Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományHistorickéVálečné

Momentálně se v této nabídce nachází 515 titulů

1.
Iona Grey  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Píše se rok 1943 a v nálety zničeném Londýně se setkávají dva mladí lidé: nešťastně vdaná Stella a pilot amerického letectva Dan. Ve dnech, kdy si nikdo není jistý tím, co bude zítra, se do sebe bezhlavě zamilují. Chvíle, kdy spolu mohou být... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 10.8.2017
2.
Chris Kyle, Jim DeFelice a Scott McEwen  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
V letech 1999 až 2009 zaznamenal Chris Kyle z jednotky amerického námořnictva SEAL nejvíce odstřelovačských zásahů v dějinách USA. Nepřátelé mu přezdívali Ďábel, spolubojovníci ze SEALu Legenda. Tato autobiografická kniha líčí strh (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
3.
Peter Frankl  ·  Georg (2017)
NOVINKA
Najnovšia kniha slovenského spisovateľa (nar. 1947 v Žiline), ktorého hlavnou témou je holokaust. V dvoch napínavých príbehoch zobrazuje dramatické osudy Adama Kohna a Arnolda Silbera i ďalších príslušníkov slovenskej židovskej komunity počas.. (více o knize)
Naše cena: 168 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
John Boyne  ·  Brio (2017)
TOP #87 (49)
Brunovi se nechce opouštět starý dobrý pokojíček, školu a kamarády v Berlíně a stěhovat se do nového, osamělého a ponurého domu v tajemném místě jménem Aušic. Jenomže Fíra, nadřízený Brunova tatínka, tak rozhodl a devítileté děti do podobných záležitostí (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
John Boyne  ·  Slovart CZ (2017)
(3)
Když osud malému Pařížanovi Pierrotovi určí, že bude žít u tety na vrcholu hory, nemá chlapec ještě ponětí, kam se svět řítí. Jenže píše se rok 1935 a tajuplný dům, kde teta pracuje jako hospodyně, je zlověstný Berghof, horské sídlo Adolfa Hitlera.... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Robert Fabbri  ·  BB/art (2017)
Třetí román autorovy série o Vespasiánovi začíná roku 34. Kvestor Vespasián slouží na odlehlé výspě Římské říše, řeší místní problémy a hájí římský způsob života. Ale politické události v Římě – Tiberiova vzrůstající pomatenost a zhýralost... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Simon Mawer  ·  Kniha Zlín (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Zatímco spojenecké jednotky na jaře roku 1945 utahují smyčku kolem Berlína, vynořuje se z trosek a rozvalin Německa na scénu tohoto románu osamělá postava. Je to Marian Sutrová, se kterou její britští velitelé ztratili kontakt... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
8.
Děvky války  E-KNIHA
Leo Kessler  ·  Baronet (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Kompletní historie elitního pluku SS Wotan během šesti let 2. světové války. Dějiny této „černé party“ cynických fanatiků, oddaných svému Vůdci, ale především svým spolubojovníkům. Bojovali, smilnili a umírali na bojištích... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
9.
Anthony Doerr  ·  Moba (2015)
(25)
Marie-Laure žije se svým otcem v Paříži nedaleko Muzea přírodní historie. Její otec má na starosti tisíce zámků v budově muzea. V šesti letech Marie-Laure oslepne a otec jí postaví dokonalý model jejich čtvrti, aby si mohla ulice vštípit do paměti... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
10.
Markus Zusak  ·  Argo (2014)
NA SKLADĚ (20)
Světový bestseller pro mladé i dospělé čtenáře. Mladý australský autor sepsal silný, jímavý a neobyčejně čtivý příběh. Jeho vypravěčem učinil Smrt. Smrt je zdánlivě nezúčastněný divák, s dokonalým odstupem, s osobitou perspektivou... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
11.
Markus Zusak  ·  Argo (2009)
(20)
Dlouho očekávané české vydání mezinárodního bestselleru. Příběh románu, jehož hrdinkou je dospívající dívka Liesel Memingerová, je zasazen do Německa za 2. světové války... (více o knize)
Naše cena: 350 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
12.
Laura Hillenbrand  ·  Jota (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (12)
Knižní předloha nového filmu Angeliny Jolie. Na začátku byl malý kluk rostoucí pro polepšovnu – Louis Zamperini, syn italských emigrantů. Naštěstí ho uchvátilo běhání. Z rváče a zlodějíčka se stal nadějný běžec... (více o eknize)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 28%) ihned ke stažení
13.
Milan Hes  ·  Epocha (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
V září 1943 odjely z Terezína na východ první dva transporty s pěti tisíci židovskými vězni do Osvětimi-Birkenau. Při příjezdu neprošli obvyklou selekcí, ale byli umístěni do zvláštního tábora... (více o eknize)
Naše cena: 79 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
14.
Boris Akunin  ·  Plus (2005)
Rok 1877, rusko-turecká válka, válečné pole nedaleko bulharského města Plevno - to nejí nejlepší prostředí pro osamělou ženu, cestující v přestrojení za muže, tak jak to podnikla hrdinka románu Varja... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 6 dnů
15.
Simon Scarrow  ·  BB/art (2011)
(1)
V zimě roku 44 našeho letopočtu obsadila římská armáda po řadě krvavých bitev město Camulodunum. Zatímco generál Plautius, velitel Druhé legie, vymýšlí postup dalšího tažení, loď, na níž cestuje jeho žena a děti, zničí bouře... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Simon Scarrow  ·  BB/art (2012)
(3)
Píše se rok 45 n. l. a centurioni Macro a Cato, kteří ještě nedávno sloužili v mocném římském vojsku, uvízli v Římě. Oba čekají na výsledky vyšetřování smrti dalšího důstojníka, ke které se nachomýtli, a jejich osud se zdá nejistý... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Bernard Cornwell  ·  BB/art (2016)
Román Bernarda Cornwella Smrt králů přináší další příběh Uhtreda z Bebbanburgu, velmože ve službách wessexského krále Alfreda, později zvaného Veliký. Alfred však umírá a zdá se, že s ním umírá i jeho sen o sjednocení anglick (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Harry Sidebottom  ·  BB/art (2016)
Píše se rok 235 n. l. a nečekaným převratem a vraždou císaře Severa Alexandra i jeho matky končí nejen severovská dynastie, ale též čtyřicet let relativního klidu, který v říši panoval. Novým císařem se stává vojenský hrdina Maximinus, zvaný pro svůj... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Leo Kessler  ·  Baronet (2015)
Kniha sleduje dobrodružství dvou lidí, velitele jednotky SS Kuna von Dodenburga a mrzoutského amerického zpravodajského důstojníka kapitána Lawsona. Po celé válkou zmítané Evropě se potýkají se společným nepřítelem – krásnou, smyslnou Frau von Assleben... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Simon Scarrow  ·  BB/art (2017)
Římská provincie Británie roku 52 našeho letopočtu. Zatímco centurion Macro, který utrpěl zranění během hlídky, je nucen zůstat v pevnosti, prefekt Cato táhne s legionáři do srdce hor ovládaných nepřáteli. Jeho úkolem je zlikvidovat baštu druidů... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
123456789 … 26

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha. (Marcel Proust)
Kávička