Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományAutobiografické

Momentálně se v této nabídce nachází 139 titulů

1.
Richard Sobotka  ·  Nakladatelství ŽÁR (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
S malou nadsázkou lze výskyt rakovinového onemocnění přirovnat k výskytu onemocnění chřipkou. Oběma chorobám lze předcházet, obě lze léčit. Na obě se také umírá. Chřipka si však uchovala mnohem lepší renomé... (více o eknize)
Naše cena: 60 Kč ihned ke stažení
2.
Lev Golinkin  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Jaké to je být malým židovským klukem v Sovětském svazu osmdesátých let? A jak to probíhá, když se rozhodnete emigrovat za oceán do vysněné země? To vše a ještě mnohem více naleznete v autobiografickém románu Lva Golinkina – skvělého... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 7 dnů
3.
Jerome Klapka Jerome  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Celý svět zná anglického spisovatele Jeroma Klapku Jeroma především jako autora Tří mužů ve člunu (o psu nemluvě) a Tří mužů na toulkách. Co však víme o osobnosti, životě a době umělce, který nás svým laskavým humor (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Bohumil Hrabal  ·  Mladá fronta (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
První stránky Hrabalovy autobiografické trilogie Svatby v domě, Vita nuova a Proluky spatřily světlo světa koncem sedmdesátých let dvacátého století, tedy v době, kdy spisovatel až na výjimky nesměl ve své vlasti oficiálně publikovat... (více o eknize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
5.
Puk Damsgard  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Dramatický príbeh dánskeho fotografa Daniela Ryea, ktorý bol 398 dní rukojemníkom teroristickej organizácie Islamský štát. Bol jedným z mála väzňov, ktorí vyviazli živí zo smutne známeho väzenia v Rakke... (více o eknize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
6.
Blahoslav Havránek  ·  Machart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha Blahoslava Havránka zachycuje autentické vzpomínky pamětníka, rodáka ze Svaté a milovníka křivoklátského kraje, který očima svého dětství poodkrývá události na Berounsku od roku 1939, přes válečný čas... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
7.
Lisa Anselmo  ·  Jota (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Newyorčanka Lisa žije dlouhá léta v těsném sepětí se svou milovanou, ale svéráznou matkou, která má na dceru velký – možná až moc velký – vliv. Teprve když matka zemře, si Lisa začne uvědomovat, že si vlastně nevybudovala... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
8.
Môj boj 1.  E-KNIHA SK
Karl Ove Knausgard  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
„Podpísal som zmluvu s diablom,“ povedal autor o svojej šesťzväzkovej autobiografii, ktorej dal príznačný názov Môj boj. Dielo vyvolalo v Nórsku a neskôr i ďaleko za jeho hranicami mimoriadny ohlas a vášnivé diskusie. Autor v ňom... (více o eknize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
9.
Maxim Butčenko  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha Umělec války je částečně autobiografickým příběhem současné Ukrajiny v roce 2014 na příkladu dvou bratrů, z nichž jeden bojuje za donbaské separatisty... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
10.
Binyavanga Wainaina  ·  Absynt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Takúto knihu o Afrike ste ešte nečítali! Nie je to pohľad na čierny kontinent z letiaceho vrtuľníka, ani cez prírodopisný seriál o slonoch a antilopách. V podaní Binyavangu Wainainu je to silné a pestré rozprávanie o jednom živote... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
11.
Na ceste  E-KNIHA SK
Jack Kerouac  ·  Artforum (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Legendárna biblia bítnickej generácie, jedna z najlepších kníh minulého storočia. (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 28%) ihned ke stažení
12.
Harry Thürk  ·  Naše vojsko (2008)
NA SKLADĚ (2)
Román Hodina mrtvých očí, který vydal v roce 1957, mu přinesl mezinárodní úspěch, neboť byl za 50 let přeložen do více než 30 jazyků (česky vyšel poprvé 1960)... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Jerzy Kosinski  ·  Argo (2017)
Žil byl v jednom velkém polském městě malý kluk. Bylo mu šest let a psal se rok 1939. Vystrašení rodiče poslali své dítě na venkov, aby tam válku v nějaké náhradní rodině v bezpečí přečkalo. Snědý kluk s černými vlasy... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
14.
Temple Grandin  ·  Csémy Jana (2017)
Strhující příběhy života s jinakostí - manažerka z Intelu, marketingový ředitel, lékař, realitní makléř, univerzitní profesor, choreografka. Ti všichni vypovídají o životě, kariéře a partnerských vztazích ve spojení s autismem... (více o knize)
Naše cena: 261 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
15.
Joseph Joffo  ·  Mladá fronta (2017)
Neuvěřitelný, avšak pravdivý příběh začíná v okupované Paříži, kde dva bratři, desetiletý Joseph a dvanáctiletý Maurice, tráví čas jako ostatní kamarádi školou, pouličními hrátkami i lumpárnami.. (více o knize)
Naše cena: 299 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
16.
Eva Steppanová  ·  Vodnář (2017)
Autobiografický příběh o životě s anorexií – není to o ztrátě tělesné váhy, ale o ztrátě vašeho „já“ v úplné své podstatě. Nic kolem vás již neexistuje – je to jen hladová anorexie ve vás a černočerná tma za hranicí vaší tělesné schránky. Stáváte se... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Frederick Forsyth  ·  Knižní klub (2016)
„Během svého života jsem těsně unikl hněvu obchodníka se zbraněmi v Hamburku, za občanské války v Nigérii na mě střílel MiG a ocitl jsem se uprostřed krvavého převratu v Guineji-Bissau. Zatkla mě Stasi, postarali se o mě Izraelci... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
18.
Otakar Mlejnek  ·  Mare-Czech (2009)
Netradiční medicína v extrémních situacích v praxi lodního lékaře v roli zákopového bojovníka improvizujícího vše ze všech oborů medicíny, navíc zcela... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Jaroslav Kmenta  ·  Jaroslav Kmenta (2016)
Kniha popisuje poslední fázi vyšetřování aktivit zločince Radovana Krejčíře v České republice, tedy od roku 2002 do roku 2005. Kniha vnáší jasno do mnoha kriminálních případů, které se tu v té době odehrály, včetně několika vražd a únosů... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
Paulo Coelho  ·  Argo (2010)
NA SKLADĚ (1)
Dnes už klasický román Paula Coelha Valkýry (napsaný roku 1992) je autobiografický a zároveň široce platný příběh dvou povahově odlišných partnerů, jejichž manželství hrozí rozpad... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
S pomocí knih se mnozí stávají učenými i mimo školu. Bez knih pak nebývá učený nikdo ani ve škole. (Jan Amos Komenský)
Kávička