Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományHistorickéNáboženské, duchovní

Momentálně se v této nabídce nachází 65 titulů

1.
Zasvätenie  E-KNIHA SK
Elisabeth Haich  ·  Metafora (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (10)
Toto nie je iba román. Nie je to ani iba životopis, a dokonca ani "obyčajná" ezoterická literatúra. Je to všetko spolu a ešte oveľa viac. Je to jedno z prelomových diel, v ktorom autorka majstrovsky miesi rozprávanie zo svojho... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 19%) ihned ke stažení
2.
Zasvěcení  E-KNIHA
Elisabeth Haich  ·  Metafora (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (5)
Autorka mistrovsky mísí vyprávění ze svého současného života, od dětství až do dospělosti, se vzpomínkami na život, který strávila jako faraonova dcera. Jako bychom v chrámových síních seděli s ní, nasloucháme učení... (více o eknize)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
3.
Kate Mosse  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Tretí diel mysterióznej série, voľné pokračovanie medzinárodných bestsellerov Labyrint a Hrobka. Vraciame sa na mystický francúzsky juh, kde sa minulosť spája s prítomnosťou a hrdinovia – nie všetci z mäsa a kostí – bojujú... (více o eknize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
4.
Gina B. Nahai  ·  Slovart CZ (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Liliina matka se jedné noci promění v anděla a odlétne neznámo kam. Její dcera po ní začíná pátrat. Barvitá sága o osudu a zakázané lásce čerpající z tradic perské a židovské... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
5.
Chalíl Džibrán  ·  Vyšehrad (2011)
Básnické prózy Prorok významného libanonského spisovatele a malíře Chalíla Džibrána jsou dnes už proslaveným poselstvím moudrosti a lásky. Džibrán původně zamýšlel napsat trilogii (Prorok, Zahrada prorokova a Smrt prorokova)... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
William Paul Young  ·  Hodder Windblown (2008)
NA SKLADĚ (300)
Mackenzie Allen Philips' youngest daughter, Missy, has been abducted during a family vacation and evidence that she may have been brutally murdered is found in an abandoned shack deep in the Oregon wilderness... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Elisabeth Haich  ·  Metafora (2012)
(5)
Autorka mistrovsky mísí vyprávění ze svého současného života, od dětství až do dospělosti, se vzpomínkami na život, který strávila jako faraonova dcera... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Laurent Gounelle  ·  Rybka Publishers (2017)
(1)
Autor světoznámého románu Muž, který chtěl být šťastný na pozadí poutavého příběhu, jehož děj je zasazen do malebného historického městečka v srdci Burgundska, důmyslně propojuje téma osobnostního rozvoje s duchovním... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Chalíl Džibrán  ·  DharmaGaia (2010)
(3)
Nesmrtelná klasika, Džibránovo vrcholné dílo, filosofická báseň v próze týkající se zásadních témat lidského života a smrti, v novém překladu Pavly Piňosové. (více o knize)
Naše cena: 103 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Chalíl Džibrán  ·  Pragma (2007)
(4)
Prorok a Zahrada prorokova jsou básnické prózy významného libanonského spisovatele a malíře Chalíla Džibrána, jež v současné době náležejí ke knihám s nejširším světovým ohlasem. Jsou poselstvím moudrosti a lásky, obrážejícím vlivy Východu a Západu... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
11.
Barbara Wood  ·  Ikar CZ (2017)
Orientalista, Žid Messer, má přeložit 2000 let staré svitky nalezené v Izraeli. Zjistí, že obsahují zpověď židovského obyvatele Palestiny. Kletba Mojžíšova, kterou začínají, má postihnout každého, kdo je zneužije... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
12.
Kate Mosse  ·  BB/art (2013)
NA SKLADĚ (1)
Carcasonne, rok 1942. Odvážná a energická dívka Sandrine zjistí, že ji události vtáhly do odboje proti německé okupaci. A stane se součástí odbojové organizace s krycím označením „Citadela“, složené z obyčejných žen odhodlaných nasadit všechno... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Tessa Afshar  ·  Kumran (2017)
Keď sa po krajine rozletia chýry o mužovi, ktorý vraj lieči dotykom rúk, Elianna sa neodváži premeškať šancu... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30.11.2017
14.
Milena Štráfeldová  ·  Garamond (2017)
Historický román o osudech Jeronýma Pražského, předního českého učence přelomu 14. a 15. století a blízkého přítele Jana Husa, vychází z důkladného studia historiografických prací. Na základě dochovaných materiálů zde autorka... (více o knize)
Naše cena: 323 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Chalíl Džibrán  ·  Vyšehrad (2014)
NA SKLADĚ
Trojice podobenství o posvátnosti života a o tom, že bolest je vždy v posledku vykoupena věčnou radostí... (více o knize)
Naše cena: 122 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Chalíl Džibrán  ·  Vyšehrad (2011)
(1)
Čistá láska se v něm pojí s průhledy k Bohu a oslava hlubokého a upřímného citu je podtržena nelítostnou společenskou kritikou. Autor slavného Proroka vypráví zčásti autobiografický příběh zmařené lásky mladíka Chalíla a dívky jménem Salma Karame... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Tessa Afshar  ·  Kumran
NA SKLADĚ
Kolekcia dielov od Tessy Afshar zo série Perla... (více o knize)
Naše cena: 494 Kč  (tedy ušetříte 18%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Kate Mosse  ·  Ikar (2013)
(7)
Tretí diel mysterióznej série, voľné pokračovanie medzinárodných bestsellerov Labyrint a Hrobka. Vraciame sa na mystický francúzsky juh, kde sa minulosť spája s prítomnosťou a hrdinovia – nie všetci z mäsa a kostí – bojujú o budúcnosť... (více o knize)
Naše cena: 466 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Elisabeth Haich  ·  Columbus (2012)
(10)
Toto nie je iba román. Nie je to ani iba životopis, a dokonca ani "obyčajná" ezoterická literatúra. Je to všetko spolu a ešte oveľa viac. Je to jedno z prelomových diel, v ktorom autorka majstrovsky miesi rozprávanie zo svojho súčasného života,... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
William Paul Young  ·  Hodder Windblown (2017)
NA SKLADĚ (300)
With 20 million copies sold worldwide The Shack is an international bestseller that explores life's toughest questions through the gripping story of one man's struggle to find answers to his suffering. Mack's youngest daughter, ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička