Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Medicína a zdraví

Momentálně se v této nabídce nachází 8020 titulů

1.
Jindřich Pazdera  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2014)
NOVINKA
Druhé vydání úspěšné publikace pro potřeby studentů zubního lékařství. Diagnostika a léčení traumat tvrdých i měkkých tkání ústní dutiny a obličeje je důležitou součástí... (více o knize)
Naše cena: 450 Kč posíláme do 19 dnů
2.
Marie Opatrná  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA
Etikou se lékařský svět začal hlouběji zabývat v reakci na události 2. světové války v důsledku potřeby vyrovnání se i se selháním medicíny. Vycházející publikace je velmi zajímavá již tím, že problematice etiky v onkologii... (více o knize)
Naše cena: 230 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Václav Procházka a Petr Novobilský  ·  Maxdorf (2017)
NOVINKA
Po úspěchu knihy Vaskulární diagnostika a intervenční výkony přichází kolektiv FN Ostrava vedený MUDr. Václavem Procházkou, Ph.D., MSc., s druhou publikací, tentokrát... (více o knize)
Naše cena: 2 213 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 19 dnů
4.
Elissa Epel a Elizabeth Blackburn  ·  Jota (2017)
NOVINKA
Napadlo vás někdy, proč někteří šedesátníci vypadají na čtyřicet a také se tak cítí a proč se naopak někteří čtyřicátníci cítí a  vypadají na šedesát? Mohou za to telomery, koncové části chromozomů. Vhodné každodenní návyky mohou chránit naše telomery.. (více o knize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
5.
Karel Roztočil a Jan Piťha  ·  Mladá fronta (2017)
NOVINKA
Monografie našich špičkových odborníků podává přehled současného stavu poznatků týkajících se anatomie a patofyziologie končetinových cév, diagnostických a terapeutických přístupů, ale i příčin a následků jednotlivých... (více o knize)
Naše cena: 468 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Nikolaj Illarionovič Danikov  ·  Esence (2017)
NOVINKA
Jedlou sodu známe všichni - jen málokdo ale ví, že soda má také řadu léčivých vlastností a pomáhá při mnohých onemocněních. Prevence rakoviny, odstranění závislosti na alkoholu a nikotinu, celková očista organismu, vybělení zubů... (více o knize)
Naše cena: 279 Kč posíláme do 6 dnů
7.
James A. Duke  ·  ANAG (2017)
NOVINKA
V knize Zelená lékárna – Průvodce léčivými potravinami se dr. Duke zaobírá širším a ještě více populárním tématem – jídlem jako lékem.Léčivé potravinyČerpajíc z více než třicetiletého výzkumu stanovuje nejsilnější léčivé potraviny na Zemi. Ať už... (více o knize)
Naše cena: 449 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 31.7.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 5 dní
8.
Victoria Boutenko  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
200 receptů a 12 kroků k syrové stravě - Radikální změna přírodní péče o zdraví Odbornice na syrovou stravu Victoria Boutenko, která vytrvale zkoumá a prosazuje přírodní výživu, nabízí v této knize své nejnovější poznatky... (více o eknize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
9.
Kateřina Thorová  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace zkušené psycholožky přináší komplexní pohled na jedno z nejtěžších dětských vývojových onemocnění - poruchy autistického spektra, mezi něž patří především dětský autismus, atypický autismus, Aspergerův syndrom... (více o eknize)
Naše cena: 472 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
10.
Petra Sedlářová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha, která je svým pojetím ojedinělá, je určena studentům ošetřovatelství, nově nastupujícím sestrám i těm, které již v pediatrických oborech pracují. Autorský kolektiv složený ze zkušených sester a lékařů vytvořil... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
11.
Doreen Virtue  ·  Synergie (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
V knížce Zbavte se svých kil bolesti vám, dnes již světově proslulá, andělská terapeutka Doreen Virtue, Ph.D. přináší své zkušenosti posbírané během mnoha let své terapeutické práce ředitelky dvou klinik, zabývajících se... (více o eknize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
12.
Lenka Slezáková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha je určena především studentům a vyučujícím SZŠ obor zdravotnický asistent a studentům a pedagogům zdravotnických lyceí. Jedná se o základní učebnici v oboru ošetřovatelství, zejména ošetřovatelství v klinických oborech... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
13.
Helena Gogelová  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
Na českém knižním trhu dosud chybějící publikace určená fyzioterapeutům, rehabilitačním lékařům, studentům fyzioterapie a lektorům zdravotnické angličtiny. Nepostradatelná příručka také pro ty, kteří se chystají vycestovat... (více o eknize)
Naše cena: 327 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
14.
Chantal-Fleur Sandjon  ·  NOXI (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Směle do toho, zahajte svou smoothie revoluci! S výživnými nápoji z přírody ztratíte nadbytečné kilogramy rychle a natrvalo, pročistíte tělo a získáte zpět svou vitalitu... (více o eknize)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
15.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Učebnice současných moderních ošetřovatelských postupů respektující kompetence sester a individuální přístup k řešení ošetřovatelských problémů a potřeb nemocných. (více o eknize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
16.
Joel Fuhrman  ·  Mladá fronta (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jsme tlustší, nemocnější a hladovější než kdy předtím. Průmysl roztáčející se kolem výživy nám přitom nabízí módní hubnoucí programy kombinující "ten pravý" poměr tuků, sacharidů a bílkovin; vše ale funguje... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
17.
David Frej  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Víte, že: Hubnutí závisí na motivaci, vyvážené stravě a správném pohybu? Ovoce zpomaluje hubnutí? Mléčné výrobky včetně jogurtů zahleňují a nejsou při hubnutí vhodné? S vyšším příjmem zdravých tuků snadněji zhubnete? (více o eknize)
Naše cena: 79 Kč  (tedy ušetříte 51%) ihned ke stažení
18.
David Frej  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha obsahuje přehled nejmodernějších dietních zásad, receptů a výživových doporučení a je určena zdravým i nemocným všech věkových kategorií... (více o eknize)
Naše cena: 168 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
19.
Ilona Plevová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Publikace je zaměřena nejen na management v ošetřovatelství, ale také na obecný management, management ve zdravotnictví, ošetřovatelský management, personální management atd. Je vhodná pro výuku studentů a podává všechny důležité... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení
20.
Radim Uzel  ·  Epocha (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
V dobách předinternetových hledala školní dítka v Pravidlech školního pravopisu pod jistými písmeny jistá slova. Písmena tam byla vždy, hledaná slova nikdy. Nejnovější kniha Radima Uzla tímto problémem netrpí... (více o eknize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
123456789 … 401

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička