Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományHistorickéHumorné, satirické

Momentálně se v této nabídce nachází 261 titulů

1.
Homer Hickam  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Román Albert jede domů, inspirovaný životy autorových rodičů, vypráví laskavý, zábavný a dojemný příběh mladého manželského páru, jenž v doprovodu poněkud zarážejícího domácího mazlíčka – aligátora jménem Albert – vyrazí na zdánlivě pošetilou cestu... (více o knize)
Naše cena: 318 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 6 dnů
2.
Graeme Simsion  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Originální, humorný, dojemný i romantický příběh se svérázným a naprosto neodolatelným hlavním hrdinou vás zaručeně pobaví! Nevíte, jak najít dokonalou manželku? Vytvořte dotazník... Don Tillman se chce oženit, ale stále... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
3.
Fredrik Backman  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
Ovemu je padesát devět let. Řídí saab. Na pozici předsedy družstva vlastníků byl sice vystřídán už před pár lety — což on sám považuje za převrat —, ale to mu rozhodně nebrání ve vykonávání funkce strážce pořádku... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
4.
R.L. Mathewson  ·  Mladá fronta (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Zoe už se dávno smířila s tím, že se jí smůla lepí na paty. Takže když přijde o práci a s jejím životem to začne jít z kopce, nečeká ani, že by se to mělo zlomit. Nemá co ztratit, a tak přistoupí na návrh svého nemožného... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
5.
Radka Denemarková  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Sebevražda bohatého postaršího muže se brzy ukáže jako nepravděpodobná. Vnímavý Policista neúnavně pátrá po skutečných důvodech té podivné smrti, jež ho dovedou k tajemnému domu pod Petřínem... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
6.
C.D. Payne  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Další zábavná knížka autora kultovní série Mládí v hajzlu. Helena je ve všech směrech průměrná americká žena v domácnosti a její život je jen nuda, bída, šeď, prostě opruz. Mládí zmizelo nenávratně v dál, povinnosti... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
7.
Dominik Landsman  ·  Ikar CZ (2015)
(3)
Pokračování nyní už kultovního Deníčku moderního fotra, v němž otec na mateřské dovolené odhaluje strasti rodičovství, o kterých se obvykle nahlas nemluví. Nemilosrdný a až brutálně upřímný humor je vlastní i druhému dílu... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Natalie Young  ·  Domino (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Brilantní a doslovná pitva manželství. Seznamte se s Lizzií Prainovou: ženou v domácnosti, která nedávno překročila padesátku. Bydlí v domku u lesa se svým psem Ritou. Moc ráda vaří a lidem ze sousedství se vyhýbá... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč  (tedy ušetříte 85%) ihned ke stažení
9.
Graeme Simsion  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
Projekt manželka nadchl před dvěma lety čtenáře po celém světě, fanouškem Dona Tillmana „aspergenového hrdiny“, se stali geekové v čele s Billem Gatesem. A teď se vrací zpět, a je to stále stejně společensky bezradný, roztomilý někdy na nervy... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2014)
Zvláštní souborné vydání dvou knižních hitů u příležitosti 100 000 prodaných knih Jonase Jonassona v Česku... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
C.D. Payne  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (4)
Brendě je šestnáct, je tlustá, ve škole je outsider a o kvalitách jejího společenského života svědčí fakt, že na Facebooku má čtyři přátele – autistického bratrance a tři amatérské korejské stepaře, které zná jen díky... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
12.
Sebastian Niedlich  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ
Hlavní hrdina Martin není právě nadšený, když u postele své umírající babičky potká ztělesněnou Smrt. Ta si přišla pro duši staré dámy a raduje se, že ji konečně někdo vidí a slyší. Jedním si je jistá: Jim dvěma s Martinem je (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Rossella Calabró  ·  Práh (2013)
V každé ženě je nejméně padesát (tisíc) odstínů, stínů a nedokonalostí, které ji činí vnitřně bohatou a zároveň nepochopitelnou pro druhou stranu vesmíru... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
Rossella Calabró  ·  Práh (2013)
(4)
Mr. Grey je krásný, bohatý, citlivý, tajemný a sexy. Je hlavním hrdinou knižní události desetiletí: trilogie Padesát odstínů - šedi, temnoty a svobody. Je tu jen jeden malý problém: Mr. Grey neexistuje. A co Adam? Adam ten existuje... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
15.
C.D. Payne  ·  Jota (2013)
(2)
Helena je ve všech směrech průměrná americká žena v domácnosti a její život je jen nuda, bída, šeď, prostě opruz. Mládí zmizelo nenávratně v dál, povinnosti hospodyňky ji ani v nejmenším neuspokojují a s manželem už roky nic není... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Szczepan Twardoch  ·  Host (2017)
Bůh? Čest? Vlast? Morfium! Varšavan Konstantin Willemann, syn německého aristokrata a popolštěné Slezanky, si z patriotických hesel a tradice posvěcené krví hrdinných vojáků nic moc nedělá. Je to cynik, lotr a bonviván... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
R.L. Mathewson  ·  Mladá fronta (2016)
(2)
Zoe už se dávno smířila s tím, že se jí smůla lepí na paty. Takže když přijde o práci a s jejím životem to začne jít z kopce, nečeká ani, že by se to mělo zlomit. Nemá co ztratit, a tak přistoupí na návrh svého nemožného souseda a uzavře s ním dohodu... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Douglas Adams  ·  Argo (2015)
(7)
První část "pětidílné stopařské trilogie", kterou autor původně koncipoval jako rozhlasovou hru pro stanici BBC. Tato bravurní parodie na sci-fi je dnes již klasické dílo. Komplikovaný a originální příběh začíná zničením Země, která musí udělat místo... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Betty MacDonald  ·  LIKA KLUB (2015)
Nesmírně oblíbená kniha slavné americké autorky pro děti, kterou čtou i jejich rodiče. Betty MacDonaldová předala své paní Láryfáry všechen svůj laskavý humor, moudrost i mateřské zkušenosti. V šestadvaceti kouzelných příbězích řeší jejich báječná... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Timur Vermes  ·  Argo (2016)
(30)
Co kdyby Hitler v roce 1945 nespáchal sebevraždu, ale jen usnul? A co kdyby se probudil roku 2011? Jak by se asi tvářil a našel by v našem světě spojence, kteří by ho podpořili? Od těchto otázek se odvíjí román německého spisovatele Timura Vermese... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 14

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. (Voltaire)
Kávička