Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletriePoezie

Momentálně se v této nabídce nachází 2975 titulů

1.
Arytmia duše  E-KNIHA SK
Alica Kulihová  ·  Perfekt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Arytmia duše. Nepravidelnosť, porucha rytmu. Spojenie atypické, nezvyčajné a neobyčajné. To sú práve atribúty, ktoré Alica Kulihová vnáša do svojej básnickej zbierky... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 32%) ihned ke stažení
2.
Miroslav Holub  ·  Carpe diem (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB
Tak zvané srdce (1964): poslední, v pořadí sedmá, z básnických sbírek, jež přinesly témata z lékařského či vědeckého prostředí, napsaná střízlivou formou, nesentimentálně a se značným intelektuálním espritem. (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč ihned ke stažení
3.
Miroslav Holub  ·  Carpe diem (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB
Jdi a otevři dveře (1961), čtvrtá básnická sbírka Miroslava Holuba přináší do poezie, stejně jako sbírky předchozí, „nepoetické jevy“, i když nenápadná tvořivost autorových hrdinů se snaží zlidšťovat okolní svět. (více o eknize)
Naše cena: 109 Kč ihned ke stažení
4.
Miroslav Holub  ·  Carpe diem (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB
Interferon čili O divadle (1986); ve sbírce z druhé poloviny 80., obsahující i oddíl scénických básní, Miroslav Holub s patrným vlivem Vladimíra Holana, T. S. Eliota a Samuela Becketta dochází k dalšímu popření někdejší významové... (více o eknize)
Naše cena: 119 Kč ihned ke stažení
5.
Král Lávra  E-KNIHA
Karel Havlíček Borovský  ·  Carpe diem (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Klasická parafráze pohádky cizího původu o králi Midasovi s oslíma ušima, obsahující narážky na dobovou situaci, tupost, omezenost, zlobu panovníka. Báseň si nese formu parodie historií o hodných panovnících a jejich často... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
6.
Elegie  E-KNIHA
Jiří Orten  ·  Carpe diem (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Pátá Ortenova básnická sbírka byla uspořádána těsně před básníkovou tragickou smrtí. Základní podobou Ortenovy poezie je plachá něha, s níž se chlapecký básník dorozumívá se skutečnosti, jíž je obklopen. Sbírka je souborem... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
7.
Ján Gavura  ·  Skalná ruža (2017)
NOVINKA
Kúpte si túto špeciálnu kolekciu a spolu s titulom Kráľ hlad od nás obdržíte aj knižný darček. Potešiť sa tak môžete knihou básní od Jamesa Wrighta - Červenokrídly drozd, ktorú dostanete úplne zadarmo... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 10 dnů
8.
Ria Vale  ·  Slovart (2017)
NOVINKA
Uplynulo vyše sedemdesiat rokov od doby, keď vyšli dve zbierky poézie pod pseudonymom Ria Valé. Kto mohol vedieť, že autorkou píšucou pod pseudonymom Ria Valé nebol... (více o knize)
Naše cena: 278 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 25.10.2017) obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 5 dní
9.
Alexander Blok  ·  Vydavateľstvo Spolku slovenských spisovateľov (2017)
NOVINKA
Brilantný jazyk, jedinečnosť myšlienkových postupov, originalita a genialita, to všetko sú atribúty, ktoré hovoria o nadčasovej kvalite Blokovej poézie. Hlavné témy jeho poézie našli riešenie v cykle Vlasť (Čo vietor spieva)... (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
10.
Ján Gavura  ·  Skalná ruža (2017)
NOVINKA
Ján Gavura, nositeľ Ceny Ivana Kraska za najlepší debut v slovenčine (Pálenie včiel, 2001), sa po piatich rokoch vracia na literárnu scénu štvrtou básnickou zbierkou Kráľ hlad (2017)... (více o knize)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 10 dnů
11.
Ačkoli  E-KNIHA
Miroslav Holub  ·  Carpe diem (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB
Ačkoli (1969), osmá sbírka Miroslava Holuba je pokládána za vrchol jeho tvorby. Kromě klasické formy básní se tu objevuje i útvar lyrické prózy, jakýsi mini-esej. Dosud poměrně optimistický tvůrce tu odhaluje prázdnotu pod povrchem věc (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč ihned ke stažení
12.
Miroslav Holub  ·  Carpe diem (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB
Kam teče krev (1963), pátá básnická sbírka Miroslava Holuba je ze stejného rodu jako sbírky předchozí: Denní služba (1958), Achilles a želva (1960), Slabikář (1961), Jdi a otevří dveře (1961). Jsou to stále verše střízlivé... (více o eknize)
Naše cena: 119 Kč ihned ke stažení
13.
Miroslav Fišmeister  ·  Carpe diem (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha brněnského autora a amatérského přírodovědce sdružuje doposud nevydané texty z let 2007 a 2008, doplněné třemi přílohami. Její krátké básně čtenáře provedou prostorem od australopitéků k žábám a od žluti k aspiku, dlouhá (více o eknize)
Naše cena: 75 Kč ihned ke stažení
14.
Miroslav Holub  ·  Carpe diem (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB
Syndrom mizející plíce (1990), ponorná sbírka s oddíly Synkopy, Symptomy, Syndromy, Synapse. Autor rozvíjí filozofující esej, sytící i hlas jeho poezie. Začíná období skepse ke vědě a stálé nevůle přijímat to... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč ihned ke stažení
15.
Jana Hochmannová  ·  Nakladatelství ŽÁR (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Lyrické, procítěné a každému lidskému srdci blízké básně ostravské spisovatelky a básnířky Jany Hochmanové doprovázejí skvělé fotografie Jiřího Kráčalíka, ředitele Mezinárodního festivalu outdoorových filmů... (více o eknize)
Naše cena: 60 Kč ihned ke stažení
16.
Miroslava Sihelská  ·  MEA2000 (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
„Nie v tom, že sme milovaný, ale v tom, že milujeme je naše šťastie“ Láska je krásna ako ranný východ slnka, láska je slobodná ako škovránok na oblohe, láska je úprimná ako detský úsmev... (více o eknize)
Naše cena: 102 Kč  (tedy ušetříte 60%) ihned ke stažení
17.
Vladimír Dvorščák  ·  MEA2000 (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Zbierka básní je určená na chvíle oddychu. Je v nich ukrytá láska, nádej a trocha detskej duše, ale aj tienisté stránky, tak ako ich neraz prináša život... (více o eknize)
Naše cena: 87 Kč  (tedy ušetříte 60%) ihned ke stažení
18.
Jiný čas...  E-KNIHA
Veronika Soukenková  ·  Veronika Soukenková (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Tři básnické sbírky mladé výtvarnice a básnířky, které vznikly v letech 2011-13, jsou plné něžné, krásné a láskou propletené poezie. Při čtení veršů Vás zasáhne hřejivé slunce, které Vás bude provázet celou knihou... (více o eknize)
Naše cena: 100 Kč ihned ke stažení
19.
Exupérymenty  E-KNIHA
Josef Pepson Snětivý  ·  Čas (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
O Pepsonově třetí básnické sbírce nechme promluvit osobu nejpovolanější, spisovatele a herce Divadla Járy Cimrmana Miloně Čepelku: „Autor stále touží po lásce a dává se jí zraňovat, ví však, že bolest zúrodňuje... (více o eknize)
Naše cena: 50 Kč  (tedy ušetříte 61%) ihned ke stažení
20.
Básně  E-KNIHA
Zbyněk Hejda  ·  Triáda (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Svazek obsahuje revidované znění šesti básnických sbírek Zbyňka Hejdy s texty z let 1957 až 1996. Jsou to sbírky Všechna slast, A tady všude muziky je plno, Blízkosti smrti, Lady Felthamová, Pobyt v sanatoriu a Valse mélancolique... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 23%) ihned ke stažení
123456789 … 149

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec. (Voltaire )
Kávička