Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieDetektivkyHistorické detektivky

Momentálně se v této nabídce nachází 217 titulů

1.
Dominik Dán  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #85 (126)
Žádný rok v Krauzově krátké detektivní kariéře nebyl tak těžký jako rok 1992. Bezpečnostní analytici tvrdili, že na vině byla neuvážená porevoluční totální amnestie, protože vylidnila věznice a zalidnila ulice násilím... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
2.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (3)
Mocný jihočeský velmož Oldřich z Hradce se soukromě obrátí na královského prokurátora a správ­ce severních Čech Oldřicha z Chlumu s prosbou o pomoc. Na jeho panství se totiž začaly dít věci, které jsou nejen proti lidskému rozumu... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
3.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Jubilejní dvacátý příběh královského prokurátora a správce hradu Bezděz Oldřicha z Chlumu se odehrává přímo na Bezdězu a v hlubokých lesích, které ho obklopují. Tajemný zločin pomáhají řešit jako obvykle panoš Ota a velitel... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
4.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Královský písař Jiří Adam z Dobronína nalezne u dveří svého domu těžce zraněného muže. Umírající stihne ještě povědět, že se chystá jakési spiknutí, jenže zemře dřív, než stačí povědět víc. Jiří Adam z Dobronína... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
5.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Mladý rytíř Jiří Adam z Dobronína se stane písařem Královské komory a jeho úkolem je dohlížet na pořádek v Údolí svatého Jáchyma, kde se podařilo nalézt stříbro. Do nové osady se stahují horníci z druhé strany hor a s nimi přicházejí lidé, kteří tu... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
6.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Kniha navazuje na úspěšnou sbírku povídek Krev na lopuchu a skládá se ze dvou částí. V té první je osm příběhů, v nichž jako hlavní vyšetřovatel vystupuje Oldřich z Chlumu a jeho pomocníci panoš Ota a velitel Diviš... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
7.
Zuzana Koubková  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Zemský soud je roku 1318 zavalen žalobami. Skutečné i domnělé oběti válečných událostí se po narovnání mezi šlechtou a králem Janem Lucemburským domáhají odškodnění. Jenže nejvyšší soudní úředník Petr z Rožmberka je... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
8.
Andrew Taylor  ·  Práh (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Naprosto strhující a výtečně napsaná kniha, kterou až do poslední věty nedokážete odložit. Taylorova dokonale propracovaná zápletka a mistrně vykreslené postavy dohromady tvoří mimořádně působivý příběh, jehož hloubce... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 27%) ihned ke stažení
9.
Juraj Červenák  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #98 (25)
Notár Barbarič rieši záhadný zločin na hrade lúpežných rytierov. Hrad na hore Sitno oddávna stráži cestu k bohatým banským mestám. Na jeseň roku 1599 je kvôli tureckej... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
10.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Dobrodružný detektivní příběh, který se odehrává v renesanční Praze. Román vznikl na podkladě autorovy stejnojmenné divadelní hry. Nabízí plno zvratů, napětí, ale i zábavných situací a nečekané rozuzlení... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
11.
Ohnivé znamenie  E-KNIHA SK
Juraj Červenák  ·  Slovart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (67)
Nález ľudských ostatkov v podunajských lesoch privedie Barbariča na stopu bezohľadných lupičov a priekupníkov s otrokmi. Notár si musí zavolať na pomoc Steina a Jaroša. Spolu putujú do Prešporka, ktorý sa po páde Budína stal hlavným... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
12.
Diabol v zrkadle  E-KNIHA SK
Juraj Červenák  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (34)
Nad Viedňou, niekdajším sídlom cisára, sa sťahujú mračná. Špióni biskupa Khlesla zavetrili stopu protestantského sprisahania, ktorého cieľom je likvidácia najvyšších katolíckych hodnostárov... (více o eknize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
13.
Krv prvorodených  E-KNIHA SK
Juraj Červenák  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (80)
Po obrovskom úspechu knihy Mŕtvy na Pekelnom vrchu prichádza druhý prípad kapitána Steina a notára Barbariča zo série historických detektívok. A opäť má najlepšie predpoklady stať sa slovenským bestsellerom roka... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
14.
Imogen Robertsonová  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Anatom a detektiv amatér Gabriel Crowther žije v domnění, že léto roku 1783 bude stejné jako ta ostatní, svěží a voňavé, a že jej stráví bádáním ve své pracovně. Dostane se mu však nečekaného pozvání od sestry... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
15.
Stanislav Češka  ·  Moba (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Hlavními hrdiny a velkomoravskými „detektivy“ jsou opět Slavomír, kníže z mojmírovského rodu, a jeho vikinský přítel Erik. Příběh začíná roku 866 na Veligradu. Kupec Bojata se právě vrátil z Řezna a přináší překvapenému... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
16.
Miloslav Martínek  ·  Cosmopolis (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Na základě archivních dokumentů líčí autor prostřednictvím přímých účastníků, katova pomocníka, vyšetřujícího soudce, syna zavražděného, detektiva, soudního zpravodaje či advokáta) příběhy lidí, které chamtivost... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč ihned ke stažení
17.
Smith & Wesson  E-KNIHA SK
Alessandro Baricco  ·  Slovart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (8)
Slávny taliansky autor Alessandro Baricco už viac ráz potvrdil, že je nielen majstrom románu, ale aj dialógov. Aj vo svojom najnovšom diele pripomína, že umelecká forma je najmä umeleckou fikciou a opisuje aj to, čo nie je pravdepodobné... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
18.
Jozef Karika  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (133)
Dvaja bývalí kamaráti sa nečakane stretnú uprostred hrôz nemeckého koncentračného tábora, stoja však na opačných stranách. Kým bývalý židovský gangster Viktor sa zúfalo snaží zachrániť svojich blížnych, fanatický esesák... (více o eknize)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 57%) ihned ke stažení
19.
František Niedl  ·  Moba (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Lukášovi, platnéřskému tovaryšovi, se podařilo za přispění svého příznivce Lorenza Scorsiniho šťastně uniknout z Prahy, kde mu bylo několikrát ukládáno o život. Co mu asi přinese jeho nový domov, Miláno? Město platnéřských... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
20.
Johanna Marianna Burg  ·  Petrklíč (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Spisovatelka Johanna Marianna Burg předkládá čtenářům mysticko-historický román, ve kterém nás provede neznámým světem prostřednictvím hlavních hrdinů, nesmrtelného hraběte Saint-Germaina a Jakuba Ctibora... (více o eknize)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 54%) ihned ke stažení

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. (anglické přísloví)
Kávička