popis
Počítače, internet

E-knihy Počítače, internet

V kategorii Počítače, internet se nachází 106 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Tvorba informačních systémů
Tomáš Bruckner, Jiří Voříšek, Alena Buchalcevová a kolektiv  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Publikace uznávaných autorů shrnuje současné poznání v oblasti analýzy a návrhu podnikových informačních systémů. Je určena jak studentům vysokých škol, tak odborné veřejnosti z podniků a jiných organizací, ve kterých řeší... (více o titulu)
Naše cena: 338 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Word 2010
Mojmír Král  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Ať už chcete začít snadno a rychle pracovat s jedním z nejoblíbenějších textových editorů současnosti nebo jste jeho zkušeným uživatelem a zajímají vás jen nové vlastnosti, možnosti a změny v jeho nejnovější verzi... (více o titulu)
Naše cena: 84 Kč okamžitě ke stáhnutí
3.
Komunikace na počítači pro seniory
Mojmír Král, David Král  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
K čemu senioři nejčastěji používají počítač? Chtějí komunikovat s rodinou a přáteli, posílat jim fotografie, trochu brouzdat po internetu. A co senioři nechtějí? Zdržovat se programy, funkcemi a podrobnostmi, jež k ničemu... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Open Source software
Bohumír Štědroň  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Cílem publikace je představit čtenářům charakteristiku open-source software a otevřených formátů. Hlavní důraz bude kladem především na posílení bezpečnosti informačních systémů díky využívání open source software... (více o titulu)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Podnikové informační systémy
Josef Basl, Roman Blažíček  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Třetí, výrazně přepracované a aktualizované vydání uznávané publikace zohledňuje dynamický vývoj v oblasti podnikových informačních systémů a zejména nové požadavky kladené na informační systémy ze strany podniků... (více o titulu)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Word 2013
Tomáš Šimek  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
V této knize se čtenář doví vše podstatné o aplikaci MS Word 2013. Popisují se zde všechny základní informace o tom, jak program spustit, jak se orientovat v jeho prostředí a jak vkládat, upravovat a zpracovávat data. Cílem této knihy... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč okamžitě ke stáhnutí
7.
Programování v Excelu 2010 a 2013
Marek Laurenčík  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jako všechny předchozí verze Excelu, je i nejnovější verze Excel 2013 vybaven vývojářskými nástroji jazyka Visual Basic for Application včetně editoru kódu. To umožňuje vytvářet makra pomocí záznamu, a kromě toho vyvíjet vlastní... (více o titulu)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Excel 2013
Marek Laurenčík  ·  Grada (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Knížka je určena pro čtenáře, kteří již získali základní zkušenosti s programem MS Excel. Jejím základním bodem je jednotný přístup programu MS Excel k datům, získaných z různých zdrojů, a to k datům zapsaným přímo na listu... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč okamžitě ke stáhnutí
9.
Online závislosti
Online závislosti  E-KNIHA
Blinka Lukas a kolektiv  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha nabízí psychologický pohled na fenomén závislostí, které se pojí s používáním internetu. Čtenáři zde najdou odpovědi na základní otázky: Co jsou nelátkové závislosti? Proč se internet stal významným faktorem vzniku... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Genetické algoritmy a genetické programování
Josef Hynek  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je vhodnou pomůckou pro vysokoškolské studenty technických, přírodovědných a ekonomických směrů, ale vzhledem k obrovské šíři aplikací evolučních algoritmů je určena i širokému spektru manažerů, odborníků a specialistů z nejrůznějších odvětví... (více o titulu)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Windows 7
David Procházka  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jste úplní začátečníci a potřebujete poradit s novou verzí Windows? Pak je pro vás tato kniha ta pravá. Bleskově a přehledně vás provede operačním systémem Windows 7 od jeho instalace, přes seznámení s jeho ovládáním, nastavení periferií a systémových... (více o titulu)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Windows Vista
Windows Vista  E-KNIHA
David Procházka  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Patříte-li mezi nové uživatele nejnovějšího operačního systému z dílny Microsoftu a nechcete se ztratit ve zcela novém uživatelském rozhraní a všech novinkách, které tento revoluční operační systém přináší, pak jistě využijete tuto drobnou knížečku, jež.. (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Aplikace moderních informačních technologií v řízení firmy
Milena Tvrdíková  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Srozumitelná publikace nabízí ucelený přehled o současných možnostech efektivního využití informačních a komunikačních technologií (ICT) ve firmách a jiných organizacích. Manažeři, podnikatelé, studenti VŠ a další uživatelé informačních systémů (IS)... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
První kroky s internetem
David Procházka  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha jedinečným a srozumitelným způsobem pomůže nezkušenému uživateli s těžkými začátky na internetu. Čtenář se dozví, jak využívat internetový prohlížeč, jak nejlépe na internetu nalézt požadované informace, jak založit... (více o titulu)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Pinnacle Studio 14
Pinnacle Studio 14  E-KNIHA
Josef Pecinovský  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Vlastníte videokameru a počítač? Pak vám ke zpracování videa schází jen malý krůček. Nová kniha známého českého odborníka podrobně popisuje práci s nejnovější verzí oblíbeného programu Pinnacle Studio, který je určen pro... (více o titulu)
Naše cena: 130 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Excel 2007 v příkladech
Josef Pecinovský  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Druhé vydání úspěšného bestselleru známého českého odborníka na kancelářské programy. Autor má velké praktické zkušenosti s vyučováním Excelu, a to jak na střední škole, tak v kurzech pro uživatele počítačů z praxe... (více o titulu)
Naše cena: 159 Kč okamžitě ke stáhnutí
17.
Správa Windows Serveru 2008
Bohdan Cafourek  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Tato kniha by měla prospět především správcům sítí, kteří již mají několik let zkušeností z praxe a nastavení Serveru 2003 a Windows XP jim nepůsobí problémy. Zde získají především praktický náhled do nových vlastností... (více o titulu)
Naše cena: 300 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Nero 8
Josef Pecinovský, Jan Pecinovský  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Nero dnes rozhodně patří k nejoblíbenějším a nejpoužívanějším programům pro vypalování CD a DVD. V tomto kompletním a podrobném průvodci se dozvíte nejen mnoho užitečných tipů a triků pro vypalování CD a DVD. Tento vypalovací... (více o titulu)
Naše cena: 174 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
19.
XML technologie
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Ojedinělá publikace, která aktuálně reaguje na rychlý vývoj problematiky v posledních letech, komplexně seznamuje s XML technologiemi se zvláštním zřetelem na XML databáze. Rozsáhlý prostor je věnován jazykům pro popis a zpracování... (více o titulu)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Adobe Premiere Pro CS3
Josef Pecinovský  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Patříte-li mezi náročnější majitele videokamer, jistě se nespokojíte s pouhým přehráním svého záznamu nebo jeho zkopírováním na videokazetu, ale budete jej chtít využít pro vznik mnohem dokonalejšího díla ľ sestříhaného... (více o titulu)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutíZnámkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává. (Georg Christoph Lichtenberg )
Kávička