Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 117 titulů

1.
Eduard Albert Meier  ·  Richard Lunter - Kicom (2017)
NOVINKA
Gelion sa javí ako nenápadný mladý muž, z ktorého sa však čoskoro vykľuje mužský nadčlovek. Zjaví sa ako prízrak zo svojej minulosti a prítomnosť ožiari ako jasné svetlo, ktorého oslepujúca žiara najprv zviditeľní všetko negatívne... (více o knize)
Naše cena: 238 Kč  (tedy ušetříte 18%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Pavel Kukal  ·  Mladá fronta (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Autentický deník zachycuje rok života člověka, který je prototypem českého Adriana Molea. Někdy má pocit, že mu život protéká mezi prsty, cítí občasnou únavu v letitém manželství, a současně si uvědomuje, jak hluboce je... (více o eknize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
3.
Slečna ER  E-KNIHA
Aaron Vee  ·  AVProd (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
"Filozofie Aarona Vee" mezi řádky fantasy/horroru/komedie/dobrodružství v eknize Slečna ER. Styl MWComedy. (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
4.
Katy Yaksha  ·  Pláž (2016)
Autobiografický inspirativní román o cestě nejen za znovu nalezením ztraceného já se odehrává v prostředí úchvatného Říma a na jednom malém ostrově na jihu Itálie. V období, kdy ostrov vrní zimní autentickou náladou... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
5.
Neil Patrick Harris  ·  Argo (2016)
Fanoušci seriálu Jak jsem poznal vaši matku a Barneyho Stinsona jistě tuší či vědí, že Neil Patrick Harris nemůže být nudný člověk, jaký by napsal tradiční či suchý životopis. Název jeho biografie odkazuje k tzv. gamebookům: čtenář se sám stává hlavní... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
6.
Jasper Rees  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ (1)
Pozoruhodný životní příběh Florence Foster Jenkins, „proslulé“ americké sopranistky. Tato žena tolik toužila stát se operní pěvkyní, že to nakonec dokázala i přesto, že neměla snad ani kapku hudebního sluchu a zpívala falešně. Navzdory tomu na závěr... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Pavel Kohout  ·  Větrné mlýny (2016)
Jak pomoci přenádherné dívce Lízince Tachecí, které by každý muž snesl modré z nebe, když ji nevezmou ani na gymnázium ani na konzervatoř ani na jinou školu s maturitou? Nezbývá než otevřít složku PST! a přijmout ji do nultého... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
8.
Marie Ndiaye  ·  Argo (2007)
Lucie, hrdinka románu, není čarodějnicí příliš nadanou; do umění, které se v její rodině už stovky let předává z matky na dceru, přesto zasvětí své dvě dcery-dvojčata, jakmile dosáhnou iniciačního věku dvanácti let… Děj... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Petr Kukal  ·  Mladá fronta (2013)
NA SKLADĚ
Někdy má pocit, že mu život protéká mezi prsty, cítí občasnou únavu v letitém manželství, a současně si uvědomuje, jak hluboce je do něj vrostlý - což mu nebrání v komicky usilovném flirtování s jinými. S hlavním hrdinou prožíváme trable... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Judith Grohmann  ·  Ikar (2016)
Špeciálne jednotky polície, ako sú GSG 9, EKO Cobra, SWAT-Teams, sa nasadzujú v prípadoch, keď ide naozaj do tuhého. Zásahové komandá sú aktívne pri ozbrojených únosoch, v boji proti organizovanému zločinu aj proti terorizmu. Členovia špeciálnych... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Charlotte Link  ·  Fontána (2010)
Pozvánka na novoroční oslavu 1990 je po letech svede dohromady: Davida Bellina, šéfa amerického průmyslového impéria, čtyři jeho přátele z mládí a atraktivní milenku... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Georges Perec  ·  RUBATO (2016)
Příběh mladého Pařížana, neúnavného nočního chodce městem spletitých ulic, velkých bulvárů a rozbitých předměstí, Muž, který spí (1967) napsal Georges Perec jako líčení osobní krize, jejíž řešení tehdy spatřoval v lhostejn (více o knize)
Naše cena: 194 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Dan George  ·  Věra Nosková (2016)
Odkaz skutečného indiánského náčelníka Dana George, filmového adoptivního otce Dustina Hoffmanna ze slavného snímku Malý velký muž. Kniha byla přivezena z Kanady a obsahuje mj. dvě knihy Dana George, ve kterých typickým indiánským... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
14.
Kevin Barry  ·  Argo (2016)
„Ať už nás svrbí co chce, jde to sem od tý řeky. To je bez debat: ta naše poskvrna, ten závan špatnosti, co u nás zamořuje vzduch, se táhne od vody. Jako že od řeky Bohane: to o ní je tu řeč. Ten zlovolnej příval černejch vod si to... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Monika Micajová  ·  Černý drak (2017)
Zabývali jste se někdy širšími rozměry tohoto světa? Že ne? Ani Jakub nad tím donedávna nepřemýšlel. Avšak potom přišlo volání. Noční snění a vize ho provedly proměnou, ale také tvrdými zkouškami a vlastní katarzí. Vydává se na cesty svým nitrem a... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Bohuslav Kočárek  ·  Tribun (2014)
Román popisuje životní příběh mladého dospívajícího chlapce Ameriky čtyřicátých let minulého století v období studené války. Z chlapce se stane vojenský pilot a později člen tajné služby, který se zapojí do vývoje utajovaného systému pro sledování .... (více o knize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Sylva Fischerová  ·  Druhé město (2012)
Text představuje formálně zcela specifický útvar, kombinaci prozaického a veršového tvaru, promíšený také anglickými prvky. Byl podnícen autorčinou cestou do USA v roce 2010, kdy tam absolvovala poetry reading tour po východní a střední části země... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
18.
Vlasta Pittnerová  ·  Kamélie (2010)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Zoltán Szalay  ·  Kalligram (2017)
Román Zoltána Szalayho sa odohráva vo fiktívnom stredoeurópskom meste Braslava. V tomto svete sa prostredníctvom opisov mýtami zaťaženej skutočnosti a (zdanlivo) každodenných udalostí i vďaka zámlkám v texte rysujú možnosti... (více o knize)
Naše cena: 193 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Georges Perec  ·  RUBATO (2016)
Perecův román W aneb Vzpomínka z dětství (1975) kombinuje dva zdánlivě nesouvisející texty: autobiografické vyprávění o životě malého chlapce za nacistické okupace a popis fiktivního ostrova poblíž Ohňové země. (více o knize)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička