Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 111 titulů

1.
Petr Kukal  ·  Mladá fronta (2013)
Někdy má pocit, že mu život protéká mezi prsty, cítí občasnou únavu v letitém manželství, a současně si uvědomuje, jak hluboce je do něj vrostlý - což mu nebrání v komicky usilovném flirtování s jinými. S hlavním hrdinou prožíváme trable... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
2.
Katy Yaksha  ·  Pláž (2016)
NA SKLADĚ
Autobiografický inspirativní román o cestě nejen za znovu nalezením ztraceného já se odehrává v prostředí úchvatného Říma a na jednom malém ostrově na jihu Itálie. V období, kdy ostrov vrní zimní autentickou náladou... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
3.
Hans Rath  ·  Anch-books (2016)
(1)
Psychoterapeuta Jakoba Jakobiho navštíví nezvaný host. Chlapík se jmenuje Anton Auerbach, a nepřeje si nic menšího, než koupit Jakobovu duši. Ta má totiž od chvíle, co se Jakob setkal s... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Evie Wyld  ·  Omega (2017)
Jake Whyte je jedinou obyvatelkou starého statku na nejmenovaném britském ostrově, v místě neutuchajících dešťů a silných větrů. Je to jen ona, divoký pes a stádo ovcí. Přesně tohle si přála. Ale něco každých pár dnů přichází a trhá ovce... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Judith Grohmann  ·  Ikar (2016)
Špeciálne jednotky polície, ako sú GSG 9, EKO Cobra, SWAT-Teams, sa nasadzujú v prípadoch, keď ide naozaj do tuhého. Zásahové komandá sú aktívne pri ozbrojených únosoch, v boji proti organizovanému zločinu aj proti terorizmu. Členovia špeciálnych... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Dan George  ·  Věra Nosková (2016)
Odkaz skutečného indiánského náčelníka Dana George, filmového adoptivního otce Dustina Hoffmanna ze slavného snímku Malý velký muž. Kniha byla přivezena z Kanady a obsahuje mj. dvě knihy Dana George, ve kterých typickým indiánským... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Charlotte Link  ·  Fontána (2010)
Pozvánka na novoroční oslavu 1990 je po letech svede dohromady: Davida Bellina, šéfa amerického průmyslového impéria, čtyři jeho přátele z mládí a atraktivní milenku... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Georges Perec  ·  RUBATO (2016)
Příběh mladého Pařížana, neúnavného nočního chodce městem spletitých ulic, velkých bulvárů a rozbitých předměstí, Muž, který spí (1967) napsal Georges Perec jako líčení osobní krize, jejíž řešení tehdy spatřoval v lhostejn (více o knize)
Naše cena: 194 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Monika Micajová  ·  Černý drak (2017)
Zabývali jste se někdy širšími rozměry tohoto světa? Že ne? Ani Jakub nad tím donedávna nepřemýšlel. Avšak potom přišlo volání. Noční snění a vize ho provedly proměnou, ale také tvrdými zkouškami a vlastní katarzí. Vydává se na cesty svým nitrem a... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Kevin Barry  ·  Argo (2016)
„Ať už nás svrbí co chce, jde to sem od tý řeky. To je bez debat: ta naše poskvrna, ten závan špatnosti, co u nás zamořuje vzduch, se táhne od vody. Jako že od řeky Bohane: to o ní je tu řeč. Ten zlovolnej příval černejch vod si to... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Pavel Kukal  ·  Mladá fronta (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Autentický deník zachycuje rok života člověka, který je prototypem českého Adriana Molea. Někdy má pocit, že mu život protéká mezi prsty, cítí občasnou únavu v letitém manželství, a současně si uvědomuje, jak hluboce je... (více o eknize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
12.
Zoltán Szalay  ·  Kalligram (2017)
Román Zoltána Szalayho sa odohráva vo fiktívnom stredoeurópskom meste Braslava. V tomto svete sa prostredníctvom opisov mýtami zaťaženej skutočnosti a (zdanlivo) každodenných udalostí i vďaka zámlkám v texte rysujú možnosti... (více o knize)
Naše cena: 193 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Sylva Fischerová  ·  Druhé město (2012)
Text představuje formálně zcela specifický útvar, kombinaci prozaického a veršového tvaru, promíšený také anglickými prvky. Byl podnícen autorčinou cestou do USA v roce 2010, kdy tam absolvovala poetry reading tour po východní a střední části země... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Vlasta Pittnerová  ·  Kamélie (2010)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Neil Patrick Harris  ·  Argo (2016)
Fanoušci seriálu Jak jsem poznal vaši matku a Barneyho Stinsona jistě tuší či vědí, že Neil Patrick Harris nemůže být nudný člověk, jaký by napsal tradiční či suchý životopis. Název jeho biografie odkazuje k tzv. gamebookům: čtenář se sám stává hlavní... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Georges Perec  ·  RUBATO (2016)
Perecův román W aneb Vzpomínka z dětství (1975) kombinuje dva zdánlivě nesouvisející texty: autobiografické vyprávění o životě malého chlapce za nacistické okupace a popis fiktivního ostrova poblíž Ohňové země. (více o knize)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Bohuslav Kočárek  ·  Tribun (2014)
Román popisuje životní příběh mladého dospívajícího chlapce Ameriky čtyřicátých let minulého století v období studené války. Z chlapce se stane vojenský pilot a později člen tajné služby, který se zapojí do vývoje utajovaného systému pro sledování .... (více o knize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
18.
Slečna ER  E-KNIHA
Aaron Vee  ·  AVProd (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
"Filozofie Aarona Vee" mezi řádky fantasy/horroru/komedie/dobrodružství v eknize Slečna ER. Styl MWComedy. (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
19.
Jakub Šofar  ·  Dybbuk (2012)
Zradidla čili lapy jsou provazce, na nichž jsou asi v jednometrové vzdálenosti upevněny barevné hadříky. Zradidel se používá k obehnání leče, aby zvěř z ní nebo do ní nešla. Vše, co z psaní pochází, je právě takovými zradidly čili lapy... (více o knize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
20.
Jasper Rees  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ (1)
Pozoruhodný životní příběh Florence Foster Jenkins, „proslulé“ americké sopranistky. Tato žena tolik toužila stát se operní pěvkyní, že to nakonec dokázala i přesto, že neměla snad ani kapku hudebního sluchu a zpívala falešně. Navzdory tomu na závěr... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dům bez knih je jako tělo bez duše (Julius Zeyer)
Kávička