Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaČeská próza

Momentálně se v této nabídce nachází 3823 titulů

1.
Martin Váša  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Sedmadvacetiletý (už?!) Martin se snaží. Fakt. Na své blízké si vždy udělá čas, byť na úkor jiných blízkých; články do časopisu, kde pracuje, odevzdává s předstihem, třebaže jsou na hony vzdálené zadání; část výplaty posílá na spořicí účet, aby... (více o knize)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 27.7.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 6 dní
2.
Irena Obermannová  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Do bývalého sklářského městečka Vlčí Úpice přijíždí mladá geniální šachistka Alice, aby tu sehrála provinční simultánní partii se členy místního šachistického kroužku Vlček. Krátce po příjezdu však doslova zakopne o mrtvolu místní... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27.7.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 6 dní
3.
Petr Borkovec  ·  Fra (2017)
NOVINKA
Dvanáct povídek souboru Lido di Dante nás přivádí do letoviska několik kilometrů od Ravenny, v němž se ulice jmenují podle postav Božské komedie. Petr Borkovec (1970) napsal malého průvodce po místě, v němž se proplétají naturisté... (více o knize)
Naše cena: 134 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Sklep  E-KNIHA
Artur Janoušek  ·  Moba (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Vazební věznice. Rozhovor dvou mužů - vraha a novináře. Vrah líčí, jak mu kdosi unesl dítě a zabil ho, on únosce následně vypátral a pomstil se. (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
5.
Jiří Wittek  ·  Brokilon (2017)
NOVINKA
Hlavní hrdina se snaží všechno brát s nadhledem a recesí, ale když mu začne jít o život, sranda ho přechází. Plní se mu sen, poznává věci, o kterých četl v knihách a které viděl ve filmech. Svět plný nekonečných možností... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 16%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Otilie K. Grezlová  ·  Alpress (2017)
NOVINKA
Adam dobrovolně neopustí teplý pelíšek s cateringovou službou a dalšími vymoženosti. Řešením je oženit ho. I když on se ženám nevyhýbá, právě naopak: zlatovlasá Klára, černovlasá Luciana a další ženy k Adamovi patřily, jenomže pouze na dobu určitou... (více o knize)
Naše cena: 243 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 26.7.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 5 dní
7.
Trojhra  E-KNIHA
Blanka Hošková  ·  Jota (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Patříte mezi ty, které vyhrály v loterii a na první dobrou si našly životního partnera, se kterým prožívají spokojený a plnohodnotný partnerský život, anebo jste vybíraly tak dlouho, až jste přebraly či si dokonce nevybraly vůbec? (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
8.
Jan Šmíd  ·  Carpe diem (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Oživené krásy vlasti (1979) bezprostředně navazují na autorovy předchozí Zapomenuté krásy vlasti (1972). Opětovně „v knize ožívají ty krásy, které v naší paměti překryl rušný a bohatý život všedního dne, až se dotkly meze... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč ihned ke stažení
9.
Pavel Bareš  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Píše se rok 2052 a to málo, co po válce ze světa zbylo, halí šero nukleární zimy. Attiona City, jednu z posledních výsep lidské civilizace, zevnitř požírá záhadná epidemie a společenské rozkoly. Zatímco prominentní občané... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
10.
Josef Lada  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Rádi byste dětem vyprávěli o českých tradicích? V této knize vám přiblížíme nejen ty nejznámější svátky, zvyky a obyčeje, ale také zde najdete známá lidová říkadla, písničky i oblíbené pranostiky, které neodmyslitelně... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
11.
Renata Štulcová  ·  Maitrea (2013)
NOVINKA
Faunka Marina vstupuje do třetího ročníku Rafaelovy školy v Lesním sídle krále Pana. Učí se žít v lese, starat se o královy zvířecí mazlíčky a meditovat s Lunou, když jí nastanou starosti. Její maminka se... (více o knize)
Naše cena: 293 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
12.
Jiří Hanibal  ·  Knižní klub (2017)
NOVINKA
V druhé polovině padesátých let devatenáctého století se životem v Praze znechcuený Bedřich Smetana vydává do Goteborgu, kde naváže vztah s Fröjdou Beneckovou. Jejich vášnivá láska však stále naráží nejen na bouřlivou tvorbu génia, ale i na přízrak.. (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
13.
Tomáš Sterneck  ·  Moba (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Na konci června 1618 oblehne vojevůdce vzbouřených českých stavů Jindřich Matyáš Thurn České Budějovice. Vystrašení konšelé jsou připraveni otevřít rebelům brány. Připojení města ke stavovskému povstání však zabrání... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
14.
Hráči  E-KNIHA
Karel Poláček  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Mariáš, karetní hra pro dva až čtyři hráče, se do našich zemí dostala s francouzskými vojáky za Napoleonových tažení. Zdomácněla v klubech, kavárnách i hospodách... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
15.
Stvoření  E-KNIHA
Eugen Liška  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Čmelák je na světě už skoro deset let, a přece si tu pořádně nezvykl. Snad je to tím prostředím uplácaným ze sídlištní šedi, snad lidmi, kteří tu uvízli na mělčině svých snů. Ať je to tak či tak, svět podle Čmeláka... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
16.
Charles Richet  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Základní dílo francouzské metapsychické (parapsychologické) školy z roku 1923, jehož třetí vydání vyšlo v roce 1994 za podpory Mezinárodního Metapsychického Institutu v Paříži. (více o eknize)
Naše cena: 399 Kč  (tedy ušetříte 20%) ihned ke stažení
17.
Očarovaná  E-KNIHA
Hana Hindráková  ·  Alpress (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Kateřina odlétá do Keni čerpat inspiraci pro nový román. Jenže uvidí, něco co neměla, a tím nad sebou vynese rozsudek smrti. Sandra tuší, že se sestře... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
18.
Jana Klimečková  ·  Moba (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V poutavé historické próze sledujeme osudy české dívky za vlády Marie Terezie. Šestnáctiletá Markéta, dcera hajného, se stává komornou kněžny Paarové a odjíždí s ní do Vídně. Leckdo si ji plete se zesnulou princeznou... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
19.
Michaela Klevisová  ·  Motto (2017)
NOVINKA
Ann-Solveig žije v odlehlé vesnici u norského fjordu vysoko za polárním kruhem s mužem, ze kterého má strach. A nikdo jí to nevěří. Pod vlivem své sousedky, psychosomatičky Katrine se rozhodne partnera opustit… ale nakonec místo toho skočí z útesu do... (více o knize)
Naše cena: 222 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 17.8.2017
20.
Hana Kolaříková  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jana otěhotněla, Jana předčasně porodila, Jana přišla o dítě. Co všechno z rodinné historie se může ukázat během šesti neděl? A je osud jedné generace osudem i těch dalších, jako když si lidé přehazují horkou bramboru? (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
123456789 … 192

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví. (George Orwell)
Kávička