Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Motivační literatura

Momentálně se v této nabídce nachází 4371 titulů

1.
Nicholas D. Kristof a Sheryl WuDunn  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha představuje lidi, kteří ze světa tvoří lepší místo k životu, a ukazuje nám možnosti, jak totéž můžeme udělat i my sami – penězi, vlastním časem, schopnostmi či talentem nebo využitím našich firemních prostředků... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 48%) ihned ke stažení
2.
John Gray a Arjuna Ardagh  ·  Metafora (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Praktický průvodce hlubinami mužského nitra, cesta k sebeuvědomění a lepším vztahům. Od autora bestselleru Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše Každý z nás je jedinečný a má své... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
3.
Jeff Lazarus  ·  Práh (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nechte se vést svým psem a sklízejte úspěchy. Není pochyb o tom, že schopnost naslouchat – opravdu, autenticky naslouchat – je jednou z nejdůležitějších dovedností efektivního vůdce, výborného... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
4.
Robert James Hamilton  ·  Synergie (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ještě než začnete přemýšlet, jak lépe podnikat nebo více vydělat, potřebujete pochopit podstatu skutečného bohatství, zjistit, jaký je váš přirozený talent a nadání – v čem jste Génius, a zjistit, jak si teď stojíte. Pak... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
5.
Ivana Miklovič  ·  GtoG (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Why should you own this book? Do you lead training sessions? Do you sometimes get the feeling that even though you handled the training well, some things could have been different? Do you recognize that there must be a way for you to do your job in... (více o eknize)
Naše cena: 379 Kč ihned ke stažení
6.
Tom Bisio  ·  Management Press (2017)
NOVINKA
Kniha není jednoduchá. V žádném případě není určená pro ty, kdo hledají rychlé a snadné recepty na zdraví, úspěch a trvalé štěstí. Jejího autora, Toma Bisia, znají všichni, kdo se hlouběji zabývají čínskou filosofií, bojovým uměním i čínskou... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27.7.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
7.
Alex Soojung a Kim Pang  ·  Management Press (2017)
NOVINKA
Tato kniha není žádnou „zázračnou“ příručkou o tom, jak dosáhnout stavu, kdy nemusíme dělat vůbec nic. Za prvé jsou takové knihy většinou podvod. A za druhé – i když se vám to možná zrovna v tuto chvíli nejeví – velmi brzy byste zjistili, že je to... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27.7.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
8.
Jamie Holmes  ·  Management Press (2017)
NOVINKA
Naprostou většinu problémů, které musí lidé řešit, i situací, jimž musí čelit, charakterizuje nejednoznačnost. A právě způsob, jak se s nejednoznačností vyrovnáváme, předurčuje, zda budeme v současném chaotickém a nepředvídatelném světě úspěšní a... (více o knize)
Naše cena: 424 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27.7.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
9.
Sanaya Roman a Duane Packer  ·  Monáda (2017)
NOVINKA
Tento srozumitelný rádce čtenáře krok ya krokem seznamuje s tím, jak tvořit peníze a bohatství. Sanaye a Duaneovi jej předali jejich duchovní průvodci Orin a DaBen. Tito moudří a láskaví duchovní učitelé dokázali dopomoci... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Nikdy nedělej kompromis  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Chris Voss  ·  Jan Melvil publishing (2017)
NOVINKA
Nikdy nedělej kompromis je strhující, nenahraditelná příručka vyjednávacích technik, vybroušených během zajímavé kariéry Chrise Vosse, který desítky let působil jako hlavní vyjednavač FBI s únosci. Dnes patří k nejvyhledávanější (více o audioknize)
Naše cena: 319 Kč ihned ke stažení
11.
David Klimeš  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Česká společnost zažívá od roku 1989 nejúspěšnější a nejsvobodnější období své historie. Dosavadní sociální a ekonomický model však nevyhnutelně krachuje. Mylně si namlouváme, že za vše mohou neschopní politici a snažíme se je nahradit novými... (více o knize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 10.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 15 dní
12.
V jadre  E-KNIHA SK
Jerronime  ·  Global Contract (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Hlavná hrdinka príbehu možno uvidela nutnú zmenu, ktorú svet potrebuje. Disponuje všetkými nástrojmi, aby svoje vnuknutie aplikovala v reálnom živote. Je na to však svet pripravený? Voľné pokračovanie kníh Do vnútra a Do centra... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
13.
Monika Sobeková Majková  ·  Monika Sobeková Majková (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Čítanie pre všetkých, ktorí sa cítia smutní, nenaplnení či odpojení....od seba aj od Zeme, pre všetkých, ktorí hľadajú a hlavne pre tých, ktorí sa cítia "vyhorení" nielen z práce, ale často aj z osobného života. Vyhorenie k nám... (více o eknize)
Naše cena: 329 Kč ihned ke stažení
14.
Claudia Croos-Müller  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #69
Tato kniha je určena všem, kdo bojují se špatnou náladou a stresem. Autorka vám ukáže, jak lze tyto nepříjemné pocity překonat velmi jednoduchými cviky - tak jednoduchými, že vůbec nemusíte být sportovní typ, abyste je zvládli... (více o eknize)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
15.
Dan Ariely  ·  Práh (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #98 (8)
Také si namlouváte, že máte svá životní rozhodnutí pod kontrolou? Myslíte si třeba, že nikdy nenaletíte na kouzelné slovíčko „zdarma"? Nebo že lék, který je drahý, je také automaticky účinnější? (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
16.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #22
Jak najít spřízněnou duši? A jak se s ní sblížit? Jak objevit svůj šestý smysl? Jak přijímat andělské rady a jak je zprostředkovat? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek nabízí knížka Andělské rady pro šťastný život... (více o eknize)
Naše cena: 60 Kč  (tedy ušetříte 79%) ihned ke stažení
17.
Odpoveď  E-KNIHA SK
Allan Pease a Barbara Pease  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nedajte sa odradiť tými, ktorí sa vzdali svojich snov. Kto by nechcel byť zdravý, šťastný, úspešný, bohatý, obľúbený, ale najmä sám sebou? Táto praktická príručka vám ukáže, ako môže každý človek prevziať kontrolu... (více o eknize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
18.
Katarína Mrvová  ·  Kickresume (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Ste jedným z miliónov ľudí, ktorí stále hľadajú vysnívanú prácu no zatiaľ sa na vás neusmialo šťastie? Kickresume pozbieralo cenné rady na základe 300 000 životopisov a pripravilo krátkeho sprievodcu, ktorý vám pomôže nájsť prác (více o eknize)
19.
Emma Sargent a Tim Fearon  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #48
Většina z nás se v některých situacích cítí trochu nejistě — ať už jde o to vejít do místnosti plné cizích lidí, jít na večírek, mluvit před publikem, zúčastnit se nějaké společenské akce nebo prostě jen mluvit s někým... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
20.
Claudia Croos-Müller  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #87
Zdá se vám vaše sklenice spíše poloprázdná než poloplná? Jde všechno ve vašem životě špatným směrem? (Nebo si to alespoň myslíte?) Vidíte svět jako slzavé údolí? Skončete s tím! Naše oblíbené ovečky Oskar, Emilka... (více o eknize)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
123456789 … 219

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička