Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaMýty, pověsti, legendy

Momentálně se v této nabídce nachází 775 titulů

1.
Liška Vladimír  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Zámky jsou jevištěm zašlých časů i života české a moravské aristokracie. Právě tam se odehrály pohnuté události naší historie. Český Krumlov, Lednice, Telč, Buchlovice a další zámky skrývají mnohá tajemství a věřte... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
2.
Vlado Kulíšek  ·  Kvant (2017)
NOVINKA
Štefan bol benediktínsky mních, ktorý bol opátom v kláštore na Skalke pri Trenčíne v čase panovania Matúša Čáka Trenčianskeho. Príbeh nezvyčajného priateľstva mocného a bohatého Matúša so Štefanom – človekom oddanému viere, odhaľuje doteraz neznáme... (více o knize)
Naše cena: 96 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
3.
Maren Arte  ·  Success Consulting (2017)
NOVINKA
Bájky o šťastí sú krátke príbehy s morálnym ponaučením, ktoré však majú odhaliť a uhádnuť deti. Sú určené na pravidelné čítanie. Obsahuje 26 ilustrovaných príbehov. Bájky o šťastí ukazujú deťom hravým spôsobom cestu ku šťastnému životu. Úlohou detí... (více o knize)
Naše cena: 488 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
4.
Vlado Kulíšek  ·  Kvant (2017)
NOVINKA
Väčšina hradov mala kedysi svojich šašov, kaukliarov a bláznov. Výnimkou nebol ani Trenčiansky hrad. Príbeh rozpráva o tom, čo sa stalo, keď sa stretol hradný šašo Porro s mladou cigánskou komediantkou a artistkou... (více o knize)
Naše cena: 96 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
5.
Vlado Kulíšek  ·  Kvant (2017)
NOVINKA
Každé väčšie mesto malo kedysi svojho bubeníka. Človeka, ktorý ohlasoval významné udalosti toho, ktorého mesta. V čase tureckých výpadov žil v Trenčíne bubeník Štefan Makara. Jeho životný príbeh sa komplikuje po stretnutí s mladou Turkyňou... (více o knize)
Naše cena: 96 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
6.
Krysař  E-KNIHA
Viktor Dyk  ·  Carpe diem (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Novoklacistická novela podle německé pověsti o krysaři, který zachránil město Hammeln od krys, ale nedostal sjednanou od¬měnu, proto zavedl zvukem píšťaly obyvatele do propasti a pomstil se tak za jejich proradnost a lakotu. Přežil jen... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
7.
Keltské mýty a báje (2xCD)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Vladimír Hulpach  ·  Popron music (2012)
Keltové jsou legendami opředeným, tajemným a záhadným evropským národem. K jejich historii, tradicím i hudbě se hlásíme i u nás. První zvuková nahrávka nejznámějších keltských pověstí vychází v interpretaci herců Vladimíra Javorského... (více o audioknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Alois Jirásek  ·  Supraphon (2012)
Staré Pověsti české v podání L. Tokoše, O. Sklenčky, R. Hrušínského, D. Veškrnové, J. Satoranského a dalších. (více o audioknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Zdeněk Svěrák  ·  Nakladatelství Fragment (2014)
"Pohádka, to je raneček moudrosti, který nám tu zanechali předkové, abychom si ho vzali na vandr světem a věděli, jak se rozhodovat na rozcestích. Kudy jít a kudy se nevydat. Pohádka věří, a dokonce přikazuje, že dobro má být pochváleno... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Jana Eislerová  ·  Nakladatelství Fragment (2009)
Staré české pověsti pro malé čtenáře! Známé příběhy O Praotci Čechovi, Dívčí válce, Horymírovi a Šemíkovi či o Daliborovi, jsou převyprávěné tak, aby jim malé děti porozuměly a zaujala je historie českého národa. Příběhy jsou půvabně ilustrované (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Mnislav Zelený-Atapana  ·  Argo (2004)
(1)
Magický svět z jihoamerických pralesů v domorodých mýtech doplněný fundovanou studií. (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Robert A. Segal  ·  ExOriente (2017)
Robert A. Segal se v této knize na velmi skromné ploše pokouší seznámit čtenáře s možnými teoretickými přístupy ke zkoumání a výkladu mýtu napříč nejrůznějšími vědními obory: pojednává o sporu mezi vědeckým a mytickým... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
13.
Vladimír Liška  ·  XYZ (2016)
V této publikaci nás autor zve k návštěvě více než padesáti hradů, tvrzí a zámků v České republice. Představuje stavby známé a dodnes obývané i ty zapomenuté, zříceniny restaurované i opuštěné, zbytky paláců a opevnění, dnes pokryté bujnou vegetací. Někte (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Jan Filipský a a kolektiv autorů/autorek  ·  Libri (2007)
(1)
Autor, přední indolog, nás bezpečně provází na první pohled pro laika nepřehlednou řadou indických božstev i náboženských systémů (hinduismus s jeho desítkami škol a sekt, buddhismus, lamaismus, džinismus, bönismus aj.)... (více o knize)
Naše cena: 285 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Viktor Krupa  ·  CAD PRESS (2007)
Posvátný spis šintoismu (japonské náboženství shinto) a nejstarší japonská kniha (kronika z roku 712), jedno z nejvýznamnějších děl světové mytologie... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
J.R.R. Tolkien  ·  Argo (2008)
(75)
Ilustrované vydání knihy, ve které jsou shromážděny dějiny Středozemě od jejího stvoření božským Ilúvatarem přes vyprávění o jejím utváření a osídlování až k hrdinům, kteří jí přinesli slávu... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
17.
Argo (2010)
Tchaj-wan, ostrov ležící jen necelých dvě stě kilometrů od pevninské Číny, je místem prolínání celé řady kulturních vlivů. Jednou z výrazných skupin jsou tchajwanští domorodci, ... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Alois Jirásek  ·  Ottovo nakladatelství (2008)
(1)
Pojďte a poslyšte pověsti dávných časů... Poslyšte o našem praotci, o předcích, jak přišli do končin naší vlasti a usadili se po Labi a po Vltavě i po jiných řekách této země... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč posíláme do 5 dnů
19.
J.R.R. Tolkien  ·  Argo (2008)
(5)
J. R. R. Tolkien stvořil ve své Středozemi celý nový svět, který osídlil rozličnými plemeny rozumných i nerozumných bytostí, dal mu tvar, jejž zachytil v mapách, dal mu jazyky i písmo... (více o knize)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Ivana Pecháčková  ·  Meander (2008)
Svatováclavská tradice je téměř stejně tak stará jako český stát – více než tisíc let. Svatý Václav, patron české země, je dnes v našem povědomí většinou už jen jako slavný jezdecký pomník na Václavském náměstí v Praze... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 39

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Postavy románu jsou mé vlastní možnosti, které se neuskutečnily. (Ladislav Klíma )
Kávička