Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaSci-fi, fantasy, horory

Momentálně se v této nabídce nachází 6651 titulů

1.
Jason M. Hough a K.C. Alexander  ·  FANTOM Print (2017)
NOVINKA
Spali stovky let. Na své dlouhé cestě si v kryospánku nechali zdát sny o novém domově v galaxii v Andromedě. Teď se konečně probouzejí a jejich sen o míru se ocitá v troskách. Pionýři z Mléčné dráhy - turiani, salariani, lidé, asarijky a další... (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
2.
Krakatit  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Karel Čapek  ·  Socha (2017)
NOVINKA
Příběh je plný ryzího lidství se vším všudy, malosti i rozletu, pevnosti, odvahy i chorobných choutek po neomezené vládě, temné vášně i prosté dobroty srdce. Moudrosti a nadhledu, vedle ryzí, tragicky věčné nepoučitelnosti. (více o audioknize)
Naše cena: 150 Kč ihned ke stažení
3.
Christopher Moore  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Charlie Asher je vetešník, lehce neurotický betasamec, otec, ale také obchodník se smrtí. A nyní navíc zmatený jako všichni ostatní. V San Francisku se totiž... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 20 dnů
4.
Frankenstein  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Mary Shelley  ·  Radioservis (2017)
Světoznámý horor vypráví příběh mladého vědce Viktora Frankensteina, který stvoří umělého člověka, ohavné monstrum s nadlidskou silou… (více o audioknize)
Naše cena: 269 Kč ihned ke stažení
5.
Pavel Bareš  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Píše se rok 2052 a to málo, co po válce ze světa zbylo, halí šero nukleární zimy. Attiona City, jednu z posledních výsep lidské civilizace, zevnitř požírá záhadná epidemie a společenské rozkoly. Zatímco prominentní občané... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
6.
Jiří Mikulík  ·  E-knihy jedou (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jeskyně Tisíce přání je pokračování gamebookové fantasy ságy, v níž se opět v roli Gabriela Knoxe vydáte na nebezpečnou výpravu do bájného sídla předků, abyste objasnili osud zmizelého přítele. (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč ihned ke stažení
7.
Jan Dobšenský  ·  E-knihy jedou (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Yorrân – Údolím stínů je čtvrté pokračování epické fantasy. (více o eknize)
Naše cena: 119 Kč ihned ke stažení
8.
Jan Kšanda  ·  E-knihy jedou (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Propracovaný fantasy gamebook, v kterém rozkrýváš pozadí podlého spiknutí, jenž má za účel ohrozit stabilitu současného království. Jen ty sám rozhodneš, jakým směrem se bude tvá cesta k záchraně krále ubírat. (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
9.
Josh Malerman  ·  Zelený kocúr (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tam venku něco je... Něco děsivého, co člověk nesmí spatřit. Stačí jediný pohled – a podlehneš smrtelnému násilí. Nikdo netuší, co to je ani odkud to přišlo. Pět let poté, co všechno začalo, zbývá už jen hrstka... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
10.
Andrzej Sapkowski  ·  Tympanum (2017)
TOP #6 (7)
Poznáváme příběh o tom, jak se z Ciri stal nelítostný zabiják, dívka smrtící ve svém hněvu a neochvějná ve svých rozhodnutích. Sledujeme putování Geraltovo a kroky Yennefer při hledání úkrytu mága Vilgefortze. A na každém kroku je smrt... (více o audioknize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
J.K. Rowling a Kennilworthy Whisp  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ TOP #9
Pro všechny, kdo mají rádi Harryho a fandí mu v jeho famfrpálových kláních za Nebelvír! Reprint příručky získané přímo z bradavické knihovny při Škole čar a kouzel vás seznámí s vývojem létajících košťat, poučíte se, jaké hry se s košťaty hrály ve... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme do 3 dnů
12.
Ransom Riggs  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #4 AKCE
Ještě dříve, než slečna Peregrinová vytvořila smyčku – domov a útočiště – pro dnes již dobře známé podivné děti, existovaly příběhy o podivných dětech a zvířatech, které se nejprve tradovaly ústní cestou, dokud se jejich.. (více o eknize)
Naše cena: 100 Kč  (tedy ušetříte 66%) ihned ke stažení
13.
Jaroslav Kalfař  ·  Plus (2017)
NA SKLADĚ TOP #5
Jakub Procházka jako malý chlapec osiřel a vyrůstal na venkově u prarodičů. Jeho dětské sny o hrdinství se zcela nečekaně naplnily, když byl vyvolen jako muž, který bude tvořit jednočlennou posádku rakety, již vyšle na... (více o knize)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme do 3 dnů
14.
Emily D. Beňová  ·  Elist (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Madyne Williamsová je navonok úplne obyčajné dievča. Žije si svoj nudný a stereotypný život, pokým sa nedozvie, že nie je úplne obyčajná. V bare, kde pracuje, sa objaví neznámy príťažlivý mladík, ktorý pre ňu už na prvý pohľad... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
15.
Ransom Riggs  ·  Jota (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #91 AKCE (6)
Podivným dětem ze sirotčince slečny Peregrinové se čas rychle krátí. Nebezpečný šílenec je na svobodě a milované slečně Peregrinové stále hrozí nebezpečí. Jacob Portman a Emma Bloomová jsou tedy nuceni zorganizovat... (více o eknize)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 68%) ihned ke stažení
16.
Válka hluku  E-KNIHA
Patrick Ness  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #96 AKCE
Ve strhujícím závěru populární dystopické trilogie zachvátí planetu Nový svět ničivá válka. Domorodí Sádráci se svým kolektivním myšlením a chováním zmobilizují všechny síly, aby pomstili vyvražděné soukmenovce... (více o eknize)
Naše cena: 90 Kč  (tedy ušetříte 70%) ihned ke stažení
17.
Neil Gaiman  ·  Polaris (2014)
TOP #83 (8)
Stín trávil tři roky ve vězení, kde se držel zpátky a snažil se přežít. Všechno co chtěl, bylo vrátit se do náručí své milující ženy a po zbytek života se vyhýbat malérům. Několik dní před svým propuštěním se však dozvídá, že jeho manželka zahynula... (více o knize)
Naše cena: 325 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
18.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2011)
NA SKLADĚ TOP #18 (18)
Cintra je v troskách a stala se nilfgaardským protektorátem. Válka hrozí, že zasáhne i všechy okolní země, jež se stanou vazalskými provinciemi pod nadvládou nilfgaardského císaře Emhyra... (více o knize)
Naše cena: 192 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme do 3 dnů
19.
Ransom Riggs  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #87 AKCE (6)
Deset podivných dětí prchá před armádou obludných monster. A pomoci jim může jen jediný člověk – jenže ten je uvězněn v těle ptáka. Mimořádná pouť, která začala v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti... (více o eknize)
Naše cena: 120 Kč  (tedy ušetříte 67%) ihned ke stažení
20.
Andrzej Sapkowski  ·  Leonardo (2011)
NA SKLADĚ TOP #23 (5)
Druhý román o Geraltovi a Ciri. (více o knize)
Naše cena: 215 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 3 dnů
123456789 … 333

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička