Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieMýty, pověsti, legendy

Momentálně se v této nabídce nachází 788 titulů

1.
Liška Vladimír  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Zámky jsou jevištěm zašlých časů i života české a moravské aristokracie. Právě tam se odehrály pohnuté události naší historie. Český Krumlov, Lednice, Telč, Buchlovice a další zámky skrývají mnohá tajemství a věřte... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
2.
Krysař  E-KNIHA
Viktor Dyk  ·  Carpe diem (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Novoklacistická novela podle německé pověsti o krysaři, který zachránil město Hammeln od krys, ale nedostal sjednanou od¬měnu, proto zavedl zvukem píšťaly obyvatele do propasti a pomstil se tak za jejich proradnost a lakotu. Přežil jen... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
3.
Vladimír Hulpach  ·  Libri (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Okouzlující jihočeská přírodní scenérie od Šumavy přes Třeboňskou pánev s rybníky, starobylé hrady, malebná městečka, pyšné zámky – to vše zanechalo své stopy i v mnoha bájích a pověstech od těch asi nejznámějších... (více o eknize)
Naše cena: 50 Kč  (tedy ušetříte 70%) ihned ke stažení
4.
Tomáš Vondrovic a Eduard Petiška  ·  Supraphon (2016)
TOP #55
V kompletu pěti alb vychází téměř úplná kniha Eduarda Petišky Staré řecké báje a pověsti, která patří už řadu let k nejoblíbenějším pramenům přibližujícím široké veřejnosti a zejména mladé generaci antickou mytologii (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
5.
Krakonoš  E-KNIHA
Paul Johannes Preatorius  ·  Volvox Globator (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Výbor 109 příběhů o Krakonošovi byl pořízen z knih Paula Johannesa Praetoria, a to z třísvazkového díla Daemonologia Rubenzalii Silezii (Lipsko, 1662-1665) a z knihy Satyrus Etymologicus (Lipsko, 1672). Tento autor podle obecně... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
6.
Host (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Stěžejní dílo české hagiografické literatury, veršovaná legenda Život svaté Kateřiny, datovaná do třetí čtvrtiny čtrnáctého století, se vyznačuje nejen promyšlenou instrumentací textu, alegoričností, obrazným viděním... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
7.
Jaroslav Pulkrábek  ·  DriftBooks (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Temné lesy, příkré stráně, pusté planiny, hluboká jezera a zrádné slatiny Šumavy pověstmi, legendami, pohádkami a dalšími příběhy doslova překypují. Ovšem v pověstech Jaroslava Pulkrábka se především odráží každodenní... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
8.
Giuseppe Maiello  ·  Epocha (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Vampýr, upír či vlkodlak je bájná bytost, jež se živí krví, povětšině lidskou. Zmínky o něm se objevují v literárních textech již od starověku, jejich frekvence stoupá v období středověku a je spojována převážně... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
9.
Helena Lisická  ·  Indeart (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Pověsti, zkazky, pohádky a historické povídky z minulosti českých měst. V těchto příbězích autorka rozehrává tajemství spjatá s duchem prostorů, jako jsou domy, města, ulice, kláštery, kostely, kapličky, prameny, věže, hrady... (více o eknize)
Naše cena: 136 Kč ihned ke stažení
10.
Bájky  E-KNIHA SK
Jean de La Fontaine  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Vstúpme do otvorených dverí bájok s profesormi morálky – zvieratami. Sme s nimi konfrontovaní v povahe ľudských mravov, v správaní sa. V každej bájke sú ukryté poklady, ktoré obohacujú a robia ľudí lepšími, úprimnejšími... (více o eknize)
Naše cena: 87 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
11.
Jaroslav Pulkrábek  ·  DriftBooks (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Výběr padesáti převyprávěných pověstí a autorských příběhů ze Šumavy autenticky zobrazující prostředí, život i mentalitu lidí v časech jenž smetlo nemilosrdné koště dějin... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
12.
Renáta Matúšková a Jiří Holub  ·  Perfekt (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Táto kniha je celkom netradičná. Viete prečo? Pretože v jednej knižnej väzbe sú dve knihy. Prvá z nich sa číta úplne normálne odpredu a druhá je otočená celkom naopak. Bláznivé však? A o čom sú tieto úžasné knižky pre deti... (více o eknize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
13.
Jaroslav Pulkrábek  ·  DriftBooks (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Temné lesy, příkré stráně, pusté planiny, hluboká jezera a zrádné slatiny Šumavy pověstmi, legendami, pohádkami a dalšími příběhy doslova překypují. Ovšem v pověstech Jaroslava Pulkrábka se především odráží každodenní... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
14.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Autorky, koreanistka a japanistka, přinášejí nejprve v úvodních statích základní přehled o vývoji mytických a náboženských systémů na Korejském poloostrově a Japonském souostroví (včetně zlomků poznání o mýtech dodnes... (více o eknize)
Naše cena: 90 Kč  (tedy ušetříte 69%) ihned ke stažení
15.
Vladimír Leksa-Pichanič  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Zvieratká su veľmi múdre. Múdrejšie ako my. Je to pravda, lebo zvieratká boli na svete skôr. Zvieratká majú preto oveľa viac skúseností a my sa od nich veru môžeme kadečomu... (více o eknize)
Naše cena: 92 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
16.
Adam Kadmon  ·  Volvox Globator (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Podtitul knihy „Drsné i něžné příběhy z Podkrkonoší“ zcela vystihuje charakter práce mladého autora – místního patriota, který má ke kraji opravdu vřelý vztah. Jak sám říká, s pokorou převyprávěl regionální pověsti... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
17.
Linda Raedischová  ·  Volvox Globator (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Není to tak dlouho, kdy byly Vánoce nejen svátkem lidí dobré vůle, ale také strašidelným obdobím, kterému vládli duchové a čarodějnice. V Dávném kouzlu Vánoc důvěrně poznáte duchy zahalené v závojích, dozvíte se něco... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 41%) ihned ke stažení
18.
Dafnis a Chloé  E-KNIHA SK
Beata Panáková  ·  Perfekt (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (9)
V časoch, kedy sa bohovia a nymfy starali o všetko živé na zemi, sa odohráva príbeh opustených detí Dafnisa a Chloé, ktoré našli a vychovávali pastieri uprostred krásnej prírody. Vyrastali spolu na pasienkoch, v tienistých hájoch... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
19.
Vladimír Hulpach  ·  Libri (2003)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Tento svazek bájí je věnován Liberecku, a tedy i řadě příběhů o rozhodně nejznámější postavě našich novodobých bájí - Krakonošovi (Rýbrcoulovi), jehož figura doznala v průběhu času různých proměn... (více o eknize)
Naše cena: 50 Kč  (tedy ušetříte 66%) ihned ke stažení
20.
Provedu!  E-KNIHA
Martin X.  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Třicátá a čtyřicátá léta dvacátého století. Nad Evropou se začínají stahovat černá mračna a nikdo netuší, kam se bude vývoj událostí ubírat. Zpravodajci evropských zemí rozehrávají... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
123456789 … 40

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví. (George Orwell)
Kávička