Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaCitáty, aforismy, dárkové knížky

Momentálně se v této nabídce nachází 866 titulů

1.
Vyšehrad (2017)
NOVINKA
Být táta je úžasné, ale nikdo nikdy netvrdil, že je to snadné. Když táta dorazí domů, je vždycky první „na ráně“. Nástrahami otcovství vás pomůže provést tahle knížka plná inspirativních a vtipných výroků, takže si... (více o knize)
Naše cena: 148 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
2.
Vyšehrad (2017)
NOVINKA
Máte nejlepší zaměstnání na světě, to je jasná věc. Ale jsou dny, že byste spaly, až byste brečely, místo toho však brečí vaše děti a dohání vás k šílenství. Chtělo by to aspoň den volna, ale na to ale můžete rovnou... (více o knize)
Naše cena: 148 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
3.
Ľubomír Feldek  ·  Petit Press (2017)
NOVINKA
Ľubomír Feldek už roky vdychuje svojimi fejtónmi do denníka SME ľudskosť, jemnocit a eleganciu. S pokojom, pokorou a veľkorysosťou človeka, ktorý má veľa spomienok a vie, že tie sú dôležité aj pre ďalšie generácie. Nechce do čitateľa vnášať... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.6.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
4.
Jaroslav Štěpaník  ·  Jaroslav Štěpaník (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Sarkastické šlehy a aforismy o tom, čím deptal socialismus, co rozčiluje na tuzemském kapitalismu, co je k výsměchu a smíchu za všech dob a režimů. V řeči volné i vázané, v abecedním pořadí: od naděje ke skepsi - Od andělů... (více o eknize)
Naše cena: 59 Kč ihned ke stažení
5.
Slovart CZ (2010)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
kolektiv autorů/autorek  ·  Olomouc (1998)
11. diel Myšlenek do kapsy (více o knize)
Naše cena: 37 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
7.
Halina Pawlowská  ·  Motto (2016)
Soubor článků, sloupků, fejetonů, úvah, zamyšlení, příběhů a několik reportáží. Několik desítek krátkých i delších povídek vám skvěle pomůže se odreagovat. Halina Pawlowská má velmi svérázný styl psaní, dokáže vás pobavit a i přinutit k... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Pragma (2012)
Poklady výroků vyslovených velkým čínským filozofem, doplněné ilustracemi. Konfucius nevytvořil žádný systém logiky, etiky či metafyziky. Jeho nauka je souborem zásad a principů lidského chování a žití... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
9.
Hana Pinknerová  ·  Postilla (2010)
(1)
Hana Pinknerová píše své fejetony pro časopis Život víry a pro pravidelný pořad TWR Zadáno pro dámy. Její první knížka Brusinky se setkala s velkým ohlasem... (více o knize)
Naše cena: 151 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
František Nepil  ·  Knižní klub (2013)
Třicet šest drobných textů Františka Nepila, vysílaných původně jako rozhlasové fejetony, v nichž se mu nenapodobitelně povedlo skloubit postupy tohoto polozapomenutého žánru s kontaktním způsobem vyprávění... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Václav Větvička  ·  Vašut (2015)
To, že příroda, stejně tak jako láska, jsou mocné čarodějky, se všeobecně ví, protože s oběma fenomény se každý z nás v životě nejednou setkal. Poznat ale člověka, který v sobě spojuje lásku k přírodě a dar přemýšlet a pohlížet na ni z nejrůznějších... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Kamila Skopová  ·  Akropolis (2011)
Autorka volně navazuje na své předešlé publikace s národopisnou tematikou, respektive její nenásilnou popularizaci. Tentokrát stylizuje knihu do podoby starobylých kalendářů, které bývaly oblíbenou četbou ve venkovských domácnostech. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Paulo Coelho  ·  Knižní klub (2015)
Inspirativní výbor citátů z děl nejoblíbenějšího autora naší doby Paula Coelha je tentokrát zaměřený na originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky o lásce v mnoha jejích podobách, které pronášejí postavy jeho četných románů, ale i autor... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Helen Exley  ·  Slovart CZ (2008)
Pro maminku, jež si zaslouží naši lásku... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Monika Valentová a Martin Veselovský  ·  Ikar CZ (2016)
NA SKLADĚ (1)
Kniha časopisecky úspěšných fejetonů Moniky Valentové, doplněná kresbami jejího muže Martina Veselovského ukazuje z humorného úhlu pohledu temné kouty mateřství. Kojení nemusí být vždy nádherné, strava nemusí být vždy zdravá... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Helen Exley  ·  Slovart CZ (2015)
Radostná a do posledního písmenka optimistická knížka o tom, jak je důležité dívat se dopředu a věřit, že život bude fajn. Uvnitř je 112 citátů - a všechny... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
kolektiv autorů/autorek  ·  Olomouc (1998)
12. diel Myšlenek do kapsy (více o knize)
Naše cena: 37 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 18 dnů
18.
I Can Academy (2017)
NA SKLADĚ TOP #15 (4)
Som idealista je kniha plná citátov, ktoré nie vždy hľadajú riešenie, nie vždy motivujú. Niekedy skrátka len dokonale vystihnú život a ľudí posolstvom, ktoré obsahujú... Niekedy len pomenujú to, čo sme predtým síce cítili, ale nevedeli dať do slov... (více o knize)
Naše cena: 146 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme ihned
19.
Josef Lada  ·  Dialog (2003)
Kniha říkadel doplněná půvabnými Ladovými obrázky... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Antoine Saint-Exupéry de  ·  Pragma (2016)
NA SKLADĚ
Malá útlá knížečka plná krásných citátů z pera Antoine de Saint-Exupéryho, je vhodná pro každého, kdo si oblíbil tuto nezapomenutelnou postavu nejenom francouzské, ale i světové literatury. Na osmačtyřiceti celobarevných... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
123456789 … 44

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní. (Anatole France)
Kávička