Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieDalší formy prózy

Momentálně se v této nabídce nachází 2159 titulů

1.
Milan Ohnisko  ·  Druhé město (2017)
NOVINKA
Unikátní knižní rozhovor básníka Milana Ohniska se slavným českým rockerem Davidem Kollerem — zpěvákem, bubeníkem, jedním z lídrů kapely Lucie, ale taky neúnavným bojovníkem proti komunistům a zkorumpovaným politikům... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání posíláme ihned
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 19.10.2017
2.
Pavel Kosatík  ·  Paseka (2017)
NOVINKA
Moderní československé a posléze české dějiny zachytila jako nikdo jiný, místo politiků a velkých událostí sledovala v Manželských etudách obyčejné rodiny. Díky unikátní technice sběrného dokumentu, kterou někdo nazývá také posedlostí uplývajícím časem... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání posíláme ihned
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 19.10.2017
3.
Eduard Kejnovský  ·  Cesta (2017)
NOVINKA
Knížka brněnského vědce - genetika Eduarda Kejnovského je mozaikou pestrobarevných střípků myšlenek, pocitů, snů, rozhovorů, do níž autor začlenil vše, co na něj naléhá – krajinu kolem nás a její proměny, lidské hemžení a vztahy mezi lidmi, lidská... (více o knize)
Naše cena: 143 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
4.
Katarzyna Surmiak-Domańska  ·  Absynt (2017)
NOVINKA
Co je to vlastně Ku-klux-klan a jak je vůbec možné, že myšlenky nepatřící do 21. století jsou stále živé a v rozkvětu? Děsivé obrazy hořících pochodní a bílých hábitů totiž nepocházejí ze středověku, jsou poselstvím dneška... (více o knize)
Naše cena: 293 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
5.
Alfred Brendel  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Alfred Brendel je bezesporu jedním z nejvýznamnějších klavíristů a umělců 20. století. Je historicky prvním pianistou, který nahrál kompletní klavírní... (více o eknize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 27%) ihned ke stažení
6.
Carlo Rovelli  ·  Dokořán (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Fyzika je opravdovým dobrodružstvím poznání. A moderní fyzika, vzešlá z vědeckých revolucí 20. století, posunula hranice našeho chápání světa daleko za hranice běžné... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
7.
Ladislav Heryán  ·  Vyšehrad (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ladislav Heryán patří k výrazným osobnostem českého veřejného života. Mnoha lidem je znám především jako katolický kněz, který má úzké vztahy k undergroundu, miluje rockovou muziku a mívá bohoslužby na rockových festivalech... (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 53%) ihned ke stažení
8.
Václav Cílek  ·  Dokořán (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Geolog a oceňovaný esejista Václav Cílek je známý tím, že se k aktuálním problémům světa dokáže vyjádřit nadčasově, z rozmanitých úhlů pohledu, s nadhledem, vtipem i s... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
9.
Alain de Botton  ·  Kniha Zlín (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Kniha Umění cestovat je jednou z řady originálních esejistických knih, které svého autora proslavily ve třiceti zemích světa. Filozof Alain de Botton se v nich obrací k základním otázkám sužujícím dnešního člověka a nabízí... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
10.
Jeremy Clarkson  ·  Dokořán (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Stamiliony diváků po celém světě znají Jeremyho Clarksona jako obhroublého, chvástavého, hlučného, politicky nekorektního a smrtelně legračního moderátora bláznivého... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
11.
Florian Illies  ·  Host (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Panoráma jediného roku, kterým začíná naše přítomnost. 1913: rok, kdy se zdá, že vše je možné. Doba nebývalého rozkvětu, kdy vznikají extrémní umělecká díla, jako by už neměl přijít žádný zítřek. Zároveň je však... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 55%) ihned ke stažení
12.
Svetlana Alexijevič  ·  Absynt (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (19)
Kniha Vojna nemá ženskú tvár najčerstvejšej držiteľky Nobelovej ceny za literatúru Svetlany Alexijevič vychádza v slovenskom preklade už druhý raz. Oproti prvému vydaniu z roku 1990 však ide o rozšírenú verziu, objavujú sa v nej... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
13.
otec Jeroným  ·  Triáda (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Otec Jeroným rád opakoval, že v duchovním životě je třeba „stavět na pevných základech“. Růst v nadpřirozeném životě seznamuje jednoduchým způsobem se zákony života s Bohem. Láska k modlitbě, má-li dojít svého cíle... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
14.
Peter Wohlleben  ·  Tatran (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (20)
Nemecký bestseller Tajný život stromov už druhý rok neopustil miesto v rebríčku najpredávanejších kníh a nadšené ohlasy čitateľov doteraz neustali. Opantaní autorovou mágiou sa ponoria do lesa a stromy sa stanú ich najbližšími... (více o eknize)
Naše cena: 279 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
15.
Štefan Hríb  ·  W PRESS (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (125)
Táto kniha vznikla ako otvorený dialóg o Bohu a človeku. Medzi nebom a peklom je výsledkom dlhých letných rozhovorov Štefana Hríba s Róberom Bezákom, ktoré sa uskutočnili v kláštore redemptoristov... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
16.
Kristin Dombek  ·  Inaque.sk (2017)
NOVINKA
V knihe Sebectvo tých druhých esejistka Kristin Dombek prináša príbeh o tom, ako sa zo zriedkavej klinickej diagnózy stal veľký kultúrny fenomén, úložný priestor pre náš strach a úzkosti z lásky, priateľstva a vzťahov. Autorka sa odosobňuje od hystérie... (více o knize)
Naše cena: 281 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 5.10.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 12 dní
17.
Marián Kuffa  ·  BeneMedia (2017)
NOVINKA
Začítajte sa do pútavého príbehu žakovského farára, ktorý vás inšpiruje. Životopisný portrét kňaza milujúceho tak, ako to ľudia potrebujú, nie ako si zaslúžia. Poznáme ho ako farára zo Žakoviec. Kniha prináša vyše dvestostranový rozhovor začínajúci sa... (více o knize)
Naše cena: 305 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 6.10.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 13 dní
18.
Jana Bžochová-Wild  ·  Európa (2017)
NOVINKA
Kniha esejí Shakespeare. Zooming približuje anglického dramatika z rôznych strán a pozícií. Voľne sa pohybuje v rôznych kultúrno-geografických teritóriách, obdobiach aj žánroch, zaostruje pozornosť raz na veľké celky, inokedy na menšie... Slovenský (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
19.
Meghan Daum  ·  Inaque.sk (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Meghan Daum osobitým štýlom napísala desať silných textov, v ktorých sa konfrontuje s prežívaním smrti svojej matky, rozhodnutím nemať deti a každodennými otázkami, ktoré sú dnes zvyčajne zaobalené do zbytočnej sentimentálnosti. Podľa skratkovitej... (více o knize)
Naše cena: 345 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 3 dnů
20.
Peter Altenberg  ·  Európa (2017)
NOVINKA
Peter Altenberg (1859 – 1919) patrí životom i tvorbou k najoriginálnejším autorom modernej rakúskej literatúry. Vytvoril svojrázne, umelecky jedinečné dielo s neopakovateľným pohľadom na človeka a jeho život. Altenberg je... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 20.10.2017
123456789 … 108

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička