Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományHistorickéSpolečenské

Momentálně se v této nabídce nachází 998 titulů

1.
Michael Weber  ·  Moba (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nelítostná doba na konci třicetileté války na Moravě a v Čechách. Čas divokých náboženských a mocenských sporů mezi katolíky a protestanty. Švédská vojska pod velením slavného generalissima Torstensona dobývají bohatou Olomouc... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
2.
Alena Jakoubková  ·  Moba (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #64
Laura, která v dětství se svou matkou emigrovala do Anglie, se po letech vrací do Čech, aby se ujala restituovaného majetku. První, co po návratu do rodného města udělá, ovšem není prohlídka nemovitosti, ale telefonát dávné dětské... (více o eknize)
Naše cena: 155 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
3.
Lolita (CD (mp3))  AUDIOKNIHA (NA CD)
Vladimir Nabokov  ·  OneHotBook (2016)
TOP #30
Výstřední zpověď čtyřicátníka Humberta Humberta o jeho zničující erotické posedlosti kouzlem „nymfičky“ Dolores Hazeové vzbudila krátce po svém vzniku bouři odporu i nemístná očekávání, aby pak zajistila svému autorovi celosvětový věhlas... (více o audioknize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Jung Chang  ·  Radioservis (2016)
TOP #16
Autorka světově proslulého bestselleru Divoké labutě Jung Chang vytvořila se svým manželem, historikem Jonem Hallidayem, vskutku monumentální dílo zasvěcené té nejzápornější postavě dějin 20. století Mao Ce-tungovi... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Khaled Hosseini  ·  Leda (2012)
(6)
Marjam je pouhých patnáct let, když ji pošlou do Kábulu, aby se provdala za pětačtyřicetiletého Rašída. O necelých dvacet let později vyroste mezi Marjam a dospívající dívkou Lajlou ze sousedství silné pouto podobné vztahu matky s dcerou... (více o knize)
Naše cena: 131 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
6.
Nick Cave  ·  Argo (2009)
(2)
Chlívák, cesťák a mrtvý muž Zajda Munro je proklet a odsouzen k odchodu z pozemského světa hned v první větě románu. Ne že by si v životě nestačil užít. Fantazie tohoto velkohubého, samolibého a uhrančivého dandyho je mírně omezená ... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
7.
Leila Meacham  ·  Knižní klub (2017)
Dějištěm strhujícího vyprávění o lásce, bolestných ztrátách i zradách je Texas, který se kolem roku 1900 ocitá na prahu ropné konjunktury, jež odstartuje období prudkého hospodářského růstu. Na pozadí dramatických změn... (více o knize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
8.
Ian McEwan  ·  Odeon (2013)
(4)
Je to jen svědomí, co nutí člověka stále znovu a znovu zpytovat duši, anebo existuje cosi mnohem hlubšího, kam obyčejný smrtelník nedosáhne, ale o čem jen tuší, že číhá vyrazit každým okamžikem do útoku?... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Jane Austen  ·  Leda (2015)
(122)
Jemné kouzlo Jane Austenové má svůj stálý vděčný okruh čtenářů a každá nová generace autorčin odkaz objevuje po svém, v nových barevných odstínech a v novém lesku... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Milan Kundera  ·  Atlantis (2016)
(3)
Tématem mých románů není kritika společnosti. Život je jinde je situován do roku 1948, do doby zešílevšího stalinismu. Ale mou ambicí nebylo kritizovat režim! Kritizovat ho v roce 1969, kdy jsem román dopisoval, by bylo nošení dříví do lesa... (více o knize)
Naše cena: 366 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Julian Barnes  ·  Odeon (2015)
AKCE
Poslední Barnesova próza Roviny života spojuje – jak to u něj bývá zvykem – „to, co ještě nikdo nikdy nespojil“, aby po textech Žádný důvod k obavám a Vědomí konce vznikla další z jeho meditací dotýkajících se tématu smrti. V nejnovější autorově... (více o knize)
Naše cena: 29 Kč posíláme do 6 dnů
12.
Ruta Sepetys  ·  CooBoo (2017)
NA SKLADĚ
Píše se rok 1941. Lině je patnáct let a těší se, že po prázdninách půjde na uměleckou školu. Jednoho večera ale k nim domů vrazí sovětská tajná policie a společně s její matkou a malým bráškou ji odvlečou pryč. Čeká je... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
13.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2015)
(1)
Když se Alice probere na zemi v posilovně, má na hlavě pořádnou bouli a myslí si, že je jí dvacet devět a čeká první dítě se svým superúžasným manželem Nickem. Jenomže pak se dozví, že se jí z paměti právě vymazalo deset let života... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Ken Follett  ·  Pan Books (2011)
A huge novel that follows five families through the world-shaking dramas of the First World War, the Russian Revolution, and the struggle for votes for women... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Amélie Nothomb  ·  Mladá fronta (2013)
(2)
Belgická dívka přijíždí do Japonska na jednoroční stáž a nastupuje na místo tlumočnice ve významné obchodní společnosti. Tady se ocitá tváří v tvář těžkému vystřízlivění z dávného snu a začíná chápat, jak složitá je cesta za slávou v hierarchii... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Francis Scott Fitzgerald  ·  Rozmluvy (2012)
(1)
Dějově bohaté, čtivě a zábavně napsané dílo zalidněné pronikavě vykreslenými postavami vyniká zároveň jako hluboká sonda do nejzazších končin individuální lidské existence... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Olga Tokarczuk  ·  Host (2016)
Polskou společnost soužil rozkol mezi královským dvorem, venkovskou šlechtou a bezzemky, jejichž síla se v osmnáctém století začala naplno projevovat. Díky kvetoucímu obchodu s muslimským světem docházelo k bohaté kulturní výměně. Pozvolný hospodářský... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Izzeldin Abuelaish  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Působivé svědectví o boji za odpuštění a smíření. Palestinský lékař a mírový aktivista Izzeldin Abuelaish vzpomíná na své dcery, které zahynuly při bombovém útoku v Pásmu Gazy v roce 2009... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 48%) ihned ke stažení
19.
Lucinda Riley  ·  Víkend (2012)
Julia se po tragické havárii, při níž zahynuli její manžel a malý syn, vrací do míst svého dětství. Krajina kolem norfolského panství Wharton Park se pro ni stává útočištěm před okolním světem a vzpomínky na milovaného dědečka... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Alexandra Potter  ·  Kristián (2014)
Spisovatelka Ruby Millerová ztratila nejen víru v lásku, ale i jakoukoliv invenci ke psaní. Na radu své agentky a sestřino pozvání odjíždí na dovolenou do Indie. To co začíná jako poklidná dovolená na romantických plážích, se náhle mění na nevídaná... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 50

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička