popis
Počítače, internet

E-knihy Počítače, internet

V kategorii Počítače, internet se nachází 152 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Genetické algoritmy a genetické programování
Josef Hynek  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je vhodnou pomůckou pro vysokoškolské studenty technických, přírodovědných a ekonomických směrů, ale vzhledem k obrovské šíři aplikací evolučních algoritmů je určena i širokému spektru manažerů, odborníků a specialistů z nejrůznějších odvětví... (více o titulu)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Zásady a postupy zavádění podnikových informačních systémů
Ivan Vrana, Karel Richta  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha popisuje zásady při budování podnikového informačního systému (IS) a kritické faktory rozhodující o úspěchu či selhání projektu IS. Autoři dávají praktický návod pro postup v jednotlivých fázích zavádění IS. Součástí... (více o titulu)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Provozujte IT jinak
Jaroslav Procházka, Cyril Klimeš  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha prezentuje holistický přístup k agilnímu a štíhlému (Lean) provozu a údržbě, který je postaven na zkušenostech z denní praxe. V prvním oddíle jsou definovány pojmy a současné problémy oblasti provozu a údržby IT... (více o titulu)
Naše cena: 601 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Java 7
Rudolf Pecinovský  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Tato kniha je třetím vydáním populární učebnice programování, která je na našem trhu zcela ojedinělá. Na rozdíl od ostatních učebnic, které se soustředí na výuku syntaxe jazyka a práce s knihovnami, se tato kniha soustředí... (více o titulu)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Programování v Excelu 2010 a 2013
Marek Laurenčík  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jako všechny předchozí verze Excelu, je i nejnovější verze Excel 2013 vybaven vývojářskými nástroji jazyka Visual Basic for Application včetně editoru kódu. To umožňuje vytvářet makra pomocí záznamu, a kromě toho vyvíjet vlastní... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Java 8
Rudolf Pecinovský  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Java 8 je druhým dílem populární učebnice programování, která je na našem trhu zcela ojedinělá. Na rozdíl od ostatních učebnic se totiž nesoustředí na výuku syntaxe jazyka a práce s knihovnami, ale učí čtenáře doopravdy... (více o titulu)
Naše cena: 535 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Algoritmy v jazyku C a C++
Jiří Prokop  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Třetí rozšířené a aktualizované vydání úspěšné knihy naučí čtenáře nejdůležitější algoritmy a umožní mu prohloubit si znalost jazyka C i schopnost samostatné tvorby algoritmů. Kniha se vyznačuje důrazem na zdrojový text... (více o titulu)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
8.
HTML - tvorba jednoduchých internetových stránek
Slavoj Písek  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (3)
Každý z uživatelů internetu jednou zatouží po tom, aby si vytvořil vlastní www stránku. Jak rychle a efektivně svoji touhu po vlastních webových stránkách realizovat vysvětluje již druhé, aktualizované a doplněné vydání této... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Tvorba informačních systémů
Tomáš Bruckner, Jiří Voříšek, Alena Buchalcevová a kolektiv  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Publikace uznávaných autorů shrnuje současné poznání v oblasti analýzy a návrhu podnikových informačních systémů. Je určena jak studentům vysokých škol, tak odborné veřejnosti z podniků a jiných organizací, ve kterých řeší... (více o titulu)
Naše cena: 338 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Word 2013
Tomáš Šimek  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
V této knize se čtenář doví vše podstatné o aplikaci MS Word 2013. Popisují se zde všechny základní informace o tom, jak program spustit, jak se orientovat v jeho prostředí a jak vkládat, upravovat a zpracovávat data. Cílem této knihy... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč okamžitě ke stáhnutí
11.
Word 2010
Mojmír Král  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Ať už chcete začít snadno a rychle pracovat s jedním z nejoblíbenějších textových editorů současnosti nebo jste jeho zkušeným uživatelem a zajímají vás jen nové vlastnosti, možnosti a změny v jeho nejnovější verzi... (více o titulu)
Naše cena: 84 Kč okamžitě ke stáhnutí
12.
Excel 2013
Marek Laurenčík  ·  Grada (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Knížka je určena pro čtenáře, kteří již získali základní zkušenosti s programem MS Excel. Jejím základním bodem je jednotný přístup programu MS Excel k datům, získaných z různých zdrojů, a to k datům zapsaným přímo na listu... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč okamžitě ke stáhnutí
13.
Komunikace na počítači pro seniory
Mojmír Král, David Král  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
K čemu senioři nejčastěji používají počítač? Chtějí komunikovat s rodinou a přáteli, posílat jim fotografie, trochu brouzdat po internetu. A co senioři nechtějí? Zdržovat se programy, funkcemi a podrobnostmi, jež k ničemu... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Palm OS
Ondřej Zaoral  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kapesní počítače na platformě Palm OS jsou oblíbeny pro svoji uživatelskou jednoduchost a přívětivost a s pomocí této praktické příručky se s nimi naučíte skvěle zacházet. První část je věnována kapesnímu počítači jako zařízení a operačnímu systému Palm.. (více o titulu)
Naše cena: 90 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Visio 2003
Tomáš Šimek  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha Visio 2003 - příručka uživatele je jedinečným průvodcem světem tvorby prostorových a organizačních schémat i grafů. Autor vás seznámí čtivou a snadno srozumitelnou formou s uživatelským prostředím, koncepcí tvorby výkresů, funkcemi i tvorbou... (více o titulu)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Works
Marie Franců  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jedinečný průvodce světem sady aplikací Microsoft Works vás uvede do všech tajů a zákoutí práce s dokumenty, tabulkami, prezentacemi a e-maily tak, abyste dokázali nejlépe využít nejen svůj počítač, ale i PDA. Jste-li začátečník nebo mírně pokročilý... (více o titulu)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Nebojte se počítače
Josef Slowík  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Tato kniha je určena naprostým začátečníkům, kteří se chtějí naučit pracovat s počítačem. Autor postupně vysvětluje důležité základy uživatelské práce jako jsou principy ovládání operačního systému a základy ovládání nejvíce používaných programů... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
18.
PowerPoint 2007
Josef Pecinovský  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Každý, kdo stojí před úkolem, jak nejlépe prezentovat svou firmu, zboží či výsledky své práce, ocení skvělého pomocníka v podobě této knihy, jež snadno, rychle a srozumitelnou formou umožní svému čtenáři vytvářet efektní, graficky vyvedené a přehledné... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Access 2007
Access 2007  E-KNIHA
Slavoj Písek  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Každý začátečník, kterého čeká první krok do světa databází, ocení tuto jednoduchou a snadno srozumitelnou knihu, jež ho bez váhání a zbytečné teorie rovnou uvede do klíčové problematiky relačních databází, vytváření a správy tabulek, práce s formuláři... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Bezdrátové sítě Wi-Fi
Radek Horský  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Ať už používáte počítač na cestách a potřebujete se připojit k internetu nebo k jiné síti, či máte doma počítačů více a nechcete se už obtěžovat kabely při jejich vzájemném propojování, pak přesně pro vás jsou zde bezdrátové sítě a tato názorná... (více o titulu)
Naše cena: 55 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutíJedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička