Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučná literaturaMedicína

Momentálně se v této nabídce nachází 6156 titulů

1.
Zuzana Hudáková a Mária Kopáčiková  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Základní publikace pro obor porodní asistence. Psychoprofylaktická příprava na porod hraje významnou roli v komplexní a efektivní psychofyzické přípravě, která je předpokladem zvládnutí fyziologického těhotenství a porodu. (více o eknize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Pavel Rozsíval  ·  Galén (2017)
NOVINKA
Přepracovaná celostátní učebnice očního lékařství se dostává do rukou posluchačů medicíny po deseti letech od prvního vydání. Oční lékařství, podobně jako ostatní medicínské obory, prochází bouřlivým rozvojem, proto pořadatel a autoři text doplnili... (více o knize)
Naše cena: 1 275 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Uwe Karstädt  ·  Dialog (2017)
NOVINKA
Odložte tuto knihu, pokud jste si jisti, že diabetes je neodvratitelnou nemocí, že počet jejích obětí trvale poroste, že ji nelze přežít bez doživotní léčby. Avšak přečtěte ji, chcete-li se dozvědět, že diabetes 2. typu lze jednou provždy vyléčit... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Jiří Mazánek  ·  Galén (2017)
NOVINKA
Publikace z edice Lékařské repetitorium přináší abecedně strukturovaný text tří odborníků, shrnuje základní klinické poznatky ve stomatologii a poskytuje zejména medikům nebo lékařům jiných specializací základní sumu... (více o knize)
Naše cena: 162 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Victoria Boutenko  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
200 receptů a 12 kroků k syrové stravě - Radikální změna přírodní péče o zdraví Odbornice na syrovou stravu Victoria Boutenko, která vytrvale zkoumá a prosazuje přírodní výživu, nabízí v této knize své nejnovější poznatky... (více o eknize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
6.
Kateřina Thorová  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace zkušené psycholožky přináší komplexní pohled na jedno z nejtěžších dětských vývojových onemocnění - poruchy autistického spektra, mezi něž patří především dětský autismus, atypický autismus, Aspergerův syndrom... (více o eknize)
Naše cena: 472 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
7.
Joel Fuhrman  ·  Mladá fronta (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jsme tlustší, nemocnější a hladovější než kdy předtím. Průmysl roztáčející se kolem výživy nám přitom nabízí módní hubnoucí programy kombinující "ten pravý" poměr tuků, sacharidů a bílkovin; vše ale funguje... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
8.
Jiřina Bartůňková, Milan Paulík a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Druhé, zcela přepracované a doplněné vydání úspěšné učebnice, která je koncipována jako stručná příručka pro studenty a klinické i laboratorní pracovníky zabývající se imunologií, obsahuje základní informace o funkci... (více o eknize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Imunodeficience jsou stavy charakterizované zejména zvýšenou náchylností k infekcím. Kniha je zaměřena na oba aspekty imunodeficiencí (primární i sekundární poruchy imunity) a shrnuje nejnovější poznatky z literatury i vlastní... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč ihned ke stažení
10.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Stárnutí populace je dominantou demografického vývoje a vede k geriatrizaci medicíny. Dopad na zdravotnictví je kvantitativní a kvalitativní — modifikace přístupů podle specifických potřeb seniorské populace. V české literatuře chybí.. (více o eknize)
Naše cena: 1 267 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
11.
Ladislav Horák, Tomáš Skřička, Petr Šlauf, Julius Örhalmi a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Monografie autorů z řady chirurgických pracovišť je koncipována jako příručka určená především chirurgům, kteří se zajímají o proktologii.Užitečné informace může poskytnout také gastroenterologům, gynekologům a všem... (více o eknize)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
12.
Ladislav Chrobák a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Zcela nová, přepracovaná a doplněná publikace navazuje na mimořádně úspěšnou učebnici z roku 1997, která spolu s dřívějšími 9 vydáními ve formě skript a 2 dotisků knižního vydání je vydávána celkem po třinácté a byla... (více o eknize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
13.
Ján Praško a Katarína Adamcová  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Lidé postižení chronickým únavovým syndromem pociťují obrovskou únavu a vyčerpání. Odpočinek jim k obnově energie nepomáhá a ani po delším spánku se nedostavuje pocit regenerace sil. Nadměrná únava může trvat několik měsíců... (více o eknize)
Naše cena: 205 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
14.
Ján Praško  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Moderní trendy v léčbě. Úzkostné poruchy představují nejčastější psychické poruchy, které postihují velkou část populace. Setkávají se s nimi nejen psychiatři a psychoterapeuti, ale i praktičtí lékaři, zdravotníci a sociální... (více o eknize)
Naše cena: 479 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
15.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Mimořádně závažné a aktuální téma nalézá své cílové čtenáře mezi praktickými lékaři i specialisty. Kniha dobře poslouží i studentům medicíny a přírodovědy. Informace mohou ale získat i vzdělanější nemocní, kteří... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
16.
Jan Pfeiffer  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace z pera našeho předního odborníka vyplňuje téměř několik desetiletí trvající mezeru na našem knižním trhu v této oblasti. Jedná se o základní učebnici pro moderní výuku rehabilitačních pracovníků všech stupňů... (více o eknize)
Naše cena: 407 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
17.
Lenka Slezáková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Druhé, doplněné vydání úspěšné učebnice! Kniha je určena studentům a vyučujícím SZŠ — obor zdravotnický asistent — a studentům a pedagogům zdravotnických lyceí. Jedná se o základní učebnici v oboru ošetřovatelství... (více o eknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
Jiří Páral  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha přináší přehledné informace o pravidlech správného přikládání obvazů a o technikách a postupech při práci s různými druhy obvazů, sádrou, moderními syntetickými materiály a náplasťovými fixacemi.Publikace je určena... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč ihned ke stažení
19.
Alena Andršová  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha se zabývá základní psychologickou problematikou pacienta a záchranáře v přednemocniční péči. Jejím cílem je zprostředkovat poznatky z psychologie lékařské, zdravotnické, psychologie zdraví a nemoci a v neposlední řadě také... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
20.
Lissa Rankinová  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Vyrůstali jsme ve víře, že každé onemocnění je způsobeno geneticky. Nebo za ním vězí příslovečná smůla – a klíče k optimálnímu zdraví drží v rukou jen a pouze lékaři. Doktorka Lissa Rankinová tomu léta věřila taky... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
123456789 … 308

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. (Voltaire)
Kávička