Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Počítače, internet

Momentálně se v této nabídce nachází 3420 titulů

1.
Gaming 7  E-KNIHA
Monument (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
GAMING je časopis zabývající se děním na poli her. Autoři tohoto dvouměsíčníku se snaží prostřednictvím článků zprostředkovat čtenářům informace o počítačových i konzolových hrách. (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
2.
Gaming 8  E-KNIHA
Kolektiv autorů  ·  Monument (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
GAMING je časopis zabývající se děním na poli her. Autoři tohoto dvouměsíčníku se snaží prostřednictvím článků zprostředkovat čtenářům informace o počítačových i konzolových hrách. (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
3.
Rudolf Pecinovský  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Novinky programu Java 9 - nový nástroj JShell, který byl nově zařazen do základní sestavy nástrojů jazyka a platformy Java. Kniha vychází pouze elektronicky v Edici pro netrpělivé a je určena čtenářům, kteří již znají základní... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
4.
CooBoo (2015)
NA SKLADĚ (5)
Nejen příručka pro mladé JůTubery, kteří propadli fenoménu internetových videí. Prozrazuje tipy a triky od těch nejúspěšnějších českých YouTuberů. Nakoukněte jim pod pokličku! Získejte zákulisní informace o... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Michal Lalík  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tato knihy byla napsána na přímou žádost seniorů, což jsou uživatelé s vlastními specifiky a potřebami. Větši část populace je dnes tvořena seniory, kteří chtějí používat e-mail či facebook pro komunikaci se svou rodinou... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Miroslav Virius  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Chcete-li začít s programováním, máte v ruce správnou knihu. Je určena naprostým začátečníkům, kteří sice umějí pracovat s počítačem, ale nikdy neprogramovali. Najdete v ní kurs programovacího jazyka Pascal, který navrhl... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč ihned ke stažení
7.
Ondřej Neff  ·  Computer Press (2015)
(3)
O tom, že popularita digitální fotografie raketově roste a každý nový fotograf musí držet krok s jejím překotným rozvojem, se doslechnete na každém rohu. Ale ani nejmodernější technika nemusí zaručit uspokojivý výsledek, který je hodný... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Cube Kid  ·  Computer Press (2017)
NA SKLADĚ
Stát se bojovníkem, to není žádná legrace. Nestačí jen chodit do školy a být mezi nejlepšími. Ve vesnici je pořád živo – mám nového mazlíčka (a je to maličký slizounek), jde po mně parta spolužáků, co si taky brousí zuby na kar (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
CooBoo (2017)
NA SKLADĚ
Vstupte do světa jůtuberských hvězd již počtvrté! Zajímá vás, proč Carrie Kirsten netočí klasická holčičí videa? Jaký je Johnny Valda v soukromí? Proč nepoužívá Veronika Spurná na YouTube přezdívku? Jak dlouho na svých videích pracuje Zachy a proč... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
10.
Marek Laurenčík  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Jako všechny předchozí verze Excelu, je i nejnovější verze Excel 2013 vybaven vývojářskými nástroji jazyka Visual Basic for Application včetně editoru kódu. To umožňuje vytvářet makra pomocí záznamu, a kromě toho vyvíjet vlastní... (více o eknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
11.
Aimee Song a Diane von Furstenberg  ·  Harry Abrams (2016)
NA SKLADĚ
With 3 million Instagram fans and counting, Aimee Song knows a thing or two about taking the perfect Instagram photo. In Capture Your Style, Song reveals the secrets behind creating the ultimate feed and breaks down the ... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Lucie Šestáková  ·  Computer Press (2013)
(2)
Zajímá vás redakční systém WordPress, ale neumíte jej plně ovládat? Chcete si vytvořit plnohodnotné a lehce ovladatelné webové stránky, které nebudou vyhledávače ignorovat? Pak už nemusíte dál brouzdat Internetem a pročítat desítky návodů. V této knize... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Jiří Kroužek a Olga Kuldová  ·  Fortuna (2008)
Publikace obsahuje nácvik psaní desetiprstovou metodou na klávesnici počítačů. Dále zahrnuje normalizovanou úpravu písemností, úlohy pro přepis textů s korekturními znaménky, nácvik přesnosti a rychlosti psaní, zpracování textů... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Zuzana Šochová a Eduard Kunce  ·  Computer Press (2014)
Pracujete jako vývojáři v týmu? Chcete pracovat efektivněji? Seznamte se s agilními metodami, pomocí nichž budete vyvíjet rychleji, efektivněji, s menším počtem chyb... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Computer Press (2016)
Všechny tipy, triky, fakta a rekordy k Pokémon GO na jednom místě. S kompletním seznamem všech Pokémonů získáš perfektní přehled o svých úspěších ve hře, která dokázala zvednout celý svět ze židlí. V první části najdeš rady a... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Lukas Blinka a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2016)
Kniha nabízí širší odborné veřejnosti psychologický pohled na fenomén závislostí, které se pojí s používáním internetu. Vzhledem k rozšíření digitálních technologií do každodenního života se tato problematika stala veřejně diskutovaným tématem... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
17.
Philip Zimbardo a Nikita D. Coulombová  ·  Grada (2017)
Jak se mají mladí muži v dnešním světě? Mezinárodně uznávaný psycholog Philip Zimbardo ve spolupráci s kolegyní Nikitou Coulombovou ukazují, jak se mužnost ocitá v krizi. Upozorňují na zoufalou neschopnost současných mladíků dospět a odolat nástrahám... (více o knize)
Naše cena: 436 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
18.
Drahoslav Dvořák a Jan Kališ  ·  Computer Press (2013)
Microsoft Project 2013 poskytuje uživatelům komfortní prostředí na plánování a řízení projektů. S průvodcem od předních českých odborníků a autorů zvládnete tento sofistikovaný nástroj plně používat, spravovat rozpracované projekty... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
CooBoo (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ (1)
Poznej svoje jůtuberské hvězdy! Už potřetí vám ukážeme to nejlepší ze světa internetových videí! Co je Vadakův životní sen? Kdy dostala první pusu Míša z kanálu Stylewithme? S kým by jednou rád natáčel DenisTV a jak sama sebe popisuje... (více o knize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 28%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Dagmar Šimková  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Nemusíte být ani začátečník v práci s počítačem, ani uživatel s pokročilými znalostmi software, aby vás na adresu hardware netrápila vyjádření vašeho okolí či tisku ve stylu: "kdo by to neznal" či "jak jistě... (více o eknize)
Naše cena: 90 Kč ihned ke stažení
123456789 … 171

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. (Voltaire)
Kávička