Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományHistorickéDetektívne, krimi

Momentálně se v této nabídce nachází 91 titulů

1.
Ariana Franklinová  ·  Jota (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (3)
Soudní lékařka pátrá po vrahovi dětí ve středověké Cambridgi Anglické město Cambridge, 12. stol., 4 zavražděné děti. Katoličtí měšťané obviňují své židovské spoluobčany a bouří se, avšak král Jindřich II. nad Židy... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 55%) ihned ke stažení
2.
Ariana Franklinová  ·  Jota (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Píše se dvanácté století a mnichové v anglickém Glastonbury najdou po mohutném požáru v klášteře dvě lidské kostry, o nichž nikdo neměl ani tušení. Jedna je vysoká, mohutná, jako by patřila nějakému válečníkovi... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 55%) ihned ke stažení
3.
Amanda Quick  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Calista Langleyová řídí exkluzivní „seznamovací“ agenturu ve viktoriánském Londýně a pomáhá váženým dámám a gentlemanům, kteří jsou na světě sami. Zničehonic však začne dostávat dárky a tretky určené osobám... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
4.
Zuzana Koubková  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Zemský soud je roku 1318 zavalen žalobami. Skutečné i domnělé oběti válečných událostí se po narovnání mezi šlechtou a králem Janem Lucemburským domáhají odškodnění. Jenže nejvyšší soudní úředník Petr z Rožmberka je... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
5.
Ariana Franklinová  ·  Jota (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Lékařka Adélie se ve čtvrtém pokračování historické kriminální série stává ochránkyní mladé princezny. Píše se rok 1176 a král Jindřich II. posílá svou desetiletou dceru Johanu do Palerma, aby ji tam provdal za krále... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 55%) ihned ke stažení
6.
Agapitos Panagiotis  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
V květnu 832 míří k chalífovi do Bagdádu císařské poselstvo, které má vyjednat mír na východních hranicích byzantské říše. V kapadocké Kaisareji, která je poslední zastávkou delegace před hranicemi, to vře. Arabové chystají... (více o eknize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
7.
Ariana Franklinová  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
Vykladačka smrti se stal bestsellerem, a tak neudivuje, že se na pultech knihkupectví objevuje další detektivní příběh s hlavní hrdinkou Adélií. Dokázala rozřešit hrůzný případ vraždění dětí, a tak jí král... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 55%) ihned ke stažení
8.
Juraj Červenák  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #47 (18)
Notár Barbarič rieši záhadný zločin na hrade lúpežných rytierov. Hrad na hore Sitno oddávna stráži cestu k bohatým banským mestám. Na jeseň roku 1599 je kvôli tureckej... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
9.
Útěk  E-KNIHA
Jindřich Kabát  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Je léto 1948, v Čechách byla nastolena komunistická diktatura a zemi ochromily čistky, zatýkání, věznění a masová emigrace. Uprostřed strachu a nejistoty je touha prostých lidí po pokoji a klidu ještě naléhavější... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
10.
Zkrotit vlka  E-KNIHA
Benjamin Black  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Během kruté zimy roku 1599 přijíždí do Prahy mladý učenec Christian Stern, aby zkusil své štěstí na dvoře výstředního císaře Rudolfa II. Hned první noc v opilosti zabloudí do Zlaté uličky a narazí tam na tělo mladé ženy... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
11.
Diabol v zrkadle  E-KNIHA SK
Juraj Červenák  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (17)
Nad Viedňou, niekdajším sídlom cisára, sa sťahujú mračná. Špióni biskupa Khlesla zavetrili stopu protestantského sprisahania, ktorého cieľom je likvidácia najvyšších katolíckych hodnostárov... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
12.
Johanna Marianna Burg  ·  Petrklíč (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Spisovatelka Johanna Marianna Burg předkládá čtenářům mysticko-historický román, ve kterém nás provede neznámým světem prostřednictvím hlavních hrdinů, nesmrtelného hraběte Saint-Germaina a Jakuba Ctibora... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 54%) ihned ke stažení
13.
Caleb Carr  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Vstupte do jiné doby a zažijte nezapomenutelnou hrůzu. Píše se rok 1896 a New York svírá děs. Někde v metropoli se totiž skrývá záhadný nový druh zločince – sériový vrah... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
14.
Laurent Binet  ·  Argo (2017)
Druhý román autora pozoruhodné knihy HHhH se opět pohybuje v historických kulisách, ale tentokrát jde o minulost o něco méně vzdálenou – o osmdesátá léta dvacátého století – a o radikální změnu žánru: Laurent Binet se místo historického románu pouští... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Jméno růže (MP3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Umberto Eco  ·  Radioservis (2009)
(2)
Rozhlasová dramatizace slavného románu. Interpretují Josef Somr, David Novotný, Pavel Soukup, František Němec, Radovan Lukavský, Jan Vlasák, Václav Vydra, Miroslav Táborský, Bořivoj Navrátil, Jiří Lábus, Rudolf Pellar a další... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
I.J. Parkerová  ·  Perseus (2004)
NA SKLADĚ
Chytrý a napínavý příběh ze starého Japonska od držitelky ceny Shamus I. J. Parkerové. Vládní činovník se zálibou ve vyšetřování záhadných zločinů Akitada Sugavara stráví cestou domů ke smrtelné posteli své staré, zahořklé matky noc v horském chrámu, ... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
František Niedl  ·  Moba (2014)
Je mrazivá noc, leden roku 1421, a k bráně Drkolné, malé tvrze v podhůří Šumavy, přijíždí do sedla zhroucený a těžce zraněný jezdec... Tak začíná děj volně navazující na předešlé romány Čtvrtý králův pes a Čas vlků... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
18.
Charlotte Betts  ·  Nakladatelství Fragment (2016)
Kate s napětím očekává návrat svého manžela Roberta. Domluvený sňatek s bohatým obchodníkem s kořením jí měl zajistit spokojený a šťastný život, po kterém tolik toužila. Radost z jeho příjezdu a vidina šťastné budoucnosti je však... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
19.
Hana Marie Körnerová  ·  Moba (2017)
Román s kriminální zápletkou je časově situovaný do neurčitého období první poloviny dvacátého století do prostředí české maloměstské honorace. Autorka proplétá příběhy dvou žen, jejichž životy se osudově střetly v rodině... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2015)
NA SKLADĚ
První svazek této řady nabízí tři příběhy. V prvním nazvaném Plzeňské mordy rozřeší Jiří Adam z Dobronína neobvyklý zločin, do něhož jsou zapletení nejvyšší představitelé královského města Plzně. V případu Nepohřbený rytíř musí objasnit podivnou smrt... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. (Čínské přísloví )
Kávička