Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományHistorickéSkutečné příběhy

Momentálně se v této nabídce nachází 789 titulů

1.
Allison Pataki  ·  Ikar (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Píše sa rok 1853 a Habsburgovci sú najmocnejší panovnícky rod v Európe. Ich ríša sa rozprestiera od ruských hraníc na východe po Taliansko na západe, od Nemecka na severe až po Balkán na juhu. Cisár František Jozef je mladý a bohatý... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme ihned
2.
Peter Zuckerman a Amanda Padoan  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
V srpnu 2008 zahynulo na K2 za jediný den jedenáct horolezců. O lezcích ze západního světa, ať už o těch, kteří přežili, nebo o těch, kteří zahynuli, byla napsána hromada knih a natočeno několik dokumentů... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
3.
Wendy Holden  ·  Mladá fronta (2016)
(3)
Mezi milionem obětí holokaustu, které byly v roce 1944 poslány do koncentračního tábora Osvětim-Birkenau, prošly Priska, Rachel i Anka jeho branami s tajemstvím – všechny tři právě otěhotněly, a svému osudu musely čelit samy, bez manžela... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
4.
Jiří S. Kupka  ·  Kartuzianské nakladatelství (2017)
(13)
Krvavé jahody vypraví děsivé svědectví Věry Sosnarové deportované ve čtrnácti letech spolu s devítiletou sestrou Naďou a jejich ruskou matkou – petrohradskou emigrantkou Ljubou Mělkinovou – z Brna do Sovětského svazu... (více o knize)
Naše cena: 242 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 16 dnů
5.
Naoki Higashida  ·  Paseka (2016)
(1)
Mladý spisovatel, básník a bloger z Japonska trpí tak silnou formou autismu, že nedokáže mluvit. Jeho vidění světa je však neuvěřitelně bohaté, citlivé a inteligentní. Dokázal to v bestselleru A proto skáču, který ve svých třinácti „sepsal“ za zcela... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč posíláme do 6 dnů
6.
Jack London  ·  Alpress (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Darrell Standing byl nespravedlivě obviněn, že zabil svého profesora, a odsouzen na doživotí. Po konfliktu s dozorcem ho zavřou na sto dní do samovazby. Zažívá mučení a trýznění. Aby utrpení unikl, nechá Darrell své tělo... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
7.
Marta Davouze  ·  Mladá fronta (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Autobiografický román vychází ze stejnojmenné novely, která byla vydána v roce 2004. Ačkoli základní linie milostných vztahů a letitých manželských sporů zůstala zachována, s odstupem času má zcela jiné zabarvení a nehraje... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
8.
Barbara Gordon  ·  Portál (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Autobiografická zpověď úspěšné emancipované ženy, scenáristky a režisérky newyorské televize, která mobilizovala všechny síly své osobnosti, aby dokázala žít bez návykových medikamentů. Odhodlání k takovému skutku však spolu... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 51%) ihned ke stažení
9.
Greg King a Sue Woolmans  ·  Bourdon (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Je jedinou zajímavostí na životě Františka Ferdinanda a hraběnky Žofie to, že byli zavražděni? Kdo byli ve skutečnosti? Potkali se, zamilovali, vzali navzdory všem překážkám, a vedli spolu se svými dětmi šťastný rodinný život... (více o eknize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
10.
Cheryl Strayed  ·  Ikar CZ (2015)
(25)
Pozoruhodně upřímný autobiografický příběh ženy, která se po traumatických událostech rozhodne vyrazit na 1 770 kilometrů dlouhou pěší pouť. V šestadvaceti letech si Cheryl Strayedová, po smrti své matky a krachu svého manželství... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
11.
Simon Mawer  ·  Kniha Zlín (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (7)
Román inspirovaný skutečným osudem vily Tugendhat, který zaujme od první věty. Na pozadí příběhu jejích majitelů zrcadlí tragédii celého českého národa. Vysoko na kopci nad Brnem ční zázračný dům. Postaven na míru... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
12.
Joanne Greenbergová  ·  Triton (2012)
(8)
Stěží někdo dokázal popsat onen podivný svět duševní nemoci otevřeněji a krásněji, než jak to dokázala Joanne Greenbergová v tomto románu v oslnivém příběhu vyprávějícím o třech letech, která mladá dívka strávila v léčebném zařízení pro duševně choré... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Nicole C. Kear  ·  Domino (2015)
(1)
Podívat se pravdě do očí může být zatraceně těžké, když člověk ztrácí zrak. Nicole bylo devatenáct let, když si vyslechla zdrcující diagnózu: má nevyléčitelnou oční chorobu, která ji do deseti let připraví o zrak... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Christiane F.  ·  OLDAG (2015)
(35)
Dnes již dospělá Christiane F. se poprvé ve svých dvanácti letech setkala v evangelickém centru pro mládež s hašišem, ve třinácti na diskotéce s heroinem. Brzo se stala na drogách závislou, přes den chodila do školy a odpoledne... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Tomáš Hajzler  ·  PeopleComm (2016)
(6)
Kniha s prvky memoárů a cestopisu, která se snaží na příbězích z desítek zemí popsat fungování přirozeného šťastného života. Staví na předpokladu, že na cestu může člověk vyrazit buď jako turista nebo jako cestovatel... (více o knize)
Naše cena: 389 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Corinne Hofmann  ·  Ikar CZ (2017)
Corinna žije spokojeně se svou již dospělou dcerou Napirai, jejímž otcem je někdejší masajský náčelník, ve Švýcarsku, ale ví, že Keňa navždy zůstane její velkou láskou a druhým domovem. Napirai oslavila 20. narozeniny... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Anna Franková  ·  Triáda (2014)
(6)
Annelies Marie Franková (12. června 1929 – březen 1945) v roce 1933 s rodiči uprchla z Německa do Amsterodamu, kde se rodina od roku 1942 skrývala v půdním bytě. Dospívající Anne psala od 12. června 1942 do 4. srpna 1944 deník... (více o knize)
Naše cena: 260 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
18.
Nada al-Ahdal  ·  Ikar CZ (2017)
Skutečný příběh popisuje osud jemenské dívky, kterou rodiče z finančních důvodů chtěli v jejích čtrnácti letech provdat za staršího zámožného Saúda, aby si pomohli z finanční tísně. Její sestra se totiž pokusila o sebevraždu... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Günter K. Koschorrek  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Günter K. Koschorrek nebyl vojevůdcem, ani vědcem nebo historikem. Válku prožíval jinak než ti ve štábech nebo na velitelských stanovištích. Bylo mu 19 let, když byl povolán do války v její nejhorší fázi a ta mu ukázala... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
20.
Pelo Riikka  ·  Kniha Zlín (2017)
Román zachycuje životní příběh ruské básnířky Mariny Cvetajevové a její dcery Ariadny Efronové. Náš všední život představuje úspěšný pokus o skloubení monumentální historické fresky s osobním příběhem Cvetajevové a její rodiny a předkládá... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 40

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička