popis
Esoterika, mystika

E-knihy Esoterika, mystika

V kategorii Esoterika, mystika se nachází 186 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Tibetská kniha mrtvých
Vyšehrad (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Základní dílo tibetského buddhismu, zejména buddhistické morálky a filosofie. Jeho vznik se datuje do 8. století n. l., kdy byla Kniha mrtvých patrně poprvé zapsána, avšak v následujících zhruba šesti stoletích patřila k tajným... (více o titulu)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 40%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Po stopách tajemných umělců a záhadných pokladů
Jitka Splítková  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
V knize najdete možné odpovědi na otázky: Proč malilinkatý kanadský ostrůvek přitahuje hledače pokladů už víc jak 200 let? Jaký obrovský poklad tam láká i současné hledače? Kdo a co ukryl v hluboké nepřístupné šachtě? Další tajemství, která nedávají... (více o titulu)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Jak meditovat
Pema Chödrön  ·  Synergie (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (2)
Práce s vlastní myslí je jediným prostředkem, jak se skutečně začít cítit šťastnými a spokojenými ve světě, ve kterém žijeme. Když vás něco trápí – na někoho jste naštvaní, vadí vám určitá situace nebo vás trýzní... (více o titulu)
Naše cena: 60 Kč  (tedy ušetříte 39%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Poznej svého anděla
Benjamin Klein  ·  Integrál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (1)
Je tělesné postižení opravdu jen ranou osudu? Spočívá smysl života skutečně jen v tom, abychom si užili co nejvíce zábavy? Kde leží skutečné příčiny nemoci a jak se před ní ochráním? Kdo vůbec jsem? Proč tu jsem? Proč dělám... (více o titulu)
Naše cena: 120 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Keltské vzory
Adam Tetlow  ·  Dokořán (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jak nakreslit keltskou spirálu? Jaká jsou tajemství keltských ornamentálních meandrů? Co tyto tajuplné vzory vlastně znamenají? Výtvarník Adam Tetlow nás v této vytříbené knížečce plné krásných ukázek, diagramů a praktických... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Cesta soucitného bojovníka
Dzigar Kongtrül  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Ve své knize Dzigar Kongtrül Rinpočhe podává praktický komentář k významnému buddhistickému textu „Cesta bódhisattvy“ od slavného indického učence Šántidévy. Rinpočhe zde velmi čtivě a poutavě hovoří o tématech... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč okamžitě ke stáhnutí
7.
Zvířata - zrcadla lidí
Gisa Genneperová, Rolf Kamphausen  ·  Metafora (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (2)
Nový, zcela netradiční pohled na vzájemné ovlivňování zdraví… Věda, humánní i veterinární medicína ve spojení… Už jste slyšeli, že choroby a zdravotní potíže našich zvířecích miláčků nejsou jenom tak náhodné? Signaliz (více o titulu)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Magická místa České republiky
Liška vladimír  ·  Alpress (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Víte, že na území Čech a Moravy žila civilizace starší než Sumerové? Jaká tajemství skrývají Plešivec nebo Blaník? Přinášejí kruhy v obilí poselství z minulosti? A je na hradě Houska vchod do říše démonů? (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 45%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Stopy bohů
Magda Zachardová  ·  Alpress (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Archeologové po celá desetiletí odkrývají stopy dávných návštěvníků, které dokážeme rozluštit teprve dnes v čase moderní techniky a cest do kosmu. Na každém kroku narážíme na důkazy o zásazích do naší civilizace... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 35%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Tajemství českých kronik
Vladimír Liška  ·  Alpress (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Jsou svědectví ve středověkých kronikách o dávných událostech přesné a pravdivé, anebo zkreslené či zavádějící? Proč je vlastně u nás tolik hradů opředeno pověstmi o pokladech a nadpřirozených bytostech?... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 35%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Prostá pravda
David Deida  ·  Synergie (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Ve své nové knize David Deida předkládá celou řadu dovedností a postřehů jak objevit vaše skutečné poslání, jak v sobě probudit vášeň a lásku a také jak se je naučit rozdávat. Ukáže vám třeba... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 35%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Tajemné podzemí na našem území
Jan A. Novák  ·  Alpress (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (1)
Snad žádná jiná země nemá tak bohatý podzemní svět jako Česko. Bezedné propasti, hluboké jeskyně, opuštěné a zavalené doly, ale i někdejší nacistické podzemní továrny a tajemné katakomby jsou jako stvořené pro vznik legend... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 47%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Zrcadla času
Brian L. Weiss  ·  Metafora (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Regrese – cesta k fyzickému, emočnímu a duchovního uzdravení, součástí knihy je CD s nahrávkou k návratu do minulých životů. Brána do minulých životů je otevřená. Vede k uzdravení... Regresní terapie – čili metoda návratu... (více o titulu)
Naše cena: 174 Kč  (tedy ušetříte 47%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Slovo Buddhovo
Slovo Buddhovo  E-KNIHA
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Slovo Buddhovo sestavené Nyánatilokou Mahátherou (1878 – 1957) je vůbec prvním v evropském jazyce sepsaným systematickým pojednáním Buddhova učení, které užívá vlastní slova Buddhova. Vybrané texty jsou seřazeny tak, aby tvořily... (více o titulu)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 26%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Jak drahá je intuice?
Dan Ariely  ·  Práh (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (4)
Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím Ještě provokativnější pokračování bestselleru Jak drahé je zdarma! Čím to, že velcí šéfové pořád dostávají obří odměny? Proč máme tak rádi nábytek, který... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 47%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Zasvěcení
Zasvěcení  E-KNIHA
Elisabeth Haich  ·  Metafora (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (5)
Autorka mistrovsky mísí vyprávění ze svého současného života, od dětství až do dospělosti, se vzpomínkami na život, který strávila jako faraonova dcera. Jako bychom v chrámových síních seděli s ní, nasloucháme učení... (více o titulu)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Posvátná geometrie
Miranda Lundyová  ·  Dokořán (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Geometrie, aritmetika, hudba a kosmologie - čtvero velkých svobodných umění. Tvoří zárodek základních univerzálních jazyků a nalézáme je prakticky ve všech známých kulturách... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Záhadný zlatý řez
Scott Olsen  ·  Dokořán (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Za pomoci mnoha ilustrací tato kniha poodhaluje tajemství přírody, které se ukrývá ve zlatém řezu, jednoduchém, avšak o to záhadnějším poměru, který dokonale zobrazuje nerozpojitelné propojení částí a celku... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Mapa věčnosti
Mapa věčnosti  E-KNIHA
Eben Alexander  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Život po životě existuje. Smělé tvrzení potvrzuje věda, náboženství i běžní lidé. Dr. Eben Alexander v druhé knize představuje realitu věčnosti a odhaluje naši pravou, duchovní identitu. Vychází z tvrzení starověkých mudrců... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Dalajlamova kočka a síla meditace
David Michie  ·  Synergie (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Začtěte se do kouzelného vyprávění moudré himálajské kočky a objevte sílu meditace. „Pokud jste někdy pochybovali, zda má vaše kočičí společnice nějaký vlastní vnitřní svět, tak se jen dívejte, co se děje, když usne... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 35%) okamžitě ke stáhnutíJestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec. (Voltaire )
Kávička