popis
Domů, hobby

E-knihy Domů, hobby

V kategorii Domů, hobby se nachází 173 titulů.

Formát e-knihy: Info
  
  
  
  
  
1.
Ochrana dřeva
Ochrana dřeva  E-KNIHA
Petr Ptáček  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #67  
Kniha je určena stavebníkům, projektantům, majitelům nemovitostí. Uznávaný odborník seznamuje čtenáře se způsoby a možnostmi ochrany dřeva proti biologickým napadením a ostatním vlivům. Fotografie pomohou čtenáři identifikovat... (více o titulu)
Naše cena: 89 Kč okamžitě ke stáhnutí
2.
Pracujeme se dřevem
Martin Patřičný  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #70  (2)
V upraveném vydání úspěšné knihy se čtenáři dozví jaké jsou základní druhy dřeva, jak postupovat při jeho ručním opracování, jak dřevo reaguje na změnu prostředí, jaké povrchové úpravy se používaly dříve a nyní, jaké si... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
3.
Stavební příručka
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF TOP #77  
Projektanti, architekti, studenti a stavitelé, už se nemusíte probírat spoustou zákonů, norem a vyhlášek! To nejdůležitější pro projektování pozemních staveb najdete v jedné přehledné knize. (více o titulu)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
4.
Podlahové vytápění
Jaroslav Dufka  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jediná kniha na našem trhu s praktickým návrhem na montáž podlahového vytápění, v níž zkušený autor popisuje srozumitelnou formou vše důležité, co se týká výběru, návrhu, výhod a nevýhod systémů podlahového vytápění. Všichni, kdo uvažují o zřízení... (více o titulu)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
5.
Stavba pece na pizzu a chleba
Jaroslav Závacký  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI (3)
Chtěli byste si pochutnat na křupavém domácím chlebu nebo si upéct pizzu ve vlastní peci? Nic není nemožné. V praktické příručce najdete návod na stavbu venkovní pece na chleba a pece na pizzu v interiéru. Autor, který je zároveň stavi (více o titulu)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
6.
Kompostování a péče o půdu
Miroslav Kalina  ·  Grada (2004)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Druhé, aktualizované vydání publikace je určeno zahrádkářům, kteří kompost uznávají za nejpřirozenější prostředek ke zlepšování půdy a přispívají tak významně k ochraně životního prostředí. Poskytuje informace o tom, co lze kompostovat, jak připravit... (více o titulu)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
7.
Elektroinstalace doma a na chatě
Karel Štech  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Třetí vydání úspěšného titulu bylo sestaveno i na základě dotazů a připomínek čtenářů k předchozímu vydání, respektuje platné vyhlášky a normy, ale necituje je. Autor, který přes dvacet let pracoval jako revizní technik... (více o titulu)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
8.
Rychlení cibulovin, hlíznatých květin a dřevin
František Kobza  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kvetoucí rostliny lákají svou krásou každého a může-li si je sám napěstovat a přivést k rozkvětu, je jeho radost i zážitek ještě silnější. A přitom je to tak jednoduché! Publikace seznamuje čtenáře nejen se sortimentem... (více o titulu)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
9.
Řez ovocných dřevin
Tomáš Nečas, Josef Sus  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace od našich předních ovocnářů je určena zahrádkářům a pěstitelům ovocných stromů, kteří si nevědí rady s jejich ošetřováním, ale i studentům zahradnických škol a majitelům sadů - ti se zde seznámí s různými... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
10.
Koupací jezírka
Koupací jezírka  E-KNIHA
Jiří Sedlák  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha tematicky doplňuje úspěšnou knihu Zahradní jezírka a vodní rostliny. Je určena všem milovníkům vody v zahradě, kteří si chtějí zbudovat vlastní přírodní rybníček. Publikace čtenáře krok za krokem provází problematikou plá (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
11.
Zakládáme a udržujeme ekozahradu
Milan Bruchter  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Přírodní zahrady korespondují se současným zvyšujícím se zájmem o udržitelný způsob života. Snahou autora je ukázat, že zahrada není jenom bojištěm, kde se utkáváme se škůdci a plevelem. Nemusí být ani testovacím místem pro... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
12.
Zahradní rybníčky, potůčky a koupací jezírka
Peter Himmelhuber  ·  Grada (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF  EPUB  MOBI
Rybníčky, koupací jezírka, potůčky s vodopádem nebo mokřady v zahradě jsou přínosem pro lidi, rostliny i zvířata. Jak postupovat při jejich stavbě, vyvarovat se chyb a pečovat o ně s minimální námahou vám poradí autor s bohatými... (více o titulu)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
13.
Učebnice Feng Shui I.
Ivan Paulíček, Zuzana Paulíčeková  ·  Ivan Paulíček HERMES (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  EPUB  MOBI
První Elektronické vydání mimořádně úspěšné printové publikace Učebnice Feng Shui díl I. Tato učebnice je psaná odborně-logicky, postupně, prakticky použitelně, ale především srozumitelně. Je vynikajícím pomocníkem při... (více o titulu)
Naše cena: 219 Kč okamžitě ke stáhnutí
14.
Lampy a plovoucí svíčky z parafínu
Marie Kielbusová  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
V dalším dílu z edice Šikovné ruce nalezneme skvělé a dosud nepublikované nápady využívající vynikající vlastnosti parafínu. Podrobné výrobní postupy doplněné mnoha fotografiemi vás lehce a snadno navedou k výrobě originální lampy nebo plovoucí svíčky... (více o titulu)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
15.
Svíčky
Jaroslav Šabatka  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (2)
Druhá knížka o svíčkách vycházející v edici Šikovné ruce obsahuje nové techniky ruční výroby svíček doposud u nás nepublikované. Zaměřuje se zejména na ty zájemce, kteří si již vyzkoušeli základní techniky a mají zájem zdokonalit se v technikách nových... (více o titulu)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
16.
Pěstujeme a tvarujeme bonsaje
Kamila Skálová  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Kniha je napsána v prvé řadě pro běžného pěstitele. Reaguje na stále rostoucí zájem o východoasijské zahrady, jejichž součástí bonsaje nepochybně jsou. Autorka, kurátorka japonské části pražské botanické zahrady, přesvědčí... (více o titulu)
Naše cena: 101 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
17.
Vyrábíme svíčky voskové, parafínové a gelové
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF (1)
Svíčky slouží lidem už po celá staletí. Dnes je zřejmě jejich obliba na vrcholu. Ještě nikdy tento obor nezažil takový výběr typů, výrobních technik, tvarů, barev či originálních dekorů. A stále se objevují další zajímavé... (více o titulu)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
18.
Kůže - zpracování a výrobky
Olga Floriánová  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Jediná publikace na českém trhu, která se věnuje nejrůznějším výrobkům z kůže vznikajících v různých kožedělných odvětvích. Výhodou pro čtenáře jsou komplexní informace o více řemeslech, kterými se kvůli velkému... (více o titulu)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
19.
Karetní triky a podvody
Stanislav Chromý  ·  Grada (2005)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
V této jedinečné publikaci Vás autor v sedmi kapitolách postupně seznámí s nejrůznějšími triky, od těch nejjednodušších, ale efektivních manuálních podvůdků, jako je například záměna karetního balíčku, po složité... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutí
20.
Vysušování zdiva
Michael Balík  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD  PDF
Publikace čtenáře provede úskalími, při problému se vznikem vlhkosti ve zdivu. U různých typů staveb (rodinné domy, bytové i administrativní stavby) jsou v knize předložena v praxi osvědčená řešení a zdůrazněny výhody... (více o titulu)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) okamžitě ke stáhnutíNejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví. (George Orwell)
Kávička