popis
Počítače, internet

E-knihy Počítače, internet

V kategorii Počítače, internet se nachází 170 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Programování v Excelu 2010 a 2013
Marek Laurenčík  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jako všechny předchozí verze Excelu, je i nejnovější verze Excel 2013 vybaven vývojářskými nástroji jazyka Visual Basic for Application včetně editoru kódu. To umožňuje vytvářet makra pomocí záznamu, a kromě toho vyvíjet vlastní... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Myslíme v jazyku Perl
František Dařena  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Orientujete-li se na vysoce profesionální webovou tvorbu a nestačí-li vám PHP pro realizaci vašich představ, pak právě Perl je tou nejvhodnější volbou. Kniha je určena všem zájemcům, kteří se chtějí s jazykem Perl poprvé seznámit... (více o titulu)
Naše cena: 483 Kč okamžitě ke stáhnutí
3.
Linux
Martin Kysela  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
V této knize získá čtenář základní povědomí o správě operačního systému GNU/Linux a naučí se řešit nejčastější problémy, které se mohou při práci s tímto systémem naskytnout. Autor probírá jak oblast instalace a základní.. (více o titulu)
Naše cena: 137 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Hardware pro začátečníky
Dagmar Šimková  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Nemusíte být ani začátečník v práci s počítačem, ani uživatel s pokročilými znalostmi software, aby vás na adresu hardware netrápila vyjádření vašeho okolí či tisku ve stylu: "kdo by to neznal" či "jak jistě... (více o titulu)
Naše cena: 90 Kč okamžitě ke stáhnutí
5.
Genetické algoritmy a genetické programování
Josef Hynek  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je vhodnou pomůckou pro vysokoškolské studenty technických, přírodovědných a ekonomických směrů, ale vzhledem k obrovské šíři aplikací evolučních algoritmů je určena i širokému spektru manažerů, odborníků a specialistů z nejrůznějších odvětví... (více o titulu)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Access 2007
Access 2007  E-KNIHA
Slavoj Písek  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Každý začátečník, kterého čeká první krok do světa databází, ocení tuto jednoduchou a snadno srozumitelnou knihu, jež ho bez váhání a zbytečné teorie rovnou uvede do klíčové problematiky relačních databází, vytváření a správy tabulek, práce s formuláři... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Programování v Excelu 2000, 2002, 2003
Jaroslav Černý  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace navazuje na knihu Excel 2000, 2002, 2003 — záznam, úprava a programování maker. Autor provede čtenáře událostmi v Excelu, úpravami grafů ve VBA, seznámíte se s moduly objektů a třídami, formuláři, exportem a importem souborů. (více o titulu)
Naše cena: 153 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Podnikové informační systémy
Josef Basl, Roman Blažíček  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Třetí, výrazně přepracované a aktualizované vydání uznávané publikace zohledňuje dynamický vývoj v oblasti podnikových informačních systémů a zejména nové požadavky kladené na informační systémy ze strany podniků... (více o titulu)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Algoritmy v jazyku C a C++
Jiří Prokop  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Třetí rozšířené a aktualizované vydání úspěšné knihy naučí čtenáře nejdůležitější algoritmy a umožní mu prohloubit si znalost jazyka C i schopnost samostatné tvorby algoritmů. Kniha se vyznačuje důrazem na zdrojový text... (více o titulu)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Online závislosti
Online závislosti  E-KNIHA
Lukas Blinka a kolektiv  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha nabízí psychologický pohled na fenomén závislostí, které se pojí s používáním internetu. Čtenáři zde najdou odpovědi na základní otázky: Co jsou nelátkové závislosti? Proč se internet stal významným faktorem vzniku... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Palm OS
Ondřej Zaoral  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kapesní počítače na platformě Palm OS jsou oblíbeny pro svoji uživatelskou jednoduchost a přívětivost a s pomocí této praktické příručky se s nimi naučíte skvěle zacházet. První část je věnována kapesnímu počítači jako zařízení a operačnímu systému Palm.. (více o titulu)
Naše cena: 90 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Aplikační služby IS/ICT formou ASP
Jiří Voříšek, Jan Pavelka  ·  Grada (2003)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Ekonomická recese a prasknutí tzv. internetové bubliny přivedly na přelomu tisíciletí mnohé manažery k přehodnocení investic do informačních systémů a informačních a komunikačních technologií (IS/ICT), aby IS/ICT byly dimenzovány podle potřeb výroby... (více o titulu)
Naše cena: 153 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Visio 2003
Tomáš Šimek  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha Visio 2003 - příručka uživatele je jedinečným průvodcem světem tvorby prostorových a organizačních schémat i grafů. Autor vás seznámí čtivou a snadno srozumitelnou formou s uživatelským prostředím, koncepcí tvorby výkresů, funkcemi i tvorbou... (více o titulu)
Naše cena: 139 Kč okamžitě ke stáhnutí
14.
Works
Marie Franců  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jedinečný průvodce světem sady aplikací Microsoft Works vás uvede do všech tajů a zákoutí práce s dokumenty, tabulkami, prezentacemi a e-maily tak, abyste dokázali nejlépe využít nejen svůj počítač, ale i PDA. Jste-li začátečník nebo mírně pokročilý... (více o titulu)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Outlook 2003
Rostislav Zedníček  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Program Outlook poskytuje vedle elektronické pošty také nabídku vytváření kontaktů, plánování úkolů, vedení deníku nebo zaznamenávání poznámek. Se základními možnostmi Outlooku 2003 vás přehlednou a čtivou formou seznámí právě tato kniha, která je... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Nebojte se počítače
Josef Slowík  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Tato kniha je určena naprostým začátečníkům, kteří se chtějí naučit pracovat s počítačem. Autor postupně vysvětluje důležité základy uživatelské práce jako jsou principy ovládání operačního systému a základy ovládání nejvíce používaných programů... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
17.
PowerPoint 2007
Josef Pecinovský  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Každý, kdo stojí před úkolem, jak nejlépe prezentovat svou firmu, zboží či výsledky své práce, ocení skvělého pomocníka v podobě této knihy, jež snadno, rychle a srozumitelnou formou umožní svému čtenáři vytvářet efektní, graficky vyvedené a přehledné... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Access 2003
Slavoj Písek  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha zkušeného autora se stane vítaným pomocníkem pro každého začátečníka, kterého čeká první krok do světa databází v doprovodu programu Access 2003. Naučíte se vytvářet tabulky a relace mezi nimi, dozvíte se, co jsou to formuláře a jak tisknout data... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Bezdrátové sítě Wi-Fi
Radek Horský  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Ať už používáte počítač na cestách a potřebujete se připojit k internetu nebo k jiné síti, či máte doma počítačů více a nechcete se už obtěžovat kabely při jejich vzájemném propojování, pak přesně pro vás jsou zde bezdrátové sítě a tato názorná... (více o titulu)
Naše cena: 55 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Windows 7
David Procházka  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jste úplní začátečníci a potřebujete poradit s novou verzí Windows? Pak je pro vás tato kniha ta pravá. Bleskově a přehledně vás provede operačním systémem Windows 7 od jeho instalace, přes seznámení s jeho ovládáním, nastavení periferií a systémových... (více o titulu)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutíKnihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička