Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományHistorickéSkutečné příběhy

Momentálně se v této nabídce nachází 804 titulů

1.
Lev Golinkin  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Jaké to je být malým židovským klukem v Sovětském svazu osmdesátých let? A jak to probíhá, když se rozhodnete emigrovat za oceán do vysněné země? To vše a ještě mnohem více naleznete v autobiografickém románu Lva Golinkina – skvělého... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 7 dnů
2.
Josef Martin Bauer  ·  Naše vojsko (2017)
NOVINKA
Kniha Kam až mě nohy donesou líčí trpký osud válečného zajatce Clemense Forella, který byl v zajetí odsouzen na pětadvacet let a transportován na Sibiř do dolů. První pokus o útěk mu nevyjde, podruhé však mizí v nekonečnu tundry... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 4 dnů
3.
Francis Scott Fitzgerald  ·  Naše vojsko (2017)
NOVINKA
Výbor z časopiseckých povídek, sestavených do chronologického cyklu od let jinošství přes dospívání a první lásky až k manželství, je zároveň zrcadlem autorových osudů. Hrdinky povídek jsou oslnivě krásné, úspěšné, bohaté - a pro své partnery bez... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Anna Pasternak  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Doktor Živago si našel miliony čtenářů, ale o příběhu, který stál v pozadí, se toho doposud mnoho nevědělo. Pasternak často opakoval: „Lara skutečně existuje, měli byste se s ní setkat“, čímž návštěvníky upozorňoval na... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
5.
Peter Zuckerman a Amanda Padoan  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
V srpnu 2008 zahynulo na K2 za jediný den jedenáct horolezců. O lezcích ze západního světa, ať už o těch, kteří přežili, nebo o těch, kteří zahynuli, byla napsána hromada knih a natočeno několik dokumentů... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
6.
Bruno Sutkus  ·  Mladá fronta (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Bruno Sutkus (1924–2003), pocházející z litevsko-německé rodiny usazené ve Východním Prusku, působil za druhé světové války jako odstřelovač v 68. pěší divizi wehrmachtu a za pouhých šest měsíců na frontě prokazatelně... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
7.
Barbara Gordon  ·  Portál (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Autobiografická zpověď úspěšné emancipované ženy, scenáristky a režisérky newyorské televize, která mobilizovala všechny síly své osobnosti, aby dokázala žít bez návykových medikamentů. Odhodlání k takovému skutku však spolu... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 51%) ihned ke stažení
8.
Greg King a Sue Woolmans  ·  Bourdon (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Je jedinou zajímavostí na životě Františka Ferdinanda a hraběnky Žofie to, že byli zavražděni? Kdo byli ve skutečnosti? Potkali se, zamilovali, vzali navzdory všem překážkám, a vedli spolu se svými dětmi šťastný rodinný život... (více o eknize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
9.
Jack London  ·  Alpress (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Darrell Standing byl nespravedlivě obviněn, že zabil svého profesora, a odsouzen na doživotí. Po konfliktu s dozorcem ho zavřou na sto dní do samovazby. Zažívá mučení a trýznění. Aby utrpení unikl, nechá Darrell své tělo... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
10.
Marta Davouze  ·  Mladá fronta (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Autobiografický román vychází ze stejnojmenné novely, která byla vydána v roce 2004. Ačkoli základní linie milostných vztahů a letitých manželských sporů zůstala zachována, s odstupem času má zcela jiné zabarvení a nehraje... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
11.
Simon Mawer  ·  Kniha Zlín (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (7)
Román inspirovaný skutečným osudem vily Tugendhat, který zaujme od první věty. Na pozadí příběhu jejích majitelů zrcadlí tragédii celého českého národa. Vysoko na kopci nad Brnem ční zázračný dům. Postaven na míru... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
12.
Bear Grylls  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (3)
Bear Grylls ví, co všechno musí člověk umět a znát, aby přežil v extrémních podmínkách. Není však první v historii. Vezměte si třeba amerického pilota Luise Zamperiniho, jenž po zřícení svého bombardéru přežíval 47 dní... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
13.
Günter K. Koschorrek  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Günter K. Koschorrek nebyl vojevůdcem, ani vědcem nebo historikem. Válku prožíval jinak než ti ve štábech nebo na velitelských stanovištích. Bylo mu 19 let, když byl povolán do války v její nejhorší fázi a ta mu ukázala... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
14.
Kilian Jornet  ·  Mladá fronta (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Proč zemřel on, ne já? Proč jsem couvl, místo abych se pokusil ho chytit? ptá se vynikající skialpinista a skyrunner Kilian Jornet po tragické nehodě Stéphana Brosse. Ví sice, že nemohl kamarádovu pádu zabránit, ale co kdyby… (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
15.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (5)
Evě Mozesové bylo pouhých deset let, když byla i se svou rodinou poslána do Osvětimi. Zatímco její rodiče a dvě starší sestry odvedli nacisté rovnou do plynových komor, Evu a její dvojče Miriam si vybral jakožto pokusné objekty muž... (více o eknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
16.
Východ  E-KNIHA SK
Andrzej Stasiuk  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Andrzej Stasiuk sa radí medzi najprekladanejších poľských prozaikov. Jeho najnovší román Východ je knihou-vyznaním, čistou ako špiritus, vybielenou ako kosti kôz na... (více o eknize)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
17.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (123)
„Každý večer, keď myslím na svojich drahých, ktorí už nežijú, si hovorím: Ako si to mohla prežiť? Sama neviem. Bolo to naozaj iba o šťastí a náhode.“ To sú slová Violy Fischerovej, ženy, ktorá prežila Mengeleho pokusy... (více o eknize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
18.
Vyzvědačka  AUDIOKNIHA (NA CD)
Paulo Coelho  ·  Tympanum (2016)
TOP #66
V Coelhově audioknize Vyzvědačka ožívá skutečný příběh Maty Hari, slavné kurtizány obviněné ze špionáže, která byla před sto lety popravena pro velezradu. Mata Hari byla tanečnice, šokující a těšící publikum za první světové války, a stala se důvěrnicí... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Tilar J. Mazzeo  ·  Motýľ (2017)
NOVINKA
Od najpredávanejšej autorky New York Times prichádza jedinečný a strhujúci príbeh o Irene Sendler - dáme, ktorá sa stala ženskou verziou Oscara Schindlera a zachránila pred smrťou a deportáciou 2 500 detí z nacistami okupovaného... (více o knize)
Naše cena: 343 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 2.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 7 dní
20.
 ·  Fragment (2017)
NOVINKA
Päť krásnych príbehov so šťastným koncom, napísaných podľa skutočných udalostí. O ľuďoch s dobrým srdcom, ktorí pomáhajú zachraňovať zvieratká. (více o knize)
Naše cena: 640 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 10.11.2017
123456789 … 41

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička