popis
Potraviny, nápoje

E-knihy Potraviny, nápoje

V kategorii Potraviny, nápoje se nachází 105 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Výroba vína u malovinařů
Pavel Pavloušek  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
Praktická příručka pro pěstitele, kteří vlastní menší vinohrad a víno si vyrábí často jen pro svoje osobní potěšení, ale někdy postupně přejdou i na profesionální úroveň. Shrnuje nejnovější informace z neustále se... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Kuchařka pod párou
Miroslava Kuntzmannová  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Stravovací požadavky současnosti? Lehká a zdravá kuchyně. Kuchařka pod párou představuje šetrný a zdravý způsob přípravy jídel, který je prověřen nejen několika tisíciletími čínské tradice, ale byl vlastní rovněž našim... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Vše, co byste měli vědět o víně....
Pavel Pavloušek, Pavla Burešová  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha potěší každého, kdo začíná s poznáváním vína a umožní mu rozeznávat jeho vlastnosti, rozlišovat kvalitu, harmonicky skloubit s pokrmy a lépe se orientovat na neustále se zvětšujícím trhu domácích a zahraničních vín... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Život bez pšenice
William R. Davis  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (10)
Víte, že po snědení dvou krajíčků pšeničného chleba vám stoupne krevní cukr víc než po dvou polévkových lžících čistého cukru? Od zavedení stravovacích směrnic v 70. letech, které vyzývaly k omezení příjmu tuků... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Doba jedová 2
Doba jedová 2  E-KNIHA
Jiří Patočka, Anna Strunecká  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (3)
Kniha nabízí poutavé čtení o škodlivých látkách v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích a potravinových doplňcích a životním prostředí vůbec, které jsou reklamou, sdělovacími prostředky a mnohdy i medicínou doporučovány... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 47%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Jídelníček kojenců a malých dětí
Martin Gregora, Dana Zákostelecká  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha, podle které lze opravdu zdravě vařit pro nejmenší děti! Pokud vám není lhostejné, jak se vaše dítě od útlého věku stravuje, je tato příručka určena právě vám. Zkušený pediatr a autor řady vyhledávaných publikací... (více o titulu)
Naše cena: 203 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Zelené smoothie - Revoluce ve výživě
Victoria Boutenko  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (1)
200 receptů a 12 kroků k syrové stravě - Radikální změna přírodní péče o zdraví Odbornice na syrovou stravu Victoria Boutenko, která vytrvale zkoumá a prosazuje přírodní výživu, nabízí v této knize své nejnovější poznatky... (více o titulu)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Zdravá výživa a hubnutí
Václava Kunová  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Diety a hubnutí. Dva fenomény moderní doby. Mnozí se jistě zeptají: Jak ale zhubnout? Která dieta je vlastně ta správná? Otázek je mnoho a stejně i odpovědí. Která metoda je ta pravá a který postup účinný vám poradí právě jedinečná publikace... (více o titulu)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Káva jako životní styl
Martin Pössl  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Určitě se vám už někdy stalo, že jste si pozvali na návštěvu pár přátel a vymýšleli jste jakou specialitu jim připravit. Což takhle tradiční kávu trochu netradičně? Tato kniha vás nenásilnou formou seznámí nejen s tím, odkud k nám káva přišla a jak si... (více o titulu)
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Gurmánské jednohubky
Veronika Zemanová  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Nechte se inspirovat recepty na rozmanité drobné studené i teplé pokrmy. Můžete je podávat jako pohoštění při jakékoliv příležitosti, ať už se jedná o klábosení s kamarádkou u skleničky vína nebo o večírek pro patnáct osob. Nemějte obavy - stačí vám jen.. (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
11.
Pečeme moučníky po celý rok
Lea Filipová  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jedinečná kuchařka, v níž autorka zúročuje své celoživotní zkušenosti při přípravě nejrůznějších druhů moučníků, pečiva a cukroví. Představuje 8 základních těst spolu s vyzkoušenými a osvědčenými recepty, různé "fígle", které přináší dlouholetá praxe... (více o titulu)
Naše cena: 79 Kč okamžitě ke stáhnutí
12.
Vaříme s písničkou
Marie Lišková  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Zpíváte rádi? A ještě raději vaříte? S knížkou äVaříme s písničkouô můžete dělat oboje najednou. Objevte spolu s vašimi dětmi kulinářské umění a nezapomeňte si u toho zazpívat některou ze známých písniček, které jsou uvedeny právě v této publikaci... (více o titulu)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
13.
S výživou zdravě po celý rok
Diana Chrpová  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Prakticky denně slyšíme varování lékařů, že každý druhý člověk v České republice umírá na kardiovaskulární onemocnění. Obyvatelé naší republiky jsou na předním místě v onemocnění rakovinou tlustého střeva a konečníku... (více o titulu)
Naše cena: 76 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Zdravá výživa pro každý den
Jan Piťha, Rudolf Poledne a kolektiv  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Snad každý z nás ocení zbrusu novou knihu, která vychází ze zkušeností a praxe těch nejlepších českých odborníků na výživu. Ti všichni se snaží vyvrátit nepodložené mýty o výživě, které se v české společnosti objevují... (více o titulu)
Naše cena: 166 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Zelenina ve výživě člověka
Karel Kopec  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Renomovaný český autor, prof. Ing. Karel Kopec, DrSc., přináší současný pohled na nezastupitelný význam zeleniny pro zdravou výživu, v níž teprve komplexní masozeleninová strava s dostatečným zastoupením zeleniny jsou předpokladem... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Tradiční pečivo
Tradiční pečivo  E-KNIHA
Milena Habustová, Jiřina Veselská  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace o tradičním lidovém pečení podrobně zachycuje rozmanitost tohoto äřemeslaô v celé jeho šířce. Popisuje původ, druhy i význam pečiva podle krajových odlišností, způsoby přípravy, suroviny včetně zajímavého koření... (více o titulu)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Fitness výživa
Susan Kleiner  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (3)
Žádný jiný výživový program vám nepomůže tak snadno získat svalovou hmotu a redukovat přebytečný tuk jako program Power Eating od Susan Kleiner. Je určen všem sportovcům silových disciplín, vyznavačům fitness, výživovým poradcům.. (více o titulu)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Nudle
Nudle  E-KNIHA
Tomáš Kalina  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Rychlé, jedlé a chutné - to jsou nudlové recepty. Když se navíc inspirujeme japonskou, thajskou, čínskou či evropskou kuchyní, neustále objevujeme a vytváříme nové kombinace chutí. Fantazii se vůbec meze nekladou a mnohdy nás hotové... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč okamžitě ke stáhnutí
19.
Zdravá výživa
Václava Kunová  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
S návody a "zaručenými" tipy, jak zdravě jíst, a díky tomu zůstat štíhlí a fit, se setkáváme na každém kroku. Jak ale najít skutečně zdraví prospěšný přístup k výživě a k péči o svou fyzickou kondici? Buďte ... (více o titulu)
Naše cena: 157 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Čaj jako životní styl
Martin Pössl  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Naučte se spolu s námi přípravu a servírování čajů tak, jak to dělají lovci v Jižní Americe či arabští kočovníci a mniši v Tibetu. Zjistíte, co je jedinečného na české čajové kultuře, a možná se i pro vás stane pití... (více o titulu)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví. (George Orwell)
Kávička