Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományHistorickéOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 79 titulů

1.
Dana Chamblee Carpenter  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Patnáctiletá Myška vůbec nestárne, je nesmrtelná. V klášteře z ní vychovávají léčitelku a skrývají ji, aby nebyla nařčena z čarodějnictví. Jednou zachrání vážně zraněného kralevice Přemysla Otakara II. a doprovází ho... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
2.
Olej a mramor  E-KNIHA SK
Stephanie Storey  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Florencia – v tomto úžasnom a prosperujúcom meste sa začiatkom 16. storočia na čas skrížia osudy dvoch velikánov renesančného umenia. Očarujúci päťdesiatnik Leonardo da Vinci sem prichádza tak trochu z osobných dôvodov po... (více o eknize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
3.
James Aitcheson  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Příběh začíná na nepokojné hranici Anglie a Walesu, kde Tancred, známý hrdinskými válečnými činy, dostane půdu od svého nového pána Roberta Maleta na oplátku za své služby v bitvě o Eoferwic... (více o eknize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 54%) ihned ke stažení
4.
Ernest Hemingway  ·  F341 (2011)
Nebezpečné léto, poslední kniha Ernesta Hemingwaye, vychází v češtině poprvé v roce padesáteho výročí autorovy smrti. Líčí souboj na život a na smrt mezi dvěma největšími matadory své generace... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Dan Simmons  ·  BB/art (2016)
(4)
Terror, je ve všech smyslech toho slova „mrazivý“ horor, vycházející z historických událostí. Simmons jako kulisu svého příběhu použil výpravu sira Franklina, která se roku 1845 vydala hledat tzv. severozápadní cestu a jejíž osud je dodnes zahalen... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Ann Moore  ·  Knižní klub (2017)
Gracelin byla už jako patnáctiletá provdána za anglického šlechtice a navzdory těžkým časům i manželově krutosti se snažila být dobrou žěnou a matkou dědice. Ovšem její duch nebyl nikdy zlomen. V dobách hladu pomáhá potřebným... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Alfréd Višný  ·  Facta Non Verba (2015)
(1)
Príbeh románu rozpráva o osudovom vzťahu rumunského šľachtica Aralda zo Sinteşti a mladej Angličanky Lucy, ktorí sa spoznali prostredníctvom svojích snov, a neskôr... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Robert Graves  ·  Argo (2016)
Autor zde sleduje další osudy Tiberia Claudia Caesara, který se stal římským imperátorem za pomoci svého přítele Agrippy a vládl až do své násilné smrti v roce 54 n. l. Svoje osudy vypráví ústy autora v čtivém románu, v němž naprosto objektivně... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
9.
Stephanie Storey  ·  Ikar (2017)
(1)
Florencia – v tomto úžasnom a prosperujúcom meste sa začiatkom 16. storočia na čas skrížia osudy dvoch velikánov renesančného umenia. Očarujúci päťdesiatnik Leonardo da Vinci sem prichádza tak trochu z osobných dôvodov po dvadsiatich... (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Noah Gordon  ·  Knižní klub (2017)
Dějištěm třetího románu ze série Noaha Gordona, vyprávějícího o lékařské rodině Coleů, je současná Amerika. Poslední potomek rodu, Roberta J. Coleová, pokračuje v rodinné tradici a stává se významnou lékařkou... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
11.
Sarah Larková  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Persie, uprchlický tábor u Isfahánu, rok 1944. Tady skončí osmnáctiletá Polka Helena se svou mladší sestrou Luzynou po strastiplné cestě Ruskem a Persií poté, co byla jejich rodina deportována ze Lvova na Sibiř. Když má několik... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Christian Jacq  ·  Knižní klub (2017)
Láska, falešná zdání a boj se zločinem: třetí díl dobrodružství ve starověkém Egyptě. O princi Setnovi si sice všichni kromě jeho snoubenky Sechet myslí, že zemřel, avšak princ ve skutečnosti směřuje k posvátnému městu kočičí... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
13.
Goran Vojnović  ·  Dauphin (2011)
Proč na tebe každej sere aneb Čefurji raus! je autorova prvotina, za kterou ihned získal prestižní cenu Prešernova fondu a cenu Kresnik deníku Delo. Děj se odehrává v lublaňské čtvrti Fužine (Fužiny) a popisuje tématiku „čefurů“, tedy přistěhovalců ze... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.10.2017
15.
Pauline Peters  ·  Knižní klub (2017)
Londýn, 1907: Mladičká Victoria žije proti vůli své vlivné šlechtické rodiny ve společném bytě sama se starým komorníkem svého nedávno zesnulého otce. Není bohatá, ale šťastná... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 3.11.2017
16.
Vlasta Pittnerová  ·  Kamélie (2010)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Dirk Husemann  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Píše se rok 802. Frankové a Saracéni nelítostně bojují o politickou a náboženskou nadvládu. V této napjaté situaci posílá bagdádský chalífa svému odpůrci Karlu Velikému obrovský dar jako znamení... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Světlana Vasilenko  ·  Pulchra (2010)
První kniha populární ruské autorky Svetlany Vasilenko, která byla přeložena do češtiny. Dramatická odysea dítěte a popis umírajícího původního světa, na jehož troskách povstává fantasmagorická (ne)skutečnost. Očima blázínka vidíme, jak vypadá Rusko minul (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
19.
Robert Pinget  ·  Opus Bohemiae (2011)
Je vyprávění příběhu otázkou rytmu, melodie, kadence řeči, intonace hlasu? Kolika očima lze uvidět mrtvého muže na hnojišti? Existuje nějaký spolehlivý vypravěč? (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
20.
Lavie Tidhar  ·  Argo (2016)
Druhá polovina 30. let 20. století. Evropa je v krizi a Velká Británie se potýká s přílivem uprchlíků. V Německu totiž došlo k Pádu, moci se chopili komunisté, a tak boháči i fašisté, nechtějí-li skončit v trestaneckém táboře, musí utéct za hranice... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec. (Voltaire )
Kávička