popis
Esoterika, mystika

E-knihy Esoterika, mystika

V kategorii Esoterika, mystika se nachází 191 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Pospěš si a medituj
David Michie  ·  Synergie (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI TOP #56  
Kniha Pospěš si a medituj je praktická a zábavná četba, která motivuje a uvádí do meditace ty, kdo s ní nemají žádné zkušenosti. Říká jasně to, co buddhisté vědí již celá tisíciletí... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 66%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Jak drahá je intuice?
Dan Ariely  ·  Práh (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI TOP #100  (4)
Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím Ještě provokativnější pokračování bestselleru Jak drahé je zdarma! Čím to, že velcí šéfové pořád dostávají obří odměny? Proč máme tak rádi nábytek, který... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 47%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli
Eric Harrison  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Schází vám ve shonu všedního dne pocit uvolnění? Nemůžete meditovat, protože jste příliš zaneprázdnění či ve velkém stresu? Pak je tato kniha určena přesně vám. Najdete v ní mnoho rychlých meditativních cvičení... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Síla přítomného okamžiku
Gabriele Rossbach  ·  Grada (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Postrádáte vnitřní klid a spokojenost? Cítíte se být unavení a ve stresu? 15 jednoduchých meditačních cvičení, která můžete provádět na jakémkoliv místě a v téměř každé situaci, vám pomůže nalézt sebevědomí... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Slepičí polévka pro duši
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI NOVINKA  
První vydání Slepičí polévky pro duši od autorů Canfielda, Hansena a Newmarkové spatřilo světlo světa již v devadesátých letech. Celkově se jí za tu dobu prodalo přes 8 milionu výtisků a její hluboké poselství si vyžádalo... (více o titulu)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Tibetská kniha mrtvých
Vyšehrad (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Základní dílo tibetského buddhismu, zejména buddhistické morálky a filosofie. Jeho vznik se datuje do 8. století n. l., kdy byla Kniha mrtvých patrně poprvé zapsána, avšak v následujících zhruba šesti stoletích patřila k tajným... (více o titulu)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 40%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Jak meditovat
Pema Chödrön  ·  Synergie (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (2)
Práce s vlastní myslí je jediným prostředkem, jak se skutečně začít cítit šťastnými a spokojenými ve světě, ve kterém žijeme. Když vás něco trápí – na někoho jste naštvaní, vadí vám určitá situace nebo vás trýzní... (více o titulu)
Naše cena: 60 Kč  (tedy ušetříte 39%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Poznej svého anděla
Benjamin Klein  ·  Integrál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (1)
Je tělesné postižení opravdu jen ranou osudu? Spočívá smysl života skutečně jen v tom, abychom si užili co nejvíce zábavy? Kde leží skutečné příčiny nemoci a jak se před ní ochráním? Kdo vůbec jsem? Proč tu jsem? Proč dělám... (více o titulu)
Naše cena: 120 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Po stopách tajemných umělců a záhadných pokladů
Jitka Splítková  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
V knize najdete možné odpovědi na otázky: Proč malilinkatý kanadský ostrůvek přitahuje hledače pokladů už víc jak 200 let? Jaký obrovský poklad tam láká i současné hledače? Kdo a co ukryl v hluboké nepřístupné šachtě? Další tajemství, která nedávají... (více o titulu)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Mystika pro samouky
Milan M. Horák  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Kniha vás zasvětí do praktických duchovních cvičení, přístupných opravdu každému. Vnímání vyšší skutečnosti, které často přisuzujeme jen vyvoleným, je otevřeno komukoli, kdo o ně usiluje. Všichni se můžeme stát pány svých osudů, všichni můžeme nalézt... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
11.
Cesta soucitného bojovníka
Dzigar Kongtrül  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Ve své knize Dzigar Kongtrül Rinpočhe podává praktický komentář k významnému buddhistickému textu „Cesta bódhisattvy“ od slavného indického učence Šántidévy. Rinpočhe zde velmi čtivě a poutavě hovoří o tématech... (více o titulu)
Naše cena: 69 Kč okamžitě ke stáhnutí
12.
Zvířata - zrcadla lidí
Gisa Genneperová, Rolf Kamphausen  ·  Metafora (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (2)
Nový, zcela netradiční pohled na vzájemné ovlivňování zdraví… Věda, humánní i veterinární medicína ve spojení… Už jste slyšeli, že choroby a zdravotní potíže našich zvířecích miláčků nejsou jenom tak náhodné? Signaliz (více o titulu)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Ve světle Pravdy
Abd-ru-shin  ·  Integrál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
V letech 1923-1938 napsal Abd-ru-shin, občanským jménem Oskar Ernst Bernhardt, velký počet přednášek, z nichž na sklonku svého života sestavil knihu „Ve světle Pravdy – Poselství Grálu“ v tzv. vydání poslední ruky... (více o titulu)
Naše cena: 190 Kč  (tedy ušetříte 47%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Magická místa České republiky
Liška vladimír  ·  Alpress (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Víte, že na území Čech a Moravy žila civilizace starší než Sumerové? Jaká tajemství skrývají Plešivec nebo Blaník? Přinášejí kruhy v obilí poselství z minulosti? A je na hradě Houska vchod do říše démonů? (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 45%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Zasvěcení
Zasvěcení  E-KNIHA
Elisabeth Haich  ·  Metafora (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (5)
Autorka mistrovsky mísí vyprávění ze svého současného života, od dětství až do dospělosti, se vzpomínkami na život, který strávila jako faraonova dcera. Jako bychom v chrámových síních seděli s ní, nasloucháme učení... (více o titulu)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Stopy bohů
Magda Zachardová  ·  Alpress (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Archeologové po celá desetiletí odkrývají stopy dávných návštěvníků, které dokážeme rozluštit teprve dnes v čase moderní techniky a cest do kosmu. Na každém kroku narážíme na důkazy o zásazích do naší civilizace... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 35%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Tajemství českých kronik
Vladimír Liška  ·  Alpress (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
Jsou svědectví ve středověkých kronikách o dávných událostech přesné a pravdivé, anebo zkreslené či zavádějící? Proč je vlastně u nás tolik hradů opředeno pověstmi o pokladech a nadpřirozených bytostech?... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 35%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Posvátná geometrie
Miranda Lundyová  ·  Dokořán (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Geometrie, aritmetika, hudba a kosmologie - čtvero velkých svobodných umění. Tvoří zárodek základních univerzálních jazyků a nalézáme je prakticky ve všech známých kulturách... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Záhadný zlatý řez
Scott Olsen  ·  Dokořán (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Za pomoci mnoha ilustrací tato kniha poodhaluje tajemství přírody, které se ukrývá ve zlatém řezu, jednoduchém, avšak o to záhadnějším poměru, který dokonale zobrazuje nerozpojitelné propojení částí a celku... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Prostá pravda
David Deida  ·  Synergie (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Ve své nové knize David Deida předkládá celou řadu dovedností a postřehů jak objevit vaše skutečné poslání, jak v sobě probudit vášeň a lásku a také jak se je naučit rozdávat. Ukáže vám třeba... (více o titulu)
Naše cena: 195 Kč  (tedy ušetříte 35%) okamžitě ke stáhnutíKnihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička