Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományHistorickéHumorné, satirické

Momentálně se v této nabídce nachází 262 titulů

1.
Graeme Simsion  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Originální, humorný, dojemný i romantický příběh se svérázným a naprosto neodolatelným hlavním hrdinou vás zaručeně pobaví! Nevíte, jak najít dokonalou manželku? Vytvořte dotazník... Don Tillman se chce oženit, ale stále... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
2.
Fredrik Backman  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
Ovemu je padesát devět let. Řídí saab. Na pozici předsedy družstva vlastníků byl sice vystřídán už před pár lety — což on sám považuje za převrat —, ale to mu rozhodně nebrání ve vykonávání funkce strážce pořádku... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
3.
R.L. Mathewson  ·  Mladá fronta (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Zoe už se dávno smířila s tím, že se jí smůla lepí na paty. Takže když přijde o práci a s jejím životem to začne jít z kopce, nečeká ani, že by se to mělo zlomit. Nemá co ztratit, a tak přistoupí na návrh svého nemožného... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
4.
Radka Denemarková  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Sebevražda bohatého postaršího muže se brzy ukáže jako nepravděpodobná. Vnímavý Policista neúnavně pátrá po skutečných důvodech té podivné smrti, jež ho dovedou k tajemnému domu pod Petřínem... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
5.
C.D. Payne  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (4)
Brendě je šestnáct, je tlustá, ve škole je outsider a o kvalitách jejího společenského života svědčí fakt, že na Facebooku má čtyři přátele – autistického bratrance a tři amatérské korejské stepaře, které zná jen díky... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
6.
C.D. Payne  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Další zábavná knížka autora kultovní série Mládí v hajzlu. Helena je ve všech směrech průměrná americká žena v domácnosti a její život je jen nuda, bída, šeď, prostě opruz. Mládí zmizelo nenávratně v dál, povinnosti... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
7.
Graeme Simsion  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Projekt manželka nadchl před dvěma lety čtenáře po celém světě, fanouškem Dona Tillmana „aspergenového hrdiny“, se stali geekové v čele s Billem Gatesem. A teď se vrací zpět, a je to stále stejně společensky bezradný... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
8.
Douglas Adams  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (32)
Arthurovi Dentovi, celkom obyčajnému človiečikovi kdesi z Anglicka, raz vo štvrtok ráno prídu zdemolovať dom, vraj kvôli stavbe diaľničného obchvatu. Snaží sa tomu zabrániť bojovným polihovaním pred buldozérom, no jeden z jeho... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
9.
Suzanne Rindellová  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Černá komedie z pulzujícího New Yorku dvacátých let S měnící se rolí ženy v moderním světě přicházejí nové, dosud neznámé a vzrušující výzvy Rose Bakerová pečetí lidské osudy – stisknutím několika kláves psacího... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
10.
Fredrik Backman  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (6)
Elsa má sedem rokov a je komplikovaná. Vlastne ju za takú označujú, a to len preto, že nemá „vymetenú hlavu“, aj keď podľa zaužívaných noriem sa to od nej v jej veku ešte očakáva. Jej najlepšou, v skutočnosti jedinou priateľkou... (více o eknize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
11.
Vladislav Vančura  ·  Slovart CZ (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jedním z Vančurových umělecky nejdokonalejších děl je román Konec starých časů. Jde o pásmo volně propojených epizodických příhod naplněných rošťáckým humorem a kousavou ironií, jehož poselství je dodnes aktuální... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 24%) ihned ke stažení
12.
Jan Karonová  ·  Vyšehrad (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Pravda, ten poznávací zájezd do země Timových předků se moc nevydařil. Kde jinde se tedy zotavit a nabrat síly než ve známém prostředí domova – v bezpečném Mitfordu, kde už na Tima a Cynthii čeká nejen pes Barnabáš a kočka... (více o eknize)
Naše cena: 240 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
13.
Petra Dvořáková  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Máme před sebou materiál, jehož platnost nepomine, protože prchavá svědectví „zezdola“ o církvi v osmdesátých a devadesátých letech budou jednou skutečnou kronikou toho, jak to bylo. Nikoli tedy protokoly ze zasedání biskupské... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč ihned ke stažení
14.
Morfium  E-KNIHA
Szczepan Twardoch  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Bůh? Čest? Vlast? Morfium! Varšavan Konstantin Willemann, syn německého aristokrata a popolštěné Slezanky, si z patriotických hesel a tradice posvěcené krví hrdinných vojáků nic moc nedělá. Je to cynik, lotr a bonviván... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
15.
C. D. Payne  ·  Jota (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Nová kniha autora kultovní série Mládí v hajzlu, prošpikovaná paynovským ironickým nadhledem a nekorektním humorem! Colm Moran má všechno, co by si jen mohl přát: je mladý, pohledný a pochází z bohaté rodiny... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
16.
Erin McCahan  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Vtipný a zároveň dojímavý příběh mimořádně inteligentní šestnáctileté Josie. Hlavní hrdinka neřeší žádné závažné problémy – i když trochu světového míru by si ke svačině určitě dala. Má úžasnou rodinu... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
17.
Douglas Adams  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (13)
Druhý diel štvordielnej trilógie – tak označil pokračovanie Stopárovho sprievodcu galaxiou Douglas Adams. Humor tohoto druhu je v knihe všadeprítomný. Mimochodom – dielov je v skutočnosti päť. Po výdatnom posilnení na pokraji... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
18.
Sebastian Niedlich  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (4)
Mať priateľov, to je pekná vec. A človek na nich niekedy natrafí naozaj na veľmi nezvyčajných miestach. Martin však nie je práve nadšený, keď sa pri posteli svojej umierajúcej babičky zoznámi so stelesnenou Smrťou, ktorá má podobu... (více o eknize)
Naše cena: 200 Kč ihned ke stažení
19.
Mario Giordano  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (9)
Výhľad na more. Slnko. Sopku. Nič iné si bývalá kostymérka Poldi nepraje. Isolde Oberreiterová, familiárne teta Poldi, sa v deň svojich šesťdesiatych narodenín presťahuje z bavorského Mníchova na Sicíliu. Vezme so sebou aj synovca... (více o eknize)
Naše cena: 200 Kč ihned ke stažení
20.
Natalie Young  ·  Domino (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Brilantní a doslovná pitva manželství. Seznamte se s Lizzií Prainovou: ženou v domácnosti, která nedávno překročila padesátku. Bydlí v domku u lesa se svým psem Ritou. Moc ráda vaří a lidem ze sousedství se vyhýbá... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč  (tedy ušetříte 85%) ihned ke stažení
123456789 … 14

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička