale nikdy je vlastně opravdu nežila. Teď, v těle Sally Bakerové, má dost zabíjení a přeje si jediné: být normální. Jenže oheň v jejím nitru stále doutná a čeká na sebemenší zaváhání... (více o knize)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
8.
Jana Rečková  ·  FANTOM Print (2017)
NOVINKA
Klášterecké katakomby jsou tak velké a spletité, že propojují celé město i se starým hřbitovem. Dokonce se říká, že v nich žijí upíři… Ať už je to jakkoliv, místní parta dětí, která si hrdě říká Zrůdičky, má pro... (více o knize)
Naše cena: 268 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
9.
Tanec bohů  E-KNIHA
Nora Roberts  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Bojovnice Blair byla vždy zvyklá spoléhat jen sama na sebe. Nyní stojí před těžkým úkolem. Ostatní z Kruhu šesti má vycvičit pro zápas se zákeřnými upíry. Zatímco šestice hrdinů hledá posily, aby zachránili lidstvo, sama Blair... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
10.
Hon na lišku  E-KNIHA
Petra Neomillnerová  ·  Epocha (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Čarodějka Moire byla zvolena představenou Bratrstva, ale stejně pevné jsou její vazby k Layele, sektě válečných čarodějů. Přesto není šťastná... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
11.
Miroslav Žamboch  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
George Maybach Frederickson, pravým jménem Oziáš Jiří Rys, má svá tajemství, dobrodružnou povahu a pozitivní vztah k masu. Krvavému masu. Po letech strávených u britských speciálních jednotek se začíná nudit... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
12.
Oscar Balderrama a Lauren Certo  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
První román na motivy úspěšného televizního seriálu společnosti Warner Bros Arrow, jehož čtvrtá série se momentálně vysílá na stanici CW. Seriál Arrow vychází ze stejnojmenného komiksu vydavatelství DC a jeho hlavním hrdinou... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
13.
Obejmi mě  E-KNIHA
Maya Banks  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Říká se, že mladá láska nevydrží, ale chudá dívka s mimořádnými schopnostmi a nejoblíbenější kluk ve městě věřili, že jejich láska přetrvá. Pro Zacka Covingtona byla Anna-Grace – jeho „Gracie“ – ta pravá... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
14.
Ochraňuj mě  E-KNIHA
Maya Banks  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Arial vyrostla jako adoptivní dcera zámožných rodičů. Její minulost obestírá tajemství a s jejím původem ji pojí jediné – její schopnost telekineze. Poté co neznámý útočník usiluje o víc než její život, se Arial obrátí... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
15.
František Kotleta  ·  Epocha (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (4)
Ve světě dávných bohů to vře. Objevil se totiž ztracený mocný artefakt a ta, která jej získala, má s ním velké plány. Ne, takové, jako by měla matka Tereza, spíš Amin, řezník z Ugandy. Je tady ale jeden muž... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
16.
Atlas mraků  E-KNIHA
David Mitchell  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (20)
Nedobrovolný cestovatel plavící se v roce 1850 přes Tichý oceán, vyděděný skladatel obstarávající si nejisté živobytí v Belgii mezi 1. a 2. světovou válkou... (více o eknize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
17.
Opatruj mě  E-KNIHA
Maya Banks  ·  Baronet (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Když je mladší sestra Caleba Devereauxe unesena, pokračovatel bohaté a mocné rodiny ví, že jedinou šancí, jak ji najít, je obrátit se na tu nejnepravděpodobnější osobu: ženu s darem najít odpovědi, které se ostatním skrývají... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
18.
Prozření  E-KNIHA
Kelley Armstrong  ·  Galatea (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Chloe Saundersová je se svými přáteli na útěku, probouzí nejtemnější síly a... je zamilovaná. Totálně. Jmenuju se Chloe Saundersová. Je mi patnáct a chtěla bych být normální. Ale normální nejsem. Jsem geneticky modifikovaná... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
19.
Miroslav Žamboch  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Svět tvoří pustina, pustina zamořená chemickými, genetickými a radioaktivními jedy. Čtyři století po globální válce ji lidé chtějí zpět, potřebují víc zdrojů, surovin, víc prostoru k životu. (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 58%) ihned ke stažení
20.
Údolí ticha  E-KNIHA
Nora Roberts  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V Údolí ticha vrcholí rozhodující boj s královnou démonů Lilith, vyvolení ji musí porazit, jinak zlo ovládne světy. Mladičká Moira, královna bájné země, chce ochránit svůj lid, navíc ještě svádí bitvu ve svém srdci. (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
123456789 … 200

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih. (Thomas Carlyle)
Kávička