Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaHumor, satira

Momentálně se v této nabídce nachází 945 titulů

1.
Eduard Bass  ·  Carpe diem (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Humoristická povídka z roku 1922 se stala ikonickou fotbalovou pohádkou pro dospělé. Starý Klapzuba, otec jedenácti zdatných chlapců, přetvoří jejich životní elán do jedinečné fotbalové jedenáctky, která nejdříve raketovou... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
2.
Jerome Klapka Jerome  ·  AudioStory (2017)
Pokud si rádi dopřejete porci starosvětského poklidu, kterému tak dobře sluší slunné odpoledne, nicnedělání a vyprávění zábavných příběhů, potom jste správně sáhli po povídkách anglického humoristy, jehož všichni znají jako a (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
3.
Ondřej Šebesta  ·  Epocha (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Většina ostatních knížek židovských anekdot vychází ze sbírky Karla Poláčka, a je tudíž svázána především s jeho dobou. (více o eknize)
Naše cena: 79 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
4.
Ondřej Šebesta  ·  Epocha (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Malé národy se brání těm velkým často vtipem, i utlačovaní někdy bojují proti utlačovatelům humorem a manželé či manželky pod pantoflem po hospodách baví své přátele historkami o svých ženách či mužích. (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
5.
Milan Kocmánek  ·  Carpe diem (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Milan Kocmánek, karikaturista a ilustrátor, zaujal již svými dvěma předchozími autorskými svazky kreseb, a to tituly Ve víně je sranda (2007) a Sranda z lesů, vod a strání (2009). Závěrečná část jakési pomyslné kreslířské... (více o eknize)
Naše cena: 55 Kč ihned ke stažení
6.
Mikulášovy patálie  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
René Goscinny  ·  Radioservis (2017)
Mikuláš je malý nezbedný kluk s partou kamarádů, kupou bláznivých nápadů a úžasným dětským pohledem na svět. (více o audioknize)
Naše cena: 229 Kč ihned ke stažení
7.
Mark Twain  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Autobiografie Marka Twaina byla poprvé publikována v roce 2010, tedy sto let po jeho smrti. Spíše než o klasickou autobiografii jde o soubor anekdot, „pomluv“ a přemítání o... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
8.
Škola humoru  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Jaroslav Hašek  ·  Socha (2017)
NOVINKA
Autor procestoval – většinou pěšky – celou rakousko-uherskou monarchii i část Německa a své zkušenosti a dojmy uplatňoval ve svých povídkách. Nejlépe se mu dařily humoresky a satiry, v nich zesměšňoval české i cizí maloměšťáct (více o audioknize)
Naše cena: 95 Kč ihned ke stažení
9.
Saturnin (CD MP3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Zdeněk Jirotka a Oldřich Vízner  ·  XYZ (2016)
TOP #4
Poslechněte si slavnou teorii doktora Vlacha o míse s koblihami a jeho další originální nápady, zasmějte se nezapomenutelným příhodám věrného sluhy Saturnina a jeho nepraktického pána, tety Kateřiny a jejího syna Milouše. Tento humoristický... (více o audioknize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Muž jménem Ove  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Fredrik Backman  ·  OneHotBook (2016)
TOP #52
Audiokniha v podání výtečného Jana Vlasáka vypráví o přátelství, které dokáže vrátit chuť do života, i když se mohlo zdát, že ztratil smysl. Někdo ty mameluky přece musí naučit, jak se správně řídí a co to je pořádné auto! (více o audioknize)
Naše cena: 299 Kč ihned ke stažení
11.
Zvonimir Balog  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Preklad Balogovych textov prináša pre čitateľa nielen zábavu a vtip, ale aj možnosť vlastného kreatívneho angažovania sa. Texty inšpirujú a podnecujú k tomu, aby sa čitatelia zamysleli nad... (více o eknize)
Naše cena: 154 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
12.
Humoris causa  E-KNIHA SK
Oskar Hammer  ·  CONSULT SERVICE (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Publikácia sa zameriava na humoristické formy ako sú vtipy, satira, invencie, interpretácie, aforizmy, epigramy. Podáva všestrannú zábavu pre každého kto má trochu zmysel pre humor. (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
13.
Stephen Clarke a Vladimír Hauser  ·  Plus (2015)
TOP #29
Poslechněte si téměř pravdivý a neuvěřitelně vtipný záznam událostí, které se přihodily (nebo nepřihodily) britskému spisovateli a novináři během deseti let, kdy žil ve Francii. Knihu „Merde!“ vydal původně v nákladu 200 výtisků a chtěl ji... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Klapzubova jedenáctka  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Eduard Bass  ·  Radioservis (2016)
TOP #40
Humoristický román Klapzubova jedenáctka napsal Eduard Bass v roce 1922. Těžko jej charakterizovat lépe než jako fotbalovou pohádku pro dospělé. Starý Klapzuba, otec jedenácti zdatných synu, přetvoří jejich životní elán do jedinečné f (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
15.
Miloš Čermák  ·  Publixing Ltd (2016)
TOP #39
Kniha Lovestory ve výtahu a dalších 77 povídek z fleku původně vznikala jako blog.  Původním plánem Miloše Čermáka bylo napsat každý den jednu krátkou povídku. Některé dny vynechal a některé povídky nebyly krátké, ale záměr se v (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
16.
Jak jsem stopoval letadlo  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Stanislav Gálik  ·  BIZBOOKS (2017)
TOP #67
Je krásný, mladý, bohatý, úspěšný. Během jednoho roku se všechno změní: projekty nevychází, přichází o peníze a rozpadá se mu manželství. Jak teď naloží se svým životem? Rozhodne se vyrazit kolem světa. Stopem. Ale ne obyčejný (více o audioknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
17.
Jutta Richter  ·  Perfekt (2017)
NOVINKA
To, ako vidia psy svet sa môžete dozvedieť od ovčiarskeho psa osobne. Anton, ktorého zachránili ochrancovia zvierat, si našiel domov v jednej nemeckej rodine v Münsterlande... (více o knize)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
M. M. Cabicar  ·  E-knihy jedou (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Humorista Martin Macek Cabicar přináší knihu svatebních příhod. Při čtení doporučujeme nejíst a nepít, hrozí nebezpečí uduše.. (více o eknize)
Naše cena: 79 Kč ihned ke stažení
19.
Jeremy Clarkson  ·  Dokořán (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Top Gear je jedním z nejúspěšnějších televizních pořadů všech dob. Vysílá se v 170 zemích, včetně České republiky, a pravidelně jej sleduje více než 350 milionů diváků. A v tom všem má prsty jediná osoba - Jeremy Clarkson... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
20.
Míra Šticha  ·  Computer Media (2013)
Humorná kniha nabitá barevnými nabroušenými vtipy, u kterých se budete za břicho popadat. Dva zkušení autoři Mirek Vostrý a Míra Šticha si nebrali servítky a pustili se prostřednictvím této knihy do všeho běžného dění kolem sebe... (více o knize)
Naše cena: 130 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 48

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dobrá a krásná kniha je ta, která plnými hrstmi rozsévá otazníky. (Jean Cocteau)
Kávička