Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományZfilmované

Momentálně se v této nabídce nachází 123 titulů

1.
William Somerset Maugham  ·  Prostor (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Děj románu, který poprvé vyšel v roce 1925, se odehrává v britské koloniální Číně. V jeho centru stojí mladý manželský pár, který je tvořen odlišnou dvojicí - oddaně milujícím introvertním mužem, povoláním lékařem... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
2.
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (12)
Třináctiletého Conora navštěvuje noc co noc netvor. Není to však ten, kterého Conor očekával - ten z noční můry, jež ho pronásleduje od doby, kdy jeho maminku začali v nemocnici týrat neúspěšnými léčebnými procedurami... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
3.
Dánske dievča  E-KNIHA SK
David Ebershoff  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Dán Einar, krajinkár jutskej prírody, a Američanka Greta, známa portrétistka, sa stretli ešte počas štúdií v Kodani a vzali sa. Ich spoločný život postupne narúšajú Einarove sklony prezliekať sa a neskôr aj vydávať za ženu... (více o eknize)
Naše cena: 214 Kč ihned ke stažení
4.
Dean Alan Foster  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Ridley Scott se vrací do vesmíru, který stvořil, románem Vetřelec - Covenant, novou kapitolou převratných dobrodružství v boji s vetřelci. Posádka kolonizátorské vesmírné lodi Covenant cestou ke vzdálené planetě na druhém konci... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
5.
Patrick Ness a Siobhan Dowd  ·  Slovart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (18)
Dojímavý román o láske, o strate a o nádeji. Conora trápia desivé sny - každú jednu noc, odkedy mamu v nemocnici sužujú liečebnými procedúrami, ktoré aj tak nezaberajú. Ale tento sen je iný. Keď sa dnes v noci Conor prebudí... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
6.
Robert Ludlum  ·  Domino (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ten muž má paměť úplně prázdnou. Ví jen to, že se probral z bezvědomí v ordinaci lékaře na francouzském pobřeží, že má tělo proděravělé kulkami a tvář změněnou plastickou operací. Jedinou mlhavou stopou vedoucí k jeho... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
7.
Patrick Ness  ·  Slovart CZ (2017)
(18)
Třináctiletého Conora navštěvuje noc co noc netvor. Není to však ten, kterého Conor očekával - ten z noční můry, jež ho pronásleduje od doby, kdy jeho maminku začali v nemocnici týrat neúspěšnými léčebnými procedurami. Tenhle netvor je jiný... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 7 dnů
8.
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2016)
(338)
Všechno anebo nic je otevřený příběh lásky, která ne vždy skončí tak, jako v jiných knihách. Drze a bez servítky o vztazích, které nás válcují, o ženském přátelství, které nás chrání, o mužích, na kterých se zapomíná… I když vlastně toho nejsou hodní… Li (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
9.
Jon Krakauer  ·  Rukopis (2016)
Přátelé a příbuzní o něm hovořili jako o bystrém, příjemném, inteligentním a citlivém mladém muži, který nezkazil žádnou legraci. Proč se však Chris McCandless krátce po promoci rozhodl dát sbohem civilizaci a vydal se na nebezpe (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Jeffery Deaver  ·  Domino (2016)
(4)
Lincoln Rhyme býval brilantním kriminalistou, géniem na poli forenzní analýzy. Pak přišel nešťastný úraz, po kterém je Rhyme zcela nepohyblivý a emocionálně na dně... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
11.
Vince Flynn  ·  BB/art (2017)
Po dvou desetiletích vypjaté stranické politiky se CIA i celá země nacházejí ve stále složitější situaci. Veterán studené války a ředitel operací CIA Thomas Stansfield ví, že musí své lidi připravit na další válku. Islámský terorismus je na vzestupu... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Temple Grandin  ·  Csémy Jana (2017)
Strhující příběhy života s jinakostí - manažerka z Intelu, marketingový ředitel, lékař, realitní makléř, univerzitní profesor, choreografka. Ti všichni vypovídají o životě, kariéře a partnerských vztazích ve spojení s autismem... (více o knize)
Naše cena: 261 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
13.
Anita Diamant  ·  Leda (2016)
Ve Starém zákonu, svatém textu plném osudových dramat, drsného humoru i mocných emocí, zarazí současného čtenáře nezvyklá stručnost nedopovězených příběhů slavných hrdinů. Zápletka je tu vlastně druhotná. Hlavní pozornost se věnuje morálním konfliktům... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
Joseph Joffo  ·  Mladá fronta (2017)
Neuvěřitelný, avšak pravdivý příběh začíná v okupované Paříži, kde dva bratři, desetiletý Joseph a dvanáctiletý Maurice, tráví čas jako ostatní kamarádi školou, pouličními hrátkami i lumpárnami.. (více o knize)
Naše cena: 299 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
15.
James Dickey  ·  Argo (2011)
Když jednoho dne osloví chlapák Lewis své tři kamarády, aby s ním na kánoích sjeli divokou řeku, zpohodlnělým měšťákům se do mokrého dobrodružství příliš nechce. Nakonec však všichni souhlasí a vyrážejí do divočiny... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Dan Brown  ·  Argo (2009)
V knize Andělé a démoni americký spisovatel Dan Brown poprvé představil postavu hardvardského symbologa Roberta Langdona, který se pak znovu objevuje ve světovém bestselleru Da Vinciho kód... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
17.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2010)
(1)
Výbor obsahuje pět literárních děl Stephena Kinga, která se stala (vedle dalších) předlohou k filmovému zpracování... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 14 dnů
18.
Halina Pawlowská  ·  Motto (2014)
(1)
Novela známé autorky a scenáristky vypráví o problémech hlavní hrdinky Olgy, která touží po lásce, ráda flirtuje a bojí se, že z ní nic nebude. Vtipný příběh se stal předlohou pro stejnojmenný film, jehož scénář napsala sama autorka... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
19.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
Případy spontánního zapalování (pyrokineze) vzrušují mysl laiků i odborníků na celém světě. Není proto divu, že záhadný úkaz neunikl ani pozornosti Stephena Kinga. Třebaže je Žhářka pouhým románem (poprvé vyšel v roce 1980), stěžejní příběh dívky... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Dennis Lehane  ·  Paseka (2016)
(1)
Joe Coughlin je v jádru dobrý člověk, muž pevných zásad a vytříbeného smyslu pro spravedlnost. A také hlava mafiánského impéria a nelítostný gangster, který se umí drsně vypořádat s konkurencí, Ku-klux-klanem či kýmkoliv jiným, kdo se mu postaví do cesty. (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička