Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaDalší formy prózy

Momentálně se v této nabídce nachází 2114 titulů

1.
Martin Hilský  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Modernisté pojednávají o čtyřech klíčových osobnostech moderní anglické literatury: o T.S. Eliotovi, Jamesi Joyceovi, Virginii Woolfové a D.H. Lawrenceovi. Ve čtveřici zasvěcených esejí ukazuje Martin Hilský, co jednotliví autoři... (více o knize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Alfred Brendel  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Alfred Brendel je bezesporu jedním z nejvýznamnějších klavíristů a umělců 20. století. Je historicky prvním pianistou, který nahrál kompletní klavírní... (více o eknize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 27%) ihned ke stažení
3.
NOVINKA
Fenomén tzv. časného stáří není u nás pro ženy „v nejlepším věku“ vůbec zpracován. Jako by se čas dámského věku magicky zastavil u číslice 40+. Na český knižní trh proto přicházejí se svou novinkou spoluautorky a dlouholeté profesní i životní... (více o knize)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 27.7.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 6 dní
4.
Robert Silverio  ·  Akademie múzických umění (2017)
NOVINKA
Kniha se zabývá propastmi v komunikaci, mezemi fotografie a jazyka i jejich propojováním, protože jazyk a technický obraz jsou často komplementární. Je pohledem na některé kulturní mantinely těchto médií a původ těchto mantinelů... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
5.
Josef Lada  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Rádi byste dětem vyprávěli o českých tradicích? V této knize vám přiblížíme nejen ty nejznámější svátky, zvyky a obyčeje, ale také zde najdete známá lidová říkadla, písničky i oblíbené pranostiky, které neodmyslitelně... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Patrycjusz Pajak  ·  Academia (2017)
NOVINKA
Kniha je v polském i českém kontextu vůbec první komplexní monografií věnovanou české hrůzostrašné literatuře. Na téměř pěti stech stránkách mapuje její autor vývoj tohoto žánru v širším kontextu dějin české literatury... (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
7.
Vladimír Nahodil  ·  Karolinum (2017)
NOVINKA
Autor se po šedesátileté zkušenosti pozastavuje prostřednictvím řady prožitých etap v oboru na otázkách, jak byl vývoj chirurgie v našich zemích ovlivněn jednotlivými osobnostmi, technickým pokrokem i společenskými a politickými změna (více o knize)
Naše cena: 174 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
8.
Mikuláš Šoóš  ·  Hronka (2017)
NOVINKA
V týchto krátkych a strohých esejistických textoch sa autor pokúša identifikovať, popísať a následne aj demaskovať tie spoločenské javy, a to bez ohľadu na typ režimu, v ktorých sa mu „prichodilo“ žiť, ktorých výskyt deformujú „optimálny“spoločenský... (více o knize)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
9.
Kazimierz Moczarski  ·  Absynt (2017)
NOVINKA
Mnohí si dnes nevieme rady s tým, či s fašistami diskutovať alebo nie. Dokážeme rozhovorom zmeniť svetonázor druhého človeka? Alebo sa máme pokúsiť pochopiť konanie, ktoré sa nám absolútne prieči? Poľský novinár Kazimierz Moczarski inú možnosť ako... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 10.8.2017
10.
Peter Wohlleben  ·  Václav Kazda (2016)
TOP #77 (19)
Německý bestseller Tajný život stromů se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
11.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2017)
AKCE
Haruki Murakami nedává rozhovory, nerad se fotí, a taky připouští, že poměrně nerad rozebírá to, co napsal. Přesto napsal knihu, v níž se vyjadřuje k tématu spisovatelství. Nejsou to eseje v pravém slova smyslu, autor volí takovou formu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
12.
Pavel Stehlík  ·  CPRESS (2017)
NA SKLADĚ
Nová kniha od autora bestselleru Do temnoty zachycuje životní příběhy deseti českých válečných veteránů. Opírá se o osobní rozhovory s vojáky, kteří si prošli zahraniční misí v Afghánistánu, a na jejich základě rozebírá... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
13.
Carlo Rovelli  ·  Dokořán (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Fyzika je opravdovým dobrodružstvím poznání. A moderní fyzika, vzešlá z vědeckých revolucí 20. století, posunula hranice našeho chápání světa daleko za hranice běžné... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
14.
Ladislav Heryán  ·  Vyšehrad (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ladislav Heryán patří k výrazným osobnostem českého veřejného života. Mnoha lidem je znám především jako katolický kněz, který má úzké vztahy k undergroundu, miluje rockovou muziku a mívá bohoslužby na rockových festivalech... (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 53%) ihned ke stažení
15.
Marta Foučková  ·  Nakladatelství Praha (1996)
(5)
Známá autorka napsala tuto knihu, aby poodhalila tajemství života a smrti a ukázala cestu všem těm, kdo váhají a nevědí, proč jsou na světě a jaký je jejich úkol. Autorka se snaží promlouvat k těm, co upřímně hledají... (více o knize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
16.
Anselm Grün a Tomáš Halík  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2017)
NA SKLADĚ
Benediktinský mnich Anselm Grün a český filozof náboženství Tomáš Halík, kteří patří k nejčtenějším autorům současné spirituální literatury v Evropě, napsali společnou knihu. V ní se z různých úhlů, daných též rozdílným typem životního příběhu... (více o knize)
Naše cena: 210 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
17.
Alain de Botton  ·  Kniha Zlín (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Kniha Umění cestovat je jednou z řady originálních esejistických knih, které svého autora proslavily ve třiceti zemích světa. Filozof Alain de Botton se v nich obrací k základním otázkám sužujícím dnešního člověka a nabízí... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
18.
Jeremy Clarkson  ·  Dokořán (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Stamiliony diváků po celém světě znají Jeremyho Clarksona jako obhroublého, chvástavého, hlučného, politicky nekorektního a smrtelně legračního moderátora bláznivého... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
19.
Stefan Zweig  ·  Prostor (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Zweigova kniha, žánrově na pomezí eseje, románu a historické studie, vyšla poprvé ve Vídni v roce 1936, pouhé dva roky před pohlcením autorovy vlasti hitlerovským Německem. Ačkoliv její protagonisté – Castellio, Kalvín a Servet... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
20.
Dalajláma a Ueda Noriyuki  ·  Knižní klub (2015)
Noriyuki Ueda rozmlouvá s Jeho Svatostí dalajlamou. Dalajlama: Co je nejdůležitější. Rozhovory o hněvu, soucitu a lidském konání. Před několika lety vedl významný kulturní antropolog Noriyuki Ueda dvoudenní osobní rozhovor s dalajlamou... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 106

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. (Čínské přísloví )
Kávička