Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaRományHistorickéDetektívne, krimi

Momentálně se v této nabídce nachází 82 titulů

1.
Amanda Quick  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Calista Langleyová řídí exkluzivní „seznamovací“ agenturu ve viktoriánském Londýně a pomáhá váženým dámám a gentlemanům, kteří jsou na světě sami. Zničehonic však začne dostávat dárky a tretky určené osobám... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
2.
Jméno růže (MP3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Umberto Eco  ·  Radioservis (2009)
(2)
Rozhlasová dramatizace slavného románu. Interpretují Josef Somr, David Novotný, Pavel Soukup, František Němec, Radovan Lukavský, Jan Vlasák, Václav Vydra, Miroslav Táborský, Bořivoj Navrátil, Jiří Lábus, Rudolf Pellar a další... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
3.
Diana Gabaldon  ·  Omega (2017)
Historický román odehrávající v Londýně v druhé polovině 18. století, v době, kdy Velká Británie bojuje ve Francii o nadvládu na třech kontinentech. Hlavním hrdinou je Lord John Grey, major armády Jeho Veličenstva. Stane se svědkem šokujícího odhalení... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Ariana Franklinová  ·  Jota (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (3)
Soudní lékařka pátrá po vrahovi dětí ve středověké Cambridgi Anglické město Cambridge, 12. stol., 4 zavražděné děti. Katoličtí měšťané obviňují své židovské spoluobčany a bouří se, avšak král Jindřich II. nad Židy... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 55%) ihned ke stažení
5.
Ariana Franklinová  ·  Jota (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Píše se dvanácté století a mnichové v anglickém Glastonbury najdou po mohutném požáru v klášteře dvě lidské kostry, o nichž nikdo neměl ani tušení. Jedna je vysoká, mohutná, jako by patřila nějakému válečníkovi... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 55%) ihned ke stažení
6.
Juraj Červenák  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #34 (13)
Notár Barbarič rieši záhadný zločin na hrade lúpežných rytierov. Hrad na hore Sitno oddávna stráži cestu k bohatým banským mestám. Na jeseň roku 1599 je kvôli tureckej... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
7.
Arturo Pérez-Reverte  ·  Argo (2016)
Na počátku byla vražda a rukopis jedné kapitoly Tří mušketýrů. Ověření pravosti rukopisu vezme nájemný lovec knih Lucas Corso jako melouch k větší zakázce: má vypátrat, který ze tří zdánlivě identických exemplářů vzácného tisku ze 17. století je pravý... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Juraj Červenák  ·  Argo (2016)
Nad někdejším císařským sídlem se stahují mračna. Špioni biskupa Khlesla zavětřili stopu protestantského spiknutí, kterého cílem je likvidace nejvyšších katolických hodnostářů. Obětí prvního útoku se stane sám následník trůnu, arcivévoda Matyáš... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Charlotte Betts  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Kate s napětím očekává návrat svého manžela Roberta. Domluvený sňatek s bohatým obchodníkem s kořením jí měl zajistit spokojený a šťastný život, po kterém tolik toužila. Radost z jeho příjezdu a vidina šťastné budoucnosti je však... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Ariana Franklinová  ·  Jota (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Lékařka Adélie se ve čtvrtém pokračování historické kriminální série stává ochránkyní mladé princezny. Píše se rok 1176 a král Jindřich II. posílá svou desetiletou dceru Johanu do Palerma, aby ji tam provdal za krále... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 55%) ihned ke stažení
11.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2015)
První svazek této řady nabízí tři příběhy. V prvním nazvaném Plzeňské mordy rozřeší Jiří Adam z Dobronína neobvyklý zločin, do něhož jsou zapletení nejvyšší představitelé královského města Plzně. V případu Nepohřbený rytíř musí objasnit podivnou smrt... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Ariana Franklinová  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
Vykladačka smrti se stal bestsellerem, a tak neudivuje, že se na pultech knihkupectví objevuje další detektivní příběh s hlavní hrdinkou Adélií. Dokázala rozřešit hrůzný případ vraždění dětí, a tak jí král... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 55%) ihned ke stažení
13.
Ariana Franklinová  ·  Jota (2009)
(3)
Anglické město Cambridge, 12. stol., 4 zavražděné děti. Katoličtí měšťané obviňují své židovské spoluobčany a bouří se, avšak král Jindřich II. nad Židy vyhlašuje svou ochranu... (více o knize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
14.
I.J. Parkerová  ·  Perseus (2004)
NA SKLADĚ
Chytrý a napínavý příběh ze starého Japonska od držitelky ceny Shamus I. J. Parkerové. Vládní činovník se zálibou ve vyšetřování záhadných zločinů Akitada Sugavara stráví cestou domů ke smrtelné posteli své staré, zahořklé matky noc v horském chrámu, ... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2016)
Dva příběhy písaře královské komory Jiřího Adama z Dobronína se odehrávají v polovině 16. století. Poslední cantilena zavádí královského písaře mezi bratrstvo chrámových zpěváků. Podivná smrt jednoho z nich by královskou komoru (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Diabol v zrkadle  E-KNIHA SK
Juraj Červenák  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (17)
Nad Viedňou, niekdajším sídlom cisára, sa sťahujú mračná. Špióni biskupa Khlesla zavetrili stopu protestantského sprisahania, ktorého cieľom je likvidácia najvyšších katolíckych hodnostárov... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
17.
Amanda Quick  ·  Baronet (2016)
Calista Langleyová řídí exkluzivní „seznamovací“ agenturu ve viktoriánském Londýně a pomáhá váženým dámám a gentlemanům, kteří jsou na světě sami. Zničehonic však začne dostávat dárky a tretky určené osobám, které mají hluboký smutek – černé zrcadlo... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Juraj Červenák  ·  Argo (2015)
(41)
Nález lidských ostatků v podunajských lesích přivede Barbariče na stopu bezohledných lupičů a překupníků s otroky. Notář musí povolat na pomoc Steina a Jaroše. Společně putují do Prešpurku, který se po pádu Budína stal hlavním městem Uher... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Edgar Allan Poe  ·  Omega (2013)
(2)
Jediný dokončený román amerického prozaika Edgara Allana Poea vypráví příběh Artura Gordona Pyma, který se z touhy po dobrodružství tajně vydá na moře. Jeho přítel, syn námořního kapitána, jej skryje na lodi a tají jeho přítomnost před ostatními... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Eleonor Catton  ·  Argo (2016)
Píše se rok 1866, prospektor Walter Moody při hledání zlatých nalezišť zabloudí do odlehlé komunity na západním pobřeží Nového Zélandu a připlete se do místnosti, v níž sedí dvanáct mužů. Všechny je spojuje jediná touha: vyřešit řetězec záhadných vražd... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička