popis
Esoterika, mystika

E-knihy Esoterika, mystika

V kategorii Esoterika, mystika se nachází 236 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Jak drahá je intuice?
Dan Ariely  ·  Práh (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI TOP #43  (4)
Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím Ještě provokativnější pokračování bestselleru Jak drahé je zdarma! Čím to, že velcí šéfové pořád dostávají obří odměny? Proč máme tak rádi nábytek, který... (více o titulu)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 47%) okamžitě ke stáhnutí
2.
Rychlé meditace pro zklidnění těla a mysli
Eric Harrison  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Schází vám ve shonu všedního dne pocit uvolnění? Nemůžete meditovat, protože jste příliš zaneprázdnění či ve velkém stresu? Pak je tato kniha určena přesně vám. Najdete v ní mnoho rychlých meditativních cvičení... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Minulými životy k uzdravení
Brian L. Weiss  ·  Metafora (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (1)
Řešení řady problémů se skrývá v minulosti. Mnohdy vzdálené stovky nebo i tisíce let. V některém z našich minulých životů. Objevte je i vy. S touhle knihou najdete cestu snadno… Dr. Weiss přináší podrobný průřez svou... (více o titulu)
Naše cena: 139 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Zvířata - zrcadla lidí
Rolf Kamphausen, Gisa Genneperová  ·  Metafora (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (2)
Nový, zcela netradiční pohled na vzájemné ovlivňování zdraví… Věda, humánní i veterinární medicína ve spojení… Už jste slyšeli, že choroby a zdravotní potíže našich zvířecích miláčků nejsou jenom tak náhodné? Signaliz (více o titulu)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Mapa věčnosti
Mapa věčnosti  E-KNIHA
Eben Alexander  ·  Fortuna Libri ČR (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Život po životě existuje. Smělé tvrzení potvrzuje věda, náboženství i běžní lidé. Dr. Eben Alexander v druhé knize představuje realitu věčnosti a odhaluje naši pravou, duchovní identitu. Vychází z tvrzení starověkých mudrců... (více o titulu)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Pospěš si a medituj
David Michie  ·  Synergie (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Kniha Pospěš si a medituj je praktická a zábavná četba, která motivuje a uvádí do meditace ty, kdo s ní nemají žádné zkušenosti. Říká jasně to, co buddhisté vědí již celá tisíciletí... (více o titulu)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 66%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Lekce života
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (1)
Opravdu chci žít právě takhle? Tuhle otázku si v některé fázi svého života položí každý člověk. Tragédie není v tom, že by byl život krátký, ale v tom, že často teprve při zpětném ohlédnutí poznáváme, na čem v něm... (více o titulu)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Zasvěcení
Zasvěcení  E-KNIHA
Elisabeth Haich  ·  Metafora (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (5)
Autorka mistrovsky mísí vyprávění ze svého současného života, od dětství až do dospělosti, se vzpomínkami na život, který strávila jako faraonova dcera. Jako bychom v chrámových síních seděli s ní, nasloucháme učení... (více o titulu)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Sluneční znamení
Linda Goodmanová  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (1)
Zjistěte, co se opravdu děje ve vašem životě i v životech vašich blízkých! Je váš vyvolený i přes svou tvrdou vizáž citlivka? Chce si vás ta kráska vzít vážně jen pro peníze?... (více o titulu)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 37%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Síla přítomného okamžiku
Gabriele Rossbach  ·  Grada (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Postrádáte vnitřní klid a spokojenost? Cítíte se být unavení a ve stresu? 15 jednoduchých meditačních cvičení, která můžete provádět na jakémkoliv místě a v téměř každé situaci, vám pomůže nalézt sebevědomí... (více o titulu)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Znamení lásky
Znamení lásky  E-KNIHA
Linda Goodmanová  ·  Jota (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI (1)
Znamení lásky Lindy Goodmanové jsou triumfálním vyhlášením síly lásky. Je to kniha, jež se podrobně zabývá vším — od vaší sexuální kompatibility až po tajná přání vašeho partnera... (více o titulu)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 34%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Slepičí polévka pro duši
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
První vydání Slepičí polévky pro duši od autorů Canfielda, Hansena a Newmarkové spatřilo světlo světa již v devadesátých letech. Celkově se jí za tu dobu prodalo přes 8 milionu výtisků a její hluboké poselství si vyžádalo... (více o titulu)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Po stopách tajemných umělců a záhadných pokladů
Jitka Splítková  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
V knize najdete možné odpovědi na otázky: Proč malilinkatý kanadský ostrůvek přitahuje hledače pokladů už víc jak 200 let? Jaký obrovský poklad tam láká i současné hledače? Kdo a co ukryl v hluboké nepřístupné šachtě? Další tajemství, která nedávají... (více o titulu)
Naše cena: 181 Kč  (tedy ušetříte 30%) okamžitě ke stáhnutí
14.
Mystika pro samouky
Milan M. Horák  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Kniha vás zasvětí do praktických duchovních cvičení, přístupných opravdu každému. Vnímání vyšší skutečnosti, které často přisuzujeme jen vyvoleným, je otevřeno komukoli, kdo o ně usiluje. Všichni se můžeme stát pány svých osudů, všichni můžeme nalézt... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
15.
Tai chi
Tai chi  E-KNIHA
Vlasta Pechová  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha seznamuje zajímavou a originální formou s čínským bojovým uměním Tai chi. Je určena široké skupině čtenářů, počínaje potencionálními zájemci a začátečníky, konče pokročilými adepty a učiteli tohoto umění. Obsahuje... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Cesta k dokonalosti
Květoslav Minařík  ·  Canopus (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  PDF  MOBI
Na této zemi platí zákon - a platí vlastně v celém vesmíru - že duchovní dokonalost může být jen výsledkem nekompromisního zřeknutí se světa. To je poučka, již musí přijmout každý člověk, který se chce touto cestou dát... (více o titulu)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 17%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Drahokamy 1
Drahokamy 1  E-KNIHA
Květoslav Minařík  ·  Canopus (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  PDF  MOBI
Spoločnou hlavnou myšlienkou prác zoskupených v prvom zväzku DRAHOKAMY 1 je metodicko-didaktická problematika súvisiaca s duchovným vývojom, predovšetkým vysvetlenia týkajúce sa správneho riešenia rozličných zložitých životných... (více o titulu)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 32%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Jóga v životě současného člověka
Květoslav Minařík  ·  Canopus (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  PDF  MOBI
Úvodné práce najprv vysvetľujú, aký zmysel vlastne jóga má a aké má miesto v každodennom živote normálneho občana, ako pomáha riešiť životné problémy. Značnú pozornosť venuje spôsobu sústredenia, varuje pred jeho nesprávnym... (více o titulu)
Naše cena: 150 Kč okamžitě ke stáhnutí
19.
Mahájánské texty
Květoslav Minařík, H. P. Blavacká  ·  Canopus (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  PDF  MOBI
Květoslav Minařík pokladal Hlas Ticha za jeden z najhodnotnejších mystických spisov. Svoje komentáre písal pre jedného zo svojích žiakov, ktorý potvrdil všetky jeho znalosti a skúsenosti „Cesty tajného srdca“. „Poučený veľkým... (více o titulu)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 17%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Pataňdžaliho jógasútra
Květoslav Minařík, Pataňdžali  ·  Canopus (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  PDF  MOBI
Podávám tedy čtenáři příručku o józe, ale nechci jej odvracet od úkolu vnitřního vývoje mystickým vysvětlováním. Jsem přesvědčen, že takové vysvětlování nemá smysl, protože mu nepomáhá na cestě mystické proměny. Spíš... (více o titulu)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 17%) okamžitě ke stáhnutíKnihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička