Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaDrama

Momentálně se v této nabídce nachází 508 titulů

1.
Robert Brinda  ·  E-knihy jedou (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Pět scénářůi divadelních her od Roberta Brindy, mistra satiry nápadné i nenápadné, milé i nemilé, chytré i pitomé. (více o eknize)
Naše cena: 79 Kč ihned ke stažení
2.
Jaroslav Vrchlický  ·  Carpe diem (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Komedie z českého prostředí, autor zde použil jako svůj námět mylnou pověst, že císař Karel IV. zakázal na hradě Karlštejně přítomnost žen; dílo bylo zfilmováno 1973 režisérem Zdeňkem Podskalským. Doporučená školní četba. (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
3.
Jiří Voskovec a Jan Werich  ·  Supraphon (1995)
TOP #23
Naše cena: 96 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
4.
J.K. Rowling, Jack Thorne a John Tiffany  ·  Albatros (2016)
NA SKLADĚ (134)
Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou.. (více o knize)
Naše cena: 439 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
5.
Karel Čapek  ·  Omega (2013)
Ve své hře z roku 1937 ukazuje Čapek svou obavu z fašismu a předvídá vypuknutí války. Hlavní postava, soucitný doktor Galén, objeví lék na nebezpečnou nemoc, léčí však jen chudé. Mocné muže – politiky a průmyslníky... (více o knize)
Naše cena: 114 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
6.
August Strindberg  ·  Artur (2011)
Naturalistické drama z roku 1888 bývá označováno jako manifest skandinávského naturalismu. Příběh trojice mladých lidí rozdělených společenským postavením se odehrává za magické svatojanské noci, kdy se dostávají na povrch skryté touhy a vášně... (více o knize)
Naše cena: 62 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Victor Dyk  ·  Artur (2011)
"Představoval jsem si vše jinak," říká don Quijot v závěru hry na smrtelné posteli. Dykova tragédie o pěti dějstvích, kterou diváci nemají možnost po celá desetiletí na českých jevištích vidět, patří mezi významná díla české dramatiky 20. století. (více o knize)
Naše cena: 90 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Alois Jirásek  ·  Artur (2011)
Divadelní hra o čtyřech jednáních... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
William Shakespeare  ·  Omega (2015)
Na dánském hradu Elsinor se začne zjevovat duch bývalého panovníka. Když se setká s princem Hamletem, prozradí mu strašlivé tajemství: Claudius, dánský král, získal trůn zákeřnou vraždou svého předchůdce. Hamlet přislíbí otcovu duchu pomstu... (více o knize)
Naše cena: 190 Kč posíláme do 5 dnů
10.
Alois Mrštík a Vilém Mrštík  ·  Artur (2011)
Klasické české drama z vesnického prostředí. Maryša je jedním z klenotů české divadelní tvorby. Neustále přitahuje významné inscenátory a její inscenace patří velmi často mezi pozoruhodné divadelní počiny... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
William Shakespeare  ·  Atlantis (2016)
Shakespearův Hamlet již po čtyři staletí působí jako „zrcadlo“, které nastavuje každé době „její pravou tvář“. Hra sama však dokazuje, jak složité toto Shakespearovo zrcadlo je. Spíš než o zrcadle bychom měli mluvit o zrcadlení, složitém a proměnlivém div (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Moliére  ·  Artur (2008)
(2)
Lichvář Harpagon, hlavní postava této hořké klasické komedie, se stal synonymem pro lakomce. Ale ani jeho rodina neoplývá skvělými charaktery. Stále živá komedie v moderním překladu V. Mikeše... (více o knize)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Oscar Wilde  ·  Artur (2013)
(1)
Anglický autor irského původu uvádí svou nejúspěšnější komedii podtitulem Lehkovážná komedie pro vážné lidi. Konverzační komedie o lásce a námluvách ve vyšší anglické společnosti, která skýtá autorovi nepřebernou studnici inspirace... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Arthur Miller  ·  Artur (2009)
Jedno z nejvýznamnějších děl americké dramatiky 20. století je kritickým pohledem na moderní zkomercionalizovanou společnost. Příběh rodiny postaršího obchodního cestujícího, která ztrácí kontakt s realitou... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Mario Puzo  ·  Knižní klub (2017)
Puzův poslední román je historickou romancí o rodině Borgiů, kterou slavný autor Kmotra vidí jako předchůdkyni všech pozdějších italských mafiánských klanů. Příběh začíná v roce 1492, kdy kardinál Rodrigo Borgia zakládá dynastii... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Moliére  ·  Artur (2016)
Misantrop bývá považován za Molierovo vrcholné dílo. Obstát ve společnosti i v lásce a nebýt přitom pokrytec – jde to vůbec? „Mít rovnou páteř dnes a stůj co stůj a vždycky, to v dnešní době je čin přímo heroický“, říká jedna z postav hry. Hra na pozadí.. (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
William Shakespeare  ·  Atlantis (2014)
Shakespearova sváteční komedie o lásce, intrikách a lžích, příběh plný překvapení, milostných zvratů, důvtipných pletich i zákeřných pomluv. Mnoho povyku pro nic (Much Ado About Nothing) napsal Shakespeare koncem roku 1598 nebo počátkem roku 1599... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Linda Aronsonová  ·  Akademie múzických umění (2015)
(2)
The 21st Century Screenplay autorky Lindy Aronson je jednou z nejuznávanějších publikací věnovaných psaní filmových scénářů. Autorka na základě klasických scenáristických příruček a pečlivé studie filmů, které zavedená pravidla s úspěchem porušují... (více o knize)
Naše cena: 398 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
19.
William Shakespeare  ·  Atlantis (2005)
Viola převlečená za Cesaria, pan Tobiáš Říhal či Ondřej Třasořitka, kníže ilyrský Orsino , hraběnka Olivie, samolibý puritán Malvolio a moudrý šašek Feste vytvářejí veselicový svět neustálých proměn i pomíjivosti času... (více o knize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Anton Pavlovič Čechov  ·  Artur (2011)
Komedie o čtyřech dějstvích v překladu L. Suchařípy... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 26

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih. (Thomas Carlyle)
Kávička