Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaKomiksy

Momentálně se v této nabídce nachází 1281 titulů

1.
Soledad Bravi  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Může kočka přežít vlastní smrt? Ano, zdá se, že dokonce několikrát. Ne nadarmo se mluví o devíti kočičích životech. Příběh jednoho takového kočičího zmrtvýchvstání se odehrál před... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
2.
Mark Waid a James Robinson  ·  Crew (2017)
NOVINKA
Petr Parker – kterého kousnul radioaktivní pavouk – získal Velkou Moc, ale nejdřív se musel naučit, že s tím přichází i Velká Zodpovědnost. Tahle lekce se stala součástí jeho osobnosti a po celých padesát let byla základem všech skvělých Spideyho příběhů. (více o knize)
Naše cena: 293 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 6 dnů
3.
Robert Kirkman a Charles Adlard  ·  Crew (2012)
(1)
Rick je zajatý ve městě Woodbury a obklopený šílenci. Jeho rodina a blízcí ho zatím začínají považovat za mrtvého. A aby to bylo ještě horší, tak hrozí, že Rickova skupina bude další obětí Guvernérovy dobyvačné politiky. Nezbývá než se pokusit o útěk... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
XYZ (2011)
Haškův román Osudy dobrého vojáka Švejka patří k nejvýraznějším dílům české literární tvorby dvacátého století. Důvodů, proč si příběhy dobromyslného filuty oblíbit, je mnoho, upoutá však zejména Švejkův osobitý humor, ... (více o knize)
Naše cena: 69 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Alexandro Jodorowsky  ·  Argo (2017)
V sérii eroticko-pornografických kreseb, nazvané Andělské drápky, komiksový mág Moebius provedl sám na sobě exorcismus, jímž ze sebe chtěl vyhnat všechny sexuální běsy. A Alexandro Jodorowsky kolem jeho výtvarných děl utkal... (více o knize)
Naše cena: 526 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Robert Kirkman; Charlie Adlard  ·  Crew (2013)
Zavládl klid. Pobyt ve vězení obklopeném mrtvými se začíná blížit něčemu, co by se skoro dalo nazvat normálním životem. Jenž okamžiky bezpečí jsou ty nejnebezpečnější. Stačí jen na chvíli polevit v ostražitosti... a následky jsou nedozírné. Protože... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Mike Mignola  ·  ComicsCentrum (2017)
Čtyři díly Hellboye v jednom velkoformátovém svazku, doplněné o velké množství skic, náčrtů a komentářů scenáristy a výtvarníků Mika Mignoly, Duncana Fegreda a Richarda Corbena. V třetí knize Pekelné knižnice najdete sebrané díly... (více o knize)
Naše cena: 2 841 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Richard A. Knaak a Jae-Hwan Kim  ·  Alpress (2008)
Temný elf jménem Dar´Khan touží získat zpět svou moc, a proto cestuje do zničené Morové země, aby našel tajemnou Sluneční studnu. Hodný Kalec je mu v patách, protože zlotřilý elf do svých nekalých plánů zahrnul i ubohou Anveenu... (více o knize)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 27%) posíláme do 5 dnů
9.
Neil Gaiman  ·  DC Comics (2010)
(1)
Written by Neil Gaiman - Art by Mike Dringenberg, Malcolm Jones III, Chris Bachalo & others - Cover by Dave McKean. In this new, recolored edition featuring THE SANDMAN #9-16, Morpheus tracks down three dreams who escaped world, while a ... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Jaz  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (7)
Znáte skutečné příběhy Cylira a Metojeda, Fridexe Falcskiho, Zmikunda Lucembruskiho nebo Dementa Kutwalda? Víte, jak se skutečně staly významné události historie českých zemí? Pokud si myslíte, že ano, OPRÁSKI SČESKÍ HISTORIE vám... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
11.
Paul Tobin a Joe Querio  ·  Crew (2015)
(2)
První díl nové komiksové série ze světa Zaklínače! Zaklínač Geralt potkává rybáře, jehož mrtvá a vražedně nebezpečná žena ovládá tajemný dům se zdánlivě nekonečným množstvím prázdných pokojů. Zdá se, že to je jen další práce pro zaklínače... jenže dům... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
V galaxii platí nové pravidlo: Země se nikdo ani nedotkne! Proč se ale ze Země najednou stala nejdůležitější planeta v galaxii? To se právě Strážci galaxie snaží zjistit! Připojte se ke Star-Lordovi, Gamoře, Draxovi, mývalovi Rocketovi, Grootovi... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Sui Išida  ·  Crew (2016)
Tokijský ghúl je temný a atmosférický mix hororou a mafiánky. Hrdina se má stát svačinou jedné ghúlky, jenže díky souhře okolností ghúlka umírá, on je těžce zraněný... a aby přežil, jsou mu transplantovány orgány mrtvého monstra. Najednou jeho život... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Mike Mignola  ·  ComicsCentrum (2016)
Čtyři díly Hellboye v jednom svazku ve velkém formátu, doplněné o velké množství skic, náčrtů a komentářů scenáristy a výtvarníka Mika Mignoly . V druhé knize Pekelné knižnice najdete sebrané díly... (více o knize)
Naše cena: 2 990 Kč posíláme do 5 dnů
15.
Milo Manara  ·  Crew (2017)
Seznamte se s Claudií, frigidní bohatou mrchou. Stačí ale malý implantát na správné místo a dálkové ovládání a vypuknou vášně. Kdekoliv a kdykoliv! Aktualizované barevné vydání kompletní erotické klasiky! (více o knize)
Naše cena: 807 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Philippa Rice  ·  Paseka (2017)
(1)
Opravdovou lásku nemusí provázet jen obří gesta jako z Romea a Julie. Někdy je důležitější nabídnout útěchu tam, kde vystydl čaj ještě před vypitím. Slaďák je dojemným, roztomilým, humorným a autobiografickým zápisníkem jedné... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Crew (2013)
Crew v novém! Od tohoto čísla začínají vycházet v komiksovém magazínu velké příběhy na pokračování. Jako první startuje Rex Mundi - první díl mysteriózního thrilleru ve stylu Šifry mistra Leonarda odehrávajího se v alternativní Evropě začátku 20... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
18.
Tony Akins, Brian Azzarello a Cliff Chiang  ·  BB/art (2015)
(1)
Wonder Woman je osamělá. Žije na pomezí světů. Královna Amazonek ji vychovala jako vlastní, ale princezna a bojovnice Diana mezi své krajanky nezapadá. Všechny znají legendu, podle níž byla stvořena z hlíny, aby bezdětná královna konečně získala... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Fiona Staples a Brian K. Vaughan  ·  BB/art (2016)
Maličká Hazel už za těch pár týdnů života prožila kdeco: unikla nájemným zabijákům, několika větším i menším armádám, nočním přízrakům i aristokratickým robotům s televizorem místo hlavy, ale teď ji čeká to nejpodivnější setkání vůbec… (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Christopher Hart  ·  Zoner Press (2012)
(7)
I ty můžeš být šikovným kreslířem mangy – s touto praktickou příručkou to zvládne každý! ... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 65

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička