Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományZfilmované

Momentálně se v této nabídce nachází 117 titulů

1.
Jeffrey Toobin  ·  Omega (2017)
NOVINKA
Režisér Ryan Murphy přináší na televizní obrazovky seriálovou adaptaci bestselleru The Run of His Life: The People v. O.J. Simpson od Jeffreyho Toobina o jednom z největších amerických soudních procesů 20. století... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
2.
Jeannette Walls  ·  Tatran (2017)
NOVINKA
Jeannette Wallsová prežívala nádherné detstvo. Otec ju denne unášal do rozprávkového sveta, k nohám jej kládol hviezdy z neba a sľuboval sklený zámok. Nevadilo jej, že zaspávala s prázdnym bruškom a často aj uprostred noci ... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
3.
Kathy Reichs  ·  Bauer Media SK (2017)
NOVINKA
Známa dvojica, doktorka Brennanová a detektív Ryan, je opäť na stope zločinu. Tentokrát vyšetrujú tajomné úmrtia starších žien. Sú násilné vraždy dielom sériového vraha? Doktorku navyše obvinia z profesionálneho pochybenia... (více o knize)
Naše cena: 97 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 14.8.2017
4.
Tadeusz Dołęga-Mostowicz  ·  Citadella (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ (6)
Mastičkár je veľmi známy, neskôr aj sfilmovaný román. Známy uznávaný chirurg, ktorého opustí manželka aj s dcérou, sa po strate pamäti stane tulákom. Dlhé roky sa potuluje po dedinách a lieči ľudí bez toho, aby vedel odkiaľ sa v ňom berú liečiteľské... (více o knize)
Naše cena: 293 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
5.
Petr Jarchovský  ·  Paseka (2017)
Strhující příběhy plné nečekaných zvratů se odehrávají z velké části v rodinném zahradnictví v Jaroměři a v rovněž rodinném kadeřnickém salonu v Praze. Vzdor svízelné době a krutým osudům protagonistů nechybí osvědčený autorův humor a zejména situační... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (12)
Třináctiletého Conora navštěvuje noc co noc netvor. Není to však ten, kterého Conor očekával - ten z noční můry, jež ho pronásleduje od doby, kdy jeho maminku začali v nemocnici týrat neúspěšnými léčebnými procedurami... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
7.
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2017)
NA SKLADĚ (14)
Třináctiletého Conora navštěvuje noc co noc netvor. Není to však ten, kterého Conor očekával - ten z noční můry, jež ho pronásleduje od doby, kdy jeho maminku začali v nemocnici týrat neúspěšnými léčebnými procedurami. Tenhle netvor je jiný... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
8.
Jeffery Deaver  ·  Domino (2016)
(4)
Lincoln Rhyme býval brilantním kriminalistou, géniem na poli forenzní analýzy. Pak přišel nešťastný úraz, po kterém je Rhyme zcela nepohyblivý a emocionálně na dně... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Jon Krakauer  ·  Rukopis (2016)
Přátelé a příbuzní o něm hovořili jako o bystrém, příjemném, inteligentním a citlivém mladém muži, který nezkazil žádnou legraci. Proč se však Chris McCandless krátce po promoci rozhodl dát sbohem civilizaci a vydal se na nebezpe (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Temple Grandin  ·  Csémy Jana (2017)
Strhující příběhy života s jinakostí - manažerka z Intelu, marketingový ředitel, lékař, realitní makléř, univerzitní profesor, choreografka. Ti všichni vypovídají o životě, kariéře a partnerských vztazích ve spojení s autismem... (více o knize)
Naše cena: 261 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Dan Brown  ·  Argo (2016)
(406)
V Pekle se vrací na scénu proslulý harvardský symbologista Robert Langdon. Děj se odehrává v Itálii a v centru dění se ocitá jedno z nejtajemnějších děl světové literatury, Dantovo Peklo... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Joseph Joffo  ·  Mladá fronta (2017)
Neuvěřitelný, avšak pravdivý příběh začíná v okupované Paříži, kde dva bratři, desetiletý Joseph a dvanáctiletý Maurice, tráví čas jako ostatní kamarádi školou, pouličními hrátkami i lumpárnami.. (více o knize)
Naše cena: 299 Kč posíláme do 6 dnů
13.
Ota Pavel  ·  Jota (2013)
Povídky Oty Pavla, jež patří ke klasickým dílům české literatury, popisují neklidnou dobu první poloviny minulého století a přinášejí vzpomínky na dětství naplněné láskou, rybařením, ale také krutou realitou, a to vše s pochopením... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Diane Ackerman  ·  Triton (2017)
(1)
Skutečný příběh ředitele varšavské zoologické zahrady Jana Żabińského a jeho ženy Antoniny, kteří po vybombardování zoo během invaze Němců do Polska v roce 1939 využili zájem nacistů o zvířata a zachránili tak přes tři stovky Židů... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Dan Brown  ·  Argo (2009)
V knize Andělé a démoni americký spisovatel Dan Brown poprvé představil postavu hardvardského symbologa Roberta Langdona, který se pak znovu objevuje ve světovém bestselleru Da Vinciho kód... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2016)
(338)
Všechno anebo nic je otevřený příběh lásky, která ne vždy skončí tak, jako v jiných knihách. Drze a bez servítky o vztazích, které nás válcují, o ženském přátelství, které nás chrání, o mužích, na kterých se zapomíná… I když vlastně toho nejsou hodní… Li (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Biba Bohinská  ·  Ikar (2017)
NA SKLADĚ
Úspešný televízny seriál Tajné životy z produkcie RTVS oslovil divákov neľahkou témou - ukázal príbehy týraných žien. Otvorene hovoril o tajomstvách skrývaných za múrmi domovov, vine a nevine, nádejách... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
Případy spontánního zapalování (pyrokineze) vzrušují mysl laiků i odborníků na celém světě. Není proto divu, že záhadný úkaz neunikl ani pozornosti Stephena Kinga. Třebaže je Žhářka pouhým románem (poprvé vyšel v roce 1980), stěžejní příběh dívky... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Dennis Lehane  ·  Paseka (2016)
(1)
Joe Coughlin je v jádru dobrý člověk, muž pevných zásad a vytříbeného smyslu pro spravedlnost. A také hlava mafiánského impéria a nelítostný gangster, který se umí drsně vypořádat s konkurencí, Ku-klux-klanem či kýmkoliv jiným, kdo se mu postaví do cesty. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Lee Child  ·  BB/art (2014)
Reacher se konečně dostane ze zasněžené Jižní Dakoty do svého cíle v severovýchodní Virginii, do místa kousek od Washingtonu: do hlavního stanu své staré jednotky, sto desáté jednotky vojenské policie. Stará kamenná budova pro něj znamená jediný domov... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička