Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Poezie

Momentálně se v této nabídce nachází 2916 titulů

1.
Karel Jaromír Erben  ·  AudioStory (2017)
NOVINKA TOP #56
recituje: Jaroslava Adamová... (více o audioknize)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 6 dnů
2.
John Keats  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA
Stále svěží poezie básníka,jehož osud bývá srovnáván s osudem Karla Hynka Máchy V nepřekonaném překladu Hany Žantovské znovu vychází výbor z básnického díla anglického romantického básníka Johna Keatse (1795–1821), opatřený... (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Sandra Bílová  ·  Klika (2017)
NOVINKA
Srozumitelná a lehkonohá kniha veršů okořeněná humorem, nadsázkou i sebeironií, ve které snadno najdete sebe i se svými každodenními patáliemi. Je ale i lyrická a povznášející a připomene vám, co je pro dnešní ženu tolik... (více o knize)
Naše cena: 203 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Arytmia duše  E-KNIHA SK
Alica Kulihová  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Arytmia duše. Nepravidelnosť, porucha rytmu. Spojenie atypické, nezvyčajné a neobyčajné. To sú práve atribúty, ktoré Alica Kulihová vnáša do svojej básnickej zbierky... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
5.
Miroslav Holub  ·  Carpe diem (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB
Interferon čili O divadle (1986); ve sbírce z druhé poloviny 80., obsahující i oddíl scénických básní, Miroslav Holub s patrným vlivem Vladimíra Holana, T. S. Eliota a Samuela Becketta dochází k dalšímu popření někdejší významové... (více o eknize)
Naše cena: 119 Kč ihned ke stažení
6.
Král Lávra  E-KNIHA
Karel Havlíček Borovský  ·  Carpe diem (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Klasická parafráze pohádky cizího původu o králi Midasovi s oslíma ušima, obsahující narážky na dobovou situaci, tupost, omezenost, zlobu panovníka. Báseň si nese formu parodie historií o hodných panovnících a jejich často... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
7.
Elegie  E-KNIHA
Jiří Orten  ·  Carpe diem (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Pátá Ortenova básnická sbírka byla uspořádána těsně před básníkovou tragickou smrtí. Základní podobou Ortenovy poezie je plachá něha, s níž se chlapecký básník dorozumívá se skutečnosti, jíž je obklopen. Sbírka je souborem... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
8.
Jan Bradáč  ·  Dauphin (2017)
NOVINKA
Básnická sbírka. Prostořeký gentleman, chce se říci po přečtení básní Jana Bradáče. Špičkový manažer, pilot, otec tří dětí a sportovec tělem i duší vás v nich zavede do svého nitra velmi nevtíravým a hlavně neotřelým... (více o knize)
Naše cena: 296 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Ačkoli  E-KNIHA
Miroslav Holub  ·  Carpe diem (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB
Ačkoli (1969), osmá sbírka Miroslava Holuba je pokládána za vrchol jeho tvorby. Kromě klasické formy básní se tu objevuje i útvar lyrické prózy, jakýsi mini-esej. Dosud poměrně optimistický tvůrce tu odhaluje prázdnotu pod povrchem věc (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč ihned ke stažení
10.
Miroslav Holub  ·  Carpe diem (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB
Kam teče krev (1963), pátá básnická sbírka Miroslava Holuba je ze stejného rodu jako sbírky předchozí: Denní služba (1958), Achilles a želva (1960), Slabikář (1961), Jdi a otevří dveře (1961). Jsou to stále verše střízlivé... (více o eknize)
Naše cena: 119 Kč ihned ke stažení
11.
Miroslav Fišmeister  ·  Carpe diem (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha brněnského autora a amatérského přírodovědce sdružuje doposud nevydané texty z let 2007 a 2008, doplněné třemi přílohami. Její krátké básně čtenáře provedou prostorem od australopitéků k žábám a od žluti k aspiku, dlouhá (více o eknize)
Naše cena: 75 Kč ihned ke stažení
12.
Miroslav Holub  ·  Carpe diem (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB
Syndrom mizející plíce (1990), ponorná sbírka s oddíly Synkopy, Symptomy, Syndromy, Synapse. Autor rozvíjí filozofující esej, sytící i hlas jeho poezie. Začíná období skepse ke vědě a stálé nevůle přijímat to... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč ihned ke stažení
13.
Jana Hochmannová  ·  Nakladatelství ŽÁR (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Lyrické, procítěné a každému lidskému srdci blízké básně ostravské spisovatelky a básnířky Jany Hochmanové doprovázejí skvělé fotografie Jiřího Kráčalíka, ředitele Mezinárodního festivalu outdoorových filmů... (více o eknize)
Naše cena: 60 Kč ihned ke stažení
14.
Miroslava Sihelská  ·  MEA2000 (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
„Nie v tom, že sme milovaný, ale v tom, že milujeme je naše šťastie“ Láska je krásna ako ranný východ slnka, láska je slobodná ako škovránok na oblohe, láska je úprimná ako detský úsmev... (více o eknize)
Naše cena: 102 Kč  (tedy ušetříte 60%) ihned ke stažení
15.
Vladimír Dvorščák  ·  MEA2000 (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Zbierka básní je určená na chvíle oddychu. Je v nich ukrytá láska, nádej a trocha detskej duše, ale aj tienisté stránky, tak ako ich neraz prináša život... (více o eknize)
Naše cena: 87 Kč  (tedy ušetříte 60%) ihned ke stažení
16.
Jiný čas...  E-KNIHA
Veronika Soukenková  ·  Veronika Soukenková (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Tři básnické sbírky mladé výtvarnice a básnířky, které vznikly v letech 2011-13, jsou plné něžné, krásné a láskou propletené poezie. Při čtení veršů Vás zasáhne hřejivé slunce, které Vás bude provázet celou knihou... (více o eknize)
Naše cena: 100 Kč ihned ke stažení
17.
Exupérymenty  E-KNIHA
Josef Pepson Snětivý  ·  Čas (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
O Pepsonově třetí básnické sbírce nechme promluvit osobu nejpovolanější, spisovatele a herce Divadla Járy Cimrmana Miloně Čepelku: „Autor stále touží po lásce a dává se jí zraňovat, ví však, že bolest zúrodňuje... (více o eknize)
Naše cena: 50 Kč  (tedy ušetříte 61%) ihned ke stažení
18.
Básně  E-KNIHA
Zbyněk Hejda  ·  Triáda (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Svazek obsahuje revidované znění šesti básnických sbírek Zbyňka Hejdy s texty z let 1957 až 1996. Jsou to sbírky Všechna slast, A tady všude muziky je plno, Blízkosti smrti, Lady Felthamová, Pobyt v sanatoriu a Valse mélancolique... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 23%) ihned ke stažení
19.
Jiří Orten  ·  Carpe diem (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
První básnická sbírka Jiřího Ortena Čítanka jaro obsahuje verše naplněné touhou po bezprostředním dětském vnímání světa, po bezpečí s matkou i v matce. I zde můžeme vnímat všechny atributy Ortenovy poezie: křehkost naplněnou... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
20.
Karel Jaromír Erben  ·  Carpe diem (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Jedna z nejdůležitějších knih českého národního klasicismu či romantismu. Konstantní pojem české literatury Slovem pověst se v ní rozumí příběh, v němž jen výjimečně zazní dějinná paměť (Věštkyně). S výjimkou této... (více o eknize)
Naše cena: 59 Kč ihned ke stažení
123456789 … 146

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čtenář to má dobré - může si své autory vybrat. (Kurt Tucholsky )
Kávička