Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományHistorickéDobrodružné, western

Momentálně se v této nabídce nachází 308 titulů

1.
Major Slik  ·  E-knihy jedou (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #69
Již jako malý chlapec byl jiný než ostatní. A nevěděl proč. Až v texaském Pohraničí se to dozvěděl a jeho život se změnil… Klasický western, u kterého se určitě pobaví i ti, kteří dosud tento žánr nemuseli. (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
2.
Panenka  E-KNIHA
Mo Hayder  ·  Domino (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Mo Hayder nastavila laťku děsivého thrilleru výš než kdokoli jiný. Ta laťka teď ovšem byla překonána. Jí samotnou. Psychiatrickou léčebnu Beechway paralyzuje strach: mezi pacienty se šíří davová hysterie a zaměstnanci raději... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
3.
Mimo dosah  E-KNIHA
Hank Steinberg  ·  Kniha Zlín (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Po návratu z uzbeckého Andižanu, ve kterém byl svědkem vládou nařízeného masakru civilního obyvatelstva, musí americký novinář Charlie Davis řešit spoustu palčivých otázek, týkajících se budoucnosti... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Jackie Collins  ·  Alpress (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Miliardář Aleksandr a jeho přítelkyně Bianca pozvou pět bohatých dvojic na svou luxusní jachtu. Všichni se tváří jako nejlepší přátelé, jenže brzy vyjdou najevo skrytá nenávist i závist a odhalí se úzkostlivě střežená... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
5.
Roberto Ampuero  ·  Host (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Romány Roberta Ampuera, v hlavní roli se soukromým detektivem Cayetanem Brulém, se staly světovou senzací. Starý a nemocný Pablo Neruda se právě vrátil do Chile, poté co opustil svůj post chilského velvyslance v Paříži... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 61%) ihned ke stažení
6.
Opeřený had  E-KNIHA
Edgar Wallace  ·  Naše vojsko (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Novinář Peter Derwin se domnívá, že vizitka, záhadně zanechaná v kabelce herečky Elly Creedové, je jen reklama. Avšak Joe Farmer dostal také jednu. Když Daphne Olroydová odešla z domu milionáře Gregory Bealea, filantropa a cestovatele... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
7.
Martyn Waites  ·  Metafora (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Na Londýn prší bomby, ale ve starém domě číhá daleko větší nebezpečí... Volné pokračování slavného duchařského bestselleru Susan Hillove - Žena v černém. Je podzim 1940, zuří druhá světová válka a na města... (více o eknize)
Naše cena: 174 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
8.
Max Brand  ·  Toužimský & Moravec (2015)
Slavný westernový román vychází ve čtyřech svazcích, postupně vyjdou - Hvízdavý Dan, Noční jezdec, Sedmý muž, Dcera Dana Barryho. První příběh zachycuje přátelství Dana Barryho - Hvízdavého Dana, jeho koně Satana a psa Barta... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Harry Sidebottom  ·  BB/art (2016)
Píše se rok 235 n. l. a nečekaným převratem a vraždou císaře Severa Alexandra i jeho matky končí nejen severovská dynastie, ale též čtyřicet let relativního klidu, který v říši panoval. Novým císařem se stává vojenský hrdina Maximinus, zvaný pro svůj... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
Eklund Sigge  ·  Brána (2014)
Jedenáctiletá Magda zmizela z domova, když její rodiče Asa a Martin večeřeli v nedaleké restauraci. Martin odevzdaně čeká na výsledky vyšetřování, ale Asa se pouští do zoufalého pátrání na vlastní pěst. I Martinův kolega Tom, zdrcený z rozchodu... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
11.
Sam Christer  ·  Knižní klub (2014)
Jedné hvězdami prozářené letní noci vytrhne starce ve velšských horách ze sna dávné proroctví. Na druhé straně Atlantiku právě umírá americký starožitník na podlaze svého obchodu v kaluži krve vytékající z bodné rány... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2016)
(4)
Bývalá zdravotní sestra a v současnosti úspěšná primářka Claire Randallová se s dospělou dcerou Briannou vrací do zamlžených kopců Skotské vysočiny. Vypráví jí neuvěřitelný příběh, v němž ožívá starodávná legenda druidů. Brianna se dozvídá o tajemném... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Wilbur Smith  ·  Alpress (2001)
Komtesa Centaine de Thiry potkává svou první lásku Michaela Courtneye. Vychutnává si štěstí plnými doušky, jako by tušila, že nepotrvá dlouho. V Evropě se rozpoutala první světová válka a ona prchá do Jižní Afriky, rodiště svého... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2015)
(19)
Zde je příběh, kterým to všechno začalo. Seznámíme se v něm se dvěma pozoruhodnými postavami, Claire Randallovou a Jamie Fraserem. Román je plný vášně a historických zajímavostí a snoubí se v něm dech beroucí dobrodružství s milostným příběhem... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
Harry Sidebottom  ·  BB/art (2017)
Druhý díl trilogie anglického historika Harryho Sidebottoma nás vrací zpět do období krize římského císařství. V jediném roce vznese svůj nárok na trůn hned šest uchazečů a vláda toho prvního se právě chýlí ke konci. Píše se rok 238 n. l. a v Římě je... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
16.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2017)
NA SKLADĚ (1)
Jamie truchlí nad smrtí svého otce a navíc je vážně zraněn a v rukou Angličanů. Prchá s žoldáky a na francouzském venkově se setkává se svým starým přítelem Iana Murraym. Oba jsou ošetřeni a oba mají dobrý důvod, aby se nevraceli do Skotska... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
17.
Anthony Riches  ·  BB/art (2016)
V osmé knize historické řady Římané se centurio Marcus Aquila a jeho přátelé z Druhé Tungrské kohorty vydávají na nebezpečnou misi na východ impéria, aby zde osvobodili město obléhané parthskými vojsky... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Wilbur Smith  ·  Alpress (2003)
(2)
Další generace Courtneyů vyráží na cesty, aby uplatnila své nároky na jihu Afriky. Utíkají z kolonie na mysu Dobré naděje a dále pokračují po nechvalně známé Loupeunické stezce. Jejich riskantní pouť vede napříč neznámou zemí válečných kmenů... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
19.
J.D. Robb  ·  Alpress (2014)
Reinhold zabil oba své rodiče: chtěli po něm, aby pracoval. Téhož dne brutálně zavraždil přítelkyni, která se s ním rozešla, a hned další den bývalou učitelku, protože ho kdysi nechala propadnout. Eva Dallasová musí co nejrychleji zjistit... (více o knize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
20.
Kimberly McCreight  ·  Ikar CZ (2014)
(2)
Jeden z nejočekávanějších debutů loňského roku, který kritika přirovnává ke Zmizelé Gillian Flynnové. Ten den má Kate svou patnáctiletou dceru po vyučování vyzvednout. Když však (se zpožděním, jako obvykle) ke škole dorazí, je na místě už záchranka... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 16

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy je třeba číst s takovou rozvahou a opatrností, s jakou byly napsány. (Johann Gottfried Von Herder)
Kávička