Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieDetektivkySlovenské a české detektivky

Momentálně se v této nabídce nachází 99 titulů

1.
Pavel Jansa  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Postarší vědec umírá a jeho dcera se obrací na soukromého detektiva, aby smrt objasnil. Z profesorových zápisků vyplývá, že na stará kolena objevil nejen lásku, ale náhodou také postup pro výrobu nového typu biologické zbraně. (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
2.
Michaela Klevisová  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Výtvarnice Nela po rozchodu s přítelem zůstala sama ve starém mlýně, který původně s partnerem chtěli zrekonstruovat. V téže době bylo v nedalekém lese nalezeno tělo mladé dívky, ucházející se o práci v místních dostihových stájích. Při vyšetřování... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 9.11.2017
3.
12.12.  E-KNIHA
Vítězslav Jareš  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Kapitán Karel Krol vyšetřuje hromadnou vraždu skupiny mladých rebelantských malířek, které si říkají Wild graffiti. Jak tento masakr souvisí s incidentem, jenž se odehrál na česko-rakouských hranicích před skoro čtyřiceti lety? (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Vítězslav Jareš  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V Praze se schyluje k válce mezi znepřátelenými skupinami ruskojazyčné mafie. Důstojník kapitán Karel Krol z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu přitom přijde o kolegu a dlouholetého kamaráda. Aby dosáhl odplaty, musí vzít... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
5.
Dominik Dán  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #74 (50)
Začiatky deväťdesiatych rokov boli hektickým obdobím nielen na oddelení vrážd, ale v celej spoločnosti. Čo sa dialo v Našom Meste automaticky registrovali aj detektívi, a nielen registrovali... (více o eknize)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
6.
Korene zla  E-KNIHA SK
Dominik Dán  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (27)
Vražda na druhom brehu je vyriešená, vrah je zatknutý, oddelenie vrážd si môže na svoje konto pripísať ďalší úspech. Dohody s podsvetím sú uzavreté, život v Našom Meste by sa mohol uberať... (více o eknize)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
7.
Dominik Dán  ·  Slovart (2017)
NOVINKA
Ubehol presne rok od vraždy na brehu rieky a od vraždy Tibora Hakla – jedného z kapitánov Bossa podsvetia. V oboch prípadoch zohrali dôležitú úlohu Krauzove kontakty na... (více o knize)
Naše cena: 324 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 6.12.2017
8.
Lenka Chalupová  ·  Čas (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Společenská beletrie – láska a vztahy – zločin Čeho všeho je schopna žena drasticky toužící po dítěti? Matka, která přišla za podivných okolností o svého potomka?... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč ihned ke stažení
9.
Miloslav Martínek  ·  Cosmopolis (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Na základě archivních dokumentů líčí autor prostřednictvím přímých účastníků, katova pomocníka, vyšetřujícího soudce, syna zavražděného, detektiva, soudního zpravodaje či advokáta) příběhy lidí, které chamtivost... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč ihned ke stažení
10.
Ladislav Beran  ·  Indeart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Čtenáři se v knize setkávají se členy četnické pátračky, řešícími skutečné případy, které se udály ve 30. letech minulého století na Písecku. Autor popisuje případy, které měly celorepublikový ohlas a díky nimž se Písek... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení
11.
Viktorín Šulc  ·  Epocha (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Další svazek pentalogie o historii tuzemské sexuální vraždy postihuje případy z let 1983 až 1992. Znovu tak před čtenářem ožijí kauzy spartakiádního škrtiče Straky, „cesťáků s vraždou“ Kotta a Kutílka nebo krvavé smrti... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 55%) ihned ke stažení
12.
David Nedoma  ·  Moba (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Zlomyslný osud nachystal pro Bočka, nehrdinského druhorozeného syna pánů ze Zvonařic, nejedno překvapení. Když se zdá, že se už celkem dobře vyrovnal s tím, že zbytek života prožije v klášteře, kde má po ruce dostatek dobrého... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
13.
Daniela Fischerová  ·  Mladá fronta (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Detektivní novely Sváteční vraždy navazují na první úspěšnou knihu Tři vraždy a král. Opět potkáváme trojici amatérských pátračů: zkušeného Medarda Krále, jeho výstředního bratra Silvestra a nenápadnou nápovědku... (více o eknize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
14.
Marek Skřipský  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Doba zrychluje, nabírá obrátky, které ženou Československo i Evropu do nebezpečných časů. Druhá polovina třicátých let se nese ve znamení překonání hospodářské krize, dynamického rozvoje a pokroku v mnoha oblastech... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
15.
Vlastimil Vondruška  ·  Tympanum (2016)
Prokurátor krále Přemysla II. Otakara Oldřich z Chlumu a zároveň správce hradu Bezdězu má v pravomoci i vyšetřování a trestání hrdelních zločinů v kraji. Tentokrát řeší krádež trnu z Kristovy koruny; vzácné relikvie, již získal Havel z Lemberka hodlá... (více o audioknize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Vlastimil Vondruška  ·  Tympanum (2016)
Oldřich z Chlumu narazí nedaleko hradu Bezdězu na umírajícího mnicha. Od něho se dozví, že se připravuje zavraždění Přemysla II. Otakara. Okamžitě odjíždí krále varovat. Na Pražském hradě dojde k vraždě muže, který mohl o spiknutí podat svědectví... (více o audioknize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Juraj Červenák  ·  Argo (2017)
(25)
Hrad na hoře Sitno odedávna střeží cestu k bohatým hornickým městům. Kvůli turecké hrozbě je na podzim roku 1599 dobře vyzbrojený a má početnou posádku. Navzdory tomu se z něj ztratí kastelánova dcera. Uprostřed noci, bez jediné stopy... (více o knize)
Naše cena: 253 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 20 dnů
18.
Vlastimil Vondruška  ·  AudioStory (2015)
Kdysi mu pomohla a nyní potřebuje pomoc sama… S majitelkou luxusního nevěstince na Starém Městě pražském se královský písař Jiří Adam z Dobronína v mládí znal. Nyní se se svým pomocníkem bakalářem Petrem a jeho ženou... (více o audioknize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Irena Obermannová  ·  Motto (2017)
NA SKLADĚ
Do bývalého sklářského městečka Vlčí Úpice přijíždí mladá geniální šachistka Alice, aby tu sehrála provinční simultánní partii se členy místního šachistického kroužku Vlček. Krátce po příjezdu však doslova zakopne o mrtvolu místní... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
20.
Viktorín Šulc  ·  Epocha (2015)
Démon v srdci. V duši. V libidu… Další, tedy druhý svazek ojedinělého a mimořádné rozsáhlého díla mapuje historii tuzemské vraždy tentokrát v letech 1981-1992. První díl.... (více o knize)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Známkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává. (Georg Christoph Lichtenberg )
Kávička