Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieThriller

Momentálně se v této nabídce nachází 2659 titulů

1.
Ta druhá  E-KNIHA
Michelle Adams  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #7
Irini Harringfordové se rodiče vzdali krátce před jejími čtvrtými narozeninami, aby si mohli nechat doma její starší a psychicky labilní sestru s destruktivními sklony. O mnoho let později jí tato sestra oznamuje, že jejich matka... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
2.
Lora Slámová  ·  TZ-one (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Říká se, že osud člověka je daný, ale co když to není tak úplně pravda… Stačí, když potkáte člověka, který je ve službách vyšší moci, například příslušníkem STB, a váš život se rázem změní. Stanete se lovnou... (více o eknize)
Naše cena: 119 Kč ihned ke stažení
3.
Eva Lassler  ·  Jan Šuba-Makniha.cz (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Utopická osada Fort Cuttler ležící v srdci malého severního státu West Oakshire rozhodně nepatří mezi často navštěvovaná místa. Její obyvatele tvoří chudáci, nemocní a ti, ke kterým se osud otočil zády. O poklidný život... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
4.
Mise Sinaj  E-KNIHA
Gregg Loomis  ·  Mystery Press (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Dva vědci – jeden v Amsterdamu a druhý v Atlantě – jsou zavražděni. Zpočátku se zdá, že mezi nimi existuje jediná spojitost: Lang Reilly. Koneckonců oba muži pracovali pro jeho nadaci. Jenže když někdo po Langovi pro výstrahu... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
5.
Zmizelý  E-KNIHA
C.L. Taylor  ·  Domino (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Pouto mezi matkou a dítětem je nezničitelné. Co když ale matka cosi děsivého skrývá? Čtrnáctiletý Billy uprostřed noci záhadně zmizel z domu. Každý člen rodiny to klade za vinu sobě samému, ale před ostatními pocit provinění... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
6.
Leo Kessler  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Britský kurýrní letoun s přísně tajnými dokumenty na palubě cestou z Káhiry nešťastně zabloudí a havaruje kdesi v jugoslávských horách. Píše se rok 1929 a Stalinův Sovětský svaz usiluje o vyvolání komunistické revoluce v mladém... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
7.
Matthew Reilly  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Jack spolu s patnácti muži unesenými z tajné základny byli vybráni, aby změřili síly při Velkých hrách. Z klání na život a na smrt vzejde v souladu s pradávným rituálem pouze jediný vítěz, ovšem odmítnout účast nepřipadá v... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
8.
Pohřeb  E-KNIHA
Neil Cross  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nathan nikdy nezapomněl na nejhorší noc svého života, kdy náhle a strašlivě zemřela mladá žena. Jenom on a Bob, jeho starý známý, vědí, co se tehdy doopravdy stalo, a míní to tak nechat. Ale o mnoho let později, za jedné deštivé... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
9.
Michelle Richmond  ·  Domino (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
My víme, co je pro vás nejlepší. A donutíme vás to udělat. I kdyby vás to mělo zničit... Novomanželé Alice a Jake. Dokonalý pár, před kterým se rozkládají nekonečné možnosti a šance. Snad i proto dostali od přátel jako svatební... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
10.
Jess Kidd  ·  Host (2017)
NOVINKA
Jako dítě byl Mahony nalezen na schodech sirotčince. Vždycky si myslel, že matka ho buď opustila, nebo zemřela. Když o šestadvacet let později dostane anonymní zprávu, že jí byl násilně odebrán, vydá se do své rodné vesnice Mulderrig, aby zjistil, co se.. (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
11.
Lisa Jackson  ·  Domino (2017)
NOVINKA
Někdy zkrátka vůbec nezáleží na tom, jak rychle utíkáte... Některá místa mají špatnou pověst nezaslouženě. Medvědí brod mezi ně ale nepatří – ten si zlověstnou reputaci zasloužil. Zde totiž příběhy o sériových vrazích... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
12.
Ruth Ware  ·  Leda (2017)
NOVINKA
Novinářka Lo Blacklocková, která píše do cestovatelských časopisů, právě dostala životní šanci: má se spolu s hrstkou cestujících z vyšší společnosti účastnit luxusní okružní plavby po norských fjordech. Soukromá jachta Polární záře se právě vydává na... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 3.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 10 dní
13.
Martin Bečan  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NOVINKA
Jsou města nudná a šedivá, obyčejná, jako lidé v nich. A potom jsou města, ve kterých sněží papír, krysy se mění v stíny a tramvajové koleje tvoří horské dráhy… Když čtveřice přátel objeví mezi domy uličku, která... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 5.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 12 dní
14.
Mary Torjussen  ·  Ikar CZ (2017)
NOVINKA
Hannah je atraktivní, cílevědomá a úspěšná. Ve velké účetní firmě, kde pracuje, ji podle všeho brzy čeká povýšení, a tak se plná elánu vrací ze služební cesty z Oxfordu do Liverpoolu za „svým“ Mattem. Namísto otevřené... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
15.
Tom Bale  ·  BB/art (2017)
NOVINKA
V noci vtrhli do domu mladé milující se rodiny gangsteři a obrátili jí život naruby. To, co zprvu vypadalo jako neškodný omyl – zásilka doručená na nesprávnou adresu –, se během pár hodin pro Alici a Harryho Frenchovy změnilo v noční můru... (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
16.
Allen Eskens  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Allen Eskens ve svém druhém románu sleduje příběh Alexandera Ruperta, zdiskreditovaného policejního detektiva z Minneapolis. Zatímco ho vyšetřuje kárná komise kvůli podezření z korupčního skandálu s drogami, ujímá se Rupert případu, který by mu opět... (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 2.11.2017
17.
Nicolas Tackian  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Anně se přihodil zázrak. Po nehodě a dvou týdnech v kómatu je stále naživu. Je to snad příslib nového začátku? Šance začít znovu se svým synem a manželem? Na druhou stranu se však v té kratičké chvíli, kdy... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 12.10.2017
18.
Hana Hindráková  ·  Alpress (2017)
NOVINKA
Ellen dorazí do Ugandy, země plné bídy, aby na zdejší klinice pomáhala trpícím dětem. Iluze o léčbě ji brzy přejdou. Děti, které dostaly falešné léky na malárii, totiž umírají. Když se Ellen obrátí na tamní Organizaci pro boj s falešnými léky... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
19.
Agnete Friis  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Po smrti matky a odsouzení otce za její vraždu si Ella prošla péčí dánského sociálního systému, mnoha pěstounskými rodinami i polepšovnou. V osmadvaceti letech se stará o jedenáctiletého syna, jedinou rodinu, kterou má. Minulost ji ale stále... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Andrew Peterson  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Je tomu deset let, co po nezdařené operaci v Nikaragui skončila pro specialistu zvláštních operací Nathana McBridea kariéra u CIA. Svých schopností a zkušeností nyní využívá v soukromém sektoru – až do noci, kdy... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 133

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nádobami ducha. (Thomas Mann)
Kávička