popis
Medicína a zdraví

E-knihy Medicína a zdraví

V kategorii Medicína a zdraví se nachází 572 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Psychiatrie
Eva Malá, Pavel Pavlovský  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #36  
Pojetí duševních poruch a poruch chování, jejich klasifikace, porozumění jejich příčinám i léčebné přístupy prošly v poslední době mnoha změnami. Zkušení autoři připravili stručný přehled obecné i speciální psychiatrie... (více o titulu)
Naše cena: 164 Kč  (tedy ušetříte 25%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Deprese, antidepresiva a jejich vliv na sexuální fungování
Radovan Vaškovský  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Ojedinělá publikace na českém trhu mapuje problematiku deprese, léčby antidepresivy a vliv na sexuální fungování. MUDr. Radovan Vaškovský definuje a rozděluje jednotlivé sexuální dysfunkce (poruchy erekce, předčasná ejakulace... (více o titulu)
Naše cena: 111 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Předlékařská první pomoc
Jan Bydžovský  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Každý z nás by ji měl znát, každý z nás ji ve svém životě bude pravděpodobně někdy potřebovat a nikdo nevíme, kdy to bude - kdy naše znalosti a pohotová reakce zachrání lidský život. Přinášíme vám proto neocenitelnou... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Poruchy autistického spektra
Kateřina Thorová  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace zkušené psycholožky přináší komplexní pohled na jedno z nejtěžších dětských vývojových onemocnění - poruchy autistického spektra, mezi něž patří především dětský autismus, atypický autismus, Aspergerův syndrom... (více o titulu)
Naše cena: 472 Kč  (tedy ušetříte 25%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Návykové chování a závislost
Karel Nešpor  ·  Portál (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Shrnutí nových psychologických a medicínských pohledů na vznik, projevy, možnosti terapie a prevence návykového chování a závislostí předkládané naším předním odborníkem na danou problematiku. Autor v knize vysvětluje základní... (více o titulu)
Naše cena: 172 Kč  (tedy ušetříte 25%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Somatologie
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Nová učebnice přehledně zpracovává učivo předmětu somatologie a poskytuje základní a ucelený přehled o stavbě a funkci lidského těla, základní poznatky z anatomie, biologie, chemie, fyziologie, histologie a embryologie... (více o titulu)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
7.
99 způsobů, jak zhubnout
David Frej  ·  Triton (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Víte, že: Hubnutí závisí na motivaci, vyvážené stravě a správném pohybu? Ovoce zpomaluje hubnutí? Mléčné výrobky včetně jogurtů zahleňují a nejsou při hubnutí vhodné? S vyšším příjmem zdravých tuků snadněji zhubnete? (více o titulu)
Naše cena: 79 Kč  (tedy ušetříte 51%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Transfuzní lékařství
Vít Řeháček, Jiří Masopust a kolektiv  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Publikace nabízí informace o vlastnostech, výrobě, skladování a indikacích podání transfuzních přípravků. Popisuje postup při transfuzi včetně možných komplikací a potransfuzních reakcí. Kapitola Imunohematologie podává přehled... (více o titulu)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Nutriční podpora
Zuzana Grofová  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je ucelená publikace zaměřená především na praktické provádění nutriční podpory v lůžkových i ambulantních zařízeních a domácí péči. Je určena sestrám pracujícím na lůžkových odděleních i ambulancích, léčebných i sociálních ústavech, v komunitní... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč okamžitě ke stáhnutí
10.
Logopedické poradenství
Alžběta Peutelschmiedová  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
"Otevřeně a upřímně předesílám, že vše, co začínáte číst ..., bude čistě osobní výpovědí někoho, kdo se s radostí i jistým uspokojením ohlíží za klopotnou, ale smysluplnou cestou brázdami logopedie, za více než... (více o titulu)
Naše cena: 67 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Somatologie
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Pracovní sešit navazuje na učebnici Somatologie pro střední zdravotnické školy. Slouží k procvičení, doplnění a upřesnění probírané látky a k ověření jejího pochopení a osvojení. Použití pracovního sešitu při výuce... (více o titulu)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Psychiatrická ošetřovatelská péče
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
První učebnice, která vyčerpávajícím způsobem pokrývá problematiku ošetřovatelské péče v psychiatrii, je určena nejen studentům a učitelkám ošetřovatelství na všech stupních vzdělávání, ale také sestrám v praxi.Po jejím... (více o titulu)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Člověk, jeho smysly a svět
Miroslav Orel, Věra Facová a kolektiv  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace se věnuje široké oblasti smyslového vnímání člověka. Klade si za cíl zpřístupnit lékařské a psychologické poznatky o lidských smyslech, a to jak známých (zrak či sluch), tak na první pohled skrytých (např. čidla... (více o titulu)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Ošetřovatelství ve vybraných oborech
Iva Nováková  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Učebnice podává stručný přehled specifické problematiky ošetřovatelské péče v dermatovenerologii, oftalmologii, otorinolaryngologii a stomatologii a snaží se zpřístupnit přijatelnou formou poznatky a informace z těchto oborů... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč okamžitě ke stáhnutí
15.
Chirurgická léčba karcinomu prsu
Oldřich Coufal, Vuk Fait a kolektiv  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Autoři z Masarykova onkologického ústavu podávají v publikaci základní, ale přitom z praktického hlediska naprosto dostatečný a ucelený přehled o moderním přístupu k chirurgické léčbě nejčastějšího zhoubného nádoru v ženské... (více o titulu)
Naše cena: 594 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Víme si rady s duchovními potřebami nemocných?
Marie Svatošová  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Iniciátorka a propagátorka hospicového hnutí v České republice - MUDr. Marie Svatošová - je bestselleristkou Karmelitánského nakladatelství. Na otázku, proč svou novou knihu "Víme si rady s duchovními potřebami nemocných?"... (více o titulu)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Familiární hypercholesterolemie
Richard Češka a kolektiv  ·  Triton (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Familiární hypercholesterolemie je příkladem modelu rozvoje aterosklerózy, který nám poskytla sama příroda. Kniha, kterou držíte v ruce – první publikace po téměř padesáti letech věnovaná tomuto tématu –, ukazuje vztah... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 45%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Štandardizácia v ošetrovateľstve
Viera Hulková  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Štandardy v ošetrovateľstve sú ako normy kvality starostlivosti jedným z meradiel hodnotenia kvality starostlivosti v zdravotníckych zariadeniach. Ich revízie a aktualizácie sú d˘ležitým krokom pre udržanie kvality starostlivosti... (více o titulu)
Naše cena: 297 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Bolest a jak s ní zacházet
Richard Rokyta a kolektiv  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jedinečná kniha obsahující nejnovější poznatky o příčinách, průběhu a léčení bolesti přináší souborné informace o bolesti, o současných představách, o signálním významu bolesti i o chronické bolesti jako nemoci. Uvádí... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
20.
Život bez pšenice
William R. Davis  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (10)
Víte, že po snědení dvou krajíčků pšeničného chleba vám stoupne krevní cukr víc než po dvou polévkových lžících čistého cukru? Od zavedení stravovacích směrnic v 70. letech, které vyzývaly k omezení příjmu tuků... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) okamžitě ke stáhnutí
Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. (Bernard Bolzano)
Kávička