Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieKlasická literatura

Momentálně se v této nabídce nachází 1492 titulů

1.
William Somerset Maugham  ·  Prostor (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Román klasika anglické literatury z roku 1919 byl inspirován životem geniálního francouzského malíře Paula Gauguina. Jeho osud se odráží v osudech hlavního hrdiny románu Charlese Stricklanda, burzovního makléře, který ve čtyřiceti... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
2.
Major Slik  ·  E-knihy jedou (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #65
Již jako malý chlapec byl jiný než ostatní. A nevěděl proč. Až v texaském Pohraničí se to dozvěděl a jeho život se změnil… Klasický western, u kterého se určitě pobaví i ti, kteří dosud tento žánr nemuseli. (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
3.
Major Slik  ·  E-knihy jedou (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #64
Již jako malý chlapec byl jiný než ostatní. A nevěděl proč. Až v texaském Pohraničí se to dozvěděl a jeho život se změnil… Klasický western, u kterého se určitě pobaví i ti, kteří dosud tento žánr ‚nemuseli‘. (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
4.
Sidney Sheldon  ·  Alpress (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Michael, mafiánský boss, využil právničku Jenifer přímo v soudní síni, její život i slibná kariéra se ocitly v troskách. Dokázala se zase postavit na nohy a stala se obávanou obhájkyní, která ctí spravedlnost... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
5.
Miguel de Cervantes Saavedra  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Je tomu už čtyři stovky let, co vznikl jeden z nejslavnějších humoristických románů světa, a přece je překvapivě aktuální. Jeho hrdina se dopouští všelijakých bláznivých, praštěných a často hodně nebezpečných kousků proto... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
6.
Karel Čapek  ·  Carpe diem (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Soubor povídek s detektivní zápletkou, obsahující témata z černé kroniky. Zdánlivě neřešitelné záhady jsou tu často logicky vysvětleny, ale nenaznačeno, na čí straně je zlo, což je výsledek autorova vyznávání filozofie... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
7.
Harper Lee  ·  Mladá fronta (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (9)
Klasická kniha o dospívání a morálce Maycomb v Alabamě je bezvýznamné ospalé provinční městečko obklopené poli s bavlnou. Ve 30. letech 20. století jsou Spojené státy americké zachváceny hospodářskou krizí, ale ta se obyvatel... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
8.
Karel Čapek  ·  Carpe diem (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB PDF MOBI
Soubor povídek s detektivní zápletkou, obsahující témata z černé kroniky. Zdánlivě neřešitelné záhady jsou tu často logicky vysvětleny, ale nenaznačeno, na čí straně je zlo, což je výsledek autorova vyznávání filozofie... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
9.
Citadela  E-KNIHA
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Vyšehrad (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
V edici Světová próza vychází již ve 5. vydání úplný překlad Saint-Exupéryho Citadely. Text, který se našel v Saint-Exupéryho pozůstalosti, byl z poloviny autorem... (více o eknize)
Naše cena: 240 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
10.
John Steinbeck  ·  Alpress (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (3)
V obsáhlé rodinné kronice, zahrnující události od války Severu proti Jihu až po první světovou válku se autor nechal ispirovat biblickým příběhem Kaina a Ábela. Děj se odehrává v údolí Salina v Severní Kalifornii a román... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
11.
Traja mušketieri  E-KNIHA SK
Alexandre Dumas  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #71 (2)
Mušketieri Athos, Porthos, Aramis a mladý Gaskonec d’Artagnan, ktorý prichádza do Paríža a vďaka trojitému súboju sa stáva ich neodlúčiteľným spojencom, sa stali symbolom priateľstva, odhodlanosti a obetavosti... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
12.
Povídky  E-KNIHA
Jan Balabán  ·  Host (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Souborné vydání povídkové tvorby jednoho z nejvýznamnějších českých autorů posledního dvacetiletí. Povídky nedávno zesnulého Jana Balabána patří ke klenotům české literatury, a to nejen podle kritiky, ale především podle... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 63%) ihned ke stažení
13.
1984  E-KNIHA SK
George Orwell  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (85)
Nové vydanie románu 1984 - jedného z najznámejších diel svetovej literatúry. Spája v sebe prvky spoločensko-politického a vedecko-fantastického románu... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
14.
Oscar Wilde  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V predslove k svojmu jedinému románu Portrét Doriana Graya Oscar Wilde napísal: „Mravné alebo nemravné knihy neexistujú. Kniha môže byť len dobre napísaná, alebo zle napísaná. Nič iné.“ A o pár riadkov nižšie... (více o eknize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
15.
Rajská záhrada  E-KNIHA SK
Ernest Hemingway  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Rajská záhrada ako mnohé iné Hemingwayove diela nesie silnú autobiografickú pečať. Hrdinom je mladý spisovateľ David Bourne a rajskou záhradu sú medové týždne, ktoré trávi so svojou mladučkou manželkou Catherine na juhofrancúzskom... (více o eknize)
Naše cena: 234 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
16.
Anthony Doerr  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (25)
Marie-Laure žije s otcom neďaleko Národného prírodovedného múzea, kde otec pracuje ako kľučiar a zámočník. Šesťročná Marie-Laure prichádza o zrak, a tak otec postaví dokonalú repliku štvrte, kde bývajú, aby sa dcéra naučila... (více o eknize)
Naše cena: 312 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
17.
Fantóm Opery  E-KNIHA SK
Gaston Leroux  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (5)
Fantóm Opery – inšpirácia umelcov, povera riaditeľov, výplod fantázie baletiek, ich matiek, uvádzačiek, šatniarok a vrátničiek? Autora pri pátraní v archívoch Národnej hudobnej akadémie ohromila prekvapujúca spätosť javov... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
18.
David Grossman  ·  Artforum (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Najnovšia kniha súčasného izraelského spisovateľa, majstra slova, výrazného predstaviteľa svojej generácie. Večerné predstavenie standup komika Dovale G.v malom izraelskom meste v ešte menšom suterénnom bare. Publikum si najprv... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 28%) ihned ke stažení
19.
Anna Kareninová  E-KNIHA SK
Lev Nikolajevič Tolstoj  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (15)
Monumentálna epická panoráma spoločenského života v Rusku na začiatku 19. storočia. Hlavná hrdinka Anna Kareninová žije spoločenským životom petrohradskej šľachty, pri istej príležitosti sa osudovo zaľúbi do mladého grófa... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
20.
Anthony Doerr  ·  Moba (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (25)
Příběh slepé francouzské dívky a mladého německého vojáka za druhé světové války, oceněný Pulitzerovou cenou. Marie-Laure žije se svým otcem v Paříži nedaleko Muzea přírodní historie. Její otec má na starosti tisíce zámků... (více o eknize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
123456789 … 75

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička