Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Domů, hobbyKřížovky

Momentálně se v této nabídce nachází 590 titulů

1.
Fragment (2017)
NOVINKA
Spestrite si chvíle oddychu a zabavte sa so švédskymi krížovkami. V ich tajničkách sa ukrýva množstvo zaujímavých a užitočných informácií o turistických destináciách na celom svete. (více o knize)
Naše cena: 74 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 22.9.2017
2.
Nakladatelství Fragment (2016)
Luštěte a pochutnejte si! Stovka švédských křížovek vás zaručeně pobaví a díky většímu písmu vám luštění půjde skoro samo. A až budete mít vyluštěno, vyberte si jeden z našich receptů a... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Víkend (2010)
Velká kniha švédských křížovek nabízí zábavu pro chvíle pohody. (více o knize)
Naše cena: 85 Kč posíláme do 6 dnů
4.
Nakladatelství Fragment (2014)
Sešit plný her pro všechny děti, které baví luštit a přicházet věcem na kloub. Správné řešení najdeš na zadní straně každého úkolu. (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Hejkal (2010)
Hlavolamy tredoku jsou vlastně prostorové verze populárního sudoku Tredoku vzniklo před dvěma lety a do Česka teď přichází úplně nově. Princip spočívá v tom, že čísla se doplňují nejen do rovných, ale i do lomených řad... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Luboš Bokštefl  ·  CooBoo (2011)
Sudoku a kakuro jsou hry pocházející z Japonska, které si během velmi krátké doby našly cestu z dalekého východu až do evropských zemí a zaujaly všechny, kdo se neradi nudí, mají rádi chytrou zábavu a nebojí se potrápit mozkové závity. Kromě těchto... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Plot (2012)
Další porce více než 300 křížovek. V tajenkách se ukrývají ty nejlepší anekdoty o blondýnách, dále anekdoty policejní, doktorské a anglické... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Esence (2016)
NA SKLADĚ
Máme pro vás 80 báječných spojovaček, které rozveselí váš volný čas. Vezměte do ruky tužku a odhalte, co se skrývá za tečkami. Je to králík v klobouku, myš se sýrem nebo surfař? Výsledný obrázek si navíc můžete vybarvit... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
Plus (2017)
Praha a její krásy se dají obdivovat různými způsoby: na procházce, listováním v knihách, pročítáním průvodců či knih o její historii… ale už jste si někdy Prahu spojili? Že ne? Nejvyšší čas to vyzkoušet a podívat se tak na pražské památky a zajímavá... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Nakladatelství Fragment (2015)
Dlouhé zimní večery přímo vybízejí k tomu sednout si pěkně do tepla, dát si dobrý čaj nebo kávu a relaxovat. Odpočívejte aktivně a zkraťte si čekání na jaro luštěním křížovek. V knize naleznete: švédské křížovky, osmisměrky, kriskrosy, číselné křížovky. (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Fragment (2011)
Luštěte a poučte se! Stovku švédských křížovek doplňují rady a tipy pro zahrádkáře. Velký formát a větší písmo usnadňují luštění i čtení. (více o knize)
Naše cena: 47 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Nakladatelství Fragment (2016)
Luštěte a podívejte se s námi do míst, která jsou spojena s natáčením oblíbených českých filmů. Více než 80 osmisměrek procvičí vaši pozornost a postřeh, zajímavosti a historky z natáčení vás pobaví, a nechají nahlédnout za... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Telpres (2013)
Sikaku patří k nejoblíbenějším číselným rébusům a nesmí chybětv žádné sbírce hádanek a rébusů. Zvláštní půvab sikaku spočívá v tom, že pravidla jsou velmi jednoduchá, ale jednotlivé rébusy nesmírně rozmanité... (více o knize)
Naše cena: 52 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Matěj Pospíšil  ·  Došel karamel (2016)
NA SKLADĚ
Zkroťte divoké zvíře v sobě, uvolněte se a spojujte! Na trh přicházejí dříve tolik milované spojovánky ve verzi pro dospělé. V knize najdete 20 zvířat – každý obraz se skládá z tisíce bodů a každá stovka má pro lepší orientaci jinou barvu... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Gareth Moore  ·  Grada (2016)
(1)
Spojte si celkem 30 000 bodů v 30 velkých, propracovaných a hlavně nádherných obrázků. Spojovačky Dot to dot už nejsou pro děti, ale vy se u nich perfektně uvolníte. Vaším jediným cílem je soustředit se vždy na spojení dvou po sobě jdoucích čísel, dokud.. (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
16.
Miroslav Matěcha (2010)
Naše cena: 44 Kč posíláme do 12 dnů
17.
Nakladatelství Fragment (2015)
Potrapte si hlavu a najděte tajenky ukryté ve stovce osmisměrek. Díky velkému písmu bude luštění hračka. A až budete mít vyluštěno, vyzkoušejte některý z receptů na lahodné nepečené dezerty. (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Bookmedia (2017)
Na 128 stranách najdete oblíbené švédské křížovky se zajímavými tajenkami o lidském těle. Poradíme vám, jak vyčistit skvrny od barev nebo jak se správně postarat o zahrádku. Křížovky jsou doplněny tipy na využití koření a bylinek v naší kuchyni. (více o knize)
Naše cena: 66 Kč posíláme do 6 dnů
19.
CPRESS (2015)
Nová kniha křížovek, která potěší všechny dětské čtenáře a luštitele. Materiál pro provětrání mozkových závitů jsme vybírali velmi pečlivě a tak můžeme zaručit spoustu hodin aktivní zábavy a vzdělávání. Křížovky, osmisměrky, sudoku, rébusy a další... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Alfasoft (2017)
Křížovky o psech... (více o knize)
Naše cena: 39 Kč posíláme do 6 dnů
123456789 … 30

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Pospěšte, abyste přečetli nejlepší knihy. Není jich mnoho a může se státi, že váš život uplyne, než-li je přečtete. (Henry David Thoreau)
Kávička