Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaDalší formy prózy

Momentálně se v této nabídce nachází 2054 titulů

1.
Alfred Brendel  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Alfred Brendel je bezesporu jedním z nejvýznamnějších klavíristů a umělců 20. století. Je historicky prvním pianistou, který nahrál kompletní klavírní... (více o eknize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 27%) ihned ke stažení
2.
Robert Sarah a Nicolas Diat  ·  Lúč (2017)
NOVINKA
Kardinál Robert Sarah je jedna z najvýznamnejších osobnosti súčasného katolíckeho sveta. Po jeho veľmi úspešnej knihe Boh alebo nič vychádza jeho ďalšia kniha, v ktorej obhajuje ticho. Je opäť rozhovorom francúzskeho spisovateľa... (více o knize)
Naše cena: 345 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
3.
Pavol Parenička  ·  Matica slovenská (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Kniha esejí Štúr a Hurban, myšlienka a čin približuje, osvetľuje, mapuje a komentovane porovnáva životné osudy, osobnostné profily, svetonázorové postoje, politické, náboženské, filozofické, historické, literárne a estetické náhľady, profesijné... (více o knize)
Naše cena: 270 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
4.
Ján Cikker  ·  G-ATELIÉR (2017)
NOVINKA
Po smrti skladateľa Jána Cikkera a jeho manželky Kataríny sa v pozostalosti našla unikátna zbierka listov umelca, ktoré počas obdobia 1917 –1966 písal a posielal svojej matke. Po preskúmaní korešpondencie bolo zrejmé, že listy sú významným zdrojom... (více o knize)
Naše cena: 567 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
5.
William Dalrymple  ·  Absynt (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Posvätné prostitútky, tanečníci, do ktorých sa prevteľujú bohovia, kŕmiči lebiek i mníška, ktorá sa dobrovoľne vyhladuje na smrť. To nie sú obrázky z ďalekej minulosti, ale zo súčasnej Indie. Vykročíte po rušnej modernej ulici veľkomesta a o pár minút... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
6.
Pavel Stehlík  ·  CPRESS (2017)
NA SKLADĚ
Nová kniha od autora bestselleru Do temnoty zachycuje životní příběhy deseti českých válečných veteránů. Opírá se o osobní rozhovory s vojáky, kteří si prošli zahraniční misí v Afghánistánu, a na jejich základě rozebírá... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
7.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2017)
NA SKLADĚ
Haruki Murakami nedává rozhovory, nerad se fotí, a taky připouští, že poměrně nerad rozebírá to, co napsal. Přesto napsal knihu, v níž se vyjadřuje k tématu spisovatelství. Nejsou to eseje v pravém slova smyslu, autor volí takovou formu... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
8.
Václav Cílek  ·  Dokořán (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Geolog a oceňovaný esejista Václav Cílek je známý tím, že se k aktuálním problémům světa dokáže vyjádřit nadčasově, z rozmanitých úhlů pohledu, s nadhledem, vtipem i s... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
9.
Ladislav Heryán  ·  Vyšehrad (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ladislav Heryán patří k výrazným osobnostem českého veřejného života. Mnoha lidem je znám především jako katolický kněz, který má úzké vztahy k undergroundu, miluje rockovou muziku a mívá bohoslužby na rockových festivalech... (více o eknize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 53%) ihned ke stažení
10.
Carlo Rovelli  ·  Dokořán (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Fyzika je opravdovým dobrodružstvím poznání. A moderní fyzika, vzešlá z vědeckých revolucí 20. století, posunula hranice našeho chápání světa daleko za hranice běžné... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
11.
Marta Foučková  ·  Nakladatelství Praha (1996)
(5)
Známá autorka napsala tuto knihu, aby poodhalila tajemství života a smrti a ukázala cestu všem těm, kdo váhají a nevědí, proč jsou na světě a jaký je jejich úkol. Autorka se snaží promlouvat k těm, co upřímně hledají... (více o knize)
Naše cena: 232 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
12.
Alain de Botton  ·  Kniha Zlín (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Kniha Umění cestovat je jednou z řady originálních esejistických knih, které svého autora proslavily ve třiceti zemích světa. Filozof Alain de Botton se v nich obrací k základním otázkám sužujícím dnešního člověka a nabízí... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
13.
Stefan Zweig  ·  Prostor (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Zweigova kniha, žánrově na pomezí eseje, románu a historické studie, vyšla poprvé ve Vídni v roce 1936, pouhé dva roky před pohlcením autorovy vlasti hitlerovským Německem. Ačkoliv její protagonisté – Castellio, Kalvín a Servet... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
14.
Jeremy Clarkson  ·  Dokořán (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Stamiliony diváků po celém světě znají Jeremyho Clarksona jako obhroublého, chvástavého, hlučného, politicky nekorektního a smrtelně legračního moderátora bláznivého... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
15.
Tomáš Sedláček  ·  65. pole (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Naše životy se za posledních dvacet let díky technologiím změnily k nepoznání. Jak budeme žít v roce 2036? Dvacet předních osobností se v unikátním souboru textů zamýšlí nad budoucností svých oborů i naší společnosti... (více o eknize)
Naše cena: 198 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
16.
Jan Hnízdil  ·  Nakladatelství Lidové noviny (2010)
NA SKLADĚ (10)
Knižní výběr z článků a úvah MUDr. Jana Hnízdila lze vřele doporučit všem, kteří si považují zdraví vlastního i zdraví společnosti a jsou ochotni pro ně něco udělat. Mohou si být jisti, že je četba nejen poučí, nýbrž i povzbudí a pobaví... (více o knize)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Peter Wohlleben  ·  Václav Kazda (2016)
NA SKLADĚ (19)
Německý bestseller Tajný život stromů se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
18.
Svetlana Alexijevič  ·  Pistorius & Olšanská (2017)
NA SKLADĚ
26. dubna 1986 zničila série výbuchů reaktor a budovu 4. energobloku černobylské atomové elektrárny, nacházející se nedaleko od běloruských hranic. Černobylská katastrofa se stala největší technologickou katastrofou 20. století... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
19.
Michaela Losekoot a Miloš Říha  ·  Motto (2016)
NA SKLADĚ (6)
Kdo platí v hospodě? Kdo koho vlastně žádá o ruku a kdo zdržuje, když se odchází z bytu? Žijeme ve světě, který se rychle mění. Tak rychle, že se na některé změny nejsme schopní adaptovat. Novou metou ve vztahu je znát navzájem své heslo k... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
20.
Jindřich Kabát a Karel Janeček  ·  XYZ (2016)
NA SKLADĚ
Karel Janeček, geniální matematik, workoholik, vášnivý sportovec, parašutista, ale hlavně bojovník proti „zlojedům“, filantrop a pozitivní evolucionář... Anebo snad samozvaný spasitel? Jeho jméno nelze přehlédnout, a už vůbec ne ignorovat. Svými názory... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
123456789 … 103

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dobrá a krásná kniha je ta, která plnými hrstmi rozsévá otazníky. (Jean Cocteau)
Kávička