popis
Počítače, internet

E-knihy Počítače, internet

V kategorii Počítače, internet se nachází 156 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Genetické algoritmy a genetické programování
Josef Hynek  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je vhodnou pomůckou pro vysokoškolské studenty technických, přírodovědných a ekonomických směrů, ale vzhledem k obrovské šíři aplikací evolučních algoritmů je určena i širokému spektru manažerů, odborníků a specialistů z nejrůznějších odvětví... (více o titulu)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Access 2007
Access 2007  E-KNIHA
Slavoj Písek  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Každý začátečník, kterého čeká první krok do světa databází, ocení tuto jednoduchou a snadno srozumitelnou knihu, jež ho bez váhání a zbytečné teorie rovnou uvede do klíčové problematiky relačních databází, vytváření a správy tabulek, práce s formuláři... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Programování v Excelu 2000, 2002, 2003
Jaroslav Černý  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace navazuje na knihu Excel 2000, 2002, 2003 — záznam, úprava a programování maker. Autor provede čtenáře událostmi v Excelu, úpravami grafů ve VBA, seznámíte se s moduly objektů a třídami, formuláři, exportem a importem souborů. (více o titulu)
Naše cena: 153 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Online závislosti
Online závislosti  E-KNIHA
Lukas Blinka a kolektiv  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha nabízí psychologický pohled na fenomén závislostí, které se pojí s používáním internetu. Čtenáři zde najdou odpovědi na základní otázky: Co jsou nelátkové závislosti? Proč se internet stal významným faktorem vzniku... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Zásady a postupy zavádění podnikových informačních systémů
Ivan Vrana, Karel Richta  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha popisuje zásady při budování podnikového informačního systému (IS) a kritické faktory rozhodující o úspěchu či selhání projektu IS. Autoři dávají praktický návod pro postup v jednotlivých fázích zavádění IS. Součástí... (více o titulu)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Provozujte IT jinak
Jaroslav Procházka, Cyril Klimeš  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha prezentuje holistický přístup k agilnímu a štíhlému (Lean) provozu a údržbě, který je postaven na zkušenostech z denní praxe. V prvním oddíle jsou definovány pojmy a současné problémy oblasti provozu a údržby IT... (více o titulu)
Naše cena: 601 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Tvorba informačních systémů
Tomáš Bruckner, Jiří Voříšek, Alena Buchalcevová a kolektiv  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Publikace uznávaných autorů shrnuje současné poznání v oblasti analýzy a návrhu podnikových informačních systémů. Je určena jak studentům vysokých škol, tak odborné veřejnosti z podniků a jiných organizací, ve kterých řeší... (více o titulu)
Naše cena: 338 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Java 7
Rudolf Pecinovský  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Tato kniha je třetím vydáním populární učebnice programování, která je na našem trhu zcela ojedinělá. Na rozdíl od ostatních učebnic, které se soustředí na výuku syntaxe jazyka a práce s knihovnami, se tato kniha soustředí... (více o titulu)
Naše cena: 493 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Word 2010
Mojmír Král  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Ať už chcete začít snadno a rychle pracovat s jedním z nejoblíbenějších textových editorů současnosti nebo jste jeho zkušeným uživatelem a zajímají vás jen nové vlastnosti, možnosti a změny v jeho nejnovější verzi... (více o titulu)
Naše cena: 84 Kč okamžitě ke stáhnutí
10.
Programování v Excelu 2010 a 2013
Marek Laurenčík  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jako všechny předchozí verze Excelu, je i nejnovější verze Excel 2013 vybaven vývojářskými nástroji jazyka Visual Basic for Application včetně editoru kódu. To umožňuje vytvářet makra pomocí záznamu, a kromě toho vyvíjet vlastní... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Java 8
Rudolf Pecinovský  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Java 8 je druhým dílem populární učebnice programování, která je na našem trhu zcela ojedinělá. Na rozdíl od ostatních učebnic se totiž nesoustředí na výuku syntaxe jazyka a práce s knihovnami, ale učí čtenáře doopravdy... (více o titulu)
Naše cena: 535 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Algoritmy v jazyku C a C++
Jiří Prokop  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Třetí rozšířené a aktualizované vydání úspěšné knihy naučí čtenáře nejdůležitější algoritmy a umožní mu prohloubit si znalost jazyka C i schopnost samostatné tvorby algoritmů. Kniha se vyznačuje důrazem na zdrojový text... (více o titulu)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Palm OS
Ondřej Zaoral  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kapesní počítače na platformě Palm OS jsou oblíbeny pro svoji uživatelskou jednoduchost a přívětivost a s pomocí této praktické příručky se s nimi naučíte skvěle zacházet. První část je věnována kapesnímu počítači jako zařízení a operačnímu systému Palm.. (více o titulu)
Naše cena: 90 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Visio 2003
Tomáš Šimek  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha Visio 2003 - příručka uživatele je jedinečným průvodcem světem tvorby prostorových a organizačních schémat i grafů. Autor vás seznámí čtivou a snadno srozumitelnou formou s uživatelským prostředím, koncepcí tvorby výkresů, funkcemi i tvorbou... (více o titulu)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Works
Marie Franců  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jedinečný průvodce světem sady aplikací Microsoft Works vás uvede do všech tajů a zákoutí práce s dokumenty, tabulkami, prezentacemi a e-maily tak, abyste dokázali nejlépe využít nejen svůj počítač, ale i PDA. Jste-li začátečník nebo mírně pokročilý... (více o titulu)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Nebojte se počítače
Josef Slowík  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Tato kniha je určena naprostým začátečníkům, kteří se chtějí naučit pracovat s počítačem. Autor postupně vysvětluje důležité základy uživatelské práce jako jsou principy ovládání operačního systému a základy ovládání nejvíce používaných programů... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
17.
PowerPoint 2007
Josef Pecinovský  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Každý, kdo stojí před úkolem, jak nejlépe prezentovat svou firmu, zboží či výsledky své práce, ocení skvělého pomocníka v podobě této knihy, jež snadno, rychle a srozumitelnou formou umožní svému čtenáři vytvářet efektní, graficky vyvedené a přehledné... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Bezdrátové sítě Wi-Fi
Radek Horský  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Ať už používáte počítač na cestách a potřebujete se připojit k internetu nebo k jiné síti, či máte doma počítačů více a nechcete se už obtěžovat kabely při jejich vzájemném propojování, pak přesně pro vás jsou zde bezdrátové sítě a tato názorná... (více o titulu)
Naše cena: 55 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Windows 7
David Procházka  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jste úplní začátečníci a potřebujete poradit s novou verzí Windows? Pak je pro vás tato kniha ta pravá. Bleskově a přehledně vás provede operačním systémem Windows 7 od jeho instalace, přes seznámení s jeho ovládáním, nastavení periferií a systémových... (více o titulu)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Windows Vista
Windows Vista  E-KNIHA
David Procházka  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Patříte-li mezi nové uživatele nejnovějšího operačního systému z dílny Microsoftu a nechcete se ztratit ve zcela novém uživatelském rozhraní a všech novinkách, které tento revoluční operační systém přináší, pak jistě využijete tuto drobnou knížečku, jež.. (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutíK dobré knize je třeba dobrých čtenářů. (Victor Hugo )
Kávička